Beveik kas antras televizijos žiūrovas norėtų pasakyti: "Nėra ką žiūrėti!"

pagal | 2009/09/03
Ar žiūrovas norėtų mokėti už lietuviškų televizijų programas?

Ar žiūrovas norėtų mokėti už lietuviškų televizijų programas?

Dienraštis „Verslo žinios“ interneto portale www.vz.lt atliko apklausą, kurioje buvo užduotas klausimas „Kurios televizijos naujo sezono tinklelį vertinate geriausiai?“. Apklausoje balsavo 1563 žmonės. 17 proc. balsavusiųjų mano, kad geriausias naujo sezono tinklelis yra Lietuvos televizijos (TV3 – 24 proc., LNK- 6 proc., „Lietuvos ryto“ televizija – 4 proc., BTV – 2 proc.).

Net 44 proc. respondentų į šį klausimą atsakymu pasirinko frazę „Nė vienos“.

Štai pastarieji 44 procentai žmonių man labiausiai ir patiko 🙂 Aš pats buvau tik dviejų televizijų tinklelių pristatymuose – LTV ir TV3. Kitur nebuvau, ne todėl, kad būtų neįdomu. Tiesiog niekas nekvietė. Todėl galiu drąsiai pasakyti, kad LTV parodytas koncertas (nekreipiant dėmesio į techninius filmavimo niuansus) buvo nuostabus. TV3 vakarėlis – net prabangus. Bet verinti programas galime ir galėsime dar keletą mėnėsių. Kol kas aš vakarais televizorių noriu dažniau pažiūrėti nei šeima. Deja, bet dauguma mano šeimos narių papuola į tą 44 procentų ratą. Vis dar noriu būti optimistas, kad bus , ką žiūrėti. Lauksiu.

3 komentarai

 1. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Ojojoj, tos dainelės erzina jau daugelį. Bet uk taip nesudėtinga prirankioti jaunų žmogelių ir liepti jiems dainuoti. manais už tai žadant šlovę ir galbūt pinigus. Nusipjaus šaką ant kurios sėdi tos televizijos.

  Atsakyti
 2. ojojoj

  jei butu apklausti visi LT gyventojai, nerandanciuju ka paziureti procentas butu ne 44, o kokie 97. kalbeti apie naujus sezonus isvis nera ka. viena akim teko matyti LNK ir TV3 pristatymus. Oh my God… LNK nusivare iki primityvumo. Tv3 bent jau efektai tikrai buvo nieko. Bet turinys… Ir pristatymai, ir laidos praktiskai dvyniai… Ypac klaiku buvo ziuret, kaip tie patys bebalsiai dainoreliai ir vienm ir kitam kanale tas pacias klausa gadinancias dainuskas trauke. Zemesnio lygio turbut negalejo buti…

  Atsakyti
 3. Dee Meer

  O jei paziureti TV programa 20 metu senumo laikrastyje? Ir buvo ka ziureti! Gal televizija pamazu uzleidzia savo vieta (internetui pvz)?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *