Lapkričio 21 diena yra paskelbta Pasauline televizijos diena (Jungtinių Tautų Generalinė Asmablėja 1996 metais). Kaip reikėtų švęsti/minėti/kentėti/vertinti/pasitikti šią dieną Lietuvoje šiemet?
Kadangi pagal įvairius tyrrmus lietuviai prie televizoriaus praleidžia beveik 4 valandas kasdien, todėl tokiam renginiui verta skirti išskirtinį dėmesį. Juk tai ne šiaip kokia religinė šventė, kuri yra tik proga aplankyti bažnyčią ir vėliau dievą pamiršti keliems mėnesiams. Tikrasis kasdieninis lietuvių dievas juk yra televizorius. Pagal jį dalis balsuoja ir renka valdžią, sprendžia apie kitus žmones ir net save.
Tad gal reikia sugalvoti kokią originalią idėją šiai progai?
Qwerty… 😈
Regina… 👿
Labai geras straipsnis http://lietuvossarasas.lt/andrius-svarplys-ka-reiskia-tyla-apie-tai-kas-su-mumis-atsitiko/
Įsikalkim į galvas,- mes dar nieko nepadarėme dėl Lietuvos, o jau eksportuojam savo demokratiją į Rusiją, Baltarusiją….Kirgiziją…
Oi, oi, oi… Qwerty, gal pas kalvį buvai, kad taip liežuviuką nuploninai? Niekas manęs nelaukia, nepasakok.
Regina, mes su Dainium, tai tave skaitom ir laukiam.Ar ne, Dainiau?
Aš kaip tiktai pasimaskatuoju, tai jus, atrodo, kaip vėjas iš čia nupučia…Gerai, daugiau neateisiu – nei dieną, nei naktį…nei per sapnus…. Supykau…Švęskit vieni 🙁
Dainiau, rytoj pasaulis švenčia Tarptautinę tualetų dieną. Kaip ketini šią šventę pažymėti asmeniškai? Kaip ją švenčia kirgizai? Kaip atrodo kirgizų nacionaliniai tūlikai? Ar jie turi „auksinių” tualetų, kaip mes čia Lietuvoje?
Padaryk Dainiau, įrašą, – gera tema 😆
Mane gali braukti 🙂 Man nėra būtinybės dėl to bikinio.
qwerty, dar palauk 🙂 Kaupiuosi 🙂
qwerty, o kuo čia dėta Kinija? Lietuva irgi arti Baltarusijos ar Rusijos, bet mes kol kas jų sovietinio himno negiedame.
Krigizai gyvena labai įdomiai ir įvairiai. Man tenka laimė bendrauti su labai įdomiais žmonėmis, su jais dirbti kartu. Tikiu, kad nusimatytus darbus užbaigsime laiku, t.y. iki kito savaitgalio. Beje, čia yra viena skitas lietuvis 🙂
Girtas – išsipagirioja, meilė – praeina, durnumas – lieka….Diagnozė sunki.
Qwerty, nežiūrint tavo didžiulių trūkumų – aš tave myliu….
P.S su viltim, kad praeis 😛
Kad pažeidinėji savo režimą (anksti gulti ir anksti keltis), tai gausi velnių 😉
Regina, nemiegi? Klausi kas man?-pirmas variantas 😛
Durni, girti ir įsimylėję kliedi panašiai…Qwerty, kas tau? 🙄 🙄 🙄
Na gerai, joke. Sovietinio kūjo ir pjautuvo ženklo demonstravimas yra galimas, nebūsi patrauktas administracinėn atsakomybėn,jei pareikši, kad tai kinų 😛
Kaip gybena kirgizai?
Dainiau, tu vėl misijoje rytuose? Iki Kinijos-ranka paduoti. Lietuvoje komunistinio simbolio tokio, kaip pjautuvas ir kūjis viešas demonstravimas yra kriminalinė veika. Kinijos vėliavoje šis simbolis puikuojasi visame gražume.Atlikime socialinį eksperimentą: patalpink Kinijos vėliavą tinklapyje 😛
Kada švęsime Dainius.org proveržį (koks kvailas žodis)?
Dainiau, parašyk nors vieną normalų įrašą, kad kabintų. Kad emiciškai norėtųsi komentuoti. Pakomentuosim.Įsivažiuosim.Davai, greičiau, kiek jau galima laukt…?
P.S. Rašiau su viltim, jog Dainiaus blogas, toks pilkas ir nykus, kad jo be pačio Dainiaus, Qwerty, Mariaus, Reginos ir ŠS, daugiau niekas ir neskaito, jau nekalbant apie Dainiaus ar Mariaus antras ar trečias žmonas…
P.S. Dėl „trečių”, „antrų” ar „ketvirtų” kažkieno sutuoktinių, tai tik nevykęs mano jumoras.
Na, kiek klystu-kai kam yra geriau tada, kada jokio bikinio 😆
Regina, mums, vyrams-Mariui, Dainiui ir Qwerty, šventė taip pat yra tuomet, kada galime tave ar ŠS (geriau abi kartu) matyti su bikini 😛 😛 😛 😛
Dainiau, aš nuoširdžiai noriu, kad tokia tavo iliuzija būtų didesnis (ilgesnis) dalykas, nei tavo gyvenimas.
P.S. Apsižvalgyk aplink. Įdėmiai pažvelk į draugus.Pažįstamus. Galimai būsi labai nustebintas-ne vienas jų jau yra peržengęs ribą, kuomet jau neatrodo, kad gyvenimas yra šventė. Ir čia ne apie tuos, ką tu aukščiau minėjai. Tokie-tiesiog tokie yra. Apie normalius kalbu,kurie turėjo svajones (iliuzijas). Atidžiai, atsargiai ir įdėmiai su meile bei supratimu pažvelk į labiausiai tau artimų sielų akis. Ir galimai pamatysi ženklus, kad pas kai kuriuos iš jų tavo siaubui jau nėra iliuzijos, kad gyvenimas yra šventė 🙁 Svarbu laiku tai pastebėti, tuomet, nors padėti jau mažai galėsi, tačiau paguosti, išklausyti bus tavo galiose…
qwerty, tai vis dar švenčiu 🙂
Dainiau, čia aš ne apie „kai ką”, o apie tave pagalvojau. Kad gyvenimas yra šventė, tai ginčo nėra. Esmė-iki kada, iki kurio laiko turi tokią iliuziją…
Taigi 🙂 Čia tik požiūrio klauismas 🙂 kai kam tai yra vargas. Amžinas. Net jei valdžia pinigus moka, dirbti nereikia, vis tiek keikia gyvenimą 🙂
Gyvenimas — tai šventė? Hm…
Gyvenimas – tai šventė 🙂 Viskas priklauso nuo to, kaip šveniame. Jei per jas darome gerus darbus, tai visas gyvenimas gražėja.
Regina, atšvęsime būtinai. Kirgizijoje dabar kaip tik orai lietuviški – lietus. Tai reikės švęsti, kad ruddens depresija neimtų 🙂
Gero visiems savaitgalio ir visų kitų ŠVENČIŲ…švęskite be manęs.
Siunčiu oro bučinius ir dainą
Westlife with Diana Ross/When You Tell Me That You Love Me
O ar žinote, kokia šventė kartojas kas savaitę?
Taip, tai sekmadienis… O čia apie sekmadienio kilmę:
Beveik visiems mums sekmadienis yra diena, kurią nereikia eiti į darbą. Tikima, kad būtent šią dieną Dievas ilsėjosi po ganėtinai varginančio Visatos sukūrimo. Tiesa, ne visi žino, kad tradiciškai Dievo diena buvo laikomas šeštadienis. Bažnyčia nusprendė jį pakeisti į sekmadienį, nes Jėzus prisikėlė irgi sekmadienį. Tokia dviguba šventė jiems pasirodė tinkama. Pirmą kartą sekmadienis oficialiai paskelbtas nedarbo diena buvo 321 metų kovo 7 dieną, kai romėnų imperatorius Konstantinas paskelbė: „Garbingąją Saulės dieną leidžiu magistrams ir miestų gyventojams ilsėtis. Tebūnie visos dirbtuvės uždarytos. Tačiau gyvenantiesiems užmiesčiuose dirbti bus leista, nes kartais kita diena nebus tokia paranki žemdirbystei, grūdų kūlimui ar vynuogių sodinimui. Sekmadienį nedirbant šios dangaus gėrybės gali būti prarastos.“ Kaip matote imperatoriaus pranešime, darbo uždraudimas turėjo keletą logiškų išimčių, leidžiančių dirbi tuo atveju, kai nedarbas būtų nepraktiškas. Taip pat buvo priimtina dirbti darbus, kurie nėra fiziškai sekinantys, pavyzdžiui studijavimas ar darbas biure.
Tai va, o norint švęsti, priežastį galima atrasti visas septynias dienas per savaitę…. 😆
Jeigu iš tiesų sąžiningai pradėtume švęsti visas šventes, tai darbo dienų kalendoriuje neliktų…Čia pažymėta tik keletas http://www.stasys.igs.lt/keisciausios-lietuviskos-sventes/
Regina, taip ir padarysiu L0(
Kaip švęsime Pasaulinę televizijos dieną?
Dainiau, jeigu „pagal įvairius tyrrmus lietuviai prie televizoriaus praleidžia beveik 4 valandas kasdien”, tai čia jau turėtų būti vertinama kaip darbas…Jeigu dar tą kaip nors reikėtų atšvęsti – švęskim! Kas su čipsais ir alum, kas su stipresniais…pagal skonį ir galimybes….Ir žinoma, išsidrėbus prieš teleizorių…
Vakar Seimas ypatingos skubos tvarka priėmė nutarimą ….. http://www3.lrs.lt/pls/inter/w5_show?p_r=4445&p_k=1&p_d=130124
Kodėl skubos tvarka, kodėl paskutinę savo darbo dieną? Kodėl to nepaliko spręsti naujam Seimui? Argi Juršėnas yra niekur nepakeičiamas? Ar LRT yra „dramblių kapinės”? Kodėl vieniems gyvenime „duoda ir dribtelia”, o kitiems lieka tik trupiniai?
Kaip bevyniotų kas į vatą – tai šlykštus nepotizmo pavyzdys… Ne protas, bet moralė priėjusi ribą – toliau nėra kur…
Atgalinis pranešimas: Kaip švęsime Pasaulinę televizijos dieną? | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui