Kol kas tik šoke. Bandau atsigauti ir suprasti, kas turėjo nutikti lrytas.lt portalo žmonėms, kad jie nusprendė surengti tokią provokaciją: sukelti paniką, šoką, priversti susirūpinti valdžią, policiją, kolegas.
Galimi du variantai arba abu kartu:
1. Noras atkreipti į save dėmesį (biznio reikalai).
2. Socialinė provokacija ir noras atkreipti žmonių dėmesį į „kažką”.
P.S. Kol kas viduje man dar „verda” ši situacija ir kaip žmogus, kuriam rūpi pasitikėjimas žurnalistika, manau, jog tokia provokacija – nepateisinama.
.S.
imta ir nerimta, dabar jau bus vienoje vietoje. Tai gal ne visai rimta?
Rimtu laikyto portalo vedamojo posto antraštė keitėsi mažiausiai tris kartus- nuo klaikaus melo į klausimą „ar tikrai”, po to galiausiai į šlukščią tiesą. Liūdna.
Tarantulai, jei atvrai, skaičiau labai retai lrytas.lt Bet… Daugeliu atvejų pasitikėjau informacija. Ar bent jos dalimi. Dabar… Tikrai nebe.
Romai, žinai, manau, kad toks kelias – tikrai geras. Nesėkmė būna karytais ir geriems. Todėl provokacija pavyko ir nepavyko tuo pačiu metu. Tegul jie padaro kažkokį gestą skaitytojams dėl to.
O paprasti skaitytojai tiesiog ima ir nebeapsikente nusprendzia neskaityti lryto, nes sis nesiskaitymas su skaitytoju varo liudesi ir tik didina nepasitikejima tautines ziniasklaida ir ziniu portalais.
Reikia turėti drąsos pripažinti, kad net ir talentingi žmonės kartais patiria nesėkmių, ypač, kai imasi naujos, mažai pažįstamos veiklos. Šiuo atveju reikėtų pripažinti nesėkmę ir atsiprašyti skaitytojų bei pareigūnų. Gali būti nevykęs spektaklis, gali būti nevykęs vienos dienos redaktoriavimas. Jeigu tai būtų padaryta balandžio 1-ąją, dar galima būtų suprasti, bet tektų pripažinti, jog pokštas banalus ir nejuokingas. O dabar tai visiška nesėkmė.