Viešas klausimas laikraščiui "Klaipėda": ar Jums ne gėda?

pagal | 2010/05/13

Šiandien ryte gavau štai tokio turinio laiškelį:

<...> Įdomu, kaip žurnalistų sąjunga vertina tokį Klaipėdos laikraščio akibrokštą skaitytojams? Kalbama apie 2010 gegužės 13 dienos numerio titulinį puslapį, web versija www.kl.lt Kaip skaitytojas, esu šokiruotas vaizdais tituliniame laikraščio puslapyje. Priežastis labai paprasta: ikimokyklinio amžiaus dukra kieme prisirenka įvairių gestų, nelabai suprasdama jų prasmės. Ir kaip galiu jai paaiškinti, kad tai nederama? Nes kontraargumentas būtų, mačiau nuotrauką laikraštyje.

Su pagarba
X Y

Nedelsdamas persiunčiau informaciją Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai. Tikiuosi jie įvertins šio vaizdelio neigiamą poveikį nepilnamečiams. O aš asmeniškai tokį reiškinį vertinu neigiamai.

4 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Sigitai, panašu, kad dugno tikrai nėra ir nebus. Visada bus naujo marazmo. Ir jo gali net daugėti. Tik svabu, kad būtų alterantyva ir kritiškas požiūris. Mes neuždrausime alkoholio ir tabako vartojimo. Bnet jau negreitai. Bet galime saugoti vaikus, nerūkančiuosius kavinėse ir pan. Geras būdas būtų daliai prenumeratorių pasakyti šitam laikraščiui Atia. tada dar būtų gerai nusiųsti laišką redaktoriui, kad neti pats tap padarei, bet ir kitus agituosi. Tada reaguos.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Skaitytojau, sutinku, kad išlaikyti – sunku. Bet… Tai ir dodo profesionalumą. Jei nemoki rimtai dirbti, tai eini tokiu keliu, kuris kvepia… profaniškumu ir pigiu skaitalu. Tai ne rimta.

  Atsakyti
 3. Skaitytojas

  Lietuvos mas media rinka labai maža, neišsilaiko leidiniai vien intelektualams ir net vien prastuomenei (net „LT” žlugo). Todėl redaktoriai laviruoja, mėginadami tame pačiame laikraštyje (žurnale) retkarčiais informaciją pateikti perdėm intelektualiai, o kitomis dienomis pataikauja liumpenų skoniui, kam ir skirta ši iliustracija. Per TV irgi po pokalbių apie infliacijos įtaką makroekonomikai iškart parodo kokį prasto skonio, gašlų niekalą.

  Net danai, publikuodami karikatūras, pašiepiančias musulmonų radikalus, irgi nesiekė įžeisti musulmonų, o tik pasidaryti sau reklamą, kas pavyko, bet ir sukėlė didelių problemų. C’est la vie. Kritikuoti lengviau nei šiandien išlaikyti mass media įmonę.

  Atsakyti
 4. sigitas

  na aš šiandien rytą taip pat buvau sutrikęs, sunku buvo patikėti tuo, ką pamačiau. Ar tai jau dugnas , nuo kurio lietuviška žiniasklaida atsispirs ir pradės keistis, ar dugnas, ant kurio nusileidžiama nugaišti? Klausimas – kažin ką galvoja vyr redaktorius? Turbūt , kaip visada – koks aš kietas? Marazmas liejasi laisvai

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *