Kaip derina pedofilijos temą ir erotinių paslaugų reklamą lrytas.lt? Pasirodo, suderina

pagal | 2010/05/15

www.lrytas.lt rašo apie pedofilija ir erotines paslaugas reklamuoja greta

Toliau tęsiamas serialas apie jau mirusio D. Kedžio šeimą, artimuosius, giminaičius ir šiaip susijusius asmenis. Jei šmtai žmonių naktimis budi prie namų ir „saugo” kažkokias vertybes, tuomet žiniasklaida tylėti apie tai, be abejo, negali. Tačiau…

Taip nesinori, kad ši istorija virstų tik paprastu bizneliu žiniasklaidai. Juolab, kad dalis kurį laiką jau ir spekuliuoja šia tema. Apie tai kalbėjau ir radijo laidoje „Žiniasklaidos anatomija”, ir rašiau šiame bloge.

Bet štai šiandien naujienų portale www.lrytas.lt radau ne tik publikaciją „Per naktį prie Venckų ir Kedžių namų budėjo apie 200 žmonių”, bet ir prie jos esančia reklamą. Keistą reklamą. Galima net dar daugiau pasakyti. Tai striptizo klubo reklama. Net su šūkiu „visada karštos naktys”. Ką ir bepridursi – visa vadinamoji D. Kedžio istorija susijusi su pedofilija, sekso reikalais, o štai prie publikacijos apie tai kaip tyčia ir reklama apie tokias, sakyčiau, keistas paslaugas. Gal taip orientuojamasi į auditoriją, kuri domisi šia istorija. Tai kyla klausimas, kas ta auditorija?

Nežinau, kodėl, bet man atrodo neskanu ir negražu prekiauti tokiu reklaminiu plotu prie tokios publikacijos ir dar tokioms paslaugoms. Juolab, kad ta reklama kažkaip specialiai neišskirta, nėra jokių ribojimų. O juk internetą skaito ir nepilnamečiai. Kaip čia gaunasi su tuo neigiamu poveiku nepilnamečiams? Gal pasižiūrės kiek rimčiau į šį klausimą ir Žurnalistų etikos inspektorius?

6 komentarai

 1. Roo

  Bijau, kad mes jau ėmėme pamiršti paprastų paprasčiausią žmoniškumą. Tiesa, mane šiek tiek griaužia sąžinė, kad aš ten nebudėjau nei vienos nakties, tačiau aš su pagarba žiūriu į tuos, kurie netingėjo aukotis ir budėti tiek dienomis, tiek naktimis. Ir tikrai nemanau, kad tarp jų daug buvo tų, kurie darėsi sau piarą. Tiesa, vienas kitas gal ir taip. Beje, negalima pamiršti, kad dalis tam postūmį gavo iš vyriausybės. Nes ji savo daugeliu sprendimų, o ir elgesiu kaskart vis daugiau žmonių stumia į vis masiškesnes akcijas.

  Atsakyti
 2. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Roo, o kuo čia dėtas tavo komentaras? Panašu, kad suinteresuotų ta istorija yra labai nedaug. Bet jie gali labai daug.

  Atsakyti
 3. Roo

  O man labai įdomu kokį atlyginimą gauna komentatorius Sigitas. Nes veltui jis galėtų tiek daug rašinėti tik iš tų pačių psichiatrų „globos” namų.
  Nors gal jis suinteresuota šalis?

  Atsakyti
 4. Atgalinis pranešimas: Komjaunimas.lt » Blog Archive » Skaitiniai nr. 3

 5. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Sigitai, tu esi nerealus :-0 Žinai, gal tu ir teisus. Tada visą tą turinį reikia su raide S publikuoti specialioje svetainėje, kur yra įspėjimasd ėl amžiaus cenzo 🙂

  Atsakyti
 6. sigitas

  o man atrodo, kad kaip tik apsurdas prie apsurdo kaip tik labai gerai dera. Ar visais atžvilgiais normaliems žmonėms reikalingos tos prekės? Ar normalus žmogus užkips ant tokios kvailystės ir eis budėti naktimis prie tų vartų kaip zombis? Todėl , manyčiau, čia turėtų pagelbėti ne Žurnalistinės etikos inspektorius, o vienu atveju seksopatologas, o kitu -psichiatras.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *