Neturiu nieko bendra su kantas.net

Dainius Radzevičius su kantas.net neturi nieko bendra

Taip jau susiklostė, kad ne vienas žmogus mane perspėjo, jog yra toks keistas ir net galimai nusikalstama veikla užsiimantis portalas kantas.net.

Jame yra ne tik nurodyti mano privatūs kontaktai bei keistas lyg ir mano vardu sugalvotas kreipimasis, bet ir viena Lenino nuotrauka su mano vardu ir pavarde, o tai lyg ir suponuoja, kad aš esu kaip nors susijęs su to portalo turinio kūrimu ir platinimu. Kartoju visiems – NIEKO BENDRA SU TUO NETURIU.

Ir labai noriu, kad kas nors pagaliau išsiaiškintų, kas čia tuos kvailus pokštus krečia ir, mano galva, viešoje erdvėje daro tikrus nusikaltimus. Žinoma, turiu omenyje teisėsaugos veiklą.

Tiesa, jei tikėčiau ne tuo, ką žinau, o tuo, ką skaitau ir randu internete, tai pats imčiau galvoti, gal kada ir esu registravęs tokį domeną kaip kantas.net. Nors negyvenu Londone, bet oficialus šaltinis teigia, kad ten gyvenantis kažkoks mistinis Dainius Radzevicius ir užregistravo tą kvailą „kantą”.

Kita vertus, yra visokių šaltinių, kur aiškiai rašoma, jog tos „gyvenimo kritikos” autorius yra kažkoks keistuolis Robert Mazit.

25 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Ar čia dabar normalu tokia pornografija? « Žymantas Baranauskas

 2. Regina

  mierga gera, pirmą Jūsų generuotą mintį „laikinu”,- „labai pykstame ir būname nepatenkinti tada, kada patys pakliūvame į vieną ar kitą gyvenimo peripetiją ir nesulaukiame supratimo ar paramos iš aplinkinių….” Toliau jau dėstote apie pažintį su D.R., kuri Jus nuvylė..”neblogi, protingi žmonės, bet…” O toliau jau nueinate į mistinius dalykus…”Todėl nespjauk į šulinį, nes būtent iš jo teks gerti.” Tai gal paaiškinkit visiems, kas čia vyksta???????????????

  Atsakyti
 3. mierga gera

  Mintis tokia…kartais mes stebime iš šalies „bardaką”, kito žmogaus žeminimą ar skandinimą.Neištariame vieni kitiems palaikymo žodžio,tyliai džiaugiames, kad vieni ar kiti įvykiai mūsų nepalietė…Bet labai pykstame ir būname nepatenkinti tada, kada patys pakliūvame į vieną ar kitą gyvenimo peripetiją ir nesulaukiame supratimo ar paramos iš aplinkinių.

  Prisiminkite mane.Jūsų veiksmai mano atžvilgiu.Jūs net nebandėte pasižiūrėti kas aš, ką aš mąsčiau,kokios priežastys mano vieno ar kito poelgio.Tiesiog „pasismaginote” ir ką?Susipažinome, pasirodė, kad esame lyg ir neblogi, protingi žmonės, bet…
  Gal pasirodysiu juokinga,senai pastebėjau, kad turiu nematomą apsaugą.Jau paauglystėje tiesiog iš niekur nuspėdavau įvykius.Niekada nelinkiu žmonėms blogo, bet jei Jie mane nuskriaudžia ( o nuskriausti mane labai sunku)visada metų bėgyje gaunu žinią ( išgirstu) apie tai, kad tiems žmonėms kažkas atsitiko, kažkas pasikeitė į blogą Jų gyvenime.Anksčiau stebėjausi, dabar visada žinau.

  Todėl nespjauk į šulinį, nes būtent iš jo teks gerti.

  Atsakyti
 4. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  mierga gera, jei tu vadini kažkieno nuomone kito asmens tapatybės pasisavinimą, tai neturiu apie ką diskutuoti. O kalbėti apie visokias pipipedijs yra visai nerimta. Kita vertus, man labai įdomi pačios frazė apie sėjimą ir pjovimą. Ką turite omenyje?

  Atsakyti
 5. mierga gera

  oi Jūsų draugų Pipedijos variantas.Neskundėte Pipedijos, tai kodėl dabar piktinates ir kantas.net?

  Kalbėkime bendromis Jūsų draugo frazėmis :), tai tik nuomonė, tai tik paprasta internetinė erdvė…nubauskite nesamus žurnalistus žurnalistų etikos kodekso pažeidimu…O aš ir vėl apie tą patį.Apie save absoliučią Jūsų draugelio Dundukę Pipedijoje.
  Dainiau, visai neskauda ir nėra ko čia nervintis, čia tik truputis „šiukšlių” į „erdvę”.Laikas visiems mums parodo, kad visi vaikštome po viena saule.Kartais Jūs stebite kaip „murkdomi” dundukai,bet ateina ir į dundukų kiemą šventė :).
  Dainiau esate lyg ir neblogas vyras, bet gal girdėjote, kad ką sėji, tą ir pjauni.

  Atsakyti
 6. Regina

  Dainiau, kur tu jį nori, ten ir dėk…Tik greičiau, nes nustosiu lankytis pas tave….Tai pasirink -arba aš, arba Leninas…

  Atsakyti
 7. Regina

  Dainiau, skubiai išimk tą Leniną, nes jau atsibodo….O tai tave patį apkaltinsiu sovietinės simbolikos garbinimu…Kaip nori, skaičiuoju iki trijų…

  Atsakyti
 8. Žymantas Baranauskas

  Dainiau, žinoma, kad pakaltinamas.
  Ypač iš po tokių agresyvių teiginių: „Landsbergio nurodymu buvo šaudomi Lietuvos piliečiai sausio 13 dieną iš TV bokšto”.

  Tik aš nemanau, kad jiems reikia pagalbos. Jie puikiai suvokia, ką jie daro. Puikiai žino kokiame portale rašo ir kokiomis temomis pateikia informacijos plotmes.
  Jie viską puikiai suvokia.
  Stebiuosi kaip niekas dar nesiėmė veiksmų prieš juos.

  Atsakyti
 9. Regina

  Dainiau, kur kalbasi vieni vyrai – bobos nereikalingos…Bet, iš savo bobiškos intuicijos, tiesiog įsikišu ir tau sakau, – nepalik šito reikalo tyliai…Jeigu tave tąso po teismus,- patąsyk ir tu…Ir tu būsi teisus, nes mes jau daromės ne teisine, o teismine valstybe ….

  Atsakyti
 10. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  beje, Žymantai, paskaitęs kai kuriuos tekstus ir pamatęs vaizdelius tokiame ekspertai.eu irgi pagalvojau, kad kai kuriems ten rašantiems žmonėms reikia pagalbos.

  Atsakyti
 11. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  žymantai, nori pasakyti, kad tas žmogus yra nepakaltinamas? Bet jei jis moka naudotis it ir yra laisvėje o jo tekstai rodo agresyviai negatyvų mąstymą, tuomet juo labiau jį reikia surasti ir išsiaiškinti, ar jis nekelia grėsmės visuomenei. Gal jam pagalbos ir gydymo reikua?

  Atsakyti
 12. Žymantas Baranauskas

  Dainiau,
  aš manau, kad toje svetainėje rašoma ne informaciniu principu, kad ir ką tas pavadinimas sakytų…
  O kadangi neinformaciniu principu, tai nesilaikoma taisyklių, todėl sveikas žmogus taip ir neparašytų (:

  Atsakyti
 13. Simas

  tikras lietuvi, manau, kad kažką maišote. Pipedija yra Andriaus U. draugeliai… Bet iš tikro, kalbant apie blogus, tai Lietuvoje populiaru viskas kas yra radikalu. Ir, manau, kad yra blogai, kad tokius blogerius daug kas priima gan rimtai…

  Atsakyti
 14. tikras lietuvis

  Čia tie patys, kur dirba pipedijose, tačiau pastarieji yra Dainiaus draugeliai.
  🙂

  Atsakyti
 15. Siaip

  tai gal galite kreiptis į prokuratūrą dėl galimai nusikalstamos veiklos ir tapatybės naudojimo? O jie ten viską ir išsiaiškins.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *