B. Gudelis investuoja savo pinigus į "Lietuvos rytą". Kodėl?

Dar šių metų gegužę „Verslo žinios” rašė, kad Beno Gudelio valdoma „Fragrances International“ pernai uždirbo dvigubai daugiau pelno nei užpernai. Šiandien delfi.lt jau rašoma, kad „Snoro” netiesiogiai valdytas akcijų paketas buvo perleistas į Beno Gudelio rankas.

Kol kas man sunku suprasti, ar tai yra tikra verslo investicija, ar kokiais kitais tikslais paremtas akcijų įsigyjimas. Taip galiu galvoti vien dėl šios B. Gudelio delfi.lt pasakytos frazės:


„Tai tikrai ne trumpalaikė investicija. Manome, kad tai yra gera investicija, norime išlaikyti nepriklausomą žiniasklaidą. Tiek šiuo metu galiu pasakyti“.

Visų pirma būtų įdomu sužinoti, kas tie „mes”, kurie mano apie gerą investiciją. Lrytas.lt šiandien cituojant B. Gudelio žodžius dar ir pažymima, kad „B.Gudelis, jau daugelį metų gerai pažįstantis šios bendrovės vadovus ir daugelį įmonės senbuvių”. Dar jam priskiriami ir šie žodžiui:

„Labai gera įmonė. Labai daug perspektyvų matome, tikrai yra daug galimybių. Reikia, žinote, spaudą išlaikyti nepriklausomą“.

Žodžiu, skamba kaip „keturi viename”: ir gera, ir perspektyvi, ir daug galimybių turi ir dar galėtų būti nepriklausoma. Apie tokią žiniasklaidą, manau, svajoja daugelis.

Bet kuriuo atveju galima džiaugtis, kad vis dar kažkas nori investuoti į žiniasklaidą. Tai reiškia, kad pastaroji gali toliau veikti ir atlikti savo misiją. Na o dabar reikia laukti, kokie pokyčiai įvyks redakcinėje „Lietuvos ryto” politikoje.

Arba galime stebėti, kaip keisis bendrovės valdomų medijų likimas. Gerų žinių ir aiškumo ypač reikia darbuotojams, nes jau ne vieną mėnesį trunkantis laikinumas tikrai neprideda motyvacijos darbe. Visi žino, kad „Lietuvos ryto” televizija ir dienraštis jau daug metų dirba nuostolingai. Tad investicija galima vadinti nebent sprendimą nebrangiai nupirkti bendrovės akcijų ir vėliau brangiau parduoti. Kadangi LRT radijui B. Gudelis kalbėjo, kad daug darbo garantuoja gerus pelno rezultatus, reikia to ir palinkėti. Galima būtų diskutuoti dėl realių galimybių tą padaryti Lietuvos rinkoje, bet gal geriau palaukti ir tikėtis, nei numušti ūpą dirbti. Taip dažnai būna Lietuvoje kiekvienam, kuris tik užsimano padaryti beveik neįmanomą dalyką. Juolab, kad B. Gudelis garantavo, jog laikraščio turinio jis nereguliuos ir išlaikys redakcinę nepriklausomybę. Dar garantavo, kad bus įdėta pinigų. Kol kas lieka linkėti sėkmės šiame sunkiame ir iššūkių pilname žiniasklaidos pasaulyje.

Žinoma, galima dar spėlioti, kad galbūt p. Gudelį įkvėpė žinios apie kitų perkamus spaudos leidinius? Štai gegužės mėnesį nuostolingai dirbančios žiniasklaidos bendrovės „Diena Media News“ netiesioginę kontrolę įgijęs Nerius Gasparavičius su partneriu Ovidijumi Lukošiumi lrytas.lt portale teigė matantys perspektyvų regioninės žiniasklaidos rinkoje.

O prieš daugiau nei 6 metus, pasaulinės finansninės ir ekonominės krizės akivaizdoje nemokamo savaitraščio Vilniuje „Miesto žinios“ direktorius Arūnas Valickas naujienų portalui delfi.lt sakė, kad esminis rodiklis mokamos ir nemokamos spaudos versle – kokybė:

„Kai atsirado televizija, buvo kalbama, kad laikraščiai išnyks. Tendencijos rodo, kad išsilaikys didžiausi prekybiniai ženklai. Rinkoje išliks tie, kurie darys gerą produktą. Jei nemokamas laikraštis atitinka mokamo laikraščio lygį, rinkoje išsilaikys abu“.

Visgi realiausia situacija yra tokia, apie kurią kalba pats lrytas.lt. Jis cituoja dabartinį „Lietuvos rytas” įtakingiausią akcininką Gedvydą Vainauską, kuris lrytas.lt vadinamas „Lietuvos ryto” vadovu:

„Šis sandoris esmės nekeičia, kaip dirbome taip dirbsime ir toliau. Tačiau stebina ir nemaloniai nuteikia tai, kad mūsų grupei nebuvo leista dalyvauti procese įsigyjant šių akcijų”.

Štai tiek, matyt, tų žinių. Vieniems neleido, tačiau nupirko tas, kuris seniai gerai pažįsta leidinio senbuvius ir vadovus. Liaudyje kas nors pasakytų, kad „nupirko savi”.

Mano asmenine nuomone, pokyčiai „Lietuvos ryte” yra bet kuriuo atveju neišvengiami. Tačiau ne dėl naujo akcininko atėjimo. Bet apie tai galėsiu daugiau parašyti vėliau. Mat, apie lietuviškos spaudos perspektyvas įdomias įžvalgas dar šią vasarą almanachui „Žurnalistika” pateikė Rimvydas Valatka, kuris jau daugiau nei 20 metų gyvena spaudoje ir su spauda. Almanachas „Žurnalistiką” į Žurnalistų namus atkeliaus jau rytoj, rugsėjo 4 dieną.

97 komentarai

 1. qwerty

  Su Regina dabar pas burgį komentuojam))) Ten ji kitu slapyvardžiu.

  P.S. Burgiu Regina guodėsi, kad virtualius namus išardė musulmonų hakeris. Dabar, kai atstatei dar geresnius, tai gali jau ir pareiti)))

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Na dėl geresnio negarantuoju, bet padiskutuoti bus smagu

   Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Ok. Qwerty, viską padarysim.

   Atsakyti
 2. ŠS

  Aha..linksmintojelę,rūpintojelę.. 😆 Taip jau linksmini visus..taip rūpiniesi..kad mirk iš juoko trečią kartą. Esu numirusi iš juoko,jau tris kartus. 😆 😆 😆

  Atsakyti
 3. Regina

  A, štai kaip?
  Hm…,- vadinasi aš, juoda nesusipratėlė…
  Juokinga…
  Na gerai, pagyvenkit linksmai be manęs.

  Atsakyti
 4. ŠS

  Taip Reginka,kad tai tavo namai net neabejoju.. 😆 😆 Kitų nebėra ..iš visur išmesta.. 😆 😆 Bet Dainius yra Dainius..
  dar kenčia dantis sukandęs.Ar ilgai? 😀

  Atsakyti
 5. Regina

  Šėske, su Dainium yr kita daina… Jis visada mylimas ir išliaupsintas…
  Čia mūsų namai 😀

  Atsakyti
 6. ŠS

  Regina,o Dainiui,tai nieko gražaus parašyti nereikia? Ane? Ot tai falšyva boba. 😆 Užkalniui mat,tavo gražaus reikia? Nusišvilpt jam ant tavęs ir tavo gražaus.Esi išmesta iš „barščių”,tai nebežinai kaip uodega sumojuot.. 😆 😆 😆 „Mirk iš juoko” vadinasi ir jei dar qwerty tau padės ,tai du kart mirk iš juoko 😆 😆 😆

  Atsakyti
 7. Regina

  Qwerty, davaj parašom Užkalniui ką nors gražaus…
  Aš jau rašau 😆

  Atsakyti
 8. Regina

  Nu neeeeeeeeeeeeeee, …………………………….turbūt kažkas blogai 😕
  Qwerty, tu gyvas?…reanimacijoj? Voveruškom apsinuodijai?
  Kas yra?
  Kodėl?
  Tyla..
  🙁

  Atsakyti
 9. Regina

  Jau supyko 🙁
  O aš pagalvojau, kad tu toks pats lietuvis, kaip ir visi kiti lietuviai kaimo atžvilgiu….
  Nieko, Qwerty, tuoj pradės lyti, ir nuotaika pasitaisys… Ir Vareikis į Seimą neatvarė, matomai kažkur vėl varinėja…O tau tokios naujienos, kažkur sakei, kad suteikia optimizmo 🙂

  Atsakyti
 10. Regina

  O ką gero į kaimą nuvežei? – Makulatūros krosniai prakurti, tuščių grietinės indelių, pomidorų daigams auginti, ar puponautų, gautų Maximoj?

  Atsakyti
 11. Regina

  Qwerty, užmiršai prigriebti dar bulvių, kopūstų, lašinių ir kiaušinių….Ar į tačkę jau netilpo?

  Atsakyti
 12. qwerty

  Šiandien taip pat buvo graži diena, nors aš labiau mėgstu lietų. Buvau kaime. Pomidorų (cha), mėlynių, aviečių (pilna jų dar), voveruškų parsivežiau.

  Atsakyti
 13. Regina

  Šiandien per daug graži diena, kad galvotume ten apie visokius vareikius…
  Ir kiekvienas savaip gal kraustosi iš proto: vieni pamišę dėl jūros, o vareikis dėl oro uostų 🙂

  Atsakyti
 14. qwerty

  Regina, sveikinu! Linkėjimai tradiciniai-harmonijos tarp tavo norų bei svajonių ir tavo galimybių.

  Atsakyti
 15. qwerty

  ….Sulamdytu kostiumu, nesiskutęs, pagyringas, daiktus ir dokumentus pardavęs pirmam sutiktam pabėgeliui iš Pakistano, E.Vareikis svajingai žingsniavo Kopenhagos gatve.
  Niekas nežinojo, kas dedasi jo galvoje… nežinojo ir jis pats.(Delfi komentaras)
  Iš facebookinių parlamentaro E.Vareikio pranašysčių, paskelbtų liepos mėnesį, t.y.i iki nepaprastų ir neįtikėtinų jo nuotykių Vilniaus ir Kopenhagos aerouostuose:
  – ” žymiai geriau, jei lėktuvas dėl tam tikrų sąlygų nepakyla, nei patirti, jei lėktuvas ima ir …nenusileidžia.” (Liepos 15)
  -” Apie optimizmą: jei politikas jaučia polekį, net juodžiausia gyvenimo juosta jam gali tapti pakilimo taku.” (Liepos 25)
  Pranašingai, ar ne- lėktuvai, pakilimo takai…
  O štai šitas: „dažnai žmonės politikus laiko kvailiais. Pastebėta, kad iš proto gali išeiti netgi tie, kurie proto neturėjo.” (Liepos 14)

  Atsakyti
 16. qwerty

  Blogiau už tai, kuomet tinklapis savaime nunyksta yra tai, kuomet tinklapiui ateina mariusgaubas 😎

  Atsakyti
 17. ŠS

  ne apie pižamą svaigk, bet galvok kur karvę pasodinsi.Karvė atvažiuoja ir su dovanomis. IKI JUBILIATE. 😆 😆 😆

  Atsakyti
 18. Regina

  Nepriimu tavo sveikinimų, nes man jie kažkokie įtartinai falšyvi.
  Einu apsirengti šventinę pižamą su blizgučiais, ir….į lovytę…
  Atia 😛

  Atsakyti
 19. ŠS

  Bet sulaukei…kažkaip? Sveikinimai dar ir nuo karvės mū.. mū..mū..ūūūūūūūūūūūūūūū 😆

  Atsakyti
 20. Regina

  Šėske, nu tu, tikra karvė 🙁
  Tiek sulaukti nei pati norėčiau, nei ktam linkėčiau.

  Atsakyti
 21. ŠS

  Regina,kuo didžiausi sveikinimai su aštuoniasdešimtmečiu ir linkiu ,kad būtų tai,ko dar nebuvo.Ilgiausių metų ilgiausių.. 😆

  Atsakyti
 22. Regina

  Taip, Šėske, – pati mane kiaurai matai…. Tai kam dar klausi, kas aš, kokia aš?
  Tik turiu tave pataisyti, kad dundukės fazės pas mane niekada nebuvo…
  O dabar pastiliavau stalą, taip „vintažiškai”, ne prasčiau kaip Izolda Gudelis ….ir…ir po dvyliktos laukiu sveikinimų…
  …nes rytoj mano šventė, ….didelė šventė 😎

  Atsakyti
 23. ŠS

  Taip,Regina,aš supratu,kad tavo visas gyvenimas paleistas vėjais..
  Susigriebei,bet pati nežinai ar geriau dabar kai esi protinga,ar buvo geriau,kai buvai dunduke.Taip,skink apynius,jei tam laikas ir neleisk laiko vėjams. 😀

  Atsakyti
 24. ŠS

  Beje ne tik A.Račas veda pamokas dundukams, bet ir Marius puikiai praveda pamokas labai protingiems. Ir kas svarbiausia, NEMOKAMAI.
  Belieka mums dundukams ar protingiems pasinaudoti akcija. 😀

  Atsakyti
 25. Regina

  O-oooooooooooooooooooooo…………………………………………….
  Jeigu klausyti Mariaus paskaitų ir po to patapti tuo, kuo tu esi dabar….
  tai atvirai pasakius…. Klausimas: kokio proto pati buvai prieš Mariaus paskaitas?
  Aplamai tai man su tavim sugaištas laikas, tai laikas paleistas vėjams 😥
  Geriau einu apynių skint.

  Atsakyti
 26. ŠS

  Taip matau, kad praėjai „kažkokius” etapus ir iš dundukės pavirtai protinga. Vadinasi visai neskaitei Mariaus paskaitų,o tik svaigai apie savo durnumą ar protingumą. Jei tik protingas pagalvoja,kad jis yra protingas, iškart tampa kvailiu, o jei kvailas supranta,kad jis kvailys iškart patampa protingu.Bet tai vyksta labai greitai.Jeigu nori būti protinga,patapk kvaila,o jei nori būti kvaila patapk protinga.
  „Kodėl?” turi labai daug. Bet kam pasiųsti tuos klausimus aš nežinau. Jeigu būtum penkiametė mergaitė pamėginčiau tau atsakyti į visus „kodėl?”. Tai kodėlčiukų amžius.Bet kadangi esi protinga ir subrendusi moteris,teks tuos „kodėl?” išsigvildenti pačiai.To ir linkiu.

  Atsakyti
 27. Regina

  Šėske, kaip matai, man dar jūs rūpit…Aš esu savotiška Žana d’Ark, pati praėjusi visus etapus ir daug ką supratusi…..Ir labai nepakenčiu, kai žmonės yra kvailinami.
  Dažnai yra prisidengiama, kad ginami kažkokie fufliški visuomenės interesai, bet giliau pasiaiškinus, ten būna geriausiu atveju tik tuščia vieta, arba iš viso priešingi interesai…
  Pati paskatyk Reklamos įstatymą. Jis kažkaip gina tik nuo klaidingos ir paslėptos reklamos. O kodėl negina nuo įkyrios reklamos? Kodėl pas mane prikimšta reklamos pašto dėžutė? Kodėl nuo kai kurių firmų atstovų nuolat skamba mano telefonas? Kodėl tik atsidarius Delfį, man kišama iš dešinės pusės britkus nukaręs pilvas su kažkokia „plokščio pilvo taisykle”, jeigu pas mane ir taip figūra ideali?
  Kodėl? Kodėl? Kodėl?

  Atsakyti
 28. ŠS

  Beje A.Račas dundukus gamina,taigi jų tik daugės. Regina,turi apsispręsti ar padėsi dundukams,ar pati juos pradėsi gaminti.
  Kitaip susipainiosi ir rezultatas bus nulinis. O galėtum padirbėti pati.
  Tik apsispręsk ar padėti dundukams, ar juos gaminti. 🙂

  Atsakyti
 29. ŠS

  Ar patapai dundukų gynėja, kad jau tokią temą išvystei?
  „ką reklamos įstatymo prievaizdai dėl jos nuveikė? Nubaudė televiziją, prodiuserį? Kur tada buvo mūsų mylimas Račas? Kokį pareiškimą dėl to padarė Dainius?”
  Nežiūrėk, jei tave nervina.Dundukai nežino,kad jie dundukai ir reklama jų nenervina. 🙂

  Atsakyti
 30. Regina

  Šėske, jop-tararai, ką ir kur konkrečiai aš „pavariau” – kokias laidas mėgsti? Aš tai rašiau apibendrintai, apie tavo tipo moteris.
  Taip yra gyvenime, – jeigu yra paklausa, bus ir pasiūla. Ir gal tokių kaip tu, yra dauguma.Tokio tipo žmonėmis, kaip esi pati, yra labai lengva manipuliuoti. Dėl ko valdžia ir stengiasi išlaikyti tokį TIPInį (bent jau daugumos) mentalitetą ir protą…ir toliau veisti tokius pačius per švietimo-ugdymo sistemą.
  Man pvz. nusišvilpti ar reklama atitinka įstatymą, ar ji paslėpta ar ji klaidinanti -mane ji vienodai nervina.
  Man reikalinga tiktai tiksli informacija vienodo šrifto raidėmis apie kažkokį produktą ar teikiamas paslaugas. O dundukus, nors ir gina įstatymas, vistiek jie lieka išdurtais dundukais.

  Atsakyti
 31. ŠS

  Ne neįkertu 🙄 Ar tau, Regina,yra patogiau kažką „pavaryt” ant kito ir taip likti patenkintai savimi?

  Atsakyti
 32. Regina

  Šėske, na su tavim, tai kaip su pliku peštis…Todėl, einu kažkur,…. kad ir į dangų paspoksot…
  Bet prieš tai paaiškinu: gyvai nepažįstu nė vieno iš jūsų. Dainių žinau kaip faktiškai egzistuojantį fizinį asmenį. Visa kita, – veikla tamsiam kambary, užsidėjus raištį ant akių…Ir viskas tik intuicija…Apie save ką nors suprasti yra dar sunkiau.
  Ar įkerti?

  Atsakyti
 33. ŠS

  Marius jau buvo aprašęs čia vyrų ir moterų tipus ir labai įdomiai. 🙂
  Taigi galiu paskyti,kad Dainiaus ir Mariaus tipas labai skiriasi nuo qwerty.Bet reiktų gyvai pažinoti šiuos žmonęs,kad galima būtų kažką komentuoti.
  Būtų ,Regina,etiškausia iš tavo pusės,jei ne apie kitus savo žinias skleistum, bet apie save pirmiausia. 😀

  Atsakyti
 34. Regina

  Šėske, man nereikia, kad tu apie save pasakotum, – jau iš kelių komentų galima susidaryti nuomonę ( tiesa, ne apie visus) 😎
  O apie mane tegul sprendžia kiti, nes aš su savim nesu pažįstama.

  Atsakyti
 35. ŠS

  Įdomu, kad apie mane tai jau viską žinai, o apie save nenori papasakoti? 🙄 Tu ne blogesnę nuomonę apie save papasakok,o kaip yra iš tikrųjų. 😀

  Atsakyti
 36. Regina

  Klausk Mariaus, nes aš tuo klausimu galiu būti labai subjektyvi ir, manau….. blogesnės nuomuonės, negu yra iš tikrųjų.

  Atsakyti
 37. mierga gera

  Visą triukšmo esmė buvo ne reklamoje…tiesiog kažkam tai buvo naudinga ir kai kokie asmenys iš to turėjo ne tik naudos, bet ir malonumo parodyti savo įtaką bobelėms 😆
  Tik klausimas, kur dabar tas pats įtakingiausias veikėjas 😆

  Atsakyti
 38. mierga gera

  Jūs čia baikite provokuoti, o dantys tikrai išbirėję. Man absoliučiai nesinori teršti savo švarios auros ryžaiz vaizdiniais.Šiuo metu daug dėmesio skiriu savo darbui, strateguoju naują kryptį, 😎 😎 😎

  Atsakyti
 39. Regina

  Kažkada eidavo tokia idiotiška laida „Baltojo katino svetainė”. Visa laida parengta užslėptos reklamos pagrindu, įvelkant viską į buitinių intrigėlių senarijų, kurias kaip muilo operas labai mėgdavo žiūrėti Šėskės tipo moterys.
  Ta laida ėjo gana ilgai…. nu ir ką reklamos įstatymo prievaizdai dėl jos nuveikė? Nubaudė televiziją, prodiuserį? Kur tada buvo mūsų mylimas Račas? Kokį pareiškimą dėl to padarė Dainius?

  Atsakyti
 40. qwerty

  Laila, turiu ekstrasensinių savybių šioje vietoje, užtenka tau ištarti/parašyti keletą žodžių ir identifikuoju automatu.
  „….Jis parsidavinėjo gana pigiai, todėl tokia maža suma, tuo labiau prekinės išvaizdos prekė jau nebeturi”, – epic ever 😆
  Kas su ta „prekine”, dantys pabyrėje, ar ką?

  Atsakyti
 41. mierga gera

  Kur Jūs matote Lailą 🙂 Ar tai vyriškos svajonės, bet kaip mierga gera galėčiau pasakyti savo nuomonę.Jis parsidavinėjo gana pigiai, todėl tokia maža suma 😆 😆 😆 , tuo labiau prekinės išvaizdos prekė jau nebeturi… 😎

  Atsakyti
 42. qwerty

  Dainiau, Biržų ūkininko kova su tikrais ar tariamais banditais, Žygaičių bendruomenės kovas su Chevron dėl skalūninių dujų, net ir Vareikio „Terminalas II” yra tie atvejai, kur tiriamosios žurnalistikos atstovas gali pasidaryti ir vardą, ir pinigų. Reikia tik trijų veiklių, norinčių ir galinčių žurnalistų ir to, kuris juos kokiai savaitei dviem pasiųstų į Biržus, Žygaičius ir maršrutu Vilnius-Kopenhaga. Po to dar dvi savaitės kabinetinio darbo ir žmonės mėgautųsi serija solidžių tiriamųjų straipsnių, kur surinkti istorijų duomenys, po jų patikrinimo, ištyrimo ir įvertinimo būtų analitiškai išdėlioti ir suvesti. O tai dabar apie šias istorijas kiekvienas kalba vis kitaip, o rimto tyrimo, analizės ir pateikimo nėra.

  Atsakyti
 43. qwerty

  Laila, pas Racą skaitau, kad jo pajamos iš tinklapio buvo beveik 30 000 Lt. Kaip, iš ko ir už ką jam pavykdavo gauti tokius? Juk reklamos ten mažoka.

  Atsakyti
 44. ŠS

  Regina,neviltis -yra viltis.O kitokio proto žmogus, tai tu pati.
  Kitų nėra.
  Jeigu išlys Marius ir trenks man per galvą.Ačiū jam, už daugk dalykų. 🙂

  Atsakyti
 45. Regina

  ŠS, tu dažnai mane varai į neviltį…Bet tiek to,…. matomai aš pati to noriu – sužinoti kokie yra kitokio proto žmonės.

  Atsakyti
 46. ŠS

  o aš nesistebiu,o džiaugiuosi tavimi,kad tu bent kažką pastebi. 😀
  Nes esi visada „įjungusi” kažkokią „kovinę” būseną. Kam, dėl ko? ar nepasitikėjimas savimi tai suteikia? Tik kariauti? Gamtoje suprantama,kad gyvūnai nemąsto,o tik jaučia ir išgyvenimo būdai jų kitokie. O tu? kodėl vis kovoji? arba esi pasiruošimo į kovą būsenoje? 🙄
  Taip geriau jautiesi? Saugiau? Kas čia per „marazmas”? Marazmu aš vadinu būseną senatvėje,kai jau visiškai nebenori ir nebegali nieko pakeist. 😀

  Atsakyti
 47. Regina

  Iš tavo šito komentaro, tai nusistebėjau tik tiek, kaip tu sugebėjai taisyklingai parašyt „triedžiančiam” 🙄

  Atsakyti
 48. ŠS

  Regina,rašai,vadinasi žinai. 😀 Su trydom blogai.Pasakyk triedžiančiam žmogui „netriesk” arba alkoholikui „negerk”,o jei sergi kokia onkologine liga ir tau pasakytų „tai nesirgk”. Užtektų,kad pasakyčiau tau, nerašyk į Dainiaus blogą.Tai taip parašytum..,kad mano čia tridaliojimai nublanktų. Seime ir yra tai kas yra Lietuva.Nori ufonautų?Kokia kalba prabiltum?

  Atsakyti
 49. Regina

  Šėskei kalbatrydė užėjo 😆 😆
  Gerai, nors tiek, kad Vareikis atsirado.Tikėkimės ambasada saugiai perduos žmonos ir partijos globon.
  Ir nesmerkime, nepersekiokim – tokių kaip Vareikis. Seime jų turėtų būti nors trečdalis, kad tinkamai atstovautų Lietuvos piliečių daugumą.

  Atsakyti
 50. ŠS

  Regina,atsisveikink lyriškai ar su”durų trankymu”,bet mes turime tyriamąją žurnalitiką. Qwerty visada parves tave „namo”. 😀 Nebent pasislėpsi po pernykščiais rudeniniais lapais.
  O Marius vis primena,kad ten ir supūsime.Bet tu ,Regina, nebijok jei pavirsi kompostu,jis bus puikus.Išauks tokie žiedeliai,kad qwerty praras žadą. 😀

  Atsakyti
 51. ŠS

  oi,Qwerty, atsiprašau, kad tavęs nepastebėjau 😆 O tu mane tai dar vis pastebi,prisimeni..Taigi Gudeliui , tavo manymu, su tokiu įžvalgiu ir aštriu protu bus visiai lengva ir iškart pastebės mane.. 😆 Tau bus liūdniau.Bet jeigu įteiksi kokią nors dovaną jam..? gali ir tave apdovanoti.Padarys išimtį ir apdovanos vyrą, qwerty. 😆 Esi vertinamas manęs, bet, dovaną tau įteiks Gudelis. 😀

  Atsakyti
 52. ŠS

  Tik svarbiausia,kad viskas būtų,be prievaros.Nes prievarta gimdo prievartą.Ir jei žurnalistas nenori,nemoka ar negalį tai pats savo ranka
  teismo sprendime parašo „nenoriu”,”negaliu”,”nemoku”-rašyti.Ir teismas jį atleižia nuo bausmės su įrašu „nerašyti”.

  Atsakyti
 53. ŠS

  Jeigu jau esame teisinė valstybė, kaip bandome manyti apie save, tai reikėtų tokius žurnalistus-gydytojus duoti apsvarstyti teismui. Ir ne tik už padarytą žalą žmogui, kai tyčiojamasi iš jo negalios, bet kad teismas apsvarstytų apie „gydymą” tų pačių „etiškų” žurnalistų.Pvz. po vieną rašinėlį į dieną apie gamtą arba parengti kas vakarą po reportažą ne apie nelaimes,o apie laimę. Ir būtinai su terminais mėn., metų ar iki dešimties.

  Atsakyti
 54. ŠS

  ir „etiški” žurnalistai puikiai pasidarbavo. „Pagydė” žmogų ir nereikėjo net gydytojo išsilavinimo. Taigi jei kuris susirgsite kokia nors liga būtinai kreipkitės į tokius etiškus žurnalistus-gydytojus.

  Atsakyti
 55. Regina

  Qwerty, aš jau en kartų atsisveikinau,- ir lyriškai ir su „durų trankymu”, bet net nepajuntu, kaip aš vėl čia…..Vadinasi, tenka pripažinti, kad jau sergu priklausomybe nuo jūsų. Reikia kažką daryti 🙄 …..
  Girdėjau, kad Plungėje yra toks psihiatras V.Nekrašas, kuris labai gerai gydo moteris.
  Taigi, važiuoju į Plungę, tik žemaitiškai nelabai įkertu.

  Atsakyti
 56. qwerty

  Regina, mane visuomet žavėjo tokia turtinga, taisyklinga, lietuviška tavo kalba.

  Atsakyti
 57. Regina

  Tai va, kad jūs blogesni net už Gudelį…Ko gero, net subankrutavusių kokių „Priekulės žinių” neįpirktumėt visi trys sudėję savo skarbą 🙁
  Va, man šovė gera mintis, – Dainiau, parduok savo blogą Gudeliui ir tegul jis čia tampa distributorium. Tai gal nors kokias šventes mums padarys ar grožio konkursus surengs. Visoms užteks titulų, nes tik trise mergos esam. O vyrai su Benu priešaky galėsit būti komisijoj ir kiaulės akutėm paspoksot į mus su bikiniais besistaipančias.
  Dainiau, po krepšinio skambink Gudeliui. Jau vien už Šėskę neblogą kainą duotų, nes kitur tokių unikumų nėra.

  Atsakyti
 58. qwerty

  Dienos pabaigai kreipimasis į būsimus kandidatus į LR Seimą ir žinia apie Lietuvos pasiekimus Pasaulyje.

  Pagal dingusių nacionalinės įstatymų leidžiamosios valdžios institucijos (parlamento) narių skaičių Lietuva pasaulyje yra pirmoje vietoje.

  Būsimas kandidate į Lietuvos Seimą, pagalvok, jei Seimo narių Lietuvoje yra 141, o dingę du, tai kokia tikimybė, kad patapęs Seimo nariu tu gali dingti? Prieš kandidatuodamas paskaičiuok ir gerai pagalvok… 😎

  Atsakyti
 59. qwerty

  Regina, jam nereikia pirkti to butelio, jis pats juos mums pardavinėjo – „Bennet distributors”.
  Verta pažymėti, kad Benas Reginą pakęstų iki ji prasižiotų… Šeskė prie jo galėtų kalbėti ką nori, nes jis į ją visai nekreiptų dėmesio… 😆
  Regina ir ŠS, vertinkite mus, šios vietos vyrus, mes ne tokie, kaip tas Gudelis 😆

  Atsakyti
 60. Marius

  Regina,
  „Žmonai aš ką nors perku, o vyram iki šiol dar nepirkau“, – sakė B. Gudelis.
  Tai dabar nupirko vyrams!
  Jis gi minėjo, kad ten visus akcininkus ir vadovybę, tame tarpe Vainauską gerai pažįsta, (sena chebra). Tai gal ir nupirko senai chebrai už jų pačių pinigus…
  Ir jam pačiam „atsegė sumelę” už šią rokiruotę dėl akių…

  Atsakyti
 61. Regina

  O Gudeliui giliai pa barabanu, ar jis turi tos druskos ar ne. Jam svarbiausia, kad gali įpirkti didžiuuuulį brangaus viskio butelį ir tą viešai pademonstruoti.
  Tokius gudelius galėtų sutvarkyti tik visuotinė perteklinio turto nacionalizacija…. ir baigtųsi čia mūsų erzinimai.
  Buržujus, kodėl negalėjo „Atgimimo” nupirkt?

  Atsakyti
 62. Regina

  Mariau, – ir dar kartą visiškai teisingai!
  Man patinka triskartus iš eilės mąstyti teisingai….Nors kitaip ir nėra buvę 😆 😆 😆

  Atsakyti
 63. Marius

  Visiškai teisingai Regina, valstybės ir nepriklausomos žiniasklaidos pamatas yra protas, charakteris, o ne didelis viskio butelis. Galiu dar pridurti, kad sąžinė yra charakterio, proto — druska. Todėl žmogus gali būti labai protingas ir charakteryje turėti visą paketą reikalingų savybių, bet jei truks tik druskos, patiekalas, kurį virs šis žmogus gali būti nevalgomas.

  Atsakyti
 64. Marius

  Visiškai teisingai Regina, valstybės ir nepriklausomos žiniasklaidos pamatas yra protas, charakteris, o ne didelis viskio butelis. Galiu dar pridurti, kad sąžinė yra charakterio, proto – druska. Todėl žmogus gali būti labai protingas ir charakteryje turėti visą paketą reikalingų savybių, bet jei truks tik druskos, kurį virs šis žmogus gali būti nevalgomas.

  Atsakyti
 65. Regina

  Turbūt naivu būtų tikėtis, kad šito pirkinio tikslas , išlaikyti nepriklausomą žiniasklaidą. Taip galėtų pasielgti tik mūsų Dainius – supirktų visų ir visas akcijas, kad tik žiniasklaida būtų etiška ir nepriklausoma. Kiti, deja, tokių trūkumų neturi.
  Bet man įdomi tik paties Gudelio asmenybė.
  Iš feiso man jis yra tinginys….juodas tinginys…..juodai juodas. Garantuoju, kad į gastronomą nenueitų net fleškutės parnešt. Čia jis tik prieš kamerą staiposi karučiu veždamas viskio didžiulį butelį.

  Atsakyti
 66. mierga gera

  oi kaip taikliai, o aš prisimenu tokį žurnalistą…nerimstantį dar lyg šiol 😎 😎

  Atsakyti
 67. ŠS

  aš irgi,kaip Dainius,one line..O Marius mokino apmąstyti..apmąstyti..

  Atsakyti
 68. ŠS

  o dar pamiršau,yra toks gyvenino būdas,provokuoti.Pačiam sėdėti pasislėpuiam už kelmo ir tik reikiamu momentu išlysti.Bet šiuo atveju,qwerty,nepataikė,teko pačiam prisipažinti,kad yra provokatorius.
  qwery,kelk kvalifikaciją. 😀

  Atsakyti
 69. ŠS

  qwerty, tai tu provokatorius? 🙄 Ar tai tavo darbas ar hobis?

  Atsakyti
 70. ŠS

  qwerty,na tu visai naivus kaip vaikas.Gudelis milijonierius ir žaidžia su pinigais. Taigi jis puikiai supranta ir mato,kas nori pažaisti jo pinigais.Kaip ir Marius. Jo arkliukas protas.Taigi jis puikiai mato mus visus protingus ir protaujančius,bet mato ir esančius su ribą priėjusiu protu.Mariui juokinga,o mums ne.
  O Tomkus su Dainiumi buvo surėme kardus.Su Gudeliu dar ne.Kai surems kardus su Gudeliu,galėsi paišyti apie dvigubus standartus.

  Atsakyti
 71. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  qwerty, o gal koks verslininkas ir ten investuoja? Kažką praleidau? Jei ir ten kas nors vyksta, duok žinoti, nes gali būti, kad kažką pražiopsojau. Kita vertus, apie verslininką, kuris bet kokią kritiką paverčia priežastimi niekinti ir žeminti žmogų ir jo aplinką savo leidiniuose negaliu niekaip vertinti šviesiai. Sorry 🙂

  Atsakyti
 72. qwerty

  Gudelį pamenu nuo vieno vakarėlio, kuriame jis vežimėliu ant ratukų atsivežė didžiulį butelį viskio.
  Bendrauja lengvai, pastabus, aštraus proto, žmogų perpranta greitai. Jo asmeninis jumoras kai kam (ypač apsimetėlėms moterims, o tokių tarp jų yra dauguma) dažnai pasirodo užgaulus, netaktiškas, dėl ko jos užsigauna. Tačiau tam milijonieriui nusišvilpt, nes jis milijonierius, todėl ir jos ilgai nepyksta, bent jau neeskaluoja, neparodo, pačios bando viską nuleisti juokais. Nors kokiam kitam, tai niekada neatleistų 😆
  Bet ne apie tai. Dainiau, tavo mintys apie Gudelio žiniasklaidos verslą tokios šviesios, geranoriškos ir optimistinės, kad net šaukti ūūūūūūūūūūūūūū ir delnais ploti noriu.
  Tačiau kodėl dvigubus standartus taikai, kodėl tavo mintys, tavo žodžiai apie kokio Tomkaus iš „Respublikos” žiniasklaidos verslą skamba visai kitaip. Neigiamai?

  Atsakyti
 73. ŠS

  Bus kažkas bus,bet tikrai, Dainiau, ne tai, apie ką tu svajoji ar aš,ar Regina, Marius, qwerty..ir visi visi. Bus tai, apie ką svajoja Gudelis.
  O apie ką svajoja Gudelis, jis nesakys,nes tuomet svajonė neišsipildys.
  Čia toks burtas,niekam nesakyti apie savo svajones,o jas įgyvendinti. Tik tuomet jos išsipido. Kitaip tik prispliurpi ir tiek tą savo svajonę tematai. 😆

  Atsakyti
 74. ŠS

  Dainiau,aš nesiūlau,tik bandau atspėti kodėl? Nesu verslininkė,tai gali man ir nepavykti.. 🙁

  Atsakyti
 75. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, stilių nekeičiu – rašau pirma subjektyvų pastebėjimą. Greitai jį publikuoju, kol nepersigalvojau 🙂 Tada šlifuoju detales – pildau tekstą, taisau korektūrą 🙂 Tuo mane žavi on-line žiniasklaidos teikiamos galimybės.

  Atsakyti
 76. ŠS

  O gal tik pavadinimą nori pakeisti? 🙄 Bus „Gudelio rytas”.

  Atsakyti
 77. Regina

  Dainiau, jeigu jau rašai vienu dialektu, tai ir rašyk nuosekliai tvarkingai:
  „Būsiso tikriso nerealiso alimingiso, kai tik tokiso žiniso pasiekiso maniso”.
  😆 😆 😆

  Atsakyti
 78. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Neisiu tikrai, nes niekas ir nekviečia 🙂 O jei rimtai, kieto verslininko buvimas yra labai gerai, jei jis sugeba daryti gerą verslą ir dar užtikrinti visokeriopą kokybę. Palyginsiu šią naujiena su Microsoft sprendimu pirkti NOKIA. Tik laikas parodys, kas gausis iš šio verslo sandorio. Žinoma, įdomu ir tai, kas liks NOKIA kompanijoje su tais telefonais. Ar jie taps kokybiškais, konkurencingais ir populiariais telefonais vien dėl savininko pasikeitimo? Kas laukia kompanijos darbuotojų ir pan. Daug klaustukų. Klausiausi p. Gudelio kalbos per LRT radiją. Kol kas liko klaustukų, bet gal jie greitai virs atsakymais. Pvz., jis užtikrins, kad ne tik redakcinė politika bus nepriklausoma, bet įmonė ims csocialiai atsakingai dirbti, bus socialinis dialogas kompanijoje, darbuotojai visuose medijos kompanijos padaliniuose gaus atlygį pagal darbo sutartis ir nebus jokių verslo liudijimų ar autorinių sutarčių tiems, kas dirba nuolatinį darbą. Būsiu tikrai nerealiai laimingas, kai tik tokios žinios pasieks mane.

  Atsakyti
 79. Marius

  Dainiau, ar eisi pas Gudelį vyriausiu redaktoriumi? 😀
  Kaip verslininkas jis gal ir kietas, bet kai pradeda TV ekarnuose šmėruoti ir politikuoti, tai didelių simpatijų man asmeniškai šis tipelis nekelia. Bet pažiūrėsime, laikas parodys…

  Atsakyti
 80. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Mariau, vien dėl pliusoverslininkas to nedaro. Arba biznis, arba biznis. Tik metodai gali būti skirtingi. Būčiau labai laimingas, jei B. Gudelis padėtų vystyti ir stiprinti nepriklausomą žurnalistiką pelningai dirbančioje žiniasklaidoje. Būtų labai labai gerai.

  Atsakyti
 81. Marius

  Kas gi prisipažins, kad norint dalyvauti dideliame politiniame verslo žaidime turėti savo dienraštį, TV kanalą, kad galėtum daryti įtaką yra riebus pliusiukas 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *