Ministras patarimus apie padangas dalina FB tinkle, t.y. valdžia dirba žmogui

pagal | 2012/04/03

Tik ką perskaičiau susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio žinutę „ant FB sienos”:

„Po vakarykščio sniego pasipylė vairuotojų klausimai, ar verta pradėti keistis žiemines padangas. Noriu priminti, kad iki balandžio 10 d. pagal įstatymus būtina pasikeisti tik dygliuotas padangas. Paprastomis žieminėmis padangomis galima važinėti kad ir vasarą.”

Laikai geri atėjo – ministras dalina draugams patarimus socialiniuose tinkluose. Nieko kito ir nebereikia – kam skaityti įstatymus, kam juos žinoti? Parašei ministrui elektroninį laišką arba FB timkle uždavei klausimą ir viskas…

Man atrodo, kad tokios švietimo formos labai efektyvios ir geros dėl asmeninio ministro PR. Bet… Ilgalaikėje perspektyvoje būtent tokio pobūdžio švietimas ir komentarai sukuria naujos kartos vartotojus-rinkėjus, kuriems „duok ministrą arba nieko kito”. O tada jau ir garliavos ateina…

8 komentarai

 1. Hyperbass

  Obaratenžurnalistui pasiūlyčiau šiek tiek išeiti atostogų Garliavos temoje 🙂 Nes toks įspūdis, kad jau visur vaidenasi.

  Ponas obaratenžurnaliste, ar Jūs esate vairuotojas? Turite automobilį? Ar Jūs pats tvarkotės su juo, ar tą už Tamstą daro koks nors servisas? Nes to klausimo logika yra tame, kad žmogus važinėja su žieminėmis padangomis, dabar reiktų persimauti į vasarines, kurios pabjurus tokiems orams bus visiškai nesaugios. Žieminės ir vasarinės savomis savybėmis susilygina prie +7, tad esant tokiem šaltiems orams galima bus pavažinėti su tinkamesnėmis padangomis kiek ilgiau nei balandžio 10 d. PR? Turbūt… Nematau dėl ko čia pykt.
  Taip pat pasiūlyčiau tamstai nusipirkti žiemines padangas ir pavažinėti su jomis per vasaros sezoną 🙂 Įdomu ar kas nors bus iš jų likę rudeny.

  Atsakyti
 2. e

  1. su garliaviniais tu cia veltui susiejai.
  2. Del FB piktintis geda
  3. Stebetis del politiko „pr” …is principo sunku. tai yra tas pats kas piktintis pardaveju kad reklamuoja savo preke.
  4. Galima piktintis tik kad jokiam laikrasciui nesumokejo uz pr.
  5. Taip nutiko kad pats PRini sia info…

  Atsakyti
 3. Tabis

  Ot Žurnalistų sąjungos pirmininkas – mažame tekstuke net trys stambios gramatinės klaidos plius kažkokie nelegalūs trumpinia, pvz. PR. Kaip dar nepanaudota svetimybė „medija”, „medijų”, ką autorius itin mėgsta?

  Atsakyti
 4. Marius

  Ministras saviakas, puiki reklama. Mokykis Dainiau is Masiulio, Uspschiko, kaip reikia stumti dura, kad liaudis tave pamiltu.

  Atsakyti
 5. Tomas

  Šiaip jau, kiek žinau, automobilių meistrai tikrai nepataria žieminėmis padangomis važinėtis vasarą vardan saugumo, tad čia ministras, ko gero, kiek prašovė pro šalį:)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *