Ką pralošė Krymą pasigrobusi V. Putino Rusija? Pralošė Rusiją

pagal | 2014/03/20

https://www.youtube.com/watch?v=PLG1-FaVyWE

Šiandien su palengvėjimu skaičiau žinias, kaip Ukrainos valstybės vadovai skelbė apie savo karių ir kitų piliečių evakuaciją iš Krymo. V. Putino sukurtos Rusijos imperijos grobikams paliekama smagintis užgrobtose žemėse. Ir tuo pačiu viso pasaulio normaliems žmonėms pasiunčiama žinia, kuri yra triuškinantis smūgis visai V. Putino Rusijai. Smūgis, kuris siunčia į nokdauną ir nokautą visus Rusijos valstybės pasą turinčius žmones.

Tas smūgis yra toks stiprus, kad atsigauti Rusijai nepakaks daugelio kartų. Nes įsirašydami savo žemėlapyje Ukrainos Krymą, rusai dar gal net nesuvokia, kad viso kito normalaus pasaulio žemėlapiuose ten bus įrašyta kažkas panašaus į „Rusijos okupuota Ukrainos žemė”. Ir tai paskaitęs net mažas vaikas užduos kokį nors klausimą apie tai, kas yra tie baisūs okupantai rusai? Net maži vaikai Europoje, Amerikoje ar Afrikoje klaus savo tėvų, ar tie baisūs rusai okupantai gali ateiti ir į mūsų šalį. Ir tėvai savo vaikams sakys, kad geriau jau Dievas saugotų nuo tokių grobikų rusų. Ir įspės vaikus, kad reikia saugotis rusų bet kur ir bet kada.

O dabar įsivaizduokime bet kokį padorų Europos, Azijos, Afrikos ar Amerikos kurortą, kur atostogauja viso pasaulio žmonės. Ir bet kuris padorus rusas, o tokių tikrai yra maždaug trečdalis (tiek žmonių aklai nepritaria V. Putinui ir jo paranojoms), nejaukiai jausis kai kompanijoje vakarieniaudamas ar gulėdamas prie jūros turės nuolat aiškintis ir atsiprašinėti už savo šalies gėdą – V. Putiną ir jo pakalikus. O štai tame pačiame viešbutyje gyvenantys suzombėję V. Putino pakalikai bus savaime gėda ir joks padorus žmogus negalės su tokiu rusu net ilgiau vienas pasilikti. Nes neduok Dieve tokiam žmogystai prireiks tavo daiktų – taigi pasigrobs juos neva dėl to, kad taip gelbės tavo daiktus nuo tavęs. Ir bus gėda dėl tokių rusų visiems, kurie bus greta jų. Mano žodžius, tikėtina, patvirtins štai tokie projektai http://norussians.com/

Todėl jau šiandien tampa aišku, jog išvesdama iš užgrobto Krymo ir saugodama savo piliečius nuo suzombėjusių agresyvių V. Putino grobikų, Ukraina mano ir daugelio kitų žmonių akyse dar kartą įrodė – tai civilizuota ir padori Europos šalis. Ji yra taiki ir demokratiška. jai žmogaus gyvybė yra didesnė vertybė nei neproporcinga auka dėl gabalo žemės. O paranojų ir liguistų ambicijų valdoma V. Putino Rusija tapo kažkuo, ko reikia vengti, ko reikia saugotis, kuo negali pasitikėti, kam negali nieko patikėti. Ir šios šalies pasą turinčiam žmogui turėtų būti gėda, kad jis turi būti Rusijos federacijos piliečiu. O jeigu jam ne gėda, tada gėda būti greta tokio žmogaus bet kam kitam.

Todėl galime „pasveikinti” V. Putino Rusiją – ji tapo okupantų ir grobikų valstybe. Ir taip ją žymės visi pasaulio žemėlapiuose. Taip šią šalį jau esu pasižymėjęs sau. Ji tapo simboliu, kokia gali būti stipria, niekšiška šalis, kurios vadovai ir žalieji žmogeliukai primena filmo „Žiedų valdovas” baisuoklius.

Tačiau galima ir užjausti tą Rusijos dalį, kuri nepritaria V. Putinui – jai teks dar daug ir net labai daug daryti, kad ta gėda būtų nuplauta, o kaltė išpirkta. Ir vienadienė grobiko euforija virs dešimtmečių, o gal net šimtmečių simboliu. Lyg „Žiedų valdovo” žiedu, kuris turi milžinišką galią ir prakeiksmą tos galios, nes ją valdantieji tampa monstrais.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *