ERPB apie Lietuvą: "Didžioji dalis šalies nacionalinės žiniasklaidos priklauso įtakingiems verslininkams"

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas lapkričio 13 dieną paskelbtoje savo ataskaitoje apie Lietuvą (1 priedas) rašo:

„Apskritai, Lietuvoje žiniasklaida yra nepriklausoma, pliuralistinė ir stipri, veikianti be oficialios valstybės cenzūros. Tačiau Lietuvos privačios žiniasklaidos priemonės reguliariai kritikuojamos dėl jų politinio šališkumo ir tikslios tiriamosios žurnalistikos trūkumo, o tai atspindi faktą, jog didžioji dalis šalies nacionalinės žiniasklaidos priklauso įtakingiems verslininkams arba konglomeratams su neaiškiomis nuosavybės struktūromis, kurie, visų manymu, turi ryšių su kai kuriais vadovaujančiais politiniais veikėjais.
<...>
Galų gale sunki pastarųjų metų ekonominė padėtis apribojo Lietuvos žiniasklaidos priemonių pajamas iš reklamos; jos tapo labiau priklausomos nuo valstybės institucijų užsakomos reklamos, o tai kelia tam tikrą susirūpinimą dėl žiniasklaidos nepriklausomumo.”

Jei būtume užsieniečiais, kurie noėrtų investuoti Lietuvoje ir konkuruoti su vietiniu verslu, nuo kokio pirkinio pradėtume verslą?

150 komentarų

 1. prūsė

  atsekiau čionai kai perskaičiau expertai.eu skundą apie tai kaip p.Radzevičius yra įžeidęs jų didįjį ego.

  Taigi kol Lietuvos žiniaslaidininkai pliekiasi dėl menkniekių, Kėdainių kniazius, mažų parduotuvių tinklo per visą Lietuvą monopolijos sąvininkas, monopolizuoja Lietuvos miestų-rajonų žiniasklaidą (kiedainietis.lt, klaipiedietis.lt, palangietis.lt, kaunietis.lt, telšietis,lt ir t.t. idealiu pavyzdžiu. Pavyzdžiu FTB paieškomo žymiausio Europos mafijozo Semion Mogilevič, kuris, kaip rašė wikileaks, užvaldęs didžiąją dalį Rytų Europos medijos, valdo Rumunijos, Bulgarijos politiką, įtakoja Čekijos ir kitų šalių politiką. Įregistravęs firmą Vengrijoj atėjo į Ukrainą kaip „Vakarų” investuotojas dujų tarpininkas. Neva „pigesnių” dujų iš Kazakstano, kas tapo geru pretekstu uždaryti Timošenko kalėjiman už tai, kad ji tarėsi su Putinu dėl neva „brangesnių” dujų. Ar Mogilievič turi sąsajų su Putinu? Neaišku, bet Rusijoje jis gerokai prieš tai buvo suimtas, ir Rusijos prokuratūra jo FTB’ui neperdavė. Matyt ans įrodė, kad gali būti didžiai naudingas.

  O FTB jį įtraukė į 10 labiausiai paieškomų sąrašą ir skyrė 100 000 premiją tam, kas nurodys koordinates. Šis žmogus Niujorke apgavo investuotojus pardavinėdamas akcijas tokios savo gamyklos Kanadoje, kurios faktiškai nebuvo. Tokį sukčiavimą JAV priskaito prie didžiausių nusikaltėlių, tolygių Al Kaidos teroristų vadams. Lietuva šiuo klausimu tolerantiškiausia Europoje.
  Nord bankas, pvz., panašiai apgavo 600 savo klientų, finansuoja jų pinigais Nord Streem ir nieko. Jokio triukšmelio. Pažįstama advokatė , susipažinusi su šia byla, sako, kad ši Nord afera yra kur kas ciniškesnė už Snoro. Nereaguoja spauda nes gi užgauti ne žinomų žmonių ego, bet paprastų piliečių, pardavusių paskutinį turtą ir patikėjusių jį bankuyi, interesai.

  Vyriausybės Vertybinių popierių komisija pripažino nusikaltimą, bet bankas pats padavė šią komisiją į teismą, tik tam, kad temtų gumą, nors puikiai žino, kad nelaimės. Vadinasi laukia geresnių, mogileviškų laikų? O reiktų, kad šioje byloje dalyvautų drąsūs tiriamieji žurnalistai, padėtų advokatams… nors gal nelabai yra kas jiems mokėtų už tai pinigus… bet lazda turi du galus, kas vien už pinigus dirba, o ne dėl tiesos, tas pats greitai gali šaukti SOS.

  Kažkas panašaus ko gero ir atsitiko su BNS vadovu Raču, prasitarusiu savo bloge apie žurnalistinę prostituciją. Niekam ne paslaptis, kad blogai stebimi „didžiojo brolio” akies. Šio komentaro negalėčiau patalpinti Račo bloge. Atmestų automatinė cenzūra. O kenčia žmogus už savo nuyodėmę. Tuoj pasakysiu. Turėjo interviu su The Economist vyriausiu redaktoriumu Edward Lucass’u dar prieš rinkimus ir jo nepaviešino. Klausimas kodėl? Skaičiau tą interviu tik „Valstybės žiniose” ir tai anglų kalba. O Lukassas aiškiai pasakė, kad Uspaskichas susijęs (nesakė „galimai”) su nusikalstamomis grupuotėm ir saugumo organais. Na, kad Paulauskas su ekskgb prisiglaudė Darbo partijoj, tai niekam ne paslaptis. Bet kad Lukassas atvirai mini busikalstamas grupuotes, vadinasi jis žino tai kas žinoma kokiam nors interpolui.

  Pačioje Rusijoje ir Latvijoje bolševikų partijos kone atvirai eina išvien su mafija ir palaikomi kai kurių neoliberalų sostines merijose (pvz. Lindermanas Latvijoj) Jie grįžta prie bolševikinių metodų. Uspaskichas per savo medijos tinklaą irgi agituoja jainimą stot į jo (Kom)jaunimo Darbo partiją. Ar niekas nematio grėsmės mūsų valstybei? Bolševikų partijos (Latvijos padalinio) vadas Lindermanas buvo išvytas iš Rusijos, estai nepraleido jo net važiuoti autobusu per savo teritoriją į pasitartimą Suomijoj, o pas mus jo kolega Paleckis net į seimą bolotiravosi. Gal nebemiegokit, ponai žurnalistai. Tik drąsiesiems padeda laimė. Audaces Fortuna uvat.

  Atsakyti
 2. pruse

  tuk tuk, o kas šioje pirštinėje gyvena?

  gal ir aš galėčiau tarti žodelį?
  test

  Atsakyti
 3. Qwerty

  Regina, juk sakiau, nei Marius, nei tu niekur iš čia nedingsite 😛

  Atsakyti
 4. Regina

  Qwerty, žinau, kad tau labai gaila Mariaus, nes judu kažkaip buvot tarpusavy suaugę…Man irgi gaila, nes jo postai ekskliuzyviniai, nor jau tapę ir nuobodokais…Gerai, vardan to, kad jis sugrįžtų – traukiuos aš…

  Atsakyti
 5. šiaip skaitytoja

  manau,kad A.RaČas visai teisus.Visus dundukus ir dundukes,marš iš posto,jei nori būti Pats ne dunduku.
  Kitaip nei kaip.

  Atsakyti
 6. Regina

  😯 Qwerty 😯 – ir tu ant manęs varai??? Greitai paglostyk mane ir pagirk ❗ , nes jau mano kantrybės kibiras baigia persipildyt…Ot paliksim jus dviese, na ir ką veiksit – vienas apie ratus, kitas apie batus.
  Man keista dėl Mariaus, juk jis yra toks stiprus…ir pas Dainių beje jis svečiuojasi seniai, seniai- gal dar aš nebuvau gimusi…Vat trinkt, pokšt ir išėjo…Vasarą per mane buvo nusiskandinęs, o dabar nežinia ką sugalvojo…
  Tai va, Qwerty, dėl ko aš nestandartinė…Matau, kad tu supratai neteisingai….Aš tai sakydama, neturėjau galvoje”aukštesnio mąstymo”…Kap tik aš esu blogesnė už jus visus, net ne vidutinė… 🙁

  Atsakyti
 7. Qwerty

  ŠS, tai banalybė, kurią pats dabar ir sugalvojau.Kur tu čia matai nerealumą? Privertei šyptelti 😉

  Atsakyti
 8. šiaip skaitytoja

  Qwerty ,iš kur nurašei?”Tačiau gyvenimo patirtis rodo, kad kuo vėliau žmogus prabunda iš savo susikurtų iliuzijų, tuo blogiau.Blaivus žvilgsnis ï savo galimybes, ambicijų suderiimas su galimybėmis yra išminties požymis”.Nerealu,bet pritariu Tavo ar ne Tavo mintims.Nežianau.

  Atsakyti
 9. šiaip skaitytoja

  ..oi neliks tavęs ,neliks manęs..Nestandartinis mąstymas?..Standartinis.Meilė.Kam?

  Atsakyti
 10. Qwerty

  Marius niekur nedings. Rašys bei skaitys čia ir toliau.Regina, o kas tau sakė, kad esi nestandartinio mąstymo? Aš to nepastebėjau, esi normalaus, vidutinio lygio.Nenorėjau tau to sakyti, kartais būna gerai turėti iliuzijų, ir kuo ilgiau. Tačiau gyvenimo patirtis rodo, kad kuo vėliau žmogus prabunda iš savo susikurtų iliuzijų, tuo blogiau.Blaivus žvilgsnis ï savo galimybes, ambicijų suderiimas su galimybėmis yra išminties požymis.

  Atsakyti
 11. Regina

  Dainiau, labas! Kas tavęs prašė naują temą įdėt 😆 ? Mes norėjom pasiekt tūkstančio rekordą, kad tu taptum geriausiu blogeriu ir kad aš galėčiau šimtą kartų išeit ir pareit 😆

  Atsakyti
 12. šiaip skaitytoja

  be to yra geras posakis,kad „gera vieta,ilgai tuščia nebūna”.Užpildyta. 😆 🙄 Gerai ar blogai,pajausime iš nuomos mokesčio. 😯

  Atsakyti
 13. šiaip skaitytoja

  o bet to Tavo,Dainiau ,”laikinų” namų nesugriovėme,tik pasinaudojome. 🙂 Tikiuosi „žiaurios” nuomos „nenuplėši”. 😆

  Atsakyti
 14. šiaip skaitytoja

  Bet,Dainiau,kažkas kažką dėl savęs įdomaus atrado 😀
  Tai manau geriausia.O ERPB tikrai nepražus. 😀

  Atsakyti
 15. Regina

  Mariau, jeigu tu pats save matytum iš šono, tai turbūt pastebėtum, kad esi pats užsiciklinęs savo teisybėje, nors man tai netrukdė…Ką išvardijai apie mane: dėmesio troškimas, žvaigždės sindromas – taip tikrai nėra…Gal ir esu šiek tiek nestandartinio mąstymo, bet nežeminu kitų ir nepykstu jeigu jie nesutinka su mano nuomone. Dėmesio šiek tiek man reikia, bet tik tiek kad girdėtų, o ne kažkokio išskirtinio…Tu išpranašavai tik vieną keistą dalyką (aš nesimaivau), – iš čia tikrai sunku išeiti…Kažkokia trauka yra…aha..Ką gi, neliks tavęs, neliks manęs – gal sugrįš normalūs diskutantai…Nežinau ir… daugiau neatsisveikinu, nes apsisukus vėl pasisveikinsiu 😆

  Atsakyti
 16. šiaip skaitytoja

  Mariau,jei dar sugrįši,tai gautusi,kad pats esi labai susidraugavęs su linijinio mąstymo Protu. 🙂
  Noriu ,kad sugrįžtum,bet kitaip.Būtų įdomu.Tikrai buvo įdomu skaityti tavo postus.Pradėjau stebėti aplinką.Įdomu.

  Atsakyti
 17. šiaip skaitytoja

  Taigi gavosi kaip gavosi.Aišku.Regina,tu vis bandei išeiti,o išėjo Marius.Turbūt gerai,nes ir jam jau riba.Bet turi idėjų ir naujų.Gal dar kada ir sutiksime. 🙂
  Dabar ramiai gali diskutuoti, su mąstymo lygiu kažkiek atitinkančiais.

  Atsakyti
 18. Marius

  Apgaudinėji tu save Regina diskusija. Ir pati vagi iš savęs pozityvias emocijas, gyvybingumą, jausmus, gyvenimo džiaugsmą ir intensyviai sendini save. Viskas ką tu gausi tik dvi emocijas: teigiamą ir neigiamą. Įtiko tavo protui, pritraukei į ką jis nusitaikė bus teigiama, neįtiko, nepritraukei – neigiama. Be to viską ką pritraukei reikia dar ir išsaugoti. Todėl viskas ką gali padovanoti tau tavo protas tai tik dvi emocijos ir mechaniškumą. Mechaninis žmogus pasmerktas kovai, ginčams, teisybės, tiesos, prasmės paieškai, pirmauti, įrodyti savo pranašumą prieš kitą, vertybių vaikymuisi, savo teisybės atstovėjimui, būtinybėms, nuoboduliui, konfliktams, “pakazukai“, rutinai, įsižeidimams, pažeminimams. Malonių pojūčių ir įvairiaspalvių emocijų liks vis mažiau, Panašiai kaip iš vaisiaus visa tai išspaus iš tavęs tavo linijinis protas. Tai vyksta nepastebimai, lėtai, bet užtikrintai. Tai įvyks kai kibiras bus pakankamai pilnas. Nevystai tu savo proto, bet užpildai jį tik skirtingomis, bet vieno ir to paties variacijomis. Deja proto savybės lieka tos pačios. Kibiras tas pats tik pilnas. O kai jis pilnas, jo turinys virsta šiukšlėmis, kurių iš savo proto neišmesi. Todėl psichika darysis apsunkusi – masė psichikoje. Įtampa, nerimas, dėl stabilumo, garantijų ir t.t. Nemanyk, kad pranašauju, tai labai paprasta kai matai linijinio proto savybes. Kokios proto savybės toks rezultatas. Nemato žmogus viso to esantis linijinio proto matricoje. Kad tai pastebėti reikalingas stebėtojas iš šalies. Esančiam linijinio proto matricoje atrodo, kad pažinimas neišsemiamas, deja protas turi ribą. Veržiasi linijinio proto žmogus į geresnį rytojų, tiesą, gėrį ir t.t. Bet nemato, kad po visu tuo slepiasi tik tos pačios proto savybės norinčios pratęsti save iki begalybės. Deja tai neįmanoma. Protą galima vystyti tik naujomis jo savybėmis, kurios yra pas kiekvieną potencijoje. Potencijos niekas žinoti negali. Todėl riba tuo pačiu yra ir nuostabus šansas į naują. Bet priėjus ribą arba – arba.
  Tik tuomet galėsi ir mėginti suvokti apie ką aš kalbėjau. Dabar nėra su kuo.
  Atėjęs čia aš suradau kai ką naujo. Atsirado naujų idėjų. Man to pakanka. Viskam yra riba. Tad ate. Kiekvienam savo. 🙂

  Atsakyti
 19. šiaip skaitytoja

  todėl,Regina,mums kartais ir belieka monologai. 😆

  Atsakyti
 20. šiaip skaitytoja

  be to manau,kad diskusija yra tada kai žmonės ne tik sugeba kalbėti,bet pirmiausia išklausyti ir išgirsti pašnekovą.Jeigu kalbėdamas girdi tik save ir galvoji kaip tu čia atrodai,ar kaip čia „geriau” tik sušnekėti,tai jokios diskusijos nėra ir nebus.

  Atsakyti
 21. šiaip skaitytoja

  O Qwerty man net paaiškino kas yra rimta ir nerimta diskusija.

  Atsakyti
 22. šiaip skaitytoja

  Mariau,gerai kada žvaigždė yra daininkas ar aktorius.Jie gali ir scenoje mirti,jei atsiras bent vienas plojantis.O kaip pvz.sporininkams,balerūnams
  sunku susitaikyti su tuo,kad jie jau nebe žvaigždės.
  Kai kurie ir negali susitaikyti,blaškosi ir patampa
  net juokdariais,o nebe savo profesijos žinovais.
  Sudėtinga.

  Atsakyti
 23. Regina

  Mariau, ar tu pats supranti, ką tu čia kuoksi?
  Aš diskutuoju tiek su „įtinkančiais mano protui”, tiek su „neįtikančiais”, bet mąstymo lygis turi kažkiek atitikti. Sunkiausia būna, kai kalbies viena su savimi. Į viską reaguoju adekvačiai..Jeigu su manim švelniai, korektiškai -atsakau tuo pačiu; jeigu grubiai, įžeidžiančiai, pašiepiančiai, arogantiškai- aš tokia pati… Prie pašnekovo galiu prisitaikyti, galiu oponuoti, galiu kvatotis, galiu koketuoti…esu visokia.. Čia priklauso nuo diskusijos rimtumo ir aplinkybių…Tiesiog, žinai, pagalvojau, kodėl tu manęs nekenti…gal būt Mariui-Dievui pačiam pritrūko dėmesio? Bet aš su tavim net neketinau konkuruoti…. Ir čia atsiradau tik norėdama padiskutuoti, bet ne dėl kažkokių gyvenimo problemų, ar ieškodama pažinčių…
  Ar dar ilgai darysi tokias kvailas išvadas api mane? Psichologas iš tavęs prastas ir pats esi traumuotos sielos. Kas tau dar tau neaišku?

  Atsakyti
 24. Marius

  Regina, tu gi šiame savo poste akcentuoji, kad tau įdomus ryšys tik su tai kas įtinka tavo protui. Tu gi negali priimti nuomonės, kurios nepajėgia suprasti tavo protas. Todėl visas tavo apsikeitimas nuomonėmis tėra išankstinis nusistatymas priimti tik tai kas suprantama ir įtinka tavo protui. Tai yra priimti tik pačią save kokia jau esi!
  O viskas kas nesuprantama “žvaigždei“ ir neįtinka jos protui, ji prieš tai agresyvėja. Jai toks ryšys neįdomus. Jai įdomu tik kas suprantama ir įtinka jos protui. Pavyzdžiui, išsakė kas nors komplimentą, pagyrė kokia ji protinga ir t.t. O jeigu žvaigždei niekas nebeploja katučių? Tai jai palieka čia nuobodu. Bet nuoboduliu ji apkaltina ne save, bet ką nors kitą, kuris jai neįtinka, nesuprantamas ir neploja. Ji pradeda kartoti: aš išeinu ir nebegrįšiu, bet niekaip negali nulipti nuo scenos… Ji agresyviai klykia – pripažinkit mane!..

  Atsakyti
 25. Regina

  POST SCRIPTUM,Regina:
  klausyk, PROTE,
  ar aš kur nors teigiau, kad esu sau ar kitiems įdomi? Aš tą sužinau tik iš to, jeigu su manimi kas nors bendrauja….Jeigu su manimi niekas nebendrauja, t.y. nėra nuomonių apsikeitimo, vadinasi aš esu neįdomi niekam…ir man toks ryšys neįdomus…Kiekvienas save pasitikriname pagal aplinkinių reakciją – dėmesį….Tokiu principu yra daromos žvaigždės – nuo Holivudo iki lietuviškų minedų ir radžių lygio…Įkerti?
  P.S. negalvokit, kad jau sugrįžau. Aš jau padėjau tašką.

  Atsakyti
 26. Qwerty

  Mariau, kodėl manai, kad čia nuobodu? Yra priešingai.Kitaip nerašyčiau ir neskaityčiau.

  Atsakyti
 27. Marius

  Qwerty ir Regina,
  Susitikimas su “tuo ir tais“ kas neįtinka jūsų protui gyvenime neišvengiamas. Tad niekas jums nieko įpiršti negali. Kitas reikalas jūsų reakcija.
  Savo pačių komentarus šiame bloge gi jus laikote adekvačiais?
  Ir nesakote, kad jums atsibodo jūsų pačių protas.
  Jus gi save patys laikote labai įdomiais!
  O iš kur tuomet jūsų proto pasaulyje atsirado neadekvačiai besielgiantys žmonės sukeliantys jums nuobodulį? Jus gi nesakote, kad juos ir sukūrė jūsų pačių įdomus ir adekvatus protas…

  Atsakyti
 28. Qwerty

  Neigimas yra natūralus dalykas, kaip ir teigimas. Adekvatumas-tai svarbiausia. Pavyzdžiui adekvatus yra vienos šio tinklapio komentatorės neigimas kito komentatoriaus komentarų, kurie diena iš dienos, savaitė iš savaitės ir mėnuo iš mėnesio kartoja, bando įpiršti vienąbirbtą pačią mintį. Todėl neigimas mandagiai pasakant, kad atsibodo yra natūralu ir adekvatu.
  Tik kam spardytis 😆 😆 😆

  Atsakyti
 29. Marius

  Atkreipkite dėmesį į tai, kad vis daugiau atsiranda žmonių, kurie neigia, kad per TV vienas per tą patį. Deja problema ne TV, o jų pačių protas priėjęs ribą. Vaikai, kurių protas dar vystosi neneigia, kad per TV vienas per tą patį. Su priėjusiu ribą protu gali skaityti knygas, žiūrėti TV, naršyti internete – susitiksi tik su savo paties proto savybėmis. Todėl šansas tokiems tik tai kas nesuprantama. Tai šansas į savo paties naują. Ten kur viskas aišku ir suprantama jau yra sena ir įprasta. Bet susidūręs su nesuprantamu, priėjęs ribą protas arba tampa agresyvus, arba deda pastangas priimti – savo paties naują. Agresyvus protas yra ligotas. Simptomas neigimas. Neigimas ir suėda lėtai visus likučius, kuriais dar žmogus gyvas.

  Atsakyti
 30. qwerty

  Regina,vienas išmintingas žmogus tvirtina, kad geri sprendimai atsiranda iš patirties, o patirtis atsiranda iš blogų sprendimų.Tai va, parašinėsim visi čia dar pusmetį kitą ir neišvengiamai atsiras geri sprendimai (įrašai ir komentarai).

  Atsakyti
 31. Marius

  Regina,neigimas vyksta tavo asmeniniame prote. Pamėgink išmęsti iš savo proto atsibodusį sąvo Marių? Nėra jokių šansų, todėl ir neigi. Neigimas yra nuodai, jis nuodija žmogaus gyvenimą. Išspaudžia sultys kaip iš vaisiaus, taip ir iš žmogaus įvairespalvias emocijas, gyvybingumą. Ir intensyvina senėjimo procesą.

  Atsakyti
 32. Regina

  Žinai Mariau – tu ir esi tas kibiras, net jau ne kibiras o viedras persipildęs savo „ankštu neaiškiu tūriniu”. Ar tu pats nejauti, kad esi A T S I B O D Ę S….supranti ATSIBODĘS… Tas pats per tą patį…ATSIBODAI….
  Vien per tave išeinu…ir dar įspiriu tau…ciuc…
  Pilk dabar ką nori – man jau tas pats.

  Atsakyti
 33. Marius

  Regina, tau jau nuobodu savo pačios prote ir jo sukurtame pasaulyje. Bet proto iš savęs neišmesi ir ignoruoti neišeis. Visi tavo rašinėjimai nėra juokeliai nes intensyvini ribą. Nuobodulys jau vienas iš simptomų. Persirijai vienomis ir tomis pačiomis savo proto variacijomis. Todėl tau savo proto pasaulyje darysis vis labiau ankštu. Įsivaizduok kibirą, kurį užpildai tūriniu. Protas irgi yra tas kibiras, kuris užsipildo žiniomis, supratimais, patikslinimais, tikslumais ir t.t. Deja kaip ir kibiras protas nėra begalinis, bet turi savo ribą. Pavyzdžiui, kuo pilnesnis kibiras, tuo labiau reikia grūsti, kad dar tilptų. Bet tame kibire ( prote) darysis ir vis labiau ankštu. O kai bus visiškai pilnas prasidės nepasitenkinimas, gyvenimo problemos. Ir tai kas pradžioje buvo metama į kibirą, žinios, supratimai vysto, malonu. O priėjus ribą visas tas malonus turinys prote virs šiukšlėmis. Nuo kurių darysi ne tik nuobodu, bet ir rimtesnės problemos. Protas ne kibiras, kurį paėmei ir išpylei. Iš savo proto šiukšlių neišpilsi. Nėra jokių šansų! Psichika darysis apsunkusi, nuobodulys, tuštumo jausmas, nepasitenkinimas gyvenimu ir t.t.

  Atsakyti
 34. Regina

  Man čia beprotiškai nuobodu.
  Dainiau, teisinga tavo taktika….Ignoravimas – pats geriausias vaistas, nuo Dundų ir Dundukių.

  Atsakyti
 35. Regina

  A ko taip ŠS suminkei? Ką, paršeli, kojų buvai nesiplovęs?

  Atsakyti
 36. Regina

  Nuotrauka mano, bet užrašas- NE! Taigi aš -BOBA, ojis ciuciukas…Kaip tu manai, ko aš jo galėjau prašyti?- Teisingai, – atspėjai iš trečio karto…

  Atsakyti
 37. Regina

  Tai ką, ŠS su Qwerty jau nugriuvot abudu į pūkus? 🙄

  Atsakyti
 38. Regina

  Mai medijoje skvoteriai vakaruškas kelia: stumdo lovas, plėšo patalus – plunksnos skraido… Qwerty nuogas, pūkais aplipęs, tik skraido tarp dviejų nimfų 😆 😆 😆

  Atsakyti
 39. Qwerty

  Na, nežinau ar tinka tai Main medijai, bet čia todėl, kad nurengti moterį yra vyrų darbas 😎

  Atsakyti
 40. Qwerty

  ŠS, kodėl neištaisai klaidos?-ne „nusirengtų”, o „nurengtų” 😆

  Atsakyti
 41. Qwerty

  Regina, ŠS, atkreipkite dėmesį: „…internetinėms (…) žiniasklaidos priemonėms”!! Pats galingasis Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas pripažino, kad šis tinklapis yra žiniasklaidos priemonė.Main media! Chebra, susikaupkime, tai mus įpareigoja 😎

  Atsakyti
 42. šiaip skaitytoja

  O jau ,Qwerty,taip jau susirūpines ERPB,kad net paskutę maikutę ir be”love” nusirengtų.Na rūpestingas vyras.Nėra ką pridurti.

  Atsakyti
 43. Regina

  Qwerty, baik bliuznyt,.. o to bankelio ataskaita, tai tikrai gera…Bet Dainius tam ir įdėjo, kad pasipuikuotų, jog jį net bankininkai pastebėjo 😆

  Atsakyti
 44. Qwerty

  Yra tokia karikatūra: eina užsienietis su anglišku užrašu ant maikutės „love”. Dvi lietuvės (ŠS ir Regina) nužvelgia jį ir susižvalgo: tiems buržujams iš ERPB tik lovos ir berūpi 😆

  Atsakyti
 45. Qwerty

  Arba, kaip pasakytų Regina,čia Dainius apie tuos įtakingumus pribūrė, kad tas Donate geriau suktūsi:cool:

  Atsakyti
 46. šiaip skaitytoja

  Taip,Regina,pritariu Tau ir siūlau Jums temą:”mano lova,tavo lova-visų mūsų lova”.Labai svarbu.

  Atsakyti
 47. Qwerty

  Gerai.Pradedam nuo temos, kuri į temą su įrašu. Akimis permečiau įraše nurodytą ERPB ataskaitą apie Lietuvą.
  „…Tais pačiais 2011 m. įtakingo nacionalinio laikraščio redaktorius pareiškė keletą ieškinių internetinėms ir spausdintinėms žiniasklaidos priemonėms, kai jose buvo paskelbta „Wikileaks“ ataskaita, kurioje teigiama, jog jo laikraštis šantažavo įmones ir politikus, tuo siekdamas užsitikrinti reklamos sutartis”
  Apie kokį čia ĮTAKINGĄ nacionalinio laikraščio redaktorių?Jei apie tą patį, tai čia,kaip suprantu, toks užieniečių džoukas, kad jis įtakingas 😛

  Atsakyti
 48. Regina

  Gerai, nepriekabiaukim prie Diniaus…Qwerty, kažkada kalbėjom, kad patys kursim temas…Tai dabar tavo eilė, pradėk…tik be blevyzgų, gerai?

  Atsakyti
 49. šiaip skaitytoja

  Galima.Svarbiausia,kad būtų galiojimo laikas nepasibagęs.Tada jau beviltiška labdara.

  Atsakyti
 50. šiaip skaitytoja

  Įdomu ,Qwerty , nes pats uždavei tą klausimą.Ar jau pamiršai?Na bet svarbiausią supratai esmę.

  Atsakyti
 51. Qwerty

  D.Radzevičiaus beglobių vaikų rėmimo fondas – skamba išdidžiai!

  Atsakyti
 52. Regina

  Tai galima gal ne tik pinigais, …sakykim – kruopom, miltais, makaronais, skalbimo milt…..

  Atsakyti
 53. Qwerty

  Regina,ŠS, nepriekabiaukim prie Dainiaus šiuo klausimu, pagalba beglobiams vaikams – šventas reikalas 😛

  Atsakyti
 54. Qwerty

  Regina, ar taisyklingas tas sakinys „kaip kas moka, kiek kas gali”? Nors esmę suprantu, tačiau jis man sunkiai suvokiamas.

  Atsakyti
 55. Qwerty

  Regina, kaip nenuilstančių kovotojų visuomeniniais pagrindais už teisibę atstovė, turėtum numatyti, kad visi Dainiaus surinkti pinigai bus skirti beglobiams vaikams paremti. 😎

  Atsakyti
 56. Regina

  Aš galvoju, kiek tas Dainius čia atsistojęs kaulins pinigų
  Galima aukoti
  Dainius Radzevičius vs Respublika: kaip kas moka, kiek kas gali
  DONATE, please 😆 😆 😆

  Atsakyti
 57. Regina

  Gerai, jau gerai – diskutuokit toliau…Aš tik gramatiką patikrinsiu…Tik žiūrėkit, kad nebūtų per daug „gąšliai”, – jokių čia lovų, supratot? 😉

  Atsakyti
 58. Regina

  Matai ŠS, – atėmiau iš Qwerty ipadą, tai dabar verkia į pagalvę įsikniaubęs 😛

  Atsakyti
 59. Regina

  ŠS, mes su Qwerty, seniai iš vienos lovos rašinėjam…Tai kas, kad jis nežino ar aš garbanota…Sexs- eta ni povod dle znakomstva 😛

  Atsakyti
 60. šiaip skaitytoja

  Na jeigu jau diskusijos tarp vyro ir moters vyksta lovoje,tai reikia keisti lovą.Na tiesiog nusipirkti naują.

  Atsakyti
 61. Qwerty

  Geras klausimas. Manau, kad rimtos diskusijos vyksta tarp vyro ir moters lovoje. Mūsų su tavim pokalbiai taip pat yra rimti ir solidūs. Kas liečia nerimtus, tai pavyzdžiui labai jau nerimtai, tiesiog gąšliai skamba Mariaus ir Reginos pasikalbėjimai 😆 😆 😆

  Atsakyti
 62. Qwerty

  ŠS, alternatyvus protas, kaip ir linijinis (mechaninis) yra fikcija. Nenaudok šių sąvokų rimtoje diskusijoje. Na, bajeriams paskaldyti tai jie yra pats tas 😛

  Atsakyti
 63. šiaip skaitytoja

  gerai,qwerty,nenaudosiu žodžio „išvartymai”,naudosiu žodį filosofavimai.Ar tinka? 😛
  Be to susapnavau kodėl norime būti geresni,protingesni,etiškesni,tobulesni.Ogi todėl,kad to nori mūsų vienintelis ir labai mylimas PROTAS.O kas turi dar kitokį protą,tai protingas-kvailas,etiškas-neetiškas,geras-blogas netenka prasmės.
  Ir dabar,kadangi labai mylime savo vienintelį protą,visos diskusijos tai tik vertinimas.
  Įdomu kaip diskutuoja tie kurie turi alternatyvų protą.Čia tai jau tikrai klausimas Mariui.

  Atsakyti
 64. qwerty

  labanakt. Ir daugiau, kad man su diskusijų parteriu nenaudotum žodelių „išvartymai”, ar panašios retorikos, nes iš tinklaraštininko gali sulaukti paskutinio kirgiziško įspėjimo, kaip Regina neseniai 😛

  Atsakyti
 65. šiaip skaitytoja

  Manau visi norime.Tik kalausimai kas ,kur ir kada ,ir kaip?Čai tik mano nuomonė.Nesuk galvos.
  Labanakt, qwerty. 🙂

  Atsakyti
 66. qwerty

  Nors gali neatsakyti, jau supratau tavo mintį 😆 😆 😆

  Atsakyti
 67. qwerty

  Reikalingas tavo platesnis paaiškinimas, nes nesuprantu. Ar Dainius, Regina, Marius ir tu taip jau visai nenori būti tobulesni (tuo esminiai skirdamiesi nuo niekingo manęs)?

  Atsakyti
 68. šiaip skaitytoja

  Tu pats save atskyrei,nes nori būti TOBULESNIS.

  Atsakyti
 69. qwerty

  ŠS, kodėl tu mane atskyrei, išskyrei nuo kitų? Aš blogesnis?

  Atsakyti
 70. qwerty

  Man įsiminė Reginuko žodžiai: myliu jus visus( na, šio tinklapio draugelius), tokius, kokie esate. Išmintinga.

  Atsakyti
 71. šiaip skaitytoja

  Na taip ir tikėjausi tokių išvartymų 😀 >Aš tau nieko nesiūlau.Bet jeigu nori būti TOBULAS,tai nieko nedaryk.BŪK TOBULAS.O apie kitus nekalbu,nes kažkaip nepastebėjau,kad nei Dainius,nei Marius ar Regina nori būti TOBULI.O jei TU nori?BŪK.Tad parašiau,ką mano manymu reiktų daryt.Nieko. 🙂

  Atsakyti
 72. qwerty

  Prie šito ŠS posto rašiau, todėl pakartoju:

  ŠS,tavo paskutinis postas kategoriškas, todėl kiek neapgalvotas. Blogio priešybė (gėris) niekada nebūna kategoriškas (priešingai nei blogis). Kaip niekuomet atsitiktinis nebūna kito supratimas ar gerumas kitam.. Tai yra pasiekiama. Ir kelias į tai yra tik vienas-įveikti savyje blogį. Nugalint blogį, įtvirtinamas gėris.Pagal metafizinę filosofijos tradiciją, blogis, yra praradimas,gėrio trūkumas. Yra toks rusiškas anekdotas: “Kaip padaryti taip, kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų? Reikia nieko nekalbėti ir nieko nedaryti”. Ar tik ne tai tu ir siūlai, kuomet teigi, jog jei nori būti tobulas komentatorius, tai nekomentuok? Kaip ir dėl jausmų (verkimo). Remiantis tokia tavo logika raginimas tinklaraštininkui: Dainiau, jei nori būti tobulas tinklaraštininkas- nerašyk! (ŠS)

  Atsakyti
 73. qwerty

  ŠS,tavo paskutinis postas kategoriškas, todėl kiek neapgalvotas. Blogio priešybė (gėris) niekada nebūna kategoriškas (priešingai nei blogis). Kaip niekuomet atsitiktinis nebūna kito supratimas ar gerumas kitam.. Tai yra pasiekiama. Ir kelias į tai yra tik vienas-įveikti savyje blogį. Nugalint blogį, įtvirtinamas gėris.Pagal metafizinę filosofijos tradiciją, blogis, yra praradimas,gėrio trūkumas. Yra toks rusiškas anekdotas: „Kaip padaryti taip, kad žodžiai nesiskirtų nuo darbų? Reikia nieko nekalbėti ir nieko nedaryti”. Ar tik ne tai tu ir siūlai, kuomet teigi, jog jei nori būti tobulas komentatorius, tai nekomentuok? Kaip ir dėl jausmų (verkimo). Remiantis tokia tavo logika raginimas tinklaraštininkui: Dainiau, jei nori būti tobulas tinklaraštininkas- nerašyk! (ŠS) 😛

  Atsakyti
 74. šiaip skaitytoja

  qwerty,parašiau ,net neskaičiusi tavo paskutinio pasto 😆
  Klausimas,koks Tu,Regina,Marius ar aš ir kiti.. komentatoriai?Atsakymas(Tavo)- „tai apgailėtini nuolatiniai komentatoriai”.
  Nori būti tobulas?Nekomentuok.
  Nori nuomonės-„verkti nemoku”-tai ir neverk.

  Atsakyti
 75. qwerty

  Atsakymas: „tai tik mano laisvalaikis, todėl neprivalau”, yra toks pat apgailėtinas, kaip ir koks sušiktas, niekingas ir netalentingas pabumbėjimas, apie nacionalinę žiniasklaidą, kuri priklauso įtakingiems verslininkams.

  Atsakyti
 76. qwerty

  ŠS, dėl „mariaus-dievo”, tai pradėsiu nuo to, kad tinklaraštininko įrašų apgailėtinos kokybės priežastys, gali būti labai įvairios.

  Viena jų-tai apgailėtini nuolatiniai komentatoriai. Tiksliau jų komentarai. Bet ar galime turėti priekaištų kokiam Mariui? Akivaizdu, kad ne. Jis Dievas (bent jau Qwerty nuomone, nes taip mano ŠS). Tobulas internetinis komentatorius. Todėl tokia priežastis yra abejotina.

  Kas dar? Gal „kaltos” nuolatinės tinklaraštininko misijos? O bet tačiau bet kuri turistinė kelionė, net ir apmokėta kosmopolitų, visokių „sorošininkų” ar iš kitokių ES lėšų, yra superinių įrašų molis. Tik lipdyk.
  Tad kur yra atsakymas į aukščiau užduotą klausimą?
  Mariau, Regina, ŠS?

  Atsakyti
 77. šiaip skaitytoja

  qwerty,atrodo,kad Tau Marius irgi Dievas,bet tik ten kur įtinka Tau 😆 O kai neįtinka,tai „purtaisi” kaip ir aš,Regina,Dainius,o gal net ir A.Račas 🙂
  O kad per karščius galima miegoti nuogiems,manau tai nieko nestebina.O ryt jau visi miegosime su striukėmis. 😀 Aišku tik tie kurie nepriklausomi nuo šildymo,magnatų.Taupysime.

  Atsakyti
 78. qwerty

  Labiausia sudomino Reginuko: „verkti nemoku”.
  Šiuo klausimu lauksime Mariaus ir ŠS nuomonės. Laiko turime, savaitgalis 😛

  Atsakyti
 79. qwerty

  Ai, pataisau pirmą sakinį:”Geros moterys miega su pižama, blogos — nuogos” (toliau kaip tekste)

  Atsakyti
 80. qwerty

  ” blogos — nuogos”,-kiek pamenu, tai tu miegi nuoga (Marius įžvalgus 😛 )

  P.S. Regina, kitą kartą rašyk savo mintis. Bus daug įdomiaus mums skaityti.
  Tu nuostabiai valdai žodį,todėl gali mūsų džiaugsmui čia pateikti savo mintis, o ne svetimas

  Atsakyti
 81. Regina

  VYRAMS apie MOTERIS
  Geros moterys seksą vertina kaip pareigą, blogos – kaip pramogą, protingos – kaip gyvenimo dalį.
  Geros moterys tiki rojumi, blogos – pragaru, protingos – Darvinu.
  Geros moterys laukia princo ant balto žirgo, blogos – milijonieriaus su juodu mersedesu, protingos – abu šiuos personažus laiko išgalvotais.
  Geros moterys miega su pižama, blogos – nuogos, protingos -atsižvelgdamos į situaciją.
  Geros moterys yra ištikimos savo vyrui, blogos – meilužiui, protingos – abiems.
  Gražaus savaitgalio ir su beprasidedančia žiema!

  Atsakyti
 82. Regina

  Qwerty, jeigu nori įsitikinti, kad manęs pinigai nedomina, užrašyk savo banko sąskaitos slaptažodžius…Gerai? Pamatysi- nedings nė centas 😆 Tikrai, tikrai…

  Atsakyti
 83. Regina

  Qwerty, jeigu replikoje kreipeisi į mane, tai aš aiškiai ir supratau, kad adresuoji man…Vadinasi provokuoji ir manipuliuoji tu? 😥 😀 😥 😀

  Atsakyti
 84. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, manęs baisiai nespaudžiate, nes nesisipaudžiu :-0 Tačiau jei kalbame apie minėtą banką ir jo konsultantus ar kokius kitus konsultantus, tai būtina supratsi vieną dalyką – už rezultatą neatsako konsultantai. jie yra konsultantai. Jų patarimais galima remtis, galima juos panaudoti, bet tai ir yra tik konsultacijos tiems, kad vykdo kokius nors projektus.
  Todėl pačios mintys apie poną M ir jo imperiją turi ir vieną pliusą – štai Britanija rado priešnuodžių prieš šio veikėjo žiniasklaidos darbo metodus – lspatus pokalbius ir jų pasiklausyimą bei viešnimą. Pas mus dar kol kas to nėra.

  Atsakyti
 85. Qwerty

  Regina, vėl tu priimi mano žodžius sau. Bet juk tam nėra jokio pagrindo, nes gi pati sakai, kad demonstratyviai, vis žvilgčiodama į to, kuriam ašarojama akis -tikrinant reakcijas-nemoki 😉

  Atsakyti
 86. Regina

  Vis dėlto mes spaudžiam Dainių, kad jis darytų vis naujus įrašus, o patys begėdiškai jo temas nutrolinam iki tarpusavio santykių aiškinimosi. Bet čia tegul atsako Marius su savo PROTO teorija – tik teiginiai ir jokios išeities….ir dėl visko kalti žurnalistai, o kalčiausias Dainius, kad mums pudrina smegenis.
  Tai va, rašant į temą, šis EPRB bankas finansuoja tą patį Ignalinos atominės elektrinės uždarymo projektą. Nors projektas ir vėluoja, dėl ko Lietuva patiria kasmet po 600 mln.,iš Ignalinos AE uždarymo fondo ERPB konsultantams buvo mokami dideli pinigai – iki 5 mln. Lt per metus. Ir be jokios atsakomybės už projekto vykdymą. Geras darbas, ane? Vienu žodžiu, visur pasišildomos rankytės…
  O kad čia jie savo ataskaitoje rašo apie Lietuvos žiniasklaidą, – tai taip visam pasauly, tegul pasižiūri kiek magnatas R.Murdochas valdo…
  Sėdim bankų kišenėj ir turim neamsėti, nes jie muziką užsako…. 🙁

  Atsakyti
 87. Regina

  Tai gal Marius ir pataikė mane apibūdindamas? Aha, Qwerty, bėk nuo manęs neatsigręždamas, nes aš – manipuliatorė juoda širdim, trokštanti daug, daug pinigų… 😛
  Ech Qwerty, Qwerty, Qwerty…Iš tiesų – netrokštu nei dėmesio, nei pinigų nemėgstu (jeigu be jų būtų galima apsieiti- iš viso neturėčiau), nei verkti nemoku….Tačiau, kai kas nors užgaulioja – tikrai nesidžiaugiu…Man net keista, kad Marius taip galvoja….Gal kažką turėčiau keisti?

  Atsakyti
 88. Qwerty

  Regina, tu čia ašaroji? Gyvenimo patirtis mane pamokė, kad jei matai moterį, kuri tau pasakoja apie savo vargus ir ašaroja, tai bėk nuo tokios neatsigręždamas. Tokios moterys yra manipuliatorės profesionalės juodomis širdimis, kurios, jei tik kas, jei joms neįtiksi, po minutės jau kitam su ašaromis akyse pasakos, kaip tu jas nuskriaudei ar koks tu negeras ir baisus žmogus.

  Atsakyti
 89. šiaip skaitytoja

  Be to kaip supratau,Marius visai nejautrus mūsų regavimui ar neregavimui.Taigi Tu jo neįžeisi ir neįskaudinsi.Gali eit pro šalį kaip pro stulpą. 😀

  Atsakyti
 90. šiaip skaitytoja

  yra visokių moterų ir vyrų.Kas ko nori,tas tą ir suranda. 😉

  Atsakyti
 91. šiaip skaitytoja

  O ką ar blogai labai būtų? Aplinkiniams ir artimiems tai,gal ir gėda būtų,kad aš kvanktelėjusi.O man gal kaip tik geriau. 😀

  Atsakyti
 92. Regina

  Aha, ŠS, tu tik susidėk su Marium, tai tikrai kvanktelsi. O aš dabar jį ignoruosiu, – praeisiu kaip pro nepažįstamą, kaip pro stulpą…Tegul vapalioja jis sau…
  Einu miegot, nes labai išsekau emociškai…vat taip ir tirpsta atostogos beverkiant…

  Atsakyti
 93. šiaip skaitytoja

  Susipykau su Protu,nes pabandžiau priimti Mariaus poziciją.Nes jeigu nepriimu,Mariaus,pozicijos,tai galvoju,kad jis senai susipykęs su PROTU. 😀
  Gautusi taip: aš protinga,Marius-kvailas. Jei priimu Mariu,tai protingas jis- o aš kvaila. 😆

  Atsakyti
 94. Regina

  Aš tai gerai supratau, ką tu parašei….Bet pagal mane, tai PROTO nereikia, kad BOBĄ turėtum…Vyrui reikia kai ką kitą turėt…na pati žinai 😉

  Atsakyti
 95. šiaip skaitytoja

  P.s
  na jau kaip parašiau,perskaičiau tai pati nebesuprantu ką parašiau. 😀 😀 😀

  Atsakyti
 96. šiaip skaitytoja

  Na nežinau,Regina.Bet manau,kai Marius būna Dievu tai su Dieviška moterimi gyvena,o kai Pinčiuku,tai su Pragaro boba.Tai galėtų pasakyti tik pats Marius,nes mes vėl nupiešime paveikslą tik pagal SAVO protą.O Marius jei turi savo PROTĄ,tai turi savo Moterį ar Bobą.Na nežinau ar sudėtinga su juo gyvent.Gal sudėtinga gyventi su Mariaus Protu,o su Mariumi visai nesudėtinga.Arba atvirkščiai. 😀 Tikiuosi,Marius parašys pats ir mums paaiškins,bet vėl su savo Protu,o mes nesuprasime ar supyksime,nes esame su savo Protu.
  Taigi tikrai gautusi,kad Marius visai teisus,nes mes bendraujame tik su savo PROTU.

  Atsakyti
 97. Regina

  Marius yra labai šiurkštus…jau net ne Pinčiukas, o Cerberis (toks pragaro šuo). Jis mane vėl ilgam sugniuždė ir išmušė pasitikėjimą savimi :(…
  Kažin ar jis bobą turi, kaip tu ŠS manai? Nu kuri su tokiu gali gyvent?

  Atsakyti
 98. šiaip skaitytoja

  Regina,tikrai įdomiai tu įsivaizduoji 😀 ,bet aš kažkaip pritarčiau tau dėl Mariaus.Kartais man atrodo panašus į Dievą,o kartais į Pinčiuką.Neslepiu patinka man paskaityti ką jis rašo,nes kažkaip kitaip.Kartais suprantu,kartais ne.Kartais atrodo viskas aišku,o kartais visai neaišku ir net nežinau ką paklausti.Be to būna kažkokių frazių,kurios net „nupurto”.Tada belieka bandyti galvoti pagal Mariaus teorija,kad „NEĮTIKO MANO PROTUI”.Tada iš Pinčiuko jis vėl patampa Dievu. 😆
  Marius tikuosi neįsižeis(nes jam neleis Jo protas 🙂 ),kad mes taip moteriškai su Regina apšnekėjome. 🙂

  Atsakyti
 99. Regina

  Mariau, dar kartą ačiū asmeniškai tau, kad manęs nepavadinai KALE…Nors….man nėra skirtumo, juk mes esame lygūs.

  Atsakyti
 100. qwerty

  Mariau, Regina yra stigmatizuota.Su ja negalima grubiai.Reikia švelniai. Tik švelniai. Tuomet ji bus nuostabi. O iš tavo pavyzdžio apie bobą, tai smagiai pakvatojau 😆 😆 😆

  Atsakyti
 101. Regina

  Mariau, ačiū ir tau už atvirą požiūrį į mane. Atsakymą turiu, bet tiesiog …kantrybės.

  Atsakyti
 102. Marius

  Regina, myli tu tik dėmesį savo personai ir kai tau įtinkam. Kieme boba vedžioja savo šunį ir kalba: oi tu mano gerutis, oi tu mano ciuciukas, bet tik šuo biški ne pagal ją, tai iškarto tonas pasikeitė ir dar įspyrė šuniui su koja, prieš tai pasidairiusi ar niekas nemato.

  Atsakyti
 103. qwerty

  Dainiau, nesikalbinėk prie Reginos.Normalaus, normaliųm geranoriškų žmonių ginčo retorika.

  Atsakyti
 104. Regina

  Dainiau, čia atstumas pakankamai trumpas 🙂 Myliu aš jus visus kokie esate…O man svarbiausia, kad priimate mane tokią, kokia esu…Ačiū už tai ❗

  Atsakyti
 105. Marius

  Qwerty, vėl tu girdi mano postuose tik save, tai ne priekaištas, o uždarumo dėsnis.
  Įsivaizduok, kad protas turi labai konkrečias savybes. Konkrečias ir nesikeičiančias! O dabar įsivaizduok presą, kuris turi labai konkrečias savybes, bet neturinčio ribos jausmo ir trokštančio savo savybes pratęsti iki begalybės. Įjungtas toks presas pradžioje džiugins, juk jis štampuoja televizorius, automobilius, telefonus, kompiuterius, benziną ir t.t. Bet kas bus kai jis viso to gėrio prištampuos tiek, kad benzinas pradės tekėti į upes? Ir kas bus jei jo neįmanoma išjungti, nes jis neišsijungia, neturi ribos jausmo ir sąžiningai štampuoja gėrį toliau? Lygiai tas pats žmogaus asmeniniame gyvenime, pradžioje protas vystosi. Mokykla, Universitetas, įgyjama profesija, sukuriama šeima ir t.t. O kai protas prieina ribą prasideda gyvenimo problemos, ligos, kančios, nepasitenkinimas ir t.t.
  Gėris yra sąlyginis dalykas. Iki ribos vienas ir tas pats gėris, o priėjus ribą jau tampa blogiu. Bet to blogio šaltinis, priežastis yra tos pačios proto savybės, kurios nesikeičia, bet trokšta save pratęsti iki begalybės.

  Atsakyti
 106. Qwerty

  Mariau, abipusiai. Teiginys, kad gėris, kuris viršija tam tikrą ribą, yra šlamštas (virsta blogiu) yra neteisingas. Gėrio negali būti per daug. Pavyzdys su vaistais: viena tabletė-vaistas, šimtas tablečių-nuodai, čia netinka.

  Atsakyti
 107. Marius

  Qwerty, tu skaitydamas mano postą išgirdai tik pats save, jei būtum išgirdęs mane tokio klausimo nebūtum uždavęs. Aš gi visąlaik pabrėžiu, kad iki ribos tai ne šlaštas, o priešingai progresas. O šlamštu progresas virsta kai protas užsipildo, prieina ribą. Simptomus ribos aš aprašiau ne kartą.

  Atsakyti
 108. Qwerty

  Mariau, nuo kada mano nurodytos per TV gautos panašios žinios yra šlamštas? Toks tavo bandymas manipuliuoti janutieniškai-krivickiniais metodais, kuomet faktai nesutampa su tavo norimu įpiršti yra keistokas 😕

  Atsakyti
 109. Marius

  Regina, neišdūriau. Nieko iš žiniasklaidos ir TV jus negausite tik papildote tą protą, kurį jau turite. Tik tas papildymas ne begalinis, o turi savo ribą. Priėjus ribą šlamšto iš savo proto neišmesite – nėra jokių šansų! Protas ne kibiras pilnas vandens, kurį paėmei ir išpylei. Neišpilsit nei lašo! Simptomai, kad kibiras jau beveik pilnas šiukšlių, tai įsižeidimai, pažeminimo jautimas arba, kad kažkas iš jūsų tyčiojais, tinkamai neįvertina, gyvenimo rutina, energingumo, gyvybingumo stoka – nepasitenkinimas. Nepasitenkinimas gyvenimu jau ryškus simptomas. Įtampa, stabilumo, garantijų stoka, ligos. Visa tai ribos simptomai – protas jau pilnas šlamšto.

  Atsakyti
 110. Regina

  Qwerty, supykai ir pirmas nuvarei miegot 🙁
  Na gerai, gerai, pasakysiu jau: kai susigarbanoju – būnu garbanota…Arba kai labai, labai pasiuntu 😛
  Ot, kaip tu atrodai, tai nė neklausiu, nes žinau – kaip Džeimsas Bondas…Marius man labai panašus į Dievą, bet kai nusipeza, tai į Pinčiuką…ŠS, jau kažkada sakiau – tokia mažutė, minkšta, pūkuota…O apie Dainių, aiškint nereikia – kasdien spokso į visus per kameros objektyvą…
  Pataikiau? Aš geriau už tave „verbalinu”, Qwerty 😀
  Labanakt 😛

  Atsakyti
 111. Regina

  Qwerty, kad kalbėti kūno kalba, reikia matyti pirmiausia patį kūną…Ar taip? Tai šituos dalykus reikia atskirti..Mes čia visi kalbam verbaline kalba be kūno, kaip tamsiam kambary…Pagal minčių dėstymą, spėjam apie pašnekovą ir mintyse susikuriam jo vaizdą….Jeigu pašnekovas patinka, nusipiešiam jį idealų, pagal savo skonį, jeigu ne – bjaurų…Tai va, Qwerty, nesakysiu kokia aš, tegul tai bus paslaptis, – nusipiešk pačią gražiausią…Bet visvien mokykis, mokykis ir dar kartą mokykis tos kūno kalbos tik atmink, kad moterys apgavikės,- jos gali imt ir susigarbanot plaukus 😛

  Atsakyti
 112. Qwerty

  Regina, kuno kalba nėra kažikoks kitas, aukštesnis lygmuo. Priešingai. Ji ankstesnė, pirminė, buvo jau iki verbalinės kalbos.Ir dabar ji niekur neišnyko. Beje, gal bus naujiena, tačiau kūno kalba padeda skaityti kitų mintis, matyti jas net per atstumą. Regina, aš matau, kad tavo plaukai yra kiek garbanoti, ne banguoti, o būtent kiek garbanoti. Ar taip?

  Atsakyti
 113. Regina

  Qwerty, su kuo tu ten kūno kalba bendrauji? Matai į kokį lygmenį tu jau persikėlei…

  Atsakyti
 114. Regina

  Mariau nu tu čia mus ir išdūrei…Aik tu šikt…Tuomet toliau atostogauju 😆

  Atsakyti
 115. Qwerty

  Dėl kūno kalbos, tai šiandien labai padėjo bendraujant su vienu žmogumi.
  Dėl Romos, tai labai daug kur panaudoju. Daug galėčiau atvejų parodyti.

  Atsakyti
 116. Marius

  Qwerty, klausimas buvo kaip tu tas žinias konkrėčiai pritaikai savo gyvenime?

  Atsakyti
 117. Qwerty

  Labai daug. Visko nesurašysi. Discovery TV kanalai man atvėrė akis kas tai yra senovės Roma. Ne mokykla, mokytojai, knygos ar kas kitas, o būtent TV padėjo man suvokti senovės Romą laike, erdvėje, kultūroje, dabartyje, etc.
  Tai toks fundamentalus dalyjas, kurį konkrečiai man davė TV. Galėčiau jų ir dar vieną kitą parodyti.
  Iš paprastesnių-vakar vieno lietuviško kanalo dėka padariau proveržį žmogaus kūno kalbos suvokime. Labai padės gyvenime.
  Iš paprastesnių

  Atsakyti
 118. Regina

  Mariau, informaciją, kuri tau pasirodo bereikalinga, gali sau praleisti pro ausis. Tačiau, bet kuri informacija, kuri užkliūva galvoje, visvien duoda kažkokią naudą. Pvz.: sužinai apie kokią didelę nelaimę, žmonių žūtis, stichiją, tuomet kaip ir apima gailestis, bet kartu ir labai apsidžiaugi, kad tavęs ten nėra….Arba sužinai, kad STT su antrankiais išsivedė kokį nors pažįstamą valdišką žuliką, irgi labai apsidžiaugi, kad jam taip ir reikia…Arba sužinai, kad skiriasi kokia labai turtinga, prašmatni pora, – irgi labai apsidžiaugi, kad ir turtuoliai verkia… Nu va, tai pirmiausia gauni labai daug gerų emocijų…Na jau nekalbu, kaip orų prognozę praktiškai panaudoji – tiesiog apsivelki ploščių..
  Nu ir ką?

  Atsakyti
 119. Marius

  Regina, labai gerai. Dabar užduok sau kitą klausimą: kaip visą šią informaciją kurią sužinijai žiniasklaidoje ir aprašei pritaikai savo asmeniniame gyvenime?

  Atsakyti
 120. Regina

  Nu, pvz., – koks rytoj bus oras, kad sugriuvo Niujorko „dvyniai”, kad nukrito lėktuvas su lenkų prezidentu ir kt., kad Radžis ieško žmonos, kad koncervai prakišo rinkimus.
  Taigi sužinai ir naudingo ir dar daugiau nenaudingo. Bet nereikalingą šlamštą iš galvos reikia išmest.

  Atsakyti
 121. Marius

  Mano patarimas jums kiekvienam užduoti sau klausimą: ką per visą savo gyvenimą naudingo jus sužinojote iš žiniasklaidos, televizijos?

  Atsakyti
 122. Marius

  Per žiniasklaidą formuojamas įvaizdis o įvaizdis reikalingas, kad patekti į valdžią arba ilgiau joje išsilaikyti. Vardan Lietuvos gerovės be abejo, bet savo asmeninių interesų. Todėl žiniasklaida yra susijusi su einančių į valdžią ar jau esančių joje asmeniniais interesais. Valdžia ir žiniasklaida yra susijusi asmeniniais interesais ir pinigais. Kita žiniasklaida yra pasmerkta gyventi iš reklamos, bet ji irgi priklausoma nuo pelno. Pelnas nuo reitingų ir t.t. Neieškokit čia skaidrumo, tiesos, sąžiningumo, vyksta suinteresuotų grupuočių karas žiniasklaidos pagalba.

  Atsakyti
 123. Regina

  Argi gali rimtas investuotojas pasitikėti tokia ataskaita? Taigi užtektų parašyti – korupcijos lygis aukštas, valdžia labai sukalbama, įstatymai apeinami kaip stulpai, teismai nuspręs pagal poreikį, žiniasklaida parašys ką reikės – tik mokėkit tuo pasinaudot.
  Vat ir visa ataskaita.

  Atsakyti
 124. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, nepriklausoma paprastai vadinama ta, kuri nepriklauso nuo valdžios. ūsų atveju kiek sudėtingiau, nes toje ataskaitoje rašoma, kad krizės metu dėl ekonominės situacijos pakankamai daug žiniasklaidos priklausė nuo valdžios pinigų.

  Atsakyti
 125. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, tokios ataskaitos tipo reikalingos tiems, kas norėtų investuoti į Lietuvą ir nori susipažinti su situacija. Detalės gal ir netikslios, bet, jaučiu, bendras turinys padeda suprasti, kur mes esame.

  Atsakyti
 126. Regina

  Perskaičiau visą ataskaitą. Tai koks to sup*sto banko reikalas, kokia pas mus politinė santvarka, žiniasklaida, ekonomika, teisėsauga, etc….? Ką, gal Kubilius tyliai prisiskolino iš jo, kad dabar mums kaišioja savo ataskaitas?

  Atsakyti
 127. Marius

  Žiniasklaida priklausoma nuo pelno negali būti nepriklausoma. Ji jau priklausoma nuo pelno. Pelnas priklausomas nuo reitingų, o reitingai nuo paklausos. Kokių vartotojų daugiau, tokia žiniasklaida bus paklausesnė. Kokių vartotojų mažiau, tokia žiniasklaida bus mažiau paklausesnė. Etiška žiniasklaida negali egzistuoti be etiško vartotojo. O kritikuojantis ne etišką žiniasklaidą iš esmės apkaltina jos vartotoją ne etiškumu.

  Atsakyti
 128. Atgalinis pranešimas: ERPB apie Lietuvą: “Didžioji dalis šalies nacionalinės žiniasklaidos priklauso įtakingiems verslininkams” | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 129. Atgalinis pranešimas: ERPB apie Lietuvą: “Didžioji dalis šalies nacionalinės žiniasklaidos priklauso įtakingiems verslininkams” | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *