Pasirodė naujas almanacho "Žurnalistika" numeris. Sulaukėme :-)

Almanacho Žurnalistika ankstesnius numerius (pdf formatas) galima rasti ir nemokamai gautiwww.lzs.lt

Yra dvi geros žinios – jau pasirodė almanachas „Žurnalistika 2012” ir šiais metais šis numeris bus ne vienintelis – metų gale turėsime dar vieną.

Taip žada leidinio redaktorė Aurelija Arlauskienė ir, žinodamas jos užsispyrimą, tuo šventai tikiu. Šiame, pirmajame, numeryje, pasak Aurelijos, daug vietos skiriama etikos klausimams, leidybai, mokesčiams, naujosioms technologijoms. Ir žodžiui – svarbiausiam žurnalisto instrumentui. Jau varčiau leidinį (apie turinį žinojau ir anskčiau), ir skaičiau ilgamečio respublikono V. Vaicekausko mintis apie žodį ir žurnalistiką. Patiko.

Galiu tik priminti, kad leidinį įsigyti galima Lietuvos žurnalistų sąjungos būstinėje, bet… Rekomenduoju leidinį prenumeruoti. Galima internetu www.post.lt arba pašto skyriuose. Vieno numerio kaina 10 Lt, indeksas 5329.

Žurnalistikos ir visuomenės dialogą, kaip atskirą projektą almanache „Žurnalistika“, remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas remia. Fondas įsipareigoja 2012 m. projektui vykdyti suteikti 40000 lt finansinę paramą.

44 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  ten rašoma ne tik apie leidinį Žurnalistika 🙂 Rašoma apie viską iš eilės, tame tarpe ir blogą blogą Lietuvos žurnalistų sąjungą 🙂 dar apie baudžiamąją atsakomybę žurnalistams. pamiršo tik paminėti, kad ta pati LŽS bene vienintelė kelia šį klausimą. O jos pirmininkas tokio leidėjo Tomkaus yra persekiojamas būtent baudžiamąja tvarka 🙂 Tad ačiū už nuorodą 🙂

  Atsakyti
 2. Regina

  Mariau & Qwerty, jeigu užsuksite čia, pas Dainių, labai prašau neprikiaulinti ant manęs…Po pietų išvykstu į pic-nik’ą, tai tiesiog negalėsiu atsipingponginti…Ate..

  Atsakyti
 3. Regina

  Supratau, Dainiau,- tavo siela švari…O aš pagalvojau, kad per tokius draugus ir tu jau pradedi atitrūkti….Nors, kai turėsi pats laiko, dar patikrinsiu ar mintys nekudlotos…
  Sėkmės rytoj 🙂

  Atsakyti
 4. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, turiu omenyje daiktus. Jei tavo ieškinį patenkins, o jie neturės litų, tuomet daiktai iš varžytinių. Pranešimas sudėliotas seniai, bet rytoj jis iki 14 val dar pasikeis 5 kartus.

  Atsakyti
 5. Regina

  Dainiau, tu ką, irgi į „pošlinimą” linkęs? Ką tu turi omeny? Kokią natūrą, a?
  P.S. ar rytojaus pranešimą jau išzūbrinai mintinai?

  Atsakyti
 6. Regina

  Dainiau milijono nelaimėsiu, nes teleloto nežaidžiu….O Mariaus ir Qwerty turtine padėtimi labai abejoju…Aš iš jų gal prisiteisiu kitokių dalykų 🙂

  Atsakyti
 7. Regina

  „Qwerti ir Marius,Jums neparašo?” 🙂 Atvirkščiai, aš jau jiems rašau…Tiksliau mano advokatas…Mariui bus pateikti kaltinimai dėl šmeižto, mano garbės ir orumo pažeminimo, o qwerčiui dar ir dėl psichologinio seksualinio priekabiavimo……Ir neprisigalvojau, viskas užfiksuota..

  Atsakyti
 8. šiaip skaitytoja

  Regina,mes lietuviai esme visokie.Turime visokių savybių,kaip ir kiti.Tik deja,esme maža tautelė.
  Norime labai pasirodyti ir kažką įrodyti,kad esme „kitokie” ,”ypatingi”.Todėl dažnai „šaukiame”,kad esame „įtarūs”,”pavydūs”,”bjaurūs ar dar „kokie”,
  kad tik pasikeist,tiksliau pakeist kitą,bet ne save.
  Tai tik žodžiai. Bet,taip,mano,tikrai ne visi.
  Ir keistis visai nebūtina.Mes esame „visokie”.Ir viskas yra gerai.Tikrai.
  Qwerti ir Marius,Jums neparašo?Tiesiog gal ilsisi.O
  gal laukia,kol Jūsų pyktis ir pagieža nurims.Tada parašys.O gal niekada to ir nejautė.Manau ,Regina,kad Jūs prisigalvojote.Tikrai viskas gerai.

  Atsakyti
 9. Dainius Radzevičius

  Regina, politika yra tokia sritis, kuria traukia labai įvairius žmones. bet… dauguma jų turi ambicijų. Tai labai svarni svaybė. bet ji turi ir daug iššūkių. ir praktika rodo, kad neretai tos ambicijos telika asmeninėmis ambicijomis. O reikėtų, kad ambicijos turėtų platensius tikslus. Todėl kol nėra tokių platensių ambicijų, manau, nėra ką veikti didžiojoje politikoje. Viena asmneinių ambicijų tenkinimas anksčiau ar vėliau diskredituoja ir patį žmogų ir net politiką. Tad jei mes eame sugedę kiek , tai visi – ir vertinamieji ir vertintojai 😉 Human nature 🙂

  Atsakyti
 10. Regina

  Dainiau, kokie mes lietuviai bjaurūs, įtarūs, pavydūs…Pagal vidutinio lietuvio mąstymą, jeigu žmogus eina į politiką, tai tik vedamas pačių žemiausių paskatų – garbės troškimas, žinomumas, lovys, neliečiamybė…Gal kai kam taip ir yra,o tokie žmonės, patekę į valdžią taip ir diskredituoja pačią politiką…Aš irgi persigalvojau, turbūt nesibolatiruosiu, Seime viena aš nieko nepakeisiu… Sąrašas susiskaldė, Venckienė per daug turi ambicijų…Nieko gero nesitikiu iš būsimų rinkimų…
  Pabendravus keletą savaičių tavo bloge, aš baigiu išsivaduoti iš pagiežos, su kokia atėjau pradžioj…Nežinau, gal net atleisiu Mariui su qwerčiu…Nes kiek ten iš jų nugręši? Mariaus palikimas, tai turbūt, keli tomai Lenino raštų, L.Brežnevo trilogija „Mažoji žemė” , „Atgimimas” ir „Plėšiniai” ir Z. Freudo “Kasdieninio gyvenimo psichopatologija”, iš kurios mums pudrino smegenis ir piešė mano „pošlą” paveikslą. O QWERTY, dienomis sunkiai dirba MAXIM-os bazėje, o naktimis dar dasiduria paišydamas reklaminius plakatėlius, kad savo „lapei” ir vaikučiams, kurių turi kiek klaviatūroje yra mygtukų, nupirktų utilizacijai pasmerktų vištų iš bankrutuojančio Vievio paukštyno. Taip, kad dar nežinau, bet gal kilniaširdiškai atleisiu…

  Atsakyti
 11. Regina

  Taip, GERA MIERGA, kas neprieinam prie jokių fondų, ES pinigų, galų gale jokių pašalpų – belieka „kalti,kalti, kalti”, iš to susimokėti valstybei mokesčius ir dar būti laimingais…Ech, kad visi Lietuvoje tokie būtume…..

  Atsakyti
 12. mierga gera

  Miela Regina, aš niekada neprašau pinigų 🙂 Aš juos užsidirbu, o gal geriau tiktų žodis „kalu babkes” daug dirbdama, labai daug.Nesėdžiu kokiame valstybiniame, ribotos algos ir galimybių poste, o realiai dirbu ir dar kartą pasikartosiu „kalu”.Suteikiu galimybę savo darbuotojams ir partneriams taip pat „užsikalti” :).Nesiskundžiu…viskas čiki…gyvenimas puikus ir man gera gyventi Lietuvoje.

  Atsakyti
 13. Regina

  Dainiau, bet kiek čia pas tave piktų miergų, – joms tik „duok pinigų”, „duok pinigų”, „duok pinigų”…O iš kur jų paimti? Pinigai ant medžių neauga…

  Atsakyti
 14. mierga gera

  Kaip gi be SRT fondo :)pinigų, visai tiek, kiek „nugnybote” savo laiku nuo mano darbuotojų :)Manau, kad tai išmesti pinigai, nes DAUG DAUG tokių leidinių VOLIOJASI IŠMESTI ( nors būtų paslėpę) to paties SRT fondo kolidoriuose.Gaila, bet tokia to fondo veikla, skirstyti pinigučius saviems.jau ne kartą kalbėjome pvz.”Alytaus naujienas”, kaip SRT fondo narys sau pasiskiria gerokas sumas.O Jūs, kaip labai sąžiningi žurnalistai, kurie beje taip pat iš to fondo gaunate pinigų, nutylite šį bardaką.Ir neduok Dieve, kad prie šio lovio prikištų savo snukelį dar vienas paršelis.

  Atsakyti
 15. Regina

  „Yra dvi geros žinios – jau pasirodė almanachas “Žurnalistika 2012″ ir šiais metais šis numeris bus ne vienintelis – metų gale turėsime dar vieną.”
  Bet yra viena ir bloga – Dainiaus Radzevičiaus du draugeliai (nesvarbu, gyvi ar mirę), – Marius ir QWERTY, keliaus į teismą dėl REGINOS apšmeižimo, JOS garbės ir orumo pažeminimo.

  Atsakyti
 16. Regina

  Ačiū heh, balsuosiu….Beja, ar oberžurnalistas bolatiruojasi?

  Atsakyti
 17. Regina

  Užsiėmęs…Vargšeli, daug teks tokių plakatų nupiešti, kol atlyginsi man padarytą žalą…Labanakt..

  Atsakyti
 18. Qwerty

  Dabar esu labai užsiėmes, paišau nedidelį plakatą:”Vasaros išpardavimas žemiausiomis kainomis-užeik ir pamatysi!”.

  Atsakyti
 19. Regina

  Qwerty, deleguoju Dainiaus žinią: „Pasirodė naujas almanacho “Žurnalistika” numeris. Rekomenduoju leidinį prenumeruoti. Galima internetu http://www.post.lt arba pašto skyriuose. Vieno numerio kaina 10 Lt, indeksas 5329.”
  O aš einu miegoti, – aišku NUOGA..

  Atsakyti
 20. Regina

  Qwerty, Aukščiausiojo teismo kolegijos kažkuris plenarinis posėdis priėmė nutartį, kad gali būti teisiami ir mirę asmenys(raktiniai žodžiai -pedbyla, Ūsas). Nepamiršk, kad pats dar esi gyvas…o tavo kaltė solidari…Paskaityk, ką ant manęs pavarei užvakar pačioj pradžioj…Galvok, galvok…Ar klausimų dar turi, nes noriu miego…

  Atsakyti
 21. Qwerty

  Regina,jei Marius neatsilieps iki nurodyto termino, kažkam teks parašyti skundą į Teleloto ir laukti atsakymo.

  Atsakyti
 22. Regina

  Qwerty, prašau nejuokauti – aš ne pigutė ir ne tuštutė, kaip čia galvojate. Taip, kad pats mąstyk, kiek tai gali kainuoti…Ryt iki vakaro dar lauksiu atsiliepiant Marių…Taikos sutartis galima…Bet jeigu ne – pradėsiu procesą…Qwerty, aš kerštinga Pana..

  Atsakyti
 23. Qwerty

  Regina, manau, kad už viską (tavo pažeminimus) privataus kaltinimo tvarka privalo atsakyti tinklaraštininkas. Paliko visam savaitgaliui tinklapį be priežiūros, tai tavo garbė bei orumas ir nukentėjo. Kiek neturtinės gali užprašyti, kaip manai?

  Atsakyti
 24. Regina

  Tada – durnius…Bet man atrodo, kad jis tyliai naktimis prisliūkina prie kompiuterio ir skaitinėja, ar mes jo labai ilgimės. Bet aš šito reikalo taip nepaliksiu…Jis gyvas arba miręs atsakys, kad mane pažemino ir apšmeižė…Ir tu qwerty atsakysi, ruoškis…:D

  Atsakyti
 25. Qwerty

  Regina, paskaityk mano dar liepos 3 d. 00:36 val. komentarą po Dainiaus įrašu „Wikileaks: V.Tomkaus “Respublika” – padorios žurnalistikos etalonas”:

  „MM, Račas tyli teisingai. Ir Dainius daro teisingai. Niekas “kristi iš pareigų” neplanuoja. Tiesiog Dainius pasitikrins tarybos narių pasitikėjimą ir… toliau liks pirmininkauti tai tarybai”.

  Turiu ir aš kartais tų ekstrasensinių sugebėjimų, ne tik tu viena;)

  Atsakyti
 26. Regina

  Nors vasarą labai tingisi apskritai mąstyti, siūlau paskaityti V.V. Landsbergio straipsnį Alfos portale „Šilelis ir Šėpa”.
  Beja, Dainiau, kodėl negalima pas tave nukopint ir įdėti nuorodos? Ar negali patobulinti?

  Atsakyti
 27. pn

  o jau viršelis… nors, kaip sakoma, svarbu ne pakuotė, o produktas 🙂

  Atsakyti
 28. Regina

  Žinai, apeliacinis teismas gali į tai atkreipti dėmesį ir priimti tau palankų sprendimą…

  Atsakyti
 29. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, nebuvo kuo girtis. Paprašiau galvodamas, kad kolegoms gus lengviau be manęs su tuo nuosprendžiu ant sprando. Jų paditikėjimas man svarbiau už nuosprendį ar išteisinimą. Nors geriau jau išteisintų

  Atsakyti
 30. Regina

  Dainiau, sveikinu su moraline pergale….” Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) taryba antradienį nusprendė, kad jai turi toliau pirmininkauti Dainius Radzevičius.”
  Nė nesigyrei, kad teikei pareiškimą…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *