Draugų ir pažįstamų ratas plečiasi. Smagu :-)

Jau beveik metai praėjo nuo tos dienos, kuomet interneto dienoraštyje pradėjau su kitais dalintis savo subjektyviu požiūriu apie tai, kas vyksta. Smagu, kad bendraujančių ratas plačiasi ir kol kas mums pavyksta viešoje erdvėje bendrauti, sakyčiau, kultūringai.

Per beveik vienerius metus buvo maždaug 31 tūkstantis unikalių lankytojų ir 64 tūkstančiai puslapių parodymų. Beje, per aštuonis praėjusiųjų metų mėnesius buvo apie 15 tūkstančių lankytojų, o šiemet tiek pat lankytojų buvo jau per tris su puse mėnesio.

Tai tikrai nedaug, jei būtų svarbūs reitingai kokiai nors reklamai. Tačiau man tai yra pakankamai daug žmonių, su kuriais smagu pabendrauti ne tik diskutuojant įvairiomis temomis, bet ir bendraujant realiame gyvenime. Deja, bet kartais man pritrūksta laiko su visais pabendrauti taip, kaip norėtųsi.

Todėl tokie skaičiai mane įtikina, kad internete esantis dienoraštis – ir smagus, ir patogus bendravimas.

Bendraukime ir toliau 🙂

10 komentarų

 1. Simas

  Na, tuomet, kai būsit Klaipėdoje, tai rašykite 🙂 Tikiuosi, kad tuo metu dar būsiu Lietuvoje 🙂

  Atsakyti
 2. Simas

  Mielai prisijungčiau, bet krizė diktuoja savo sąlygas – nesu vilnietis ir negaliu sau leisti tokios prabangos atvykti į Vilnių 🙁

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, nenueina 🙂 Beje, kadangi tikrasis dainius.org gimtadienis bus balandžio 23 d. todėl tą dieną mielai pakviesiu norinčius pasikalbėti realimae gyvenime prie arbatos ir torto. Prašau registruotis mano elektroniniu paštu ir tada sužinosite kur ir kaip tai vyks 🙂

  Atsakyti
 4. Dalia

  Sveikiname su pirmuoju jubiliejumi. O tortas ta proga su viena žvakute buvo?

  Atsakyti
 5. Aušra

  bet kaip būtų buvę smagu, jei tai būtų balandžio pirmą :). O šiaip man įdomu ir čia patinka.

  Atsakyti
 6. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Ačiū, Dainiau, už sveikinimus. Pirmasis įrašas atsirado balandžio 2 dieną. Tačiau realiai dainius.org ir radzevicius.eu atsidarė anksčiau.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *