Ukrainoje nuversti Lenino paminklai. O rusiškas sovietizmas dar tik turi kristi

Ukrainoje pokyčiai. Politiniai. Bet ne tik. Nuversti ir keli sovietiniai simboliai – Lenino paminklai. Rusijos oficiozinis televizijos kanalas Россия tiesioginiame eteryje isteriškai „sprendžia“ Ukrainos problemą. Europiečiai kaltinami nesąžiningu elgesiu ir nešvaria politika. Apie Rusijos valdžios elgesį – nė žodžio. Jausmas man labai geras – kol Rusijos oficiozas isteriškai puola Ukrainos nepriklausomybės gynėjus, o Žirinovskis kalba Rusijos politikų vardu, tai reiškia Ukrainoje vyksta geri procesai.

14 komentarų

 1. Regina

  Dainiaus tinklaraščio techninė kokybė tragiškai prastėja. Atsidarai – o čia, tuščias lapas, tik su jo veideliu . Tada vedžioji, vedžioji rodyklkėlę, kol pagauni už pirščiuko. Ir tik kai spusteli piščiuką, prašvinta gerokai pagyvenęs tekstukas, dažniausiai su Dainiaus amžina kova už etišką žurnalistiką ir prieš netikėlius savivaldybininkus.
  O gal čia jis sąmoningai taip maskuojas? Taip sakant – kovoja pogrindyje?

  Atsakyti
  1. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Regina, techninė kokybė lyg ir tvarkoje. Kur ir kas yra tuščia?

   Atsakyti
   1. qwerty

    Dainiau, nors mūsų Reginukas ir kiek pašėlusi išdykėlė, tačiau tai nereiškia, kad leisim ją kam nors skriausti. Juo labiau dar ir tyčiotis. Regina yra teisi (kaip ir dažnai). Sakė teisybę.Ji nemeluoja (vėlgi, kaip ir visada. Jei kas dar nepastebėjo, tai aš jums parodysiu, kad savo komentuose Regina niekada nemelavo. Niekada.). Techninė kokybė buvo netvarkoje ir buvo tuščia. Todėl arba tu apsimeti ir sąmoningai bandai apsimesti, arba esi toks naivus ir nerūpestingas, kad…Abu atvejai yra apgailėtini. Bet kuriuo atveju mūsų chebra tave tai vis tiek myli, cha)))

    Atsakyti
   2. Regina

    Viskas tvarkoj Dainiau, – tiesiog ilgokai dulkių nevaliau nuo ekrano, tai ir pasirodė, kad tuščia 😉
    Kažin kaip manai, ar jau visus Lenino paminklus banderavcai Ukrainoj nuvertė, ar dar tebevarto?
    O matai, kaip Ukrainos žurnalistai negražiai prilojo ant prezidento Janukovyčiaus…Taigi ten visai ne jo tie turtai, o tik priėmė juos pasaugoti. Šiandien girdėjau jo nuoširdų prisipažinimą.

    Atsakyti
    1. ŠS

     Taip, Regina, žurnalistai prilojo, nes nežino, kad ir Janukovyčius ir visi kiti šioje žemėje, turtus tik pasaugo ir viskas. 😆

     Atsakyti
    2. Dainius RadzevičiusDainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

     Tai gerai, kad tik dulkelių klausimas

     Atsakyti
 2. Marius

  Gailestingumas yra jausmas už proto ribų.
  O pavydas priklauso linijiniam protui.
  Todėl visi ne kiek gaili žuvusiųjų ir jų artimųjų bet pavydi Janukovičiaus turtų.
  Būtent iš pavydo visi pasiruošę užmušti Janukovičių.
  Už turtą Janukovičiui neatleis.

  Atsakyti
 3. Regina

  Lietuvoje Vilniaus Lukiškių aikštės Lenino paminklas buvo nugriautas1991 m. rugpjūčio 23 d., po žlugusio pučo Maskvoje. Vadinasi, tuo klausimu Ukraina nuo mūsų atsilieka daugiau kaip 22 metus. Bet pamatuokim, kaip patys toli nuo to nuėjom. Taip, tiesa – Lenino ir kt. bolševikų, socializmo ir jo atributų garbinimo kultą kaip ir panaikinom, bet tuščia vieta ilgai nebūna, į jų vietą stojo kiti stabai, kita pseudokultūra ir kitos pseudovertybės. Todėl Ukrainai iki pilnos laimės dar labai toli,….oi kaip toli ….

  Atsakyti
 4. Marius

  Visa ta minia pasibaigus emocijų liejimuisi suvoks, kad kovojo veltui. Pinigais iš dangaus lyti nepradės. Pasibaigus emocijoms prasidės realus gyvenimas, kuriame reikia mokėti mokesčius, maitinti šeimas, dirbti. Jau nebekalbu apie žuvusiųjų artimuosius. Opozicija skils ir prasidės tarpusavyje pjautis dėl valdžios. Todėl Rusijai čia dar ilgai bus ką veikti. Prasidės nauji politiniai žaidimai. O eiliniams piliečiams gyvenimas ir toliau negerės, o didės tik nusivylimas, nepasitvirtinę geresnio gyvenimo lūkesčiai. Neaiškus ir Janukovičiaus likimas, nenustebčiau jeigu daugelis Ukrainiečių laikui bėgant jo ims gailėti ir ilgėtis. Atsiras krūva įtikinamų versijų, kad jis visiškai nekaltas ir yra nusikaltėlių opozicionierių auka. Kaip dabar daugelis Ukrainiečių veržiasi į Europos sąjungą taip paskui spjaudys ir keiks. Nieko naujo nevyksta.

  Atsakyti
  1. Qwerty

   Mariau, pasakei banalybes.Tai taip ir bus.Ar kas dėl to abejoja? Tačiau per tai reikia pereiti.Kito kelio nėra. Emocinė Maidano vertė, jo grąža yra jau dabar.Tačiau kitokių dividendų teks kiek palaukti.Pavyzdžiui ekonominių, tai kokius 10 ar 15 metų.

   Atsakyti
   1. Marius

    Tai tu žuvusiųjų artimuosius informuok apie emocinę vertę.
    Linijiniame prote gali būti tik dvi emocijos teigiama ir neigiama.
    Dabar Ukrainoje ir vyksta teigiamos emocijos nuo pergalės euforija.
    Vieni švenčia pergalę kitų savo tautiečių sąskaita.
    Būtent tai ir atvedė Ukrainą prie krizės , o Maidanas tai bandymas išlipti iš krizės tais pačiais metodais, kurie ir atvedė į krizę. Nėra jokių šansų! Priešingai Ukrainojė krizė tik pagilėjo ir gilės toliau! Tiek emocinė, tiek ir ekonominė! Teigiama emocija, kurią dovanoja linijinis protas yra visados trumpalaikė. O paskui duok dar? O ką duoti? Todėl žmonės agresyvės ir nukreips tą agresiją prieš tuos pačius politikus, kurie dabar sako kalbas Maidanos aikštėje, o minia skanduoja – молодцы! Ten gi priėjęs ribą linijinis protas siautėja Maidano aikštėje. Pasižiūrėk ką jis pridirbo, sugriauta, sutrypta, kraujas, sužeisti, žuvę ir tribūną iš kurios sklinda politikų kalbos apie geresnį rytojų. Ten siautėja neišsipildžiusių lūkesčių ir griovimo dvasia.
    Jeigu jie ten visi susirinkę trinkeles klotų su daina, tai būtų galima sakyti, kad dribti išmoko su džiaugsmu. Štai kur pozityvi, kūrianti emocija! O dabar jie ten išlupo trinkeles ir viską nuniokojo. ,,Laimėjo“! Baisi destrukcija ten ir griovimo dvasia.

    Atsakyti
    1. qwerty

     Mariau, artimuosius sakai informuok…Taip. Jiems sunkiausia. Tačiau, žinai, ir tų artimųjų visokių yra. Tiek Ukrainoje, Lietuvoje ar kitur. Šiandien fb skaičiau vienos tokios pavajojimą: „…nieko nėra gražiau, kaip numirti už tėvynę…!“ Ne, nu nieko sau, ar ne? Ne gyventi už tėvynę yra gėris, o numirti))))

     O dėl viso kito tavo parašyto, tai jau sakiau-pereiti per visa tai ukrainiečiams yra būtina.Panašiai kaip ir žmogui.Jei jis negavo tinkamo auklėjimo arba buvo kokios kitos priežastys, todėl nemokėjo pasirinkti prioritetų, vertybių, nemokėjo tinkamai gyventi, tai perlaužti tokį netinkamą gyvenimą,pakeisti jį geresnio link, gali priversti tik sukrėtimai. Labai stiprūs sukrėtimai. Kitaip nieko nebus. Yra laikas kurti ir yra laikas griauti. Todėl nereikia dramatizuoti.Viskas ten gerai.

     Atsakyti
     1. Marius

      Mirti už tėvynę kovoje prieš tėvynainius? ❓
      Man ten panašiau į beprasmiškas mirtis ne be politikų kaltės.
      Atkreipkite dėmesį, kad rengiamos ekskursijos po prabangią Janukovičiaus Rezidenciją. Pavydas tų daiktų, prabangos viena iš Maidano įvykių priežasčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *