Kiek už interviu ima Alfa.lt? Noriu tikėti, kad jie pinigų neima

Blogas Media Medis spausdina šokiruojančią žinią – naujienų portalas Alfa.lt už interviu su politikais ima pinigus.

Nenoriu tuo tikėti, nes neseniai rašiau apie galimą panašią situaciją naujienų portale Delfi.lt. Tada mano abejonės buvo išsklaidytos – pinigų už interviu portalas neima. O kaip bus šį kartą? Ar Alfa.lt sugebės išsklaidyti tokias abejones? Nuoširdžiai to tikiuosi.

Kol kas apie tokį reiškinį informaciją gavome tik iš vieno šaltinio. Tačiau jei jį galėtų patvirtinti arba paneigti ir kiti šaltiniai, tuomet galėtume sužinoti tikrą tiesą – ima Alfa.lt pinigus už interviu ir nuomonių spausdinimą ar ne. Lauksime papildomų žinių. Ypač iš alfa.lt.

P.S. Jei koks žurnalistas susidomėtų šia istorija, jis galėtų apklausti politikus, kurie jau spausdino savo nuomonę su tokia rubrika. Jei jie mokėjo – tai jau įrodymas. Galima būtų ir kitus apklausti – siūlė jiems kas tokias paslaugas ar ne.

14 komentarų

 1. Atgalinis pranešimas: Alfa.lt ir Dainiaus Radzevičiaus nuotykiai seriale „Žurnalistai irgi verkia”

 2. lie

  manau alfa i tai ne nesureguos, ner kam te paprasciausiai pas juos reaguot, juk vyr. red jie neturi, o tokius reikalus galimai ishvis reklamos vadybininkes tvarko.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Vaiva, manau, kad daugumą jų nori valdžios ir pinigų. Tie, kas veržiasi ten. O jei rimtai, manau, kad liakas rimtai užsiimti paslpėta reklama. Štai šiandien parašiau naują komentarą. bandysiu sudėlioti mintis ir rašųtu pasiūlyti Seime svartsyti.

  Atsakyti
 4. vaiva

  Manau, kad nieko naujo. Pavyzdžiui, rajoninėje spaudoje dažniau moka, kad nerašytų, nes ten daugiau vieni apie kitus žino ir pagyros neturi efekto:-) Kaip manai, Dainiau, kodėl tiek daug rajonų žurnalistų veržiasi į savivaldybės tarybas?

  Atsakyti
 5. vaiva

  Telemanija, tarp kitko, nėra nei televizijos, nei laikraščio redakcija. Išvis ne žiniasklaida. Turėtų televizijos nebendradarbiauti su ja, bet turbūt kol negauna baudos, neužkliūva. Dabar Lryto TV dirba su jais. Panašu, kad viskas tinka:-)

  Atsakyti
 6. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, dar dirba, bet kiek žinau, jiems finansiškai buvo brangus tas reiškinys – jie negavo finansavimo projektui iš SRTRF. Tai buvo dešimtys tūkstančių litų.

  Atsakyti
 7. Simas

  jei yra kalti – neduos į teismą

  Tai kodėl Telemanija dar dirba???? 🙂 „Techninė klaida”…

  O per krizę vargu ar kam atsibos didesni pinigai…

  Atsakyti
 8. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, bet jei jau yra ne viena sžmogus, kuris mokėjo, yra redakcijos darbuotojai… Juk kažkam kažkada gali tai atsibosti. Yra toks dalykas kaip sąžinė. Todėl aš tikiu, kad yla turi išlįsti bet kuriuo atveju. o jei paduos į teismą, tada reikės bylinėtis. jei yra kalti – neduos į teismą.

  Atsakyti
 9. Simas

  Simai, bet jei kas nors viešai paneigs
  Pažiūrėsim. Tačiau manau, kad niekas nesivargins viešai neigti tai, kas pasirodo bloguose… Juk niekas kol kas į juos rimtai nežiūri… Nenustebsiu jei alfa.lt paduos tą blogą į teismą. Juk Lietuvoje geriausia gynyba – puolimas…

  Atsakyti
 10. Simas

  Žmonės, kurie daro tokius, sakyčiau, nusikaltimus, žino kuo rizikuoja ir bet kokiu atveju stengiasi mažiau apie tai šnekėti. Tuomet tiesa ir lieka nepatvirtintais gandais. Tokius korupcinius ryšius labai sunku įrodyti kol nepagaunama už rankos. O tai beveik neįmanoma… Juk pvz. kišenvagius sudėtingiausia nubausti ir išaiškinti – jei nepagavai už rankos, tai nė vienas teismas nenuteis jo už vagystę…

  Atsakyti
 11. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, bet jei kas nros viešai paneigs, o tada atsiras įrodymų, tuomet… pagautas ir yra vagis 🙂

  Atsakyti
 12. Simas

  Dainiau, matai, Lietuvoje vyrauja pernelyg perdėta tolerancija. Žmonės toleruoja daug negerų dalykų. Dėl to manau, kad jei nė vienas politikas nepasakys, kad mokėjo alfai, tai dar nereikš, kad taip ir nebuvo… Dėl to, kad jie nebus suinteresuoti, kad kažkas žinotų, kad jie moka už savo reklama (už kokius pinigus?) ir dėl to, kad jie tai ruošiasi daryti toliau. Aš, beje, iš pakankamai patikimų šaltinių esu girdėjęs daugiau faktų apie pinigus mokamus televizijoms (tai buvo gana senokai…). Bet tai jau atskiros, neviešos diskusijos tema.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *