Žurnalisto M.Jackevičiaus siūlymas valdžiai: "Politikai, šalin rankas nuo LRT!"

Naujienų portalo Delfi.lt žurnalistas Mindaugas Jackevičius – drąsus žurnalistas. Šiandien jis skelbia savo komentarą, kuriame tiesiai šviesiai rašo Lietuvos politikams – „politikai, šalin rankas nuo LRT!”

Tačiau ne „tiesiai šviesiai” rašymas kolegą daro drąsų. Juk šiandien jau tampa drąsu kalbėti kitaip, nei elgiasi valdžia ar keletas žiniasklaidos priemonių, kurios skelbia tik blogas arba tik labai blogas žinias ir nuomones apie LRT.

Drąsu, nes kartais tiems politikams ar toms žiniasklaidos priemonėms ir jų nuomonei prieštaraujantis žmogus pats gali tapti kryptingos kritikos taikiniu.

Bet jei jau kolega yra drąsus ir stiprus, tuomet mane tai džiugina. Ėjimas prieš srovę visada buvo ir bus žurnalistikos variklis. O štai ir drąsaus kolegos drąsi citata:

„Atrodo, kad konservatoriams, bene labiausiai kritikuojantiems sovietmetį, tie laikai nebuvo tokie jau svetimi – tada egzistavo valstybinis radijas ir televizija. Laikams pasikeitus ir valstybiniam transliuotojui tapus visuomeniniu, Tėvynės sąjunga prisistatanti partija pamiršta, kad „Panorama“ prieš eterį jau neturi būti aprobuota Centro Komitete (CK), o laidos vedėjo atlyginimas neturi būti patvirtintas partijos prezidiume.”

12 komentarų

 1. Simas

  Kolegos žurnalistai tai kažkodėl praleido. Vakar iki nakties nagrinėjau Seimo stenogramas, įstatymus, balsavimo rezultatus. Iki šiol negaliu atsistebėti tokiu bekraščiu cinizmu. Beje, šį dalyką sužinojau… delfi komentaruose ir nutariau patikrinti. Pasirodo – tiesa.

  Nežinau tik vieno dalyko. Jei tie dalykai paskelbti Valstybės žiniose, tai, vadinasi, įstatymo pakeitimus pasirašė ir Prezidentė?

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Simai, o dėl algų, tai priminti turi kolegos žurnalistai viusuomenės lūpomis. Aš esu, deja, bet toks pat administracinis darbuotojas – šiuo metu neturiu jokios žurnalistinės alidos. bet… Tikrai pritariu, kad matuoti visos Lietuvos žmonių atlyginims tik pagal Seimą – tai jau kvepia komunizmu.

  Atsakyti
 3. Simas

  Dainiau, Jūs, matyt, nesupratote ką aš turiu omeny? 2010 birželio 3 dieną Seimas skubos tvarka, per neeilinę sesiją, stebėtinai vieningai priėmė „nedidelius” pakeitimus valstybes politiku ir tarnautojų atlyginimo įstatymo priede (ten, kur surašyti algų koeficientai)… Po to TSLKD leidžia sau aiškinti visiems kaip reikia mažintis atlygius ir kad Miliutės alga gerokai per didelė… Priminkite jiems, kad jie neturi jokios moralinės ir etinės teisės kažkąm nurodinėti apie algų dydžius tol, kol jie patys taip ciniškai elgiasi…

  Atsakyti
 4. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Lape, o man kaip tik kitaip pasirodė. Kiekvienam savo 🙂 Juk ten rašo labai paprastai, kad ir A.S. skyrimas nebuvo visai teisingas. Reiškia irgi kritikavo. O man kaip tik pasirtodė, kad komentaras apie esmę.

  Atsakyti
 5. Lape

  Mano subjektyvia nuomone, ta straipsnio antraštė „šalin rankas nuo LRT” visam tekste labai skambėjo kaip „šalin rankas nuo Siaurusevičiaus”…

  Atsakyti
 6. Simas

  Neužmirškite Seime priminti, kad negražu per krizę algas keltis ir tuo pačiu kalbėti apie gyvenimą pagal išgales…

  Atsakyti
 7. Simas

  Taigi, Dainiau, o kaip gi su tuo abonentiniu mokesčiu? 🙂 Šiaip aš iš tikro stebiuosi, kad tokio mokesčio dar nėra. Kiek žinau, tai daugelyje šalių jis egzistuoja… Dėl to tai būtų vienas iš protingesnių būdų padėti LRT. Bet, kiek matau, tai visai nenaudinga nė vienai daugumai, kuri buvo, yra ir dar bus…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *