Kalėdų Seneli, sveikatos Tau ir nesirk gripu!

pagal | 2009/12/02

Gruodžio 1 dieną televizijos pasipuošė šventiškai – net užsklandos tapo ryškesnės nei anksčiau. O aš su sūnumi rašėme (jis diktavo, aš rašiau) laišką Kalėdų Seneliui. Pasirodo, kad net 4 metų vaikas yra išgąsdintas siaučiančių ligų ir jų keliamo pavojaus sau ir net Kalėdų Seneliui.

Laiške stebukladariui vaikas ne tik klausė, kaip ir kuo gyvena Senelis, kada jis pas vaiką ateis. Tačiau pirmu reikalu vaikas prašė parašyti linkėjimus Kalėdų Seneliui: sveikatos, kad Tu nesirgtum angina. Žinoma, galėjo ir apie kiaulių gripą pasakyti, bet kadangi pačiam teko patirti šiemet tik anginą, tai kol kas tokia liga ir yra baisiausia.

Tačiau labiausiai pribloškė kitas vaiko prašymas. Jis paprašė Kalėdų Senelio, kad šio nurodymu nykštukai pasižiūrėtų, ar vaikai darželio grupėje elgiasi gerai, klauso auklėtojos ir yra tvarkingi. Panašu, kad būtent tokios aktualijos ir bėdos dabar kamuoja vaikų darželius. Tačiau svarbiausias akcentas laiške pamirštas taip pat nebuvo – atnešti žaislą.

Ką gi, belieka palinkėti Seneliui – nesirk ir ateik šv. Kalėdų naktį!

2 komentarai

  1. Aušra Juškaitytė

    Labai fainas laiškas, ko dabar taip. Vaikas geras, rūpestingas, atsakingas- naivus doruolis. Taigi labai smagu. Ech, net šilta taip vidui pasidarė. Linkėjimai tam šaunuoliui. Tėveliui žiaugsmo.

    P.S dėl anginos, tikiuosi, kad tik katarinę pasigavę buvot. Saugokitės, ir profilaktiškai prižūrėkit. Čia nieko gero- tos anginos.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *