Kokia Lietuva, tokios ir žinios? Manau, kad būna ir atvirkščiai

pagal | 2011/05/24

Šiandien piktas „Lietuvos žinių” vyr. redaktorius ir visoks koks bosas Valdas Vasiliauskas savo (atsiprašau, B. Lubio) laikraštyje visaip kaip piktinasi manimi asmeniškai, Lietuvos žurnalistų sąjunga ir net Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija. Tegul piktinasi. Pyktis žudo pilkąsias ląsteles, o jos, sakoma, neatsistato 🙂

Tačiau man labai patiko ne tik rytiniai kolegų sveikinimai trumposiomis žinutėmis, bet ir paties V.V. paleistas labai gražus mano apibūdinimas „žurnalistas civiliais drabužiais”. Taip ir jaučiuosi. Toks ir noriu būti. Ir nenoriu rengtis jokių uniformų, ypač karinių ar kokių kitų tarnybų, apie kurias neetiško laikraščio „Lietuvos žinios” bosas tikrai išmano labai gerai. Juk ir sovietmečiu jis dirbo, kuo aš negaliu pasigirti 🙂

3 komentarai

 1. Ieva

  Paaiškinu:”žurnalistas civiliais drabužiais” tai aliuzija į tamstos skurdžią profesiškai, bet apmokėtą iš įvairių fondų žurnalistinę patirti, į tarnystę Paulausko klikai, į dabartinę tarnystę visiems, kurie duoda keturių vaikų laimingo tėvo šeimos išlaikymui. Beje, maloniai paskaityčiau, kas ėmė honorarą, kai vedei užsakomąsias laidas „Žinių radijuje”, nors buvai (formaliai, spėju) tėvystės atostogose.

  Atsakyti
  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Ieva, ziniu radijuje nevedziau ne vienos uzsakomosios laidos. Pernai is radijo negavau ne cento honoraro. Dirbau be atlygio vesdamas laida Ziniasklaidos anatomija. Bet tau tai bus nesuprantama jei tik tokoo lygio klausima sugebi suformuluoti.

   Atsakyti
 2. Susidomėjęs

  Labai juokinga skaityti „redaktora v štatskom” išvedžiojimus, jog Žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksas blogas, nes pono V.V. nepasirašytas ir aplamai jį kurti padėjo bankie dirbusi teisininkė.

  Baudžiamojo kodekso, pvz. aš irgi nepasirašiau, bet dėl tam tikrų priežasčių jo neignoruoju.

  Tik „redaktor v štaskom” apdairiai nutyli, jog niekas jo (kaip ir kitų komisijos nubaustųjų) nepersekiojo, jis pats net kelis kartus pyktibiškai pažeidė LŽLEK, už ką buvco baustas. Kam to reikia, geriau toliau eksploatuoti E.Kusaitę, V.Pociūną ir pedofilus.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *