TV laidų gyvenimą koreguoja tik visagalis reitingas. Net Laris Kingas – ne amžinas

pagal | 2010/06/14

Larry King populiarumas krenta. Nepakeičiamų nėra

Skelbiama, kad jau šį rudenį šou „Britain’s Got Talent“ teisėjas ir buvęs „Daily Mirror” redaktorius Piersas Morganas CNN eteryje turėtų pakeisti legendinį, bemaž 25 metų pokalbių laidas vedusį Larį Kingą.

Kaip skelbia telegraph.co.uk ir jį cituoja naujienų portalas Delfi.lt

Formaliai CNN vadovus neva sužavėjo Pierso Morgano darbas televizijos šou „America’s Got Talent”. Tačiau neslepiama ir to, kad sprendimą keisti laidos vedėją CNN vadovai priėmė po to, kai per paskutiniuosius tris mėnesius laidos reitingai sumažėjo iki kritinės ribos – 771 tūkst. žiūrovų. Tai net 43 proc. mažiau nei pernai tuo pačiu metu. O tai reiškia, kad biznis smunka ir laidos vedėjas negarantuoja gero biznio. Išeitis paprasta – ieškoma kito, labiau „reitinginio” laidos vedėjo. Ir tokį rasti nebuvo sudėtinga, nes… Realybės šou kai kuriuos teisėjus išpopuliarina net labiau nei pačius dalyvius.

Galime priminti ir Lietuvos pavyzdį. Štai choreografas Juriijus Smoriginas yra būtent toks atvejis. Nors jis pats laidų neveda vienas, bet jo dalyvavimas teisėjų komisijose ir kuriamas šou garantuoja reitingus. Ko daugiau bereikia? Be abejo, tik pajamų iš reklamos. Esame labai „vakarietiški”. O Larry Kingo pavyzdys tik dar kartą įrodo, kad nėra nieko amžino žiniasklaidoje. Yra tik visagalis ir, matyt, amžino variklio vardo nusipelnantis, žiūrimimo reitingas.

Beje, teko pasižiūrėti labai jau lemtingą L. Kingo interviu, kur jis kalbina Susan Boyle ir savo įpėdinį Piersą Morganą.

4 komentarai

 1. Dainius

  Kaip kolegos tinklaraštininkai kartu kuriam kokybiškesnį turinį, o tai jau ir yra atlygis 🙂

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Dainiau, tą šapelį jau išėmiau 🙂 Ačiū tau už tvarkos palaikymą 🙂 teks mokėti ateityje ar kitaip atsilyginti 😉

  Atsakyti
 3. Dainius

  Dainiau,
  nepyk – šapelį aky pamačiau: Larry King’as nuo 1985 laidas veda. Bemaž 25 metus…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *