J. Smoriginas: Lietuva meldžiasi televizoriui

pagal | 2010/01/04

Šiandien rašiau apie galimą televizoriaus poveikį mažiems vaikams. O šiandien vakare TV televizijos laidoje pas Nomedą Marčėnaitę ir Daivą Tamošiunaitę-Budrę choreorafas Jurijus Smoriginas aiškino apie tai, kad Lietuva meldžiasi televizoriui.

Jis taip pat pasakė, kad jau pajuto dalyvavimo televizijos projektuose rezultatus – tapo populiarus, jį užkalbina žmonės gatvėje ir pan. Ir, svarbiausia, jam tai patinka.

Maža to, J. Smoriginas prisipažino, kad į šį procesą pats investavo – skyrė tam daug laiko, savo žinias ir kitus dalykus. Todėl dabar tikisi iš to uždirbti ir mano, kad to nusipelno. Jis taip pat labai atvirai pasakė, kad pajuto ir finansinę sėkmę. O prodiuserių yra vertinamas už tai, kad moka pašokti, padainuoti, pakalbėti, gali sukelti dramą, skandalą. Žodžiu, kaip aš supratau, ką reikės padaryti dėl reitingų – tą ir padarys.

Tik vieno nesupratau. Jei jau ponas J. Smoriginas save eteryje vadina profesionalu, tai kokios srities profesionalu save jis laiko – skandalų ir dramų darymo? Ar vis dar choreografijos? Matyt visko po truputį. Jis jau tapo TV profu. Svarbiausia, kad save kukliai pavadino Megažvaigžde.

Prodiuseris Saulius Bartkus praėjusių metų gruodį laidoje „Žiniasklaidos anatomija” minėjo, kad Lietuvoje apskritai tėra vos trejetas tikrų žvaigždžių. Viena iš jų – Arvydas Sabonis. O dauguma vadinamų žvaigždžių, anot S. Bartkaus, viso labo yra tik lemputės. Matyt, S. Bartkus buvo pamiršęs, kad Lietuvoje yra ir megažvaigždžių. Arba jų tiesiog nepastebėjo. Aš iki šiol Smorogino žvaigžde irgi nelaikiau. Nors jis moka praskaidrinti tų vadinamų komisijų darbą televizijos projektuose. Nuo šiol, jei sutiksiu J. Smoroginą, tikrai į jį kreipsiuosi kukliai – Gerbiamas Megažvaigžde.

2 komentarai

  1. Aušra Juškaitytė

    jo pasijutau kažkaip sumautai, ir visiškai sumauta mano šeima visa, nu nesijuokit- rimtai. Vaikų apie žvaigždes Lietuvoje pasiklausiau- ir šiuo metu iš namuose esančių trijų berniukų išgirdau atsakymus- mažasis Poliarinę žvaigždę pasakė, vyresnieji kuris kaip- nu tai sako į Šiaurės pusrutulį pasižiūrėt, žvaigždėlapį- kitas Sietyną, Grįžulo ratus pasakė. Nei apie Sabonį, nei Smoryginą- nu nė žodžio. Patikslinau – sakau nu TV žvaigždes pasakykit- mažasis sako, a tai brolių klausk – jie Discavery žūri, va didesnieji irgi nieko apie megažvaigždes nieko nežino. Jo…žlugom ties televizija. Beviltiški kažkokie. Tai sakau gal tos mūsų žvaigždės kokios juodosios skylės ir tiek, ryjančios mūsų laiką, pinigus na ir dalinai smegenis?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *