Sausio 24 dieną Londone susitinkame su kolegomis žurnalistais

pagal | 2013/01/22

Sausio 24 d. 16:30 -18 val. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia Jungtinėje Karalystėje dirbančius lietuvių žurnalistus į seminarą „Teisė žinoti: kaip informuoti apie ES piliečių teises Jungtinėje Karalystėje?“. Seminaras vyks Lietuvos Respublikos ambasadoje adresu 2 Bessborough Gardens, Westminster, London SW1V 2JE, metro Pimlico.

Man teko laimė būti pakvietsma vetsi šį seminarą. Bandysime diskutuoti, apie tai, kaip aktualiai savo skaitytojams pateikti informaciją teisės temomis, kokios ES piliečių teisės svarbiausios Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems lietuviams. Bus pristatyti Jungtinėje Karalystėje gyvenančių lietuvių apklausos rezultatai dėl jų teisių įgyvendinimo.

Seminare kelsime klausimus, kuriems ieškosime bendrų „receptų”:
Ar skaitytojai žino, kad teisę keliauti, studijuoti, dirbti, gauti medicininę pagalbą, socialines išmokas, pensiją, balsuoti savivaldos rinkimuose visose Europos Sąjungos šalyse jiems garantuoja ES pilietybė?
Kurios Jungtinės Karalystės, Lietuvos arba Europos Sąjungos institucijos gali suteikti informacijos ir pagalbos, jei kyla problemų šioje srityje?
Kas atsakingas už ES piliečių teisių įgyvendinimą?
Kaip auditoriją sudominti publikacijomis teisės temomis?

Beje, renginys bus nemokamas ir vyks lietuvių kalba, tad jei koks kolega Londone gyvena ir norėtų pabendrauti, registruotis gali el.paštu amb.uk@urm.lt arba telefonu +44 20 7592 2840. Iki malonaus 🙂

6 komentarai

 1. Nesupratusi

  Norėjau įdėti straipsnio nuorodą, bet komentaras tokiu atveju išnyksta. Tai įsiveskit rankiniu būdu: „Didžiosios Britanijos pašalpos emigrantei iš Lietuvos leidžia mėgautis prabanga”.
  Tai pasikviesk Dainiau šitą mergaitę, kad pravestų seminarą, gal tau ir pačiam pravers. O pats tuos lietuviškus anglus pamokyk šikti pagaliais (yra tokia lietuviška patarlė – pamokyk šunį šikti pagaliais). Čia taip sakoma, kai pats nieko neišmanai ir kitus imi mokyti.

  Atsakyti
 2. Nesupratusi

  Nu tu, Dainiau, tai universalus – kur dėsi, ten esi tinkamas 😛
  Bet, kai rimčiau pagalvoji, čia, mes Lietuvoje ne visi žinome ir išnaudojame savo teises, o tu jau važiuoji į Angliją mokyt visų teisinių vingrybių…A tu jas pats gerai išmanai? Arba, jeigu spėsi, paskviesk šitą veikėją – ji gerai praves tą seminarą http://www.lrytas.lt/pasaulis/emigrantai/didziosios-britanijos-pasalpos-emigrantei-is-lietuvos-leidzia-megautis-prabanga.htm
  P.S.Bet geriausia Dainiau, tu juos ten pamokyk šikti pagaliais (yra tokia lietuviška patarlė – pamokyk šunį šikti pagaliais) 😆

  Atsakyti
 3. Atgalinis pranešimas: Sausio 24 dieną Londone susitinkame su kolegomis žurnalistais | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *