Metų verslininkas – Vilius Kaikaris. Už lietuviško verslo ir rusiškos politikos derinimą

pagal | 2014/03/14

Vilius Kaikaris LRT eteryje Vakar kukliai parašiau savo Facebook paskyroje tai, ką galvoju apie verslininko Viliaus Kaikario viešai reiškiamas mintis apie jo verslo ypatumus Rusijoje. Šiandien jau gerokai gagalvojęs siūlau nevertinti kukliai tokių jo pasisakymų, o skirti ponui V. Kaikariui „Metų verslininko” apdovanojimą.

Yra už ką. Sakyčiau, kad labai trumpai galima suformuoti nuopelnus – už lietuviško verslo ir rusiškos (putiniškos) politikos suderinamumą. Jei argumentų atrodo mažokai, galime ieškoti daugiau.

Dar galima būtų pagirti šį verslininką už „diplomatijos” pamokas mūsų politikams, Lietuvos kariuomenės „pastatymą į vietą” ir „inovacijas” lietuviško sviesto panaudojimo srityje. Taip pat už „taiklias” prognozes politinių įvykių Lietuvoje jau šį rudenį.

Tikiuosi, kad visi mąstantys žmonės supranta, koks emocinis krūvis suteiktas šiam pasiūlymui. Abejojantiems dėl mano pasiūlymo rimtumo noriu aiškiai pažymėti – siūlymas buvo nerimtas ir su viltimi, kad niekas niekada tokios nominacijos neduos minėtam ponui. Juolab, kad jis jau gavo labai garbingą apdovanojimą šių metų sausį. Štai Joniškio rajono savivaldybė rašo, kad sausio 9 d. Joniškio rajono savivaldybėje susirinkusi Mykolo Arkangelo statulėlės atrankos grupė nusprendė, kuris joniškietis į rajono gyvenimą įnešė didžiausią indėlį. Su siūlymais apdovanoti už svarius darbus Joniškio rajono plėtrai, pramonei, kultūrai, švietimui, sportui, žemės ūkiui, socialinei raidai, visuomenės gyvenimui, krašto apsaugai ar kitoms sritims, už nuolatinę paramą buvo sulaukta keturių pretendento į statulėlę anketų. Visose anketose buvo siūloma apdovanoti tą patį asmenį – Vilių Kaikarį.

Man tik labai įdomu, kokie šio pono nuopelnai yra „krašto apsaugai”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *