Ir nauja politinė jėga domisi mano uždarbiu. Skaičiuokite toliau :-)

pagal | 2011/08/31

Šiandien viena mano kolegė FB tinkle man su „pavydu” parašė, kad nusipelniau dėmesio viename anoniminiame interviu (tikiuosi tai nėra jokia politinė reklama), paskelbtame www.laisvaslaikrastis.lt.

Nesu jau toks didelis mėgėjas kolekcionuoti interviu su manimi ar apie mane, bet šį kartą nutariau paviešinti ir anonimo-žurnalisto (?) klausimą ir jam pateiktą atsakymą. Tiesa, prieš tai turiu trumpai supažindinti su interviu intencijomis:

„Klaninės teisėsaugos tiesiog nusikalstamai dirbančių pareigūnų pastangomis ištisus mėnesius aplaidžiai tiriama, vilkinama, klastojama, visiškai numarinta vadinamoji Kauno pedofilijos byla-žudikė, pareikalavusi mažiausiai keturių žmonių gyvybių, galiausiai (pernai rudenį) privertė su šia teisinio nihilizmo sistema narsiai tebekovojančią Kauno apygardos teismo teisėją Neringą VENCKIENĘ ne bėgti iš Lietuvos (pasak jos, „tegul išgamos ir iškrypėliai bėga!..”), bet priimti lemtingą apsisprendimą – „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją!..“, juolab kad iki tol veikęs visuomeninis judėjimas „Drąsiaus kelias“ buvo sutelkęs būrį kovotojų, dieną naktį budinčių Garliavoje bei saugančių nuo pedofilų nukentėjusią mažametę mergaitę, idant su ja nebūtų galutinai susidorota, skubia ir neteisėta teisėjo B.Varsackio nutartimi atidavus vaiką į galimos sąvadautojos „raudona pinigine“ rankas…”

Manau, kad net pirmo kurso žurnalistikos studentas puikiai supras, kad paskaičius tokią įžangą iš karto aišku – klausimuose jau yra ir atsakymai, bereikia tik juos patvirtinti arba paneigti 🙂 :

Klausimas. Kaip galėtumėte pakomentuoti Žurnalistų sąjungos pirmininko Dainiaus Radzevičiaus praeitos savaitės išpuolį internetinėje erdvėje prieš naujai besikuriančią partiją „DRĄSOS kelias“? Štai, pavyzdžiui, keli „perliukai iš šio klaninės sistemos apologeto viešų postringavimų:
„Dainius Radzevičius – Subjektyvus požiūris apie tai, kas vyksta.
Ar tikrai „Drąsos kelias” – tik populizmas? Manau, tai – briedas.
Drąsiaus kelias = Drąsos kelias?
Šį pirmadienį buvo oficialiai paskelbta apie partijos „Drąsos kelias” steigimą. Jau pasigirdo kai kurie sociologų, politologų komentarai.
Jie nežada jokių šviesių perspektyvų šiam judėjimui. Aš linkiu jam patirti fiasko, o tokios partijos steigimą – vadinčiau jį tiesiog briedo
reiškiniu… Beje, manau, kad šis judėjimas dar yra ir pavojingas demokratinei ir teisinei valstybei.
P.S. Dar prisiminiau Biblijinę frazę – „Viešpatie, atleisk jiems, nes jie nežino, ką daro”. Šį kartą ją norėčiau pritaikyti į rimtą politiką
pasišovusiems ateiti avantiūristams…“

Atsakymas. Gerbiamo D. Radzevičiaus norėčiau paklausti tik vieno dalyko: ar tiesa, kad Teisėjų mokymo centre jam už paskaitos „Žiniasklaidos teisė“ valandą yra mokam 300 litų? Ar tiesa, kad šis asmuo tokiu būdu per dieną uždirba tris minimalias mėnesines algas?!..”

O dar įdomesnis perliukas tame pačiame interviu ir iš vieno veikėjo:

„P.S.
„DRĄSOS kelio“ iniciatyvinės grupės nario Giedriaus GRABAUSKO replika į Žurnalistų sąjungos pirmininko D.Radzevičiaus išpuolį prieš naujai besikuriančią partiją – „Dainius Radzevičius – Subjektyvus požiūris apie tai, kas vyksta. Ar tikrai „Drąsos kelias” – tik populizmas? Manau, tai – briedas…“
Mano pozicija yra tokia: vyksta aktyvus puolimas prieš ,,DRĄSOS kelio” partiją. Ateityje tas puolimas tik dar labiau stiprės, bus ieškoma visokių ,,kabliukų” – kaip surasti kažkokius realius faktus, kuriais remiantis galima būtų šmeižti ,,Drąsos kelio” lyderius, išpučiant nereikšmingus faktus, kaip liaudyje sakoma – , iš musės darant dramblį”. Bus pateikiami ir visokie pramanai, iš piršto laužti faktai, sąmoningai melagingi paskviliai…

Tad visai nenuostabu, kad partijos kūrimas jau dabar vadinamas ,,briedu”, o jos kūrėjai apšaukiami kedofilais , marginalais, politikos avantiūristais ir panašiai.

Manau, kad kai kurios publikacijos, tame tarpe ir D.Radzevičiaus – tai iš šalies inspiruotos akcijos dalis. Prieš ,,Drąsos kelio“ partiją vykdomą propagandinę kampaniją organizuoja ir finansuoja įtakingi šešėliniai klanai. Šių klanų veikėjai – oligarchai, korumpuoti politikai ir įvairaus rango valdininkai. Jie tai tikrai nenori esminių permainų ir siekia, kad Lietuvoje išliktų dabartinė santvarka – korupcinė kleptokratija.

Partijos kūrėjai suvokia kritišką padėtį. Juokinga tikėtis, kad ,,Drąsos kelias” būtų visur liaupsinamas ir giriamas. Beje, didžiulis puolimas buvo vykdomas ir prieš kitose valstybėse veikiančias reformatorių partijas bei koalicijas, pavyzdžiui, prieš Lenkijos ,,Teisės ir teisingumo” partiją, o taip pat prieš Urugvajuje veikiančią, esmines reformas įvykdžiusią ,,Plataus fronto” koaliciją.”

Na ką gi, skaičiuokite toliau. Prie HyperBass, vieno dienraščio dar prisijungė ir N. Venckienė 🙂

4 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Hyperbass, karts nuo karto skaitau paskaitas įvairiuose renginiuose ir įstaigose. neturiu nikeur jokio etato :-0 tad esu tikrai nepriklausomas. Esu skaitęs ir karts nuo karto skaitau Finansų ministerijos, Teisėjų mokymo centruose, kai kuriuose Universitetuose Lietuvoje ir už jos ribų 🙂

  Atsakyti
 2. HyperBass

  Kadangi aš seku oficijoziškų ir tarkim tokių atskalūniškų žiniasklaidos priemonių esančia medžiagą, tai ir retransliavau iškeltą klausimą. Man įdomu buvo atsakysite, ar ne, nes komentarai čia yra tarsi feedbacko užklausos forma į jūsų viešąjį asmenį. O tamstos pinigės turinys asmeniškai manęs visai nedomina, kur kas įdomiau yra to turinio šaltiniai – šiuo atveju paminėtas Teisėjų mokymo centras…

  Atsakyti
 3. sigitas

  Dainiau , pats gi, tikuosi , pamatęs įrašą viešajame tualete , na kad ir x…. y nepuoli piktintis? Tai kodėl taip nesielgi šį kartą?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *