Purvasklaida Lietuvoje. V.Tomkau ir A. Zdramy, ar ne gėda?

pagal | 2011/09/24

Šiandien viena su etika nelabai susijusi leidinių grupė dergia mane. Nenoriu net daug komentuoti. Ir moralizuoti. Nei už pavadinimą. Nei už tekstą. Nei už nuotraukas.

Jei tik tiek apie mane purvo galėjo išpilti, tuomet galiu miegoti ir gyventi ramiai.

Šiuo metu esu pakeliui namo. Į Lietuvą. Iš dviejų ESBO renginių.

O viešai noriu pateikti vieną klausimą V. Tomkui, A. Zdramiui ir G. Karčiauskui. Vyriukai vyriukai, ar Jums negėda? Ar Jūs galite dar kada nors kam nors į akis pažiūrėti? Kaip Jūs parduotuvėje ar gatvėje galite pasisakyti, kas Jūs ir ką Jūs darote?

Pasakysiu nuoširdžiai ir atvirai. Manau, kad jie negali. O jei žiūri, tai tik turėdami kiaulės akis. Tai tik mano nuomonė.

P.S. V. Tomkau, o kam tau milijonas iš manęs, jei teisme ieškai to, ko nepametei?

5 komentarai

 1. kolega

  Jeigu dar nepamiršau lietuvių kalbos gramatikos, tai šauksmininko linksnis turėtų būti „Zdramy”, o ne „Zdramį”. Norėtųsi tikėti, kad tai tik spausdinimo klaida.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Ramune, tai parodo net daugiau, nei yra straipsnyje 🙂 tai labai aiški nuoroda į tą interesų lauką, kuriam norisi tokio straipsnio 🙂

  Atsakyti
 3. Ramunė

  Man tiesą sakant, labiausiai patiko prie šio straipsnio pridėtas komentatorių sąrašas… Tai ir viską parodo.

  Atsakyti
 4. Marius

  Deja Dainiau, purvasklaidininkai neturi gėdos jausmo, sąžinė atrofavusi. Ir dar jie šventai tiki, kad tu niekšas. Todėl dabar viskas pagal įprastą scenarijų vyksta ir vyks, tai tik pradžia. Reikia sumenkinti tavo įtakos svorį. Pradžiai atleisti iš žurnalisto sąjungos pirmininko posto. Postai linijinio proto visuomenėje yra taškai.
  Kuo mažiau linijinių taškų žmogus turi tuo menkesnė jo įtaka, svaresnis žodis, nuomonė.
  Sąžinė, eriškas elgesys visa tai nėra taškai.
  Kalbos apie sąžinę, pretendavimas į ją taip tai yra taškai, bet būti išties sąžiningu – nulis taškų.
  Ne tas etiškas ir profesionalus žurnalistas, kuris pats apie save tokios nuomonės bet tas, kuris išlieka profesionalus apsuptas purvasklaidos šakalų.
  Kaip auksas tarp mėšlo žiba taip ir profesionalus žurnalistas tik dar labiau spindi kai purvasklaidininkai ant jo srutas pila.
  Dainiau, aš tikiu tavimi.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *