S. Stoma: "Šitas Seimas yra mėšlas". O kas tą mėšlą į Seimą atnešė?

pagal | 2010/02/18

Šį vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta” Seimo narys Saulius Stoma, rankose laikydamas narcizų vazoną, rėžė tiesiai šviesiai:

„Šitas Seimas yra mėšlas.”

Man būtų sunku diskutuoti su Seimo nariu, kuris atėjo į šį valdžios olimpą su tokia partija, kurios narių (mano nuomone, veikėjų) veiklą visą laiką tik ir aptarinėjo laidos dalyviai. Kažkodėl man susidarė toks įspūdis, kad paties Sauliaus Stomos buvusi partija (jis apdairiai jau paliko šią partiją ir nuo jos bando atsiriboti) jam dabar tapo labai jau nemiela. Bet jei jau tik šios partijos dėka pats S. Stoma pateko į valdžią, o dabar jau ši partija su savo nariais tampa mėšlo dalimi, tai gal būtų visai teisingas ir geras žingsnis pačiam parlamentarui pasitikrinti rinkėjų pasitikėjimą atsisakant turimo mandato? Ir tada iš naujo galėtų ateiti jau su tokia partija, kuri nuo mėšlo yra kiek toliau?

6 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Aušra,
  manau, kad viska slabai paprasta – liaudis tas tedndencijas jau šimtmečiais stebi ir turi savo išmintį. Pvz., vagie, kepurė degia. Arba toks – pats muša, pats rėkia. dar yra tokia, kad kuo pats kvepia, tuo kitus tepa. Juk tai apie tą patį.

  Atsakyti
 2. Aušra

  Dainiau, nežinau kaip ten su Stoma, keliose jis partijose jau pabuvo, bet turiu tokį keistą pastebėjimą- kad visi kas įstoja į koncervatorių paartijos gretas pradeda kažkokias keistas iesmes iedoti, ir kraut ant buvusiosios partijos. Pvz. visi buvę TSKP (komunistai) nariai garsiausia rėkia-komunistai blogi, nėr aršesnio socdemų kritiko kaip pačiu kairiausiu buvusio R.Dagio, dabar Stoma irgi, ir šiaip taip visi. Gal ten koks yra slaptas partinis susitarimas- kuo daugiau ir garsiau apšmeižti buvusius draugus?

  Atsakyti
 3. sigitas

  hadrian, kokias radikalesnes priemones turi galvoje? Ar nemanai, kad REŽISIERIUS tik ir laukia, kada „tauta” subręs toms priemonėms? Stomos gyvenime buvo buvęs laikraštis , buvęs kalėjimas, buvusi partija, apie žmoną nežinau nieko. Atrodo, kad ir pats Saulius yra buvęs. Amoralščina

  Atsakyti
 4. hadrian

  Dėl „seimo paleidimo” kiekvienas turbūt turi savo perspektyvą – asmeniškai aš pasisakyčiau už dar radikalesnes priemones, bet čia jau kita kalba.

  Reikalo esmė paprasta – jeigu trindami rankas dėl visų problemų kaltinsime valinsko partiją – reiškia saldžiai miegosime ir nematysime kas vyskta prieš pat mūsų nosį. Bet tikrieji spektaklio režisieriai to ir tikisi.

  Atsakyti
 5. Dainius

  Labai garsiai rėkiama apie seimo paleidimą. Bijau, kad tokiu atveju mus belieka pasirinkimas tarp „karvės blyno” ir šuns išmatų. Taip jau subtiliai labai…

  Atsakyti
 6. hadrian

  Sutinku dėl „mėšlo” partijos. Tačiau: „mėšlas” dėl kurio yra kalti „naujokai” nepadarė valstybei (i.e. man su tavim) tiek žalos, kiek padarė „patyrusios” partijos (su savo genialiais įstatymais, privatizacijomis, etc.)

  Žmonės kreipia per daug dėmesio į „paviršutinius” dalykus (kurie yra tiesiog politinės kultūros ir kultūros apskritai stoka), pamiršdami tai, jog kitos partijos yra atsakingos už suniokotą LT rinką bei iššvaistytus įvairiom aferom milijonus – kas nepalyginamai pavojingiau.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *