Žiniasklaidoje toliau kalbama apie D. Kedžio mirtį. Keliamos versijos, o kur tiesa?

pagal | 2010/05/06

Dienraštis „Vilniaus diena” kelia versiją: D.Kedžio mirtį slėpė savi:

„Nors oficialia Drąsiaus Kedžio mirties priežastimi kol kas skelbiamas uždusimas, prokurorai įtaria, kad prie Kauno marių vyrą jau negyvą atnešė jo dėdė. Generalinėje prokuratūroje kalbama, jog pareigūnai jau turi surinkę įrodymų, kad D.Kedys tikrai kurį laiką slapstėsi užsienyje, tačiau likus maždaug savaitei iki savo mirties, grįžo į Lietuvą ir apsigyveno netoli Kauno esančioje Šlienavoje, savo dėdės Teisučio Markausko sodo namelyje“.

Kitą versiją, kaip buvo galimai nužudytas Drąsius Kedys, vakar pateikė TV3 rodoma laida „Akistata“. Laidos anonse buvo teigta:

„Atliktas analogų neturintis eksperimentas – paskutinės Drąsiaus Kedžio gyvenimo akimirkos ir tiksliai atkurtas galimo nužudymo scenarijus”.

Šios laidos kūrėjai teigia, kad „pagaliau laidos žiūrovai savo akimis pamatys, kaip pedofilų klanas atsikrato savo priešų“:

„Drąsius Kedys – tramdomuosiuose marškiniuose. Bejėgis vyras bando priešintis, bet užpuolikai stipresni. Kedžiui per prievartą supilamas ne vienas butelis degtinės, po to jis, jau netekęs sąmonės, užsprangdinamas. Drąsiaus Kedžio kūnas prie Kauno marių atplukdomas kateriu. Šalia numetamas ginklas, iš kurio nušauti du žmonės, paliekamas pustuštis butelis degtinės, cigarečių pakelis, sudarant įspūdį, kad ieškomiausias šalies bėglys pats atėjo prie Kauno marių ir gėrė, kol paspringo”.

Man norisi kelti dar bent keletą versijų. Bet kas iš to? Visos jos bus tik, geriausiu atveju, pigaus detektyvo verti pasakojimai. Ir ,deja, kol kas nieko daugiau. Būtų tie „tyrėjai” nors kokį rimtesnį tyrimą atlikę. Padarė paprasščiau. Pakalbino tuos pačius, jau šimtus kartų apie pedofilijos istoriją kalbėjusius žmones ir dar pridėjo keletą naujų personažų. O tada jau rūsčiu veidu (tokią grimasą jau seniai įvaldęs laidų prodiuseris ir skandalų gamintojas Kristupas Krivickas) pasakoma, jog Brrrr, oj kaip brrrr viskas yra Lietuvoje.

O man tokios versijos ir tyrimai atrodo nieko verti. Daug vaidybos ir nieko daugiau. Bent trupučio žurnalistikos ten sunku rasti.

4 komentarai

 1. sigitas

  Aušra , visiškai tau pritariu – nenustebsiu, jei po kiek laiko bus pamiršta ką tas Ūsas galimai tvirkino ;-( . Parašys koks kryvas krivickas , kad Ūsas tvirkino Stankūnaitę. Čia žinoma jumoras (juodas). Bet atkreipk dėmesį , kad visa ta arši „visuomenė” ir visi tie žurnalistiniai tyrėjei ( nuo žodžio tyrė (košytė) visiškai nereaguoja į žiniasklaidos pranešimus, tokius kaip – prisprogęs tėvas , pagriebęs už kojų savo mažametį vaiką trenkė į grindis. Nei kryvas puola į akistatą, nei kudabienė čiurkšles leidžia, jau nekalbu apie paskutinę konstanciją. Mirtina tyla. Štai kur veidmainystės siautulys.

  Atsakyti
 2. e

  Politikai, buna, jog parsiduoda uz nauja padangu komplekta. Idomu uz kiek krivickas sazine pardavineja?
  Ar tiesiog pasieme didoka paskola bustui ?

  Atsakyti
 3. Aušra

  Sigitai, matyt dar ir „Aido” fotorobotą pamiršai, kuriame buv pats tikriausias krivickas.
  Bet visoj toj istrijoj abai gaila mažos mergaitės, kurios nereikia niekam, kurios niekas negina, ir niekas nemyli. Teismai mažo vaiko atžvilgiu demonstruoja visišką impotenciją,laikinasis generalinis ir apskritai klounada užsiima. Į jį, žinote, niekas nesikreipė suprašymu apginti vaiką, VTAT seniai supuvo. Apie tą tarnybą bandžiau ir čia diskutuot, bet Dainiui labiau supuvus pasirodė esanti kita. Man, asmeniškai visiškai tas pats kas nutiko „didvyriui”. Man daug svarbiau vaikas, kuris yra visiškai priklausomas nuo ligotos psichikos žmonių.

  Atsakyti
 4. sigitas

  Dainiau, pats geriau žinai, ar dar kur nors (ES ar kituose civilizuotuose kraštuose) egzistuoja tokia „publicistika” kaip mūsiškės čiurkšlės, akystatos, paskutinės konstancijos, ar abipusienos? Kur nėra nei gramo tiesos, viskas vaidyba, režisūra, tikros tik pavardės?Kas įdomiausia , už tai niekam nieko nebūna. Tikrai stebūklų šalis. Man labai patiko frazė „…tiksliai atkurtas galimo nužudymo scenarijus”. Apsurdiškiau nebūna – tiksliai atkurtas galimas. Taip gali sugalvoti nebent visiškas krivickas

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *