Žurnalistų sąskrydis Kupiškyje – taikus ir jaukioje kompanijoje

pagal | 2010/08/16

Žurnalistai išbandė jėgas su kupiškėnais žaisdami lietuvišką ritinį

Savaitgalį Kupiškyje, gražioje marių saloje, vyko septintasis žurnalistų sąskrydis „Žurnalistai už taiką”. Atrodo, kad pusšimtis atvykusių kolegų gerai praleido laiką gražiame Kupiškio mieste ir jo prieigose.

Susitikimas prie nuostabios bažnyčios ir vienuolyno, bendri pietūs miesto stadione, lietuviško ritinio varžybos (rezultatas 2:2), pasivažinėjimas traukinuku-traktoriuku, maudynės ir smagus pasisėdėjimas ant marių kranto man pasirodė kaip niekada taikaus žurnalistų susibūrimo simboliai.

Paprastai į tokius renginius kviesdavome ir kolegas iš užsienio. Šį kartą taip sutapo, kad tie kolegos viešėjo Lietuvoje kiek anksčiau – LŽS Sporto klubo organizuotame tarptautiniame žurnalistų futbolo turnyre Druskininkuose. Todėl galėjome ramiai pasišnekučiuoti savi su savais apie savo gyvenimą. Nors po keletą kolegų atvyko iš Kauno, Klaipėdos, Šalčininkų, Vilniaus, Rokiškio. Kai kam pasirodė, kad kompanija negausi, bet man ji buvo labai jauki ir pagaliau galima buvo su visais nors kiek pabendrauti 🙂

Kadangi sąskrydyje ne vienas kolega turėjo ir fotoaparatą, todėl siūlau pasižiūrėti keletą nuotraukų ir akimirkų iš sąskrydžio.

Žurnalistų sąskrydis Kupiškyje 2010

P.S. Ačiū visiems, kurie atvažiavo, kurie buvo linksmi ir kantrūs, kurie iki vėlumos (o gal iki ankstaus ryto?) dalinosi su visais viskuo, ką patys turėjo atsivežę. Ypatingas ačiū rėmėjams.

2 komentarai

  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

    ašašašašašaš, praktiškai dalyvauja visokie: ir pagal amžių, ir pagal lytį 🙂 Visi gali atvykti laisvai. tai ir akcentuojame. Šį karta buvo maždaug pusė snejorai, kurie samgiai leido laiką kartu su visais kitais. ir nemanau, kad jie yra kažkokie neįdomūs. Atvirkščiai – man patinka skirtingų kartų žmopės. O kai senjorai išvyko, likome tie, kas sveikatso daugiau pabendrauti turėjo 😉 O ko pats nebuvai?

    Atsakyti
  2. ašašašašašaš

    cool tokie renginiai. tik kažkodėl visada juose dalyvauja praktiškai vien tik pensininkai, o ne aktyviai dirbantys žurnalistai.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *