Seimo narys dirba ne tautai, o vienai televizijai. Ar tai normalu?

pagal | 2010/10/13

Kaip praneša šios dienos dienraštis „Lietuvos rytas”, jo šaltinių žiniomis, Seimo narė Inga Valinskienė LNK televizijai yra įsipareigojusi sumokėti 20 tūkst. litų baudą, jei tris kartus neatvyktų į laidą, nutrauktų sutartį arba atskleistų kokią nors sutartyje numatytą konfidencialią informaciją.

Anot dienraščio, Seimo narei draudžiama rodytis konkuruojančių televizijų laidose, bet privalu dalyvauti įvairiuose LNK reklamos ir savireklamos projektuose, taip pat šios televizijos labdaros projektuose. Seimo narės I.Valinskienės vardas bei atvaizdas šokių projekto laikotarpiu – LNK televizijos nuosavybė.

Jei tai yra tiesa, tuomet belieka paklausti, ką tokia Seimo narė veikia Seime? Nes priešingu atveju situacija labai panši į paslpėtus darbo santykius. dar daugiau – jei mes mokame Seimo narei algą už darbą Seime, o ji dirba vienai komercinei televizijai, tai koks turi būti sprendimas? Normalioje situacijoje ji jau pati turėjo padėti parlamentaro mandatą. Jie to nepadarė, Seimas ir Konstitucinis teismas turėtų turėti drąsos pasakyti savo verdiktą.

5 komentarai

 1. puikus

  eilinė temelė Jūsų blogeriui.Parašinėsite, pavaidinsite, kad reaguojate ir tiek.

  Atsakyti
 2. Inga*

  Koks siaubas, kaip taip galima. Nesuprantu. Ta Valinsku seimynele Lietuvos valstybe savo sou arena paverte. Jokios etikos. Valinskas nepraustaburnis Prezidente negraziai isvadino, kokia geda. O sita Valinskiene televijai persiduoda, zinote as galvoju Lietuva parduotu, kad tik save parodyti. Per situos TPP visi lietuviai Lietuvos nemyli. Kodel? Todel, kad Valinskai sau pramogu sou daro, vaidina, kad padeda visiems, patys tik savo interesus ziuri. Man uz juos geda, bet ne man juos bausti. Dievas juos Danguje uz tai nubaus.

  Atsakyti
 3. vaiva

  Tai įsivaizduok, Dainiau, kaip priklausomi nuo televizijų yra politikai: niekas nedrįsta net klausimo tokio seime kelti. Privertėt iš Vilniaus tarybos išeiti Zitą Kelmickaitę, nors jos padėties nėra ko ir lyginti, nes savivaldybės taryba neturi įtakos LRT ir asmeniškai tikrai gaila, kad Vilniaus taryba neteko Zitos: prarado Vilnius, o ne ji

  Atsakyti
 4. sigitas

  Dainaiu, manau, kad pirmiausia (ir antriausia) reikėtų paklausti RINKĖJŲ !!! , kur gerbiamieji buvo jūsų smegenys, kai balsavote Seimo rinkimuose už šią (ir kitas panašias) partją

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *