K. Pūko minčių srautas radijo eteryje. Klausai ir "žaviesi" – minčių srautas non stop

pagal | 2011/02/17

Šiuo metu per radijo stotį klausausi tokio Kęstučio Pūko vedamos laidos „Kitokia Lietuva„, kurioje šis veikėjas savo svarstymai akivaizdžiai pasiklydo savo apmąstymuose. Sunku pasakyti, kuo jis save laiko vesdamas tokią laidą – politiku, žurnalistu, verslininku ar dar kažkuo.

Kaip žinia, į Kauno miesto tarybą koalicijoje „Kitokia Lietuva“ kandidatavęs verslininkas Kęstutis Pūkas iš sąrašo buvo pašalintas dėl nuslėpto teistumo. K.Pūkas teistas sovietmečiu už tuomet sunkiu nusikaltimu įvardytą spekuliaciją.

Dar prieš savaitę BNS surengtoje spaudos konferencijoje K.Pūkas teigė:

„Nesijaučiu kaltas ir nesu teistas nepriklausomoje Lietuvoje. Negali būti kalbos apie tai, kad tai yra sunkus nusikaltimas, ir aš turiu nešti ant savo kupros kažkokį ženklą, kad aš padaręs nusikaltimą, kuris inkriminuotas buvo prieš 30 metų. Manau, kad čia pažeistos mano kaip žmogaus teisės, pažeistas orumas“.

Na o šiandien savo radijo stotyje „Pūkas” K. Pūkas dergia visą valdžią ir su malonumu kalbasi su skambinančias tautos atstovais, kurie ne tik giria laidos vedantįjį, bet ir jį pamalonina jį savo viltimis matyti K. Pūką Kauno meru. Į tai atsakydamas K. Pūkas pompastiškai deklaruoja, kad dirbs miestui ir žmonėms, net jei nebus valdžioje.

Man tik vienas keistas klausimas kilo – šitaip dergdamas visą valdžią ir sakydamas, kad visos valdžios yra blogos, ko tas K. Pūkas taip pats veržiasi į tą valdžią? Asmenybės susidvejinimas ar kas?

P.S. Labai įdomiai K. Pūkas kalba, kaip jis valdžioje įvestų tvarką. Gal prieš tai tegul bent savo radijo stotyje susitvarko – štai net rubrika „Laidos” vis dar puikuojasi užrašu „Informacija rengiama… „

8 komentarai

 1. t.padgurskas

  Siulyciau p. Pukui vesti monologo laida, manau reitingai tikrai nesumazetu. Nors kaip is praktikos matome jam tai puikiai sekasi nors ir salia pasodintas pasnekovas buna. Cia vertetu atlikti kokia nors jo kalbos analize ir apibrezti zmogu, koks jis yra idomus 🙂 Idomus ne ta prasme, kad reiktu sekti jo pedomis, idomus savo ismone, iskalba. Tik minusas jo toks, kad daznai priestarauja pats sau ir dengiasi zodziu „Mes”

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  sigitai, esame laisva šalis – visiems durys atviros. Tik dirbk :-0 Ir į politiką gali keliauti.

  Atsakyti
 3. sigitas

  man tai yra dYdelė mislė, kaip Lietuvoje pavyksta versle gana neblogai įsitvirtinti visiškiems psichopatams, o žmonėms , baigusiems mokslus užsieniuose NE. Kas čia per reiškinys?

  Atsakyti
 4. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  sigitai, rakausko irgi klausiau ne kartą. Bet šios laidos ir jos vedėjo užmojai – na jau sunku ir besupratsi, kokiu čia terminu reikia tai įvardinti. paspausti galima ant nuotraukos ir pamatysi superinę laidą 🙂 Siūlaužiūrėti maždaug 3 pirmąsias minutes – Pūko monologas su tpfu 🙂

  Atsakyti
 5. sigitas

  čia tokio pat lygio laidos , kaip ir Žinių radijo choziaino Ragausko „pamąstymai” apie gyvenimą. Ant medicininio apibrėžimo ribos.Tokio paties lygio ir skambinantys. Ir ne tik į šias laidas ar stotis. Apskritai , pastebėjau, kad Lietuvoje psichopatai labai mėgsta skambinti į visokias laidas. Visko viršūnė, kai tipai nuolat skambina į LTV ryto laidą ir vietoje to , kad atsakyti į užduotą klausimą, sako – nežinau. Tai kokio velnio skambini?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *