Milijoninių statybų rezultatai – nei Valdovų rūmų, nei stadiono

pagal | 2009/12/01

Delfi.lt rašo, kad „finansų ministrė Ingrida Šimonytė yra sakiusi, kad baigti rūmų statybą artimiausiu metu nėra jokių galimybių. Remiantis skaičiavimais, tam dar reikėtų 150 mln. litų”. Valdovų rūmams nuo 1995 metų jau išleista daugiau kaip 200 mln. litų.

Dar galime prisiminti neteisėtą sandorį dėl Nacionalinio stadiono Vilniuje statybų. Ten irgi išleisti milijonai. Ir nė vienas objektas normaliai neveikia. Tiesa, Valdovų rūmuose jau dirba per 70 „tarnų” nesamiems valdovams, o po stadioną lakstyti dar ilgokai nesišviečia jokaii Lietuvos futbolo komandai. Žinoma, galime pasiguosti, kad rimtesnėms varžyboms galime susirinkti Kaune ar naujoje Marijampolės futbolo aikštėje.

Kyla paprastas klausimas – nemokame normaliai statyti ar planuoti pinigų? Panašu, kad kaip tik planuoti mokame taip, jog statybos truktų vos ne amžinai, o nuolatos iš biudžeto plūstantys pinigai šildytų statytojus.

Beje, o sprendimai dėl tokių statybų priimami tik politikų.

2 komentarai

  1. Aušra Juškaitytė

    atsivečiau, galvojau ką nors toki gero apie Zuoką pasakysiu, ką čia negatyvą amžiną varyt nugis nuotaiką pakelsiu Bet čia gi jau ir stadijonas. Nu tai kuo dabar šitas kliūva? Nepastatytas? Nu tai jį nugriaut reikia- kad paskui ainiai jį ainiai archeologai už kokį roėnų palikimą nepriimtų, kad galvos nelaužytų- ką gi jie čia atkasė? O valdovų rūmai- na tai čia statinių statinys- toks nu irgi, kad ainiai žinotų, kai atkas- kad mes toliausia už visus pažengusi tauta buvom, mokėjom viską- beveik kaip kiniečiai ir lenkai. Nors juos bendroj mes aplenkėm- mes Valdovų rūmus ėmėm ir sufalsifikavom, kičą tokį, padielkę padarėm- iš paveiksliuko, ir plastiko langų. Didžiuotis reikia savim- daugiau taip sufalsifikuoti niekas nieko nesugebėjo. Vaikystėj knygutę skaičiau- tai va, aš apie ką čia? A, apie knygutę- nugis į Valdovų rūmus reikia Seimą perkelti ir Vyrausybę galima- ir pavadinti pagal knygutę- Melagių pilis- tada tikrai turinys atitiks to pastato esmę.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *