Šapro "Puikusis pasirinkimas 2009" = Prezidento rinkimai

pagal | 2009/05/13

Mieli tautiečiai! Jei rinksite šį savaitgalį Prezidentą, nepamirkšite įsijungti komercinių Lietuvos televizijų kanalų! Čia Jūsų laukia pramogos ir net astrologų prognozės, nes šalies vadovo rinkimai – tikrai ne darbas ir net ne rimtas reikalas.

Bent jau aš taip suprantu anonsą, kurį savo žiūrovams pateikia televizija TV3.

Kartą per penkerius metus Lietuvos Respublikos žmonės turi neeilinį pasirinkimą – išrinkti naują šalies Prezidentą. Šį sekmadienį, gegužės 17-ąją piliečiai yra raginami atiduoti savo balsą už labiausiai priimtiną vieną iš septynių kandidatų. Po nerimastingo laukimo kupinos popietės 21.00 val. TV3 kviečia dalyvauti specialioje šventinėje tiesioginėje informacinėje-pramoginėje laidoje „Puikusis pasirinkimas 2009”. Politikai neabejingi lietuviai, nekantriai prie televizijos ekranų laukiantys rezultatų, išgirs ne tik naujausias žinias iš balsavimo apylinkių, bet ir pamatys specialią programą, kurioje dalyvaus kandidatai į Prezidento postą, o juos kalbins pamėgti TV3 laidos „Puikusis šou” aktoriai ir Žinių vedėjai. Vytautas Šapranauskas ir Violeta Mičiulienė, geriau pažįstama kaip teta Jadvyga, laidos svečius kamantinės angliškos arbatos gėrimo salone.

Manau, kad tikrai solidu rinkimų naktį kandidatų į Prezidentus pokalbius patikėti „Šaprui” ir „tetai Jadvygai”. Tai ne šiaip rinkimai – tai juk puikusis šou! Atsiprašau, pasirinkimas.

O toliau dar gražiau. Jei išsirinkote savo kandidatą, bet nežinote, kaip mums seksis su juo gyventi, nepanikuokite! Jau pramoginės-informacinės laidos metu „savo slaptame kabinete, astrologijos laboratorijoje, prie žvaigždėlapių dangaus kūnų įtaką Lietuvos ateičiai analizuos vyriausiasis TV3 astrologas Naglis Šulija, o specialusis rinkimų korespondentas Džiugas Siaurusaitis iš sostinės gatvių rengs „Liaudies balso” reportažus”.

Todėl Lietuvos ateitis bus aiški jau gegužės 17 dieną. Nepamirškite įsijungti TV3 🙂

Tik man kyla vienas klauismas. O ką šioje laidoje veiks žurnalistai? Mat, televizija giriasi, kad „specialių intarpų metu TV3 Žinių studijoje svečius kalbins Renata Šakalytė ir Rokas Petkevičius”. Ar jiems solidu tapti cirko artistų ir klounų priedu? Juk atidžiai skaitydami TV3 pranešimą, galime sužinoti, kad žurnalistų kolegomis vadinami ir Kristina Kazlauskaitė bei Vitalijus Cololo. Tai ar jie yra žurnalistai? O gal žurnalistai yra komikai? O gal taip ir palikime – kolegos Renata, Rokas, Kristina ir Cololo. Atsiprašau – Vitalijus.

Kol kolegos klausimus uždavinės vakaro pašnekovams, Kristina Kazlauskaitė ir Vitalijus Cololo lankysis rinkimuose dalyvaujančiųjų štabuose. Rezultatų laukiantys atstovai nenuslėps įtampos, o TV3 žiūrovai pirmieji sužinos, kokiomis nuotaikomis gyvena vieniems ar kitiems kandidatams prijaučiantys politikos veikėjai.

3 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Kolega, sutinku su tavimi dėl to, kad patys nupiginame savo vardą. Jei dirbčiau TV3m su visokiais šaprais į bendrą laidą rimta tema niekaip nesutikčiau. Nes kai su lounais kartu darai velniai žino ką, tai ne jį žurnalustu vadina, o tave klounu.
  Beje, šiandien atvykau į Buglarijos miestą Varną, kur visos Europos žurnalistai susirinkome kalbėti apie krizės metu piginamą turinį, blogerių įtaką ir leidėjų… trumparegiškumą. netrukus parašysiu daugiau ir bloge. Bet jau lektuve su prancūzais pokalbio metu supratome viena – esame vienodi europiečiai bent jau dėl požiūrio į savo profesiją. Tik jų valdžia dar bando gelbėti situaciją.

  Atsakyti
 2. kolega

  visiskai sutinku, Dainiau. Zurnalisto profesija, statusas taip nupigintas, kad ima pyktis. Sutinku – del to is dalies kalti ir mes patys. Bet kai nusmurge klounai, nejuokingi pajacai ir degradave aktoriai save pristato kartais zurnalsitais, tai atleiskit, matyt neturiu humoro jausmo.
  Pikta ir del to, kad Pijarscikai taip pat save pristato, kolegomis vadinasi. Man asmeniskai nei bloggeris, nei pijarcikas, nei prasigeres aktorius nera zurnalistai. Nei rinkimu nakti, nei bet kada kita karta. Mes ne kokia kasta, ne masonai, taciau gal vadinkime zmones, daiktus ir reiskinius tikrais vardais.
  Geda i buduliu mase visada besitaikanciai TV3.

  Atsakyti
 3. Raimonda

  Galėjo būti dar baisiau. Pavyzdžiui, jei Tv3 būtų nusprendusi „Puikiųjų (pasi)rinkimų” transliaviją pradėti dieną, kai dar vyksta rinkimai. Tada niekas net nebeitų balsuoti – svarbiausia būtų į televizorių pažiopsoti.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *