Vyriausybė neturi ką veikti? A.Kubiliui rūpi tik opozicijos nuotaikos

pagal | 2010/04/30

Tikime laisve, bet nepamirškime ir pasitikėjimo.

Penelyg dažnai kritikuojame žiniasklaidą dėl jos bulvariškumo. Pysktame, kai ji kalba ne aie esminius, o vien smalsumą žadinančius skandalingus dalykus. Paprastai dėl to visi kaltina žiniasklaidą – kur darbo kokybė? Bet ką daryti, kai jau Lietuvos Vyriausybė imasi pati kurti pramogines žinutes bei jomis „maitinti” žiniasklaidą…

Ketvirtadienį Vyriausybės spaudos tarnyba išplatino pranešimą spaudai, kurio pavadinimas man labai linksmas:

„A. Kubilius pasigedo džiugesio socialdemokratų veiduose, vieningai nutarus sudaryti parlamentinę komisiją”

Pranešimas būtų kaip pranešimas jeigu jo tema būtų apie diskusijų Seime argumentus dėl Seimo laikinosios komisijos galimai neteisėtam politinių ir interesų grupuočių poveikiui teisėsaugos institucijoms ir jų atliekamiems tyrimams bei galimam sąmoningam trukdymui pareigūnams tirti nusikalstamas veikas ištirti sudarymo. Juk pranešimas jau pirmame sakinyje mums praneša, jog „premjeras A. Kubilius ragino socialdemokratus būti ryžtingesniais ir drąsiai palaikyti tokios komisijos sudarymą”:

„Žiūriu į socialdemokratų veidus ir nematau džiugesio, matau daugiau kažkokio pasimetimo. Ką padarysi, kartais iš to įkarščio ginantis taip išeina. Aš tikrai sveikinu šią iniciatyvą, siūlau labai rimtai dirbti, manau, darėme klaidą, kad iki šiol tokios komisijos nebuvome sudarę ištirti toms istorijoms, kurios yra plačiai aprašytos ir spaudoje, ir dėl atominės, ir dėl BBL, ir dėl tos pačios „Agrowill“ grupės veiksmų, dėl kurių skundžiasi žmonės”.

Nesu labai geras žurnalistas ar ryšių su visuomene specialistas. Tačiau man, kaip Lietuvos piliečiui, keistai atrodo Vyriausybės darbas, kai tarnautojai gaišta laiką tam, jog papasakotų apie premjero nuotaikas, pvz., kad jis „pasigedo džiugesio socialdemokratų veiduos”.

Betrūko, kad Vyriausybės sapudos tarnyba imtų platinti pranešimus su tokaisi pavadinimais „Dienos anekdotas apie opoziciją”, „Horoskopai: ką žvaigždės žada opozicijos atstovams šią savaitę”, „Premjerą nervina Kirkilo, Mazuronio ir Uspaskicho veido išraiškos”. Galima būtų kurti ir daugiau, bet ar tam sukurta Vyriausybės spaudos tarnyba?

P.S. Beje, ar Baltijos krepšinio lygos (BBL) vadovai nenorėtų susirūpinti savo įvaizdžiu ir geru vardu, nes santrumpa BBL Vyriausybės vadovo ar kai kurių kitų politikų lūpose pastaruoju metu siejamas su neaiškiomis, vos ne mafijinėmis struktūromis.

3 komentarai

 1. sigitas

  Dainiau, geras paties pastebėjimas. Šije LRV spaudos tarnybos iniciatyvoje užuodžiu Virgio V. ranką.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  🙂 Tai ne kvailiausia, be jokios abejonės. Bet gaila, kad tik taip daromas PR. Suprantu, kad kartais norisi įgelti opozicijai. Bet ar tai Vyriausybės sapudos tarnybos darbas? Gal geriau tauio tegul daro Kubiliuas partijos žmonės? JUk Vyriausybė tai yra daugiau nei vien premjeras. Ar ne?

  Atsakyti
 3. Aušra

  jei čia jau ir būtų kvailiausia tai ką jie daro- gyvenimas būtų Rojus.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *