Ekspertai pritaria – rinkimų kampanija prasidėjo

pagal | 2010/10/08

Prieš porą dienų rašiau, kad aktyvi kova dėl rinkėjų interesų savivaldybėse ir net merų įsitraukimas į kovą su Vyriausybe aiškiai rodo – rinkimų kampanija ir informaciniai karai jau prasidėjo. Šiandien tai patvirtino ir ekspertai.

Naujienų agentūra ELTA skelbia pranešimą „Ekspertai: savivaldos rinkėjų viliotinis jau prasidėjo”. Cituojamas Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) dėstytojas doc. dr. Tomas Janeliūnas. Politologo teigimu, būsimiems rinkimams yra ruošiamasi ir pačiose savivaldybėse. Tai pagrįsdamas T. Janeliūnas pateikia skandalo dėl šilumos kainų ir šilumos ūkio valdytojo Ukmergėje atvejį.

Kad rinkimų kampanaija prasidėjo, supranta jau ir ekspertai. O ką apie tai galvoja Vyriausioji rinkimų kampanija? Jie kol kas dar tik ruošiasi rinkimams.

2 komentarai

  1. sigitas

    Dainiau , man patiko paties frazė”Kad rinkimų kampanaija prasidėjo, supranta jau ir ekspertai”. Aš pridėčiau , kad suprato NET ekspertai. Apskritai , esame ekspertų tauta – trys milijonai krepšinio, žemės ūkio , sveikatos apsaugos , galiausiai valstybės valdymo ekspertų. Ir vistik -kodėl mums taip nesiseka? Gal ekspertų perdaug? O šiap tai , manau, kad bent jau LT rinkimų kampanija nesibaigia niekat – tesiasi nuo vienų rinkimų iki kitų. Tuo ir galima būtų paaiškinti VISIŠKĄ mūsų visuomenės impotenciją (kaip , beje, teisingai šį žodį rašyti?).

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *