K. Krivickas nori būti žmogumi? Tai labai paprasta ir niekas dėl to nesiginčija

pagal | 2011/03/09

Prisipažinsiu, kad vos keletą kartų esu vartęs ir skaitinėjęs tokį leidinį, kuris vadinasi „Laisvas laikraštis”. Kadangi šis leidinys kaip ir į jį panašus „Karštas komentaras” nė iš tolo nepgali būti priskiriami į žurnalistikos etalonui (tiksliau, ten žurnalistikso nėra), todėl juo itin domėtis nėra ko. Tačiau šiandien vienas kolega atsiuntė nuorodą į LL kovo 7 dienos straipsnį „Akistata“ – Kristupas Krivickas: „Kauno pedofilijos byloje kova jau laimėta, vienareikšmiškai!..”. Perskaičiau, nes ten ir aš esu minimas.

Pacituosiu tik vieną vieną, kur apie mane meluoja žiniasklaidos biznierius Kristupas Krivickas (toliau KK – D.R.):

„Pavyzdžiui, Lietuvos Žurnalistų sąjungos (nežinau, kas iš dirbančių žurnalistų priklauso šiai sąjungai, bet tebūnie!..) pirmininkas D.Radzevičius manęs net žmogumi nelaiko. Jis viešai deklaruoja, kad nelaiko mūsų darbo apskritai kažkuo naudingu ar reikšmingu visuomenei. Bet ką padarysi, toks jo pasirinkimas. Jeigu D.Radzevičius ramiai miega, nekrato po stalu kojų dėl nervinės įtampos, jeigu turi gerą šeimą ir yra laimingas dėl to, ką jisai daro, kaip jaučiasi, ką kalba, tai tegul sau ir būna toks laimingas žmogus.”

Kadangi KK teigia, kad jo nelaikau žmogumi, tai pasakysiu, kad jis smarkiai klysta ir meluoja. Niekada niekur nesu to sakęs. Maža to, būtų kvaila kvestionuoti faktą, kad konkretus žmogus KK yra žmogus.

Tiesa, ne kartą kartojau ir galiu dar kartą tai padaryti, kad KK nėra ŽURNALISTAS, nes gandonešiai yra ne žurnalistai. Bet juk Lietuvoje yra ir daugiau žmonių, kurie nėra žurnalistai ir jie jokios tragedijos iš to nedaro bei viešai nebando skųstis abejotinos reputacijos leidiniui.

Dar norisi likviduoti KK žinių spragas apie Lietuvos žurnalistų sąjungą. Jei jis nori sužinoti, kokie žurnalistai priklauso LŽS, tai užtruktų labai ilgai – reikėtų vardinti maždaug 1000 narių. Tačiau aktyviausius kelias dešimtis narių, kurie priklauso LŽS Tarybai ir Valdybai, gali rasti www.lzs.lt.

Beje, kovo 6 dieną per televiziją TV3 specialioje „Savaitės komentarų” laidoje diskutuojant apie „Akistatos” laidą dalyvavo bent du LŽS nariai – vedėjas Ginas Dabašinskas (Žinių radijas) ir Artūras Račas (BNS). Tačiau pats KK nepriklauso ir greičiausiai negalės priklausyti garbingai LŽS bendruomenei, nes mūsų nariai privalo laikytis Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso.

O kadangi iš tiesų turiu puikią šeimą, keturis vaikus ir nuo nervų kojų po stalu nekratau, tai už šią įžvalgą ir palinkėjimą noriu KK padėkoti 🙂

9 komentarai

 1. Marius

  APIE TIKRĄ IDIOTIZMĄ

  DAINIAU, jeigu gaidys anksti ryte gieda tai gerai ar blogai!?

  Lygiai tas pats ir K. Krivicko laidos – vienus sunervino, kitus atvirkščiai – pažadino.

  Vienas ir tas pats gaidys, įvykis, situacija o iš kur dvi kategoriškai priešingos reakcijos ?

  Galime aiškintis priežastis iš kur atsiranda dvi priešingos reakcijos į tą patį įvykį, bet fakto nenuginčysi, kad jos egzistuoja.

  Bet visas idiotizmas prasideda tuomet kai norima įrodyti, kad viena iš tų dviejų kategoriškai priešingų rakcijų yra teisinga o kita klaidinga.

  Vienas susinervinęs, kad gaidys jį pažadino o kitas atvirkščiai – dėkingas gaidžiui.

  Susinervinęs pradeda keikti gaidį, kritikuoti, menkinti, neigti o pažadintas atvirkščiai dėkoja, giria, aukština.

  Kuo labiau viena pusė kitai stengiasi įrodyti savo teisingą reakciją tuo sulaukiama didesnio pasipriešinimo.

  Sekantį žingsnį, kurį žengia tikras idiotas tai pasitelkia jėgą įveikti pasipriešinimui.

  Kuo didesnis pasipriešinimas tuo daugiau jėgos, masės, svorio reikia.

  Palaikančių kiekis, autoritetai , visi yra traukiami dėl svorio, masės į šį konfliktą.

  Idiotai susiskirsto į dvi priešingas agresyviai viena kitos atžvilgiu nusiteikusias stovyklas.

  Atsiranda terpė ir vietos pasireikšti visiems, tame tarpe ir norintiems iš šio konflikto išpešti sau naudos – reitingų ar pinigų. Ar šiaip stokojantiems dėmesio ir visokio kitokio plauko parazitamas, kuriems nereikia arti žemės.
  Pavyzdžiui.; žemdirbys neturi laiko, jam nėra kada kariauti, reikia žemę dirbti.

  Konfliktuoja idiotai, PIARINASI spekuliantai žmogiškomis vertybėmis , karjeristai ir visokie kitokio plauko parazitai.

  Štai tai ir yra pagrindinė aktualija Lietuvos padangėje. Tai užburtas ratas.

  Klausimas kur yra įšeitis iš šio rato, bet ar yra kam tai rūpi?

  Atsakyti
 2. Renata

  Atleiskite, bet mano asmenine nuomone jūs panašesnis į gandonešį, kad ir dėl ginčų „ne apie tos Žiobienės močiutę”. Pats tada rašėte, „dar niekas neaišku”, bet pirmiau kritikavote, lyg ir tikėjote tais gandais. Na aišku, čia tik mano nuomonė, nepriklausau LŽS bendruomenei ir aplamai nesu žurnalistė, todėl galite nekreipti dėmesio, netikėti, išjuokti ir net neskaityti.

  Atsakyti
 3. Renata

  Gerai, o prie ko „gandonešis”?
  Norėčiau argumentuoto atsakymo.

  Atsakyti
 4. Dainius Radzevičius

  Renata, kodėl Jūs supainojate temas, apie kurias net nekalbėjau? Kuo čia dėta Stankūnaitė? Jos visai neminėjau ir su Kedžio istorija šis komentaras nieko bendro neturintis. Ar Jūs atidžiai perskaitėte tai, ką parašiau? Parašiau, kad KK teigia, jog aš jo žmogumi nelaikau. Tai nesąmonė. O jo nežinojimą apie žurnalistų bendruomenę labai lengvai pabandžiau pavesrti žinojimu. O Jūs kažkaip viską sureikšminate 🙂

  Atsakyti
 5. Renata

  Ne Krivickas melavo o jo konkurentai, įrodymai yra, niekas nedraužia pasidomėti priš rašant. Nustokit jūs kartą faktus gandais vadinti, nes tikrai kai žinai (o aš tikrai žinau) KAS melavo, jūs kaip tokias pareigas užimantis žmogus tikrai gražiai neatrodote. Gal palaukite atomazgos o tada rašykite subjektyviai. Nes tai žeidžia galų gale ne Krivicką o žmones, paprastus Lietuvos piliečius.

  Atsakyti
 6. Renata

  apsišlavei :))). Nelabi gavosi mano nuomone. Na, kad jau labai į akis krenta kažkokios neapykantos užuomazgos (tikrai nežinau ar taip yra, bet taip atrodo). Įsižeidei dėl žmonių nuomonės?
  Tiesa, o gandus skleidžia žmonės, žurnalistai ir nežurnalistai, ir prokuroas buvo gandų paskleidęs begindamas Stankūnaitę. Beje, KK ar LL yra paviešinamos detalės iš bylos, kaip ir per Akistatą. Nemaišyk faktų su gandais, nes man jūsų nuomonė (apie Krivicką) labiausiai gandais kvepia (čia mano asmeninė nuomonė). Kaip ir visa ta laida su žunrlistu Raču bei ekonomiste. Kas jau kas, bet iš žmogaus kuris vartė bylą, ėmė interviu iš prokurorų, teisėjų, liudinikų daryti kažkokį idiota mažų mažiausiai kvaila. Net pati Maldeikiene pasakė, kad byla nesidomi. O visa esmė ŽINOJIME ir žinių pateikime o ne buvimas žurnalistu, kuriam priekaištų nei valdžia nei kitas elitas neturi.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *