Apie LRT žurnalisto problemas pirmieji pranešė… 15min ir Delfi. Ką veikia lrt.lt?

pagal | 2011/08/24

lrt.lt

„Baltarusijos pasieniečiai trečiadienį neįleido į šalį Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) žurnalistės Rūtos Lankininkaitės.”

Tokią žinią šiandien 14.17 val. pranešė lrt.lt. Informacijos šaltinis nenurodytas, autoriaus prie straipsnio nėra. Lrytas.lt remdamasis naujienų agentūra BNS apie tai pranešė vėliau – tik 14.24 val. Alfa.lt paskelbė dar vėliau – 14.26 val.

Lyg ir nieko tokio, tačiau naujienų portalas 15min.lt apie tai pranešė 13.12 val., o portalas delfi.lt apie tai pranešė 13.29 val., o jau 14.03 ir atnaujino informaciją.

Viskas gal čia gerai… Bet kai įvykio herojai yra LRT žurnalistai ir pats LRT, o jo naujienų tarnyba vėluoja apie tai pranešti ir juos lenkia du privatūs portalai, tuomet kažko nebesupranti… Atsiprašau, aš nesuprantu.

Dar noriu paklausti kolėgų iš LRT: ar LRT žurnalistė saviems pranešė vėliau apie įvykį, ar savi S. Konarskio g. 49 taip ilgai „miegojo” kol išspaudė žinutę?

2 komentarai

 1. D. Radzevicius

  Mariua, tai nėra savų ir svetimų reikalas.Šiuo atveju tai yra kolegiškas pastebėjimas, kuris, tikiuosi, pasaktins kolegas pasitempti, nes sveika konkureciaj – normalu. Konkrečiu atveju yra akivaizdus faktas, kad apie savo kolegos problemas ir viešąjį interesą jį ginti pirmieji prakalbti turėyų LRT. Tik tiek.

  Atsakyti
 2. Marius

  Skirstymas į savus ir konkurentus skaldo vienybę ir skatina verslumą – „žiniasklaidos biznierius”.
  Paskui stebimasi iš kur tiek priviso žiniasklaidos biznierių ir dar ne savų!? Atsiranda temos apie žurnalistinę etiką, kovojama prieš žiniasklaidos biznierius, skaitomi moralai o priežastis – INTELEKTAS, kurio savybės…
  Ar įmanomos permainos, reformos jei intelekto savybės lieka tos pačios…???

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *