Už vaikui padarytą žalą – niu-niu-niu. Tik tiek

pagal | 2011/07/21

Pavasarį, balandžio 14 d. Jonavos kabelinės televizijos UAB „AVVA“ programoje „AVVA“ transliuotoje laidoje „Žinios“ siejant su nusikalstama veika paskelbti įtariamojo padarius nusikalstamą veiklą nepilnamečio asmens duomenys: vardas, pavardė, amžius, klasė, gyvenamosios vietos adresas, pasakoma, kad jo šeimoje auga ir daugiau vaikų, auklėtojos vardas ir pavardė, mamos vardas. Tokia informacija leidžia nustatyti nepilnamečio tapatybę bei pažeidžia jo interesus.

Kaip rašo Lietuvos radijo ir televizijos komisija, „buvo paskleista informacija, atitinkanti Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo 6 straipsnio 1 ir 3 punktų kriterijus ir priskirtina neigiamą poveikį nepilnamečių vystymuisi darančios informacijos kategorijai”.

Už padarytą pažeidimą Lietuvos radijo ir televizijos komisija liepos 13 d. paskyrė UAB „AVVA“ įspėjimą. Irgi panašu į niu-niu-niu.

3 komentarai

  1. Rimas Bružas

    Bėda… bet mano pastebėjimas apie kitą atvejį. Užvakar TV3 žinios rodė reporžą apie medikų „nugydytą” moterį. Visomis „geriausiomis” TV3 tradicijomis, reportažas buvo uždengtas prie motinos karsto klykiančis jos vaikais, kurie glostė mirusiosios rankas ir etc., klaikybės ir tai 18:45. Tiesa, vaikų veidai buvo „ne fokuse”, bet… Net jei ir būtų vėliau rodoma ar bet kuriuo kitu paros laiku – tai silpnaprotysė. Nebesusilaikau, kai matau, kad „neetiška” įvardinta žiniasklaidos priemonė akivaizdžiai spjauna į akis visiems „teisėjams” ir vadovaujasi „geriausiais” KK metodais. Cinizmas ir tas buvo jautresnis… Turi kas nors kokių nors priemonių?!

    Atsakyti
  2. Rimas Bružas

    Bėda… bet mano pastebėjimas apie kitą atvejį. Užvakar TV3 žinios rodė reporžą apie medikų „nugydytą” moterį. Visomis „geriausiomis” TV3 tradicijomis, reportažas buvo uždengtas prie motinos karsto klykiančijos vaikais, kurie glostė mirusiosios rankas ir etc., klaikybės ir tai 18:45. Tiesa, vaikų veidai buvo „ne fokuse”, bet… Net jei ir būtų vėliau rodoma ar bet kuriuo kitu paros laiku – tai silpnaprotysė. Nebesusilaikau, kai matau, kad „neetiška” įvardinta žiniasklaidos priemonė akivaizdžiai spjauna į akis visiems „teisėjams” ir vadovaujasi „geriausiais” KK metodais. Cinizmas ir tas buvo jautresnis… Turi kas nors kokių nors priemonių?!

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *