Dalyvausiu Lietuvos tinklaraštininkų susitikime

Šiemet tinklaraštininkai renkasi pajūryje

Šį penktadienį Klaipėdoje vyks Lietuvos tinklaraštininkų susitikimas Blogout 2012. Pirmą kartą dalyvausiu tokiame renginyje su tokia publika.

Bandysiu pasidalinti savo kuklia patirtimi – šį dienoraštį pildau tik nuo 2008 metų pavasario. Nuoširdžiai tikiuosi smagaus bendravimo. ir dėkoju Džiugui už kvietimą prisijungti 🙂

Renginio programą galite rasti čia.

11 komentarų

 1. pn

  Kadaise ir aš turėjau tinklaraštį. Berods nuo 2002 iki 2008 🙂

  Atsakyti
 2. Dainius

  Dainiau, kur kas įdomiau apie saviraiškos laisvę išgirsti iš WikiLeaks/Tomkaus istorijos pusės. Pamenu pernai USA buvo skandalas, kai vieną tinklaraštininką nuteisė už nuomonės pasakymą, mat anas neturėjo (!) žurnalisto kvalifikacijos. Motyvuota buvo tuo, kad kompetetingą, kvalifikuotą nuomonę gali pareikšti tik žurnalistai, o jei nesi žurnalistas ir per neapdairumą paleidai/praleidai ne visiškai teisingą informaciją – tai šmeižtas.
  Lietuvos teisėsauga įrodė, kad plaktuku per pakaušį galima tvoti bet kam.
  P.S. Įsidiek komentarų atsakymų prenumeratą – žiauriai patogus daiktas 🙂
  P.P.S. Susitiksim 5dienį BLOGOUT’e!

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Beje, regina, priežiūra yra ir savaitgaliais:-) Budi budri policijos akis. O man pakanka pasitikėti patvirtintų komnetatorių padorumu ir sąžine. Kol kas jie neapvylė.

  Atsakyti
 4. Regina

  Nu jo, Dainiau, labai gerą pranešimo temą pasirinkai: „Nuomonė tinklaraščiuose ir raiškos laisvė“…Tu jiems papasakok, kaip savaitgaliui palieki tinklaraštį be priežiūros ir kaip tuomet pasireiškia „raiškos laisvė”…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *