Eiles kūręs pareigūnas-nusikaltėlis įsižeidė už … Jo pavadinimą poetu. Klounada ir tiek

Lietuvoje jau įprasta tampa įsižeisti ir užpykti ant žurnalistų už bet kokį komentarąar vertinimą, kuris kam nors dėl ko nors pasirodo užgaulus. Rytoj Vilniaus miesto 1 apylinkės teisme 16 valandą bus atversta baudžiamoji byla, kurioje kolega Saulius Chadasevičius kaltinamas šmeižtu už savo du straipsnius.

Kalbant oficialiais terminais baudžiamosios bylos procese įtariamasis yra „15 min” žurnalistas Saulius Chadasevičius, o skundas paduotas pagal Baudžiamojo kodekso 154 straipsnio 1 ir 2 dalis:


„1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.
2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.”

Kad maža žurnalistui S. Chadasevičiui nepasirodytų, tai nukentėjęs asmuo dar pridėjo ir Baudžiamojo kodekso 155 straipsnio 1 dalį:


„Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų, baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.”

Iš kolegos žurnalisto „nukentėjusys” prašo dar ir 561 litų turtinės bei po 100 tūkstančių litų už kiekvieną straipsnį neturtinės žalos atlyginimo. Sakyčiau, mano galva, visai nekuklu.

Vienas baudžiamąja byla virtęs straipsnis vadinasi „Su mafija susietas buvęs policijos poetas Petras Klimavičius dėl šmeižto padavė į teismą žurnalistą Giedrių Leškevičių, prodiuserį Virginijų Gaivenį ir visą LNK televiziją”.

Kitas straipnis vadinasi „LNK laidos „Abipus sienos“ kūrėjams buvęs policininkas pasiūlė jų baudžiamosios bylos nutraukimo kainą: 50 000 litų”

Rytoj būtinai dalyvausiu byloje ir būtinai parašysiu detales iš šio posėdžio.

139 komentarai

 1. Regina

  Qwerty, apskritai,.. visumoje …problemos ne tame… Ar apskritai žinai, kaip sprendžiamos krizės? Kodėl Radzevičius nesutvarko techninių smulkmenų?????? Įvesk Zorbas Birmingham Flash Mob …:D

  Atsakyti
 2. Regina

  A tai kodėl toks užsidaręs??? Kodėl, kodėl, kodėl…????

  Atsakyti
 3. Qwerty

  Ne, nekomentuoju ten visiškai.Tik čia. Dar tiesa, pas Užkalnį kelis komentarus parašiau.Daugiau niekur.

  Atsakyti
 4. Regina

  Qwerty, tu ne tik skaitai, bet ir (spėju), kad ten pat prakomentuoji tą „gero” pažįstamo, „gero draugo” blogo įrašą :D…Tai yra tavo reikalas, pasėdėti vyriškame klube… Būčiau žmona, gal būt, parsivaryčiau namo…Bet jeigu būčiau žmona, manau, kad būčiau tolerantiška žmona …:D

  Atsakyti
 5. qwerty

  Regina, Dainius arba laaabai užsiėmęs, arba jam „ne lygis” su mumis bendrauti. Bet kuriuo atveju tai yra gerai, kadangi taip yra gerai Dainiui. Šios erdvės valdovui. Mums tai kas, ar ne? 😛 Kadangi kartais esu tinginys (t.y. tingėjimo laikotarpiu darau tik tai, kas man tuo momentu patinka: miegu, skaitau, sportuoju,rašau komentarus, etc, tai šiandien skaičiau kito tokio „erdvės valdovo” blogą. Na, to, kuris su tavim mėgėjas pasikolioti.Dainiaus gero pažįstamo…Tai dabar galvoju, kas jo galvelėje darosi?: vienas žodis ar mintis protinga, net giliai išmintinga, geranoriška atjauti, sava, bet jau kita priešingai-debiliška, atgrasi, įžeidi ir nesuprantama…

  Atsakyti
 6. Regina

  DAINIAU ❗ Laikas pačiam būtų atlikti savo blogo techninį aptarnavimą. Negana to, kad seniai esi nusmukęs turinio atžvilgiu, bet ir techniniuose dalykuose esi atsilikęs. Kodėl negalima įdėti youtubes nuorodas? Vargau ilgai, kol ranka suvedžiau adresą, bet jis neužsifiksavo ir pranyko. Norėjau Mariui su ŠS parodyti, kaip mes šokam su Qwerty, bet nieko neišėjo….Manau, kad taip ribojamos mūsų teisės ir asmenybių raiškos laisvė…Bet per naktį visvien sugalvojau, kaip išdurti tą tavo blogą 😛 Parašysiu adresą su tarpais…
  INSTRUKTAŽAS
  1. Youtubeje įveskite žodį la cucaracha;
  2. Atsidarykite 2 langelį;
  3. Bus 16 nuo viršaus La cucaracho by Alejandro Bustillos,
  arba adresas, tik panaikinkit tarpus:www. youtube. com /watch ? v = KCka_1Whxf8
  Smagaus reginio 😀

  Atsakyti
 7. Regina

  Padėčiau, jeigu galėčiau 😀 Bet kas ten per darbas naktim, gal vogt Qwerty eini?

  Atsakyti
 8. Qwerty

  Nepergyvenk.Bus dar proga. Papasakosi.bet taip anksti miegoti…, aš tai per naktį ruošiuosi dirbti. Reikia, ech 😐

  Atsakyti
 9. Regina

  Qwerty, šiandien tos istorijos nepapapasakosiu…Matai, ilgai bendravau su Kalėdų Seneliu – derinom kelių vamzdelių panflutė man geriausiai tiktų…O dabar jau aptingau, – atleisk man nevalai, apskretėlei…gerai? Noriu miego 😛

  Atsakyti
 10. Regina

  Tai, supratau, kad nė vienas nemokat tiurlinti pan flute…Vadinasi aš būsiu pirmoji šitoj kompanijoj…Kai išmoksiu – surengsiu koncertą…Beje, paklausykit, kaip ji nuostabiai skamba 😀

  Atsakyti
 11. Qwerty

  Na, Regina, už šitą „solistę pagroti fleita”, tai 😆 😆 😆 😆

  Atsakyti
 12. Regina

  Dainiau, ko prašei Kalėdų Senelio dovanų? Aš tai prašiau, kad man atneštų tokią indėnų fleitą(pan flute), – mokysiuos groti. Beje, gal tu moki? O gal Qwerty moka? Jeigu nebrangiai užsilampasytumet už valandą, tai imčiau pamokas.

  Atsakyti
 13. Regina

  Qwerty, visų pirma – gausi į snukį, kad prikaišioji kažkokius svetimus vyriškius (tikriausiai leisi man tau užvažiuot, nors kažkokiom PanaCėjom net tujint neleidi 😆 )..O istoriją, gerai, papasakosiu….gal šį vakarą 😛

  Atsakyti
 14. Qwerty

  Tai dabar ir pasakok.Ko laukti. Iki kalėdų tau gal dar spės nutikti kitų naujų smagių istorijų, pažinčių su įdomiais vyriškais, kad ŠS sprogs iš bobiško pavydo 😆

  Atsakyti
 15. Regina

  Qwerty, kaip tu gražiai rašai 🙂 Bet jeigu Saulė pavargs šviesti, tai jau šakės – pabaiga bus….Ką dar spėtume nuveikti iki tos 21 ?
  Beje, posėdis bus katvirtadienį, bet jeigu artėja pasaulio pabaiga, tai ar verta bylinėtis?

  Atsakyti
 16. Qwerty

  Regina,ŠS, aš jos nelaukiu, nes jos nebus, nei kiekvienam savos, nei bendros. Mano nuomone bus ne pasaulio pabaiga,o proto perversmas: 2012 12 21 pasibaigs ir amžinybėje išnyks mechaninis, ribą priėjęs linijinis protas ir iš Dangaus nužengs SuperMarijus, kuris paskelbs, kad nuo šiol pasaulyje visuotinai įsigalios ir amžinai karaliaus alternatyvus protas.
  Tokie mano teiginiai nėra iš piršto laužti. Senovės manuskriptai vienareikšmiai išpranašavo, kad „linijinio proto valdomos ištvirkusios tautos žlugs, kuomet linijinis protas prieis galutinę ribą”, o tai įvyks būtent 2012 12 21, nes tą dieną pasibaigs Didysis linijnio Proto 13 periodas (taip vadinamas „baktūnas”).Inkų, actekų ir majų pranašystės, jų kalendorių duomenys šiuo požiūriu stebėtinai sutampa.
  Tą galime daug kur pasiskaityti, todėl nesiplėsiu ir iškarto apie svarbiausia.
  Visi pamename, kad šv. Marius savo kalbose apie linijinį protą ne kartą minėjo  kaži kokią virvelę su mazgeliais. Manau, dabar jau laikas (nes kiek jau čia beliko) atskleisti, ką jis norėjo tuo mums pranešti.
  Tai štai, senovės inkai mums įprasto rašto  neturėjo, vietoje to jie naudojo lamos vilnos pluošto  virveles su mazgeliais,  mazginį „raštą” (taip vadinamą „kipu”). Tokiu „raštu” inkai perdavė mums visą eilę chronologinių ir kalendorinių- astronominių pranešimų.Vienas iš jų sako:”Einant pirmiesiems metams šios Karalienės viešpatavimo Saulė pavargs šviesti, nes pasaulyje įsigalios ribą priėjęs mechaninis protas ir jis duos ženklą”.
  Ką tai galėtų reikšti?- dabar tau jau ne paslaptis:
  „Einant pirmiesiems metams šios Karalienės (Regina-tai karalienė) viešpatavimo (Dainiaus tinklapyje)Saulė (na, tai Marius, čia aišku) pavargs šviesti, nes pasaulyje įsigalios ribą priėjęs mechaninis protas”.
  Štai apie ką bandė mums pranešti šv.Marius, kalbėdamas apie virveles ir mazgelius.Bandė pasakyti, kad apokalipsės nebus, o įvyks proto perversmas- mechaninį protą pakeis alternatyvusis.
  Vieno tik gaila, kad Reginos teismo posėdį nukėlė į kitus metus…

  Atsakyti
 17. Regina

  Qwerty, kadangi esu perfekcionistė,- su laišku nieko neišėjo…Bet jeigu būsite labai geri, tai iki Kalėdų papasakosiu smagią istoriją, kuri nutiko man visai šviežiai 😛

  Atsakyti
 18. šiaip skaitytoja

  Taip bus ,buvo ir yra.Kokia aš tokia ir mano pasaulio pabaiga,koks tu, Qwerty,Regina ar visi kiti,tokios jų ir pabaigos.Data kiekvienam sava. 😆

  Atsakyti
 19. Qwerty

  ŠS, Regina, ar bus pasaulio pabaiga 2012 12 21, kaip manote?

  Atsakyti
 20. Regina

  ŠS, nusiramink, kas tau atsitiko? Viską išsiaiškinsim, kai nurims emocijos…Aš matau tiesiog nesusikalbėjimus…

  Atsakyti
 21. šiaip skaitytoja

  Ir būtinai parašyk Mariui,nes jau Tau vaidenasi „super marijos” ar Mariaus kopijos.
  Rašyk laiškus Mariui.Gal dar perskaitys ir atrašys.
  Tikėkimės. 😆

  Atsakyti
 22. šiaip skaitytoja

  Qwerty ,tai ir būk savimi. 😆 Beje kopijos dažniau būna,net geresnės,negu orginalas.Čia,jeigu tau tai vis svarbu vertinimai ir įvertinimai.Tikrai pasek Dainiaus pavyzdžiu,patylėk ir neerzink Reginos. 😀

  Atsakyti
 23. Qwerty

  ŠS, nejučiomis patapai Super Marija, tokia moteriškos giminės Mariaus kopija. Sako, kad kopijos visuomet būnai blogiau, nei originalas. Nežinau, tačiau nesiginčysiu.
  Bet geriausia tai būti savimi, šiuo atveju sektinu pavyzdžiu mums yra Dainius.

  Atsakyti
 24. šiaip skaitytoja

  Taip tikrai supratau,kad man reikia nešdintis.Apie jokius laikinumus net nekalbėjau.Pats,Qwerty,”išpiešei „(filosofavai),kaip Tau patogiau.
  Taigi matome,girdime,skaitome,tik tai ką norime patys:išgirsti,perskaityti ir pamatyti. 😆

  Atsakyti
 25. Qwerty

  ŠS, nėra viskas taip juoda, kad dėl reikėtų nešdintis iš čia juo labiau senti 😆 
  Ir apie kokius laikinimus kalbi? Pavyzdžiui man jie paskutinėje vietoje. Pirmoje- Reginą paerzinti 😆  😆  
  Vertinimai gi, etikečių klijavimas  patarimų dalinimas, kritika, neigimas, kaip ir pagyrimai, palaikymas, žavėjimasis yra žmogaus natūroje. Be to tai susiję ir gali egzistuoti nedalomai. Todėl nusiraminkime ir laukime sugrįžtant Mariaus su Dainiumi 😉

  Atsakyti
 26. šiaip skaitytoja

  o vėl „patarėja” patapau.Ne mano reikalas.Nešdinuosi iš čia,kol visai nesusenau. 😆

  Atsakyti
 27. šiaip skaitytoja

  Deja,Regina,aš tikrai ne su Qwerty .Matai tik ką nori matyti ir girdi,skaitai tik ką pati nori,ar kitaip nemoki.Taigi skaityk,matyk ir girdėk kaip tau išeina. 😆 Atsipalaiduok.Ir nesinervuok dėl tų like ar dislike. 😆

  Atsakyti
 28. Regina

  Qwerty su ŠS,
  😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😯 🙄 😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮

  Atsakyti
 29. šiaip skaitytoja

  ŠS,Regina,qwerty,Mariau ir Dainiau,jei ,Tau, dar įdomu,kas vyksta tavo „namuose”?
  O Dainiaus” namuose” vyksta „diskusijos”,kurių net diskusijomis negalima pavadinti.
  ir ne tik čia,o daugumoje internetinių erdvių.Manau skaitote.
  Kas vyksta,jei ne diskusijos?Ogi paprasčiausiai,tik vertinimas.Pirmiausia savęs.Norime būti
  įvertinti ir pastebėti.Ir kiekvienas labiau už kitą.”Įvertino”,t.y like gavai..gerai esu patenkintas,
  galiu rašyt toliau.Negavai „like”,tai „išeini”,po to vėl pareini..O gal persigalvos ir paspaus „like”.
  Tikrai tai svarbu ne visiems,bet tinka,bet daugumai.
  O dar taip norisi būti mokytojais..,kad „uch”(geras Reginos žodelis).Ką daryt?,kaip daryt?
  kada daryt? ir su kuo ?puikiai galime patarti.”Patarėjai „nerealūs,bet kitiems,o ne sau.
  Taigi reziume tegalime dirbti etikečių klijuotojais:”geras”,”blogas”,protingas”,”kvailas”,”švelnus”,”agresyvus”,”perfekcijonistas”,”šizofrenikė”,”vyras”,”moteris”..ir..ir..t.t.
  O ką gali pasiekti etikečių klijuotojas?Tik efektyviau,greičiau,ir be klaidų užklijuoti etiketę.Bet kitam,o ne sau.Koks rezultatas tam klijuotojui?Atlyginimo tai nemoka.Pasitenkinimas,kad greičiau
  užklijavai etiketę,kitam,nei jis užklijavo Tau.
  Gal tikrai geras A.Račo „dundukų „pavadinimas,bet tik tada,kai supranti,kad pats ar pati esi „dundukas” 😆

  Atsakyti
 30. qwerty

  Regina, techniškai padaryti kaip prašai kainuoja 😛
  Bet ne apie tai.
  Regina, vietoje tavo pačios anonsuoto laiško Mariui (kaip gražiai, nostalgiškai skamba-laiškas, ech…) be jokio pagrindo užsipuoliai ŠS. Suradai kaltą pasiteisinti, kodėl nepadarei žadėto darbo.
  Negražu taip.Bet manau problema čia kiek rimtesnė, nei “negražu”. Pažadėjimas ką nors padaryti ir to nepadarymas atskleidžia kai ką daugiau (ir Marius ar laiškas jam čia niekuo dėti), todėl apie tai kiek plačiau.
  Esi perfekcionistė: arba labai gerai, arba nieko. Tačiau, kaip ir dauguma perfekcionistų, galimai nesugebi suvokti elementaraus dalykos: darbas tik tuomet yra geras, kada jis padarytas gerai ir laiku. Būten -laiku. Koją pakišą nemokėjimas pasirinkti prioritetų susitelkiant tik į viena-kokybę. Kas atima daug laiko, kol galų gale laiko trūkumas užmuša kokybę ir gaunasi mėšlas, nusivylimai, pykčiai, stresai ir kitokios nesąmonės. Be to, vėlgi, kaip daugelis perfekcionistų, galimai sergi sunkia liga-tingėjimu. Taip, tingėjimu elementariuoju. Esmė tame, kad norint būti perfekcionistu ir gyventi pagarboje, bei jaustis oriai, reikia būti nepaprastai organizuotu, darbščiu ir produktyviu. Bet tai juk taip sunku suderinti… Todėl, jei gali, nebūti perfekcioniste, tai ir nebūk ja. Bus daug lengviau ir tau, ir tavo artimiesiems,pažįstamiems, klientams, etc. Būk tokia, pavyzdžiui, kaip…Dainius. Jis priklauso tai veisliai, kurie šia prasme per gyvenimą eina lengvai. Turiu galvoje nesivaiko perfekcionizmo šmėklos, netgi savo pagrindinėje veikloje. Pamenu pavasarį ar vasarą kelis kartus intriguojančiai anonsuodavo, kad tik šiame tinklapyje paskalbes įrašą tokia ir tokia ypač svarbia tema. Būdavo smalsu.Laukdavau.Ir paskelbdavo. Netobulas, skystokas pastabėles, net su klaidomis. Bet padarydavo, ką sakė. Čia ir skirtumas. Dainiaus viena pagrindinių veiklų yra tekstų rašymas. Jei Regina būtų žurnalistė ir į viešą erdvę papultų nors ir mažytis jos straipsniukas su klaidomis, tai Regina nusišautų ta pačia durų rankena. Tačiau klaidos klaidomis, bet turinys (taip godojama Reginos kokybė)… Dainius nuolat, su visomis aukščiau minėtomis klaidomis (pasiteisinus, kad telefonu rašo)pila eilinio delfinio komentaro lygio įrašus-pastabėles(čia irgi telefonas kaltas?) pavadindamas jas “gražu”, “smagu”, “skanu” ir problemų neturi.
  Moralas toks: Regina, mokinkis iš Dainiaus, tuomet ir laiškus Marius gaus laiku.

  Atsakyti
 31. Regina

  Dainiau, ar techniškai negali padaryti, kad matytųsi kas likina ar dislykina..Man tas yra svarbu…kodėl balsavimas ne viešas? Aš noriu susidoroti 👿

  Atsakyti
 32. Regina

  Labai prašau, kas manipuliuojate „nykščiu”, pagrįskite savo nuomonę, nes nežinau- gal klystu…o kuo,.. kodėl,… ❓

  Atsakyti
 33. šiaip skaitytoja

  Regina,kas aš esu? tikrai žinau. 😀 O į tuos klausimus,kuriuos siunti man,atsakyk pati sau.Ir tyliai.Garsiai nebūtina.Nes manau,kad pati nežinai kas esi.Gal rasi atsakymą. 🙄 Gal…

  Atsakyti
 34. Regina

  Žmogaus psichika turi keturias pagrindines funkcijas: mąstymą, jausmus, suvokimą (penki pojūčiai) ir elgesio kontrolę. Visos kartu jos leidžia mums:
  skirti fantazijas nuo realybės;
  valdyti nerimą;
  tinkamai reikšti jausmus;
  suvokti, kas mums nutinka;
  palaikyti nuolatinį savojo AŠ pojūtį;
  bendrauti su kitais žmonėmis.
  Kai išsiderina tos keturios pagrindinės psichikos funkcijos, pasireiškia psichikos liga. Viena iš jų -šizofrenija.
  ŠS, ar tau nėra taip nutikę, ar pas tave viskas gerai suderinta, ar nėra asmenybės „skilimo”?

  Atsakyti
 35. Regina

  ŠS, bet ar tu žinai, ką aš būčiau Mariui rašiusi? Ne, ne meilės laišką, nes jam tokio jausmo nejaučiu, bet laišką, kad jis mums reikalingas…
  Kuo toliau, tuo labiau aš pasimetu ir nebežinau, kas tu per esybė? Tavo mintys man dažniausiai panašios į kliedesius. Ar tu iš tiesų džiūgauji, kad Marius nebesugrįš…kad Qwerty nuo manęs pabėgs…Taigi mes vienas kitam nepriklausom, tai kas nuo ko gali bėgti? ŠS, prisipažink, kas tu ir kokia pas tave diagnozė ❓

  Atsakyti
 36. šiaip skaitytoja

  Šaunuolis,Qwerty,bent jau supratai pats, kaip bendrauji. 😆 Su moterimis ,kol kas ,tau nepavyks.
  Pasitreniruok su vyrais. 😀

  Atsakyti
 37. Qwerty

  ŠS, kodėl viską suvedi į tai, kas žemiau bambos…bendravimas tarp żmonių yra universalus dakykas. Laiškais e-mailais, SMS, komentarais, telefonu, skypu, betarpiškai ir etc gali bendrauti ir vyras su vyru, moteris su moterim, vyras su moterim ir atvirkščiai.

  Atsakyti
 38. Qwerty

  Regina, kaip supratau, tai ŠS yra kalta, kad Marius negavo laiško… Nejau ir tu esi profesionali manipuliatorė 🙁

  Atsakyti
 39. šiaip skaitytoja

  Jei jau esi moteris,tai ir nesigėdyk. 😆 Ar tikrai norėtum patapti vyru? ..pagalvok,bet dabar priemonių yra.Jei mąstai kaip „BOBA”,tai vyru netapsi.Rašyk laiškus,bet tik nuo savęs,o ne nuo mūsų visų.Nes Qwerty (tikiuosi )vyras,taigi abejoju ar norėtų rašyt laiškus Mariui. 😳 Nors …ką aš žinau.Tad Regina,jei jau rašysi tai nuo savęs 😀

  Atsakyti
 40. Regina

  Man labai gėda už moterišką giminę, kurios atstovė esu, bet Žemėje nėra žiauresnio padaro, kaip Boba Bobai…Mariui norėjau parašyti gražų laišką nuo savęs ir nuo mūsų visų, bet dabar esu sutrikusi….Ir nežinau kada galėsiu rašyti…

  Atsakyti
 41. Regina

  ŠS,visą laiką maniau, kad tu esi švelni ir gera. Tačiau tu dabar parašei moteriškai pavydžią nesąmonę, perskaityk dar kartą….Ačiū Dievui, kad man retai tokie kūriniai pasitaiko…

  Atsakyti
 42. šiaip skaitytoja

  „Uch”Regina,rašyk tu nuo dūšios ar be jos..bet tokie vyrai,kaip Marius,negrįžta.Taškas.O jei ir sugrįš,tai tu būsi” pasenusi”.Ir Qwerty bus nuo tavęs senai pabėgęs..na nebent jis daugiau bendraus su vyrais,tada gali tikėtis jį surast ar jis pats suras tave 😆 Bet abejoju Qwertčiu

  Atsakyti
 43. Regina

  „Uch” nebus Qwerty, nes esu vidutiniokė ir rašau vidutiniškai, bet prižadu, kad tai bus keletas sakinių nuo dūšios…

  Atsakyti
 44. Qwerty

  Aha, parašyk jam taip, kad uch…
  Mes vis taip pat skaitysim. Tik Dainiui nereikia duoti, nes dar ištrins (čia mano poker face).

  Atsakyti
 45. Qwerty

  Čia tik Dainius grynais ima, man tai, kad tik pavalgyti duotų 😐

  Atsakyti
 46. Regina

  Gerai, vakare parašysiu laišką Mariui ir pratęsim konsultacijas….Apsispręsk dėl atlyginimo 😀

  Atsakyti
 47. Regina

  A ko juokiesi? Klausiu kuo imsi pinigais ar maisto produktais?

  Atsakyti
 48. Qwerty

  „…ir kuo?” 😆 😆
  Viskas bus gerai:
  -nuosprendyje teismas nepaneigs blogiečio kriminalinės veikos fakto;
  -ir jos vertinio baudžiamojo kodekso aspektu;
  -nuo bausmės blogietis išsisuks tik dėl senaties;
  Regina galės visa aukščiau pasakyta visiems pasakoti, tuo realiai įgyvendindama teisybės ir savo vidinio teisingumo jausmo pergalę 😎

  Atsakyti
 49. Regina

  Ne Qwerty, neatleisiu 😎 O dar sakyk, jeigu kaltinamasis nuteisiamas, jis aišku duos apeliaciją… Ir jeigu senaties terminas sueina aukštesnėj instancijoj, tai vėlgi nutraukiama byla?
  Beje, kiek kainuos man konsultacijos pas tave, gal labai brangiai imi ir kuo?

  Atsakyti
 50. Qwerty

  Regina, o ką tu ten taip nori nubausti? Gal geriau atleisk…

  Atsakyti
 51. Qwerty

  Taip. Kadangi švelnesnis baudžiamasis įstatymas galioja atgal. Tai fundamentalus ir visuotinai pripažįstamas baudžiamosios teisės principas. Koks str, nes svarbu ne tik skaitinė senaties išraiška, o ir skaičiavimo metodas.

  Atsakyti
 52. Regina

  Supratau, taiko penkerių metų terminą….Veika padaryta prieš penkerius metus. Bet dabar senaties terminas aštuoneri, tai kodėl taiko pagal seną BK? Taip reikia?

  Atsakyti
 53. Qwerty

  Koks BK str.pagal kaltinamąjį aktą yra inkriminuojamas ir kada padaryta veika?

  Atsakyti
 54. Regina

  Nu šakės, mane vakar teisėjas išdūrė! BK nėra tokio ketverių metų senaties termino 😯

  Atsakyti
 55. Qwerty

  Parašiau labai aiškiai.logiškai ir argumentuotai.Vertybių skirtumo konfliktas tiesiog…

  Atsakyti
 56. Regina

  Na net neįsivaizduoju, kokius košmarus tu ten turėjai parašyti, kad ištrynė 😀 Juk Dainius cenzūra neužsiima.
  Qwerty, vakar teismo posėdį atidėjo jau antrą kartą, neatvykus advokatui. Kovo mėnesį sueis senatis, bet kažin ar datemps.

  Atsakyti
 57. Qwerty

  Dainius ištrynė.Aš parašiau.Tingiu atkurineti.Geriau ką nors nauja parašysiu 😆 😆

  Atsakyti
 58. Qwerty

  Daug teksto buvo.Odė meilės pasaugom.Ištryniau.Jau neperrašinėsiu.Dainius negerai padarė.

  Atsakyti
 59. Regina

  Qwerty, greitai įkelk tą savo nuomonę meilės paslaugų teikimo tema, kol Dainius miega. Prakomentuosim. 😀

  Atsakyti
 60. qwerty

  „Jau gerai,kai pradedam kažką pajaust,o ne tik suprasti”-šio vakaro minties topas.

  Visi kartu pasakykime: Ačiū tau, Šiaip skaitytoja!

  Atsakyti
 61. šiaip skaitytoja

  Jau gerai,kai pradedam kažką pajaust,o ne tik suprast. 😀
  Bet čia,qwerty,parašiau tik moterims( šiuo metu viena iš jų miega.Ir tai tik į naudą tai moteriai).Aš?jau miegodama rašau.
  Taigi tau, qwerty,teks bendrauti su vyrais.Neliūdėk,kai jie nusibos ir suprasi juos,atsiras ir moteris. 😀

  Atsakyti
 62. qwerty

  ŠS, kartą Regina (o ji yra išmintinga, beveik kaip mūsų Marius) sakė,kad tu esi tikra moteris.
  Žinai, aš sutinku su tokia nuomone, nes TAI labai jaučiasi 😕

  Atsakyti
 63. šiaip skaitytoja

  Filosofuoji.Vyrams reikia bendrauti tik su vyrais( ne fiziškai-,nes prifilosofuosi kitaip) :lol:o ,kad suprastų meilę ar moteris.”Išgrūdai”Marių,dar Dainiui prirašei,kad net ištrynė.Teks pradėt naujai,kad suprast kas yra meilė,jausmai,geismai,polinkiai.Bet apie tai kalbėkis tik su vyrais.Mums,moterim, tik rezultatas-jausmai,polinkiai,geismai,meilė. 🙂

  Atsakyti
 64. qwerty

  Regina, nebus gerai, jei Dainius nieko nepaaiškins, kodėl ištrynė mano nuomonę vienu klausimu.

  ŠS,dėl Radžio dainos, tai manau, jog Regina gan kritiškai žiūri bet kokią į meilę, kaip aukščiausią tikslą, nukreiptą kultūrą, net jei tai būtų ir paties Radžio atliekamos dainos žodžiai 😆
  Girdėjau sakant, kad meilė, tai toks polinkis prie kito, kuris savo dvasine (sudvasinančia) forma, priešingai ar skirtingai nei juslinis geismas ar instinktas, siekia kitą ne pasisavinti ar įsigyti, o suteikti jam gėrį ir, susijungdamas su juo nori, kad jis “būtų”.

  Atsakyti
 65. Regina

  VISKAS BUS GERAI 🙂 😀 🙁 😮 😯 😕 😎 😡 😛 😐 😉 😆 😳 😥 👿 😈 🙄 ❗ ❓ 💡 ➡ ➡ :mrgreen: ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡ ➡

  Atsakyti
 66. šiaip skaitytoja

  Regina,paklausyk dainos..”Ką daryt,kai manęs nemyli niekas,o aš taip visus myliu?”Dainuoja RADŽIS ❗ ❗ Be to,jis ir žmoną renkasi.Nereikia veidu į samanas.Be to dabar visur sniegas 🙄

  Atsakyti
 67. qwerty

  Dainiau, kodėl ištrynei mano nuomonę meilės paslaugų teikimo klausimu? Jei gali, tai pasakyk bent trumpai.

  Atsakyti
 68. šiaip skaitytoja

  Ką parašei?Kur ❓ ❗ Paskaitysiu 😯 😯

  Atsakyti
 69. qwerty

  Regina, pasakyk mūsų šsiuk`ui, kad viskas bus gerai, kad Marius dabar skaito ir, kad jis būtinai dar sugrįš.

  Atsakyti
 70. qwerty

  Mergos, kodėl jums neįdomi ta tema, kur aukščiau parašiau?

  Atsakyti
 71. Regina

  ŠS, aš einu gerti…lakti…ir veidu į samanas…………..

  Atsakyti
 72. šiaip skaitytoja

  Man irgi neįdomu kai nėra,Mariaus.
  O jei net ir tu,qwerty, pradėjai „girdėti” Mariaus balsus?tai jau į „gerą”. 😆 Jau būtumėte su Mariumi padiskutavę.O aš būčiau išsižiojusi paskaičiusi.O Regina būtų kaip „viesulas” pralėkusi ir supykusi.Bet tai buvo vakar,ar net užvakar.O šiandien yra kitaip. 🙄

  Atsakyti
 73. Regina

  Qwerty,…Qwerty…Qwerty….tau reikės įdėti laaaaaaaaaaaaaaabai daug darbo, kad pasitikėčiau tavo krūtine……………………………..

  Atsakyti
 74. qwerty

  Dabar pasakysiu tai, dėl ko čia nedelsiant sugrįš mūsų SuperMarius:
  Regina, gali išsiverkti ir ne kokiose apmyžtose pakampėse, o prisiglaudusi prie plačios, šiltos ir kvepiančios qwerty krūtinės.
  Visuomet yra pasirinkimas 😎

  P.S. Taip ir girdžiu:”…jis pozicionuoja savo vyriškumą…” 😆

  Atsakyti
 75. Regina

  Qwerty, o tai kodėl pilkos pelytės užima pareigas, o ryškios reginos lieja ašaras pakampėse ❓ ❓ ❓ 😀 😀 😀 😆 😆 😆 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 🙄 🙄 🙄

  Atsakyti
 76. qwerty

  Regina, Dainius Radzevičius čia seniai jau tik pilka pelytė, kaip ir gyvenime 😆

  Atsakyti
 77. Regina

  A prie ko čia Reginos (PanaCėjos) teismas? Blogas tai Radzevičiaus………………………………

  Atsakyti
 78. qwerty

  ŠS, kada ir kur aš teigiau, kad man čia patapo nuobodu? Nurodyk konkrečiai.
  Kas liečia aktualius įrašus, tai tinklapyje http://www.15min. patalpintas eilinis apgailėtinas straipsnelis-pastabėlė „Jonavoje policininkai nustatė 40 metų prostitutę”.
  Mano nuomone, tokius, kurie priėmė ir gina įstatymo nuostatą draudžiančią vienam žmogui duoti kitam žmogui nors truputį šilumos, glamonių, gerumo ir supratimo, t.y, priešingo blogiui dalyko, ir net nustatančią bausmę už tai, reikia pačius bausti pačia grieščiausia bausme- visuotine panieka ir pasibjaurėjimu. Kaip reikia bausti ir tuos, kurie uoliai vykdo šiuos įstatymus, bei tuos, kurie negalvodami, dėl pelno, aprašinėja šią “kovą” su tuo “blogiu” kriminalinėse paraštėse.
  Taip vadinama prostitucija savo esme yra socialinė paslauga. Visuotinai būtina ir reikalinga socialinė paslauga. Paslauga, kuri privalo būti apmokama iš socialinės paskirties fondų. Šios profesijos atstovės – gerbtinos visuomenėje žmonėmis.
  Šioje vietoje verta pažymėti, kad dauguma panašiai ir galvoja -kad tokios paslaugos nėra blogis, veikiau priešingai-gėris-tačiau dėl įvairiausių priežasčių arba veidmainiškai piktinasi, arba susitaikėliškai tyli.
  ŠS, ar tokia tema yra aktuali kaip galvoji?

  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/jonavoje-policininkai-nustate-40-metu-prostitute-59-286429

  Atsakyti
 79. šiaip skaitytoja

  qwerty,ko taip susirūpinai,protu? 😀 Kai Marius vis apie tai kalbėjo,jau tau nuobodu patapo. 😛
  O be to, Dainius negali įkelti gero ir aktualaus įrašo tavo protui.Neįtiks TAVO protui.
  Belieka tau pačiam įsikelti gerą ir aktualų įrašą savo protui. 😆
  O mes visi mielai atsgersime kavos ir paskaitysime.

  Atsakyti
 80. qwerty

  Kaip sekėsi Reginai teisme, ar teisingas buvo teisėjas, ar griežtas prokuroras, ar labai jau sukti kaltinamųjų advokatai, ar teisiamieji labai išsigando, o gal atvirkščiai-elgėsi įžūliai ir pasitikinčiai? Klausimai, klausimai…, atsakymų į kuriuos mes visi su nekantrumu laukiame iš pačios Reginos lūpų, pirmų rankų, pirminių šaltinių, tskant… 😛

  Atsakyti
 81. qwerty

  Dainiau, duok geros kavos protui-įkelk gerą aktualų įrašą.

  Atsakyti
 82. Dainius Radzevičius

  Regina ir qwerty, žaviuosi Jūsų smagiu bendravimu 🙂 Šioje erdvėje. Jei galėčiau paisūlyti jaukesniam jūsų pasibendravimui virtualios kavos ar arbatos, tai mielai tai padaryčiau ;_0 O jei norėsite kada tikros kavos ar arbatos, kviečiu mielai pas mane.

  Atsakyti
 83. Qwerty

  Posėdžio metu kalbėk taip, kaip rašai: aiškiai ir argumentuotai.Rytoj pagrindinis tavo priešas bus emocijos.Išjunk jas pilnai. Vien tik šaltas, racionalus protas. Jei vis tik negalėsi suvaldyti, tai bent pabandyk kontroliuoti ir minimalizuoti tas iš jų, kurios prasiverš.Ar susirašei klausimus, kuriuos užduosi proceso dalyviams? Atink, kad turi klausti, o ne teigti.Kausimas nėra vertinimas. Įrodymus vertinsi vėliau.Todėl klausimai turi būti klausimais.Trumoi ir aiškūs.Geriau mažiau, nei daug supainiotų.Tai tek dėl klausimų.Visa kita žinai ir pati.

  Atsakyti
 84. Qwerty

  Tai aišku.Tai ką lengvai leisčiau tau-kitam tikrai ne.

  Atsakyti
 85. Qwerty

  Donate, pleas vis dar kabo. Pinigai kapsi, beje, Regina, kiek Dainiui pervedei?

  Atsakyti
 86. Qwerty

  Na gerai, atpažinau, turėčiau būti ilgomis ausimis, kad neprisiminti tavo panacėjos pas račą, ar nepastebėti tavo dvigubų brūkšniukų, ar tavo jau man sakyto „piemuo”. Nutariau apsimesti, kad paerzinčiau 😎

  Atsakyti
 87. Qwerty

  Galėčiau pasakyti, kad pagalvojau apie tai.Tačiau mane suklaidino panacėjos rašymo/skyrybos klaidos.Linksmai išdūrei mane 😆 😆 😆

  Atsakyti
 88. Regina

  O tai palauk, palauk…Jeigu taip rašytų Regina, tai būtų gerai, o jeigu rašo kažkokia panacėja ar potencija – tai košmaras, nepraustburnė ir t.t.?

  Atsakyti
 89. Regina

  Gal nevykusiai pajuokavau, bet manęs negalėjai sumaišyti.

  Atsakyti
 90. Qwerty

  Regina, čia tu panacėja pasirašinėjai? Jei taip, tai gerai mane apmulkinai 😳

  Atsakyti
 91. Qwerty

  Manau, kad patrynimo kulnai tau ir reikia. Turiu galvoje tokį masažą, kur kulnais. Pamirštum visas bylas ir kitas glupstvas 😎

  Atsakyti
 92. Regina

  Man byloje aišku viskas, tiesiog turiu labai susikaupti ir susidėlioti viską… ir tu man šiuo atveju ne patarėjas…Tu jau savo darbą padarei, – patrindamas kulnu.

  Atsakyti
 93. Qwerty

  Pakomentuok kokie klausimai byloje neaiškūs. Pabandysiu gal ką tatarti. Gali be detalių. Principinėmis schemomis. Ir kad man neliūdėtum, o tai pakviesiu kur kavos išgerti 😛

  Atsakyti
 94. Regina

  Qwerty, mano stilius visą laiką buvo ir išliko stabilus…Tu – staiga ėmei ir labai surimtėjai…Ar tave taip paveikė Dievo Mariaus netektis? Tuomet apgailestauju…Tik nežinau, ar aš dėl to kalta…
  Rytoj man labai sunki diena – turiu ruoštis ir dalyvauti svarbiame teismo posėdyje…Tačiau sėdžiu ir žiūriu į vieną tašką, nes verkti beveik nemoku…Todėl dar sunkiau….Ačiū tau už tai…

  Atsakyti
 95. Qwerty

  Šiame tinklapyje, šialia gėrio, kurį skleidžia Dainius, Marius, Regina, ŠS ir qwerty, mums taip pat kartais tenka stebėti neapykantos, pykčio ir kitokio blogio vienokius ar kitokius pasireiškimus: komentatorius hiperbass ir panašūs. Dabar prasimušė miela Panacėja, vėliau bus kitų. Nuolatinis procesas…

  Atsakyti
 96. Qwerty

  Reginos draugas ir Dainiaus geras pažįstamas aktyvus tinklaraštininkas bei nenuilstantis mėgėjas  pasitasyti su dundukais A.Račas įsivėlė į rimtą teisinį ginčą su kolegomis žurnalistais Matoniu ir Tarasevičiumi.Skundai žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai, abipusis pyktis,panieka, rungtyniavimas, kas kurį šmaikščiau įžeis, etc. Tai klasikinis pavyzdys įdomaus reiškinio. Esmė tame, kad prieš kokius 15-10 metų šis konfliktas vargu ar būtų kilęs, kadangi pagrindinis aptariamo konflikto varikliukas ir priemonė yra socialiniai tinklai, kurių tuomet nebuvo, arba jie buvo dar ne tokie išvystyti.Kiekvienas reiškinys turi ir kitą pusę, kurios neapšviečia saulė. 
  Socialiniai tinklai, asmeniniai blogai ir tinklaraščiai-kaip neapykantos instrumentas.Tema verta atskiros diskusijos?-manau, kad  dauguma jūsų tam pritars.

  Atsakyti
 97. Qwerty

  Mane visuomet stebino tie, kurie ateina, pridergia, o po to atsiprašinėja. Ir aš ne apie Dainiaus nurodytą „piemenį”, ” tujinimą” ar pan. Apie potenciją tokiai veika, nes pas mielą Panacėją tokią potenciją (dergti-atsirašinėti) galima justi 😉

  Atsakyti
 98. PanaCėja

  Aha, atsiprašau, – bet čia nėra pats blogiausias epitetas.

  Atsakyti
 99. PanaCėja

  Gerb. Dainiau, – kitais žodžiais užrašytas, jau būna kitas sakinys. Nesupratau, kokią Jūs čia semantinę prasmę suraitėte?

  Atsakyti
 100. PanaCėja

  Tamsta, Qwerty, jeigu paskutinė replikos pastraipa yra užuomina man, dėl mano nepagarbaus kreipimosi, – tuomet atsiprašau ir priimu. Nuo šiol į Tamstą kreipsiuos Jūs. Ir aš nesispardau. Bet kartu noriu paprašyti, kad į mane būtų kreipiamas Miela PanaCėja. Taip į mane kreipiasi visuomenėje žinomi žmonės. Ar galima Jums mirktelėti? 😉

  Atsakyti
 101. Qwerty

  Panaceja, Dainiaus pareigas žinau. Jis yra vienos iš žurnalistų profsąjungos pirmininkas.
  Taip pat dabar dar žinau ir kas esu aš: niekam nežinomas, socialinis nulis, tiesiog piemuo, kurį galima tujinti ir net paspirti koja 😆

  Atsakyti
 102. PanaCėja

  Aiškią nesąmonę leptelėjai. Ką, ar tau Dainius koks sumautas žurnalistpalaikis ar mentas rašantis eiles, kad tiražuotų įrašus vieną po kito…Arba, kad kažkokiam niekam nežinomam socialiniam nuliui Qwerty, pultų iš karto atsakinėti. Gal piemenį, passiskaityk pirma apie blogo autorių ir sužinok jo pareigas.

  Atsakyti
 103. Qwerty

  ŠS, tuos ne visai etiškus ir ne visai profesionalius žurnalistus Dainius auklėja savo asmeniniu pavyzdžiu. Tarkime šiame bloge nuolat talpina žiauriai įdomius, aktualius įrašus, įžvalgas ir pastebėjimus, kurių mes visi laukiame, o sulaukę tiesiog ryjame akimis ir komentuojame,komentuojame… Taip pat Dainius labai aktyviai bei nuolat diskutuoja su tinklapio komentatoriais…Kas yra? Kažką ne taip pasakiau…? 😎

  Atsakyti
 104. šiaip skaitytoja

  Taip laukiu ir tikrai laukiu,detalių iš posėdžio.Nenorėčiau pripažinti,kad esu visiškai”nusigrybavusi”.Gali būti ir taip.Turėsiu progos pamąstyt.Be to,Dainiau,labai įdomu,kaip tu tuos ,vadinamus neetiškus žurnalistus,bandai „paversti” etiškais?

  Atsakyti
 105. šiaip skaitytoja

  O dėl žalos dydžio,tik pats žurnalistas,gali pasakyti ir įsiverinti pats save,ar „apsimoka” jam dar tokius straipsnius rašyti,o gal pelningiau būtų griovius kąsti.

  Atsakyti
 106. šiaip skaitytoja

  Štai šį klausimą žurnalistas ir turėjo pirmiausia užduoti tam žmogui apie kurį rašo.Nes yra daug rašančių eiles,bet savęs poetais tikrai nelaiko.
  Manau,kad žurnalistas pasielgė labai neetiškai.
  Įvertino pats ,kaip „sušvietė” jo galvelėje.Kuo jis,tas žurnalistas,toks ypatingas,kad gali vertinti?
  Tai ir „gavo”į nosį.Pagalvos.

  Atsakyti
 107. šiaip skaitytoja

  Jeigu aš nesu tikinti,tai paskaičiusi Bibliją,tikinčia netapsiu.Galiu perskaityti visas knygas apie tikėjimą ir kitiems parekomenduoti,bet ar pati patikėsiu?Taigi manau tas pats ir su etiškumu.Manau”nusikaltėlis”,teisingai pasielgė.Nes kaip kitaip kovoti su tipo „etiška” žurnalistika,kai jos nėra.

  Atsakyti
 108. šiaip skaitytoja

  ir dar,žurnalistai- teisėjai?ir niekas negali išsižeisti.Manau žurnalistų tik vienetai.Be to Dainiau Tu pats įvardiji daugybę žurnalistų,kurie neatitinka tavo saugomo”etikos”kodekso.Bet „knyga” yra knyga.Paskaitei,padėjai….ir galvoji kad jau etiškas.Juokinga.Čia tikra „klaunada”,kaip Tu rašai.

  Atsakyti
 109. šiaip skaitytoja

  Manau „klaunada”tame,kad jau jei nusikaltai tai negali įsižeisti.O mes visi „geriečiai” įsižeisti galime?
  Kas yra nusikaltėlis mūsų teisinėje valstybėje?Tik tas,ką teismas pripažino kaltu.Taigi manau tas „nusikaltėlis”,jau atlieka bausmę ir nebėra ,ko ten žurnalistams „landžioti”.

  Atsakyti
 110. Dainius Radzevičius

  qwerty, sutinku. Nuo janutienių, krivickų, tomkų ar vasiliauskų medijų gintis nelengva. Tačiau dabar rašau apie atvejį, kai teistas pareigūnas tiesiog persekioja žurnalistą.

  Atsakyti
 111. Atgalinis pranešimas: Eiles kūręs pareigūnas-nusikaltėlis įsižeidė už … Jo pavadinimą poetu. Teisinė klounada ir tiek | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 112. Qwerty

  Dainiau, manau priešingai: Lietuvoje žmonės dar bijo ginti savo pažeistas teises įstatymo suteiktomis priemonėmis, tame tarpe ir prieš suįžūlėjusius tipelius, kurie save vadina žurnalistais, o veikia vien tik savanaudiškais komerciniais, neretai ir užsakomaisiais pagrindais (čia aš ne apie įraše minimus žurnalistus, jei ką).

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *