TV3 nerodyta K. Krivicko laida "Akistata" – Youtube. Kam dėkoti?

TV3 laidos "Akistata" vedėjas Kristupas Krivickas

Tik ką gavau laišką iš vieno pasipiktinusio piliečio. Jis mane informavo, jog vakare per televiziją TV3 nerodyta Kristupo Krivicko laida „Akistata” yra atvirai prieinama socialiniame tinkle Youtube.com. Tik ką patikrinau. Tikrai.

Klausimas K. Krivickui ir TV3: kaip ta laida atsidūrė youtube.com? Ko siekiama tokia „transliacija”?

Beje, socialiniame tinkle ši laida patalpinta mistinio Chase Moran, kuris yra įkėlęs vienintelį įrašą. Speju, kad po šiuo anonimu slepiasi konkretus žmogus. Kokie jo interesai ir kas jis?

Na o laida pristatoma štai taip – „Akistata 2012-04-04 – 32 s. (uždrausta serija)”. Kiek žinau, niekas oficialiai jos neuždraudė.

11 komentarų

 1. Marius

  Uzdraustas vaisius atrodo saldesnis. todel draudimais nieko nepasieksi. Bet jeigu visi savo siuksles pilsim kur papuole, susikursim masyvu siukslyna.
  Viesa erdve gi irgi musu kaip ir Palangos pliazas. Pilkim i viesa erdve savo, be jokio susitarimo, nusispjaut ant kitu, svarbu ispilt savo – demokratija. Negi laisve tai leidimas sikt kaimyno kieme? Dar varzybos vyksta kas kam daugiau aptries.

  Atsakyti
 2. Jonas Vaiškūnas

  Tai dar vienas įrodymas, kad šiais laikais drausti ką nors yra beprasmiška. Juk CCCP jau subyrėjo. Kokie dar draudimai? Džiaugiuosi, kad jutubas yra ir galima jame viską pamatyti. Gėda draudėjams.

  Atsakyti
 3. HyperBass

  Turėti chromosomų rinkinį XY yra būtina, bet nepakankama sąlyga būti vyriškos giminės 🙂

  Atsakyti
 4. Hyperbass

  Įžeidinėjimas kaip sakot… Nes bendram kontekste toks pasipiktinusio piliečio laiškas… 🙂 Na, būkit vyriškos lyties žurnalistas, a? Čia aš imčiau visiems skelbti, kad mačiau bomžą kuris sysiojo prie laiptinės. VAJĖ, pasaulio pabaiga 🙂

  Atsakyti
 5. Hyperbass

  Nu c’mon, ne vaikų darželis. Tai gal prisiminkime pasipiktinusios melžėjos iš Ukmergės laišką Kliunkai per aną prokuratūros spaudos konferenciją „Žudė Kedys, įrodymų nerodysime, taškas”? Kurį skaitė drebančiu balsu ir rankomis – teisingu keliu einate draugai… Na kas žino, tebūnie tai ir pasipiktinis pilietis, tik palyginus su anuo atveju, čia tarsi vabalo ištriškimas ant priekinio automobilio stiklo.
  Nes va ten tai buvo tikrasis angliško žodžio PATHETIC apibrėžimas realiame gyvenime.

  Atsakyti
 6. Marius

  Ne priesingi isitikinimai yra blogis bet agresija, izeidinejimai del ju.

  Atsakyti
 7. Hyperbass

  Pasipiktinęs pilietis? BITCHES, PLEASE 🙂 Aš, ponas OBARATENb-žurnaliste, užversčiau Tamstos pašto dėžę pasipiktinimais, ir kai kada netgi pagrįstais. Bet kadangi didesnė prasmė yra žirnius berti į sieną… Tai tiek to.

  O tam pasipiktinusiam piliečiui… (aišku jei ne OBARATENb fantazijos vaisius)… Ką čia ir belinkėt – ir taip nuskriaustas žmogaus veislės individas.

  Atsakyti
 8. tai kad

  tai kad klonio slėnis klaniniai džiūgavo, kad kol Akistata per tv rodė seną dalį, internete prie rodytų laidų buvo prieinama ši dalis. Vienok – kokia TV3 reakcija? jie vėl pasirengę teismams ir kompensacijoms? o vaiko ašaroms, kai ji pradės suvokti, kas su ja buvo daroma?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *