Realybės šou Vilniaus troleibusuose. Kol kas dar ne per TV

Šiandien Vilniaus miesto vadovai, bendrovės „Vilniaus troleibusai“ ir AB „Lietuvos radijo ir televizijos centro“ specialistai išbandė troleibusą, kuriame jau veikia nemokama „WiFi“ ryšio zona ir įrengta vaizdo stebėjimo kamera.

Tai žinia, kuri turi nuliūdinti žmogaus teisių ir privatumo gynėjus, bet nudžiuginti realybės šou mėgėjus. Kol kas laimingaisiais žiūrovais tapo tik „Vilniaus troleibusų“ dispečerinės darbuotojai. Tikiuosi, greitai rasime vaizdų ir Youtube.com.

Pasak Vilniaus mero pavaduotojo Romo Adomavičiaus, „kuo daugiau pritrauksime keleivių, tuo gatvėse spūstys bus mažesnės, oro taršos rodikliai mažės, daugiau investuosime į transporto priemonių modernizavimą“.

Man tik kyla klausimas, kaip prigrūstame troleibuse patogiai naudotis „WiFi” paslauga? Pasistengsiu artimiausiu metu tai išbandyti.

11 komentarų

 1. sip

  nesuprantu kas cia blogo kad filmuoja, tai gerai, bus lengviau isaiskint tuos kurie kazka blogo padare o nemokamas wifi isvis jega kai telefone jis yra. o del filmavimo tai negi manot kad visi filmuoti dalykai atsiranda youtube? 😀 kaip paranojikai kokie, o gal galvojat kad kazkas ten visa laika ziures kas ka veikia trulike? 😀 nekalbekit nesamoniu, zmones:)

  Atsakyti
 2. Viktor D

  Man tai asmeniškai dvejopas jausmas. Iš vienos pusės, nemokamas Wi-Fi man patinka. Iš kitos pusės, traukdamas troleibuse kompiuterį ar telefoną taip pats parodai vadinamiesiems ilgapirščiams, kad turi brangesnį daiktą ir kur jį laikai.

  Atsakyti
 3. Atgalinis pranešimas: Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 13

 4. pow

  tas wifi tai šiek šiek juokina, bet gal kas bandys checkinintis Foursquare? :))) ar skaityti naujienas/ paštą. Ne kartą taip darydavau net ir pilname autobuse, bet kai turėjau sėdimą vietą.

  Atsakyti
 5. aa

  na „nemokamas” wifi gal ir neblogai, dabar ir telefonuose jis veikia.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *