Savaitgalio viltis – Lietuvos pergalė futbole ir rinkimuose

Europos Parlamento rinkimai - mūsų pareiga

Europos Paralmento rinkimai - mūsų pareiga

Jau suplanavau savo savaitgalį. Rytoj su kolegomis važiuojame svarstyti Lietuvos žurnalistų sąjungos reikalų, o šeštadienį niekaip negaliu atsisakyti kelionės į Marijampolę. Juk futbolas! Juk Lietuva!

Esame drąsi šalis. Tą jau tikrai įrodė mūsų futbolo rinktinė. Sugebėjo rumunus įveikti stulbinančiu rezultatu jų teritorijoje. Šeštadienį mes dar kartą iššūkį Lietuvos žemėje. Bet ar tik jei vieni? Neeee. Tikiuosi, kad Marijampolės stadionas bus pilnutėlis viltingai nusiteikusių lietuvaičių. O juk taip norisi patikėti, kad ir mes galime laimėti. Ir ne tik sporte. Galėtume (turėtume) juk ir sekmadienį nepamiršti, kad mūsų laukia svarbus darbas – rinksime savo atstovus Europos Parlamente. Tikiuosi bažnyčios atstovai neužpyks, kad šventą dieną atliksime labai sunkų darbą. Juk tai ne mažiau sudėtingas dalykas nei keletą valandų skanduoti stadione „Lietuva, Lietuva!”. Taip norisi, kad savos šalies likimas rūpėtų visiems ir kiekviename žingsnyje. Ir sporte, ir politikoje, ir visur kitur.

Todėl reikia važiuoti į Marijampolę. Palaikyti savus ir save. Reikia ateiti sekmadienį prie balsavimo urnų. Palaikyti savus ir padėti sau. Už Lietuvą !!!

10 komentarų

 1. Regis

  „TPP nepapuolė” jūs apie S. Stomą? 😉 Apie kolegas arba gerai arba nieko 🙂 (juokauju)

  Atsakyti
 2. Regis

  Matyt jau kaip ir galima pasakyt už ką balsavau. Tai Vytautas Landsbergis. Žmogus kurio balsas nors kiek garsesnis tuose EP tyruose. Tikėsimės, kad tiek V. L. tiek konservatoriai nenuvils žmonių kurie už juos balsavo. Beje atsarginis mano pasirinkimas – A. Sakalas. Tačiau šiemet pasisakiau būtent už V.L. ir konservatorių jaunimą.

  Atsakyti
  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Regi, man atrodo, kad apskritai kol kas EP mes esame kaip pradinę klasę baigę moksleiviai. ir tai tik tie, kurie toliau liko mokytis. Naujokai vėl bus kaip pirmokai. Mums belieka tikėtis, kad mūsų balsą išgirs ateityje, kai turėsime ten jau žinomus, galinčius ir mokančius pasakyti rimtus dalykus EP narius. Tada gal kiti ir kokį darbą pagal mūsų atstovų kalbas nuveiks. O kol kas bent jau tiek gerai, kad TPP nepapuolė.

   Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Balsavimas nenustebino. procentais atrodome kaip ri europiečiai – prioritetas konservatoriams, antri socialistai.

  Atsakyti
 4. Nulis

  aš tai pagal manobalsas.lt rezultatus rinksiuosi. Nors jei būtų galima balsuočiau už švedų Piratų partiją. 🙂

  Atsakyti
 5. Regis

  Ten visada vyko ir vyks svarbių dalykų tik klausimas kiek mūsų rinkti europarlamentarai turės noro ir svarbiausia galimybių kiek nors stipriau įtakot tuos procesus. Tačiau yra vienas žmogus kuris niekada nepasiduos (bent jau jis taip galvos).. Daugiau pasakyt matyt negalima nes tai jau bus agitacija 🙂

  Atsakyti
 6. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  manau, kad tai gal ir teisingas požiūris 🙂 tačiau… Juk po Lisabonos sutarties ten vyks daug svarbių dalykų. Pavojinga išrinkti tokius, kurių nesinori matyti dirbančių.

  Atsakyti
 7. Regis

  Jau prabalsavau :). Atidaviau balsą tiems už kuriuos Lietuvoje nelabai įsivaizduoju savęs balsuojant. Vadovavausi principais: už praeities nuopelnus, nusipelnė gyvent geriau ir tegu būna kuo toliau nuo Lietuvos :). Programų net nesivarginau skaityt ar klausyt nes įsitikinęs, kad jos bus pamirštos iš kart po rinkimų.

  Atsakyti
  1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Futbolas baigėsi liūdnai. Bet oras buvo gražus, tikėtis geresnio rezultato buvo net naivoka. Bet uk taip smagu buvo šaukti Lietuva, Lietuva. Gaila tik vieno – Marijampolės stadionas nebuvo pilnas. Ech tie lietuvaičiai ir dar suvalkiečiai – pataupė keltą litų ir neatėjo palaikyti savo vyrų. O jiems taip to reikėjo.
   Rinkimuose balsusu atidavėme tik sekmadienio vakarą. Tuščia buvo. Gaila…

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *