S. Spurga: "Kurianti žiniasklaida taptų demokratijos garantija". Pritariu

pagal | 2011/08/31

Saulius Spurga „Lietuvos žiniose” skelbia savo komentarą apie tai, kad ieškodamos šviesesnių gyvenimo spalvų kai kurios žiniasklaidos priemonės pačios sau ir visuomenei atskleidžia paprastą tiesą – galbūt jau pasiektas dugnas ir metas keltis iš jo:

„Baigiantis vasarai kelios svarbios Lietuvos žiniasklaidos priemonės paskelbė, kad nuo šiol jos ieškos šviesių gyvenimo vietų ir stengsis išryškinti pozityvius reiškinius. Reikia tikėtis, jog toks siekis pasiteisins. Negalima neigti kritinio mąstymo ir laisvo žodžio reikšmės, tačiau perdėtas dėmesys negatyviems reiškiniams daugiau griauna negu kuria. O šitokia išties buvo vyraujanti viešosios erdvės tendencija. Sveiko proto ribos, stengiantis bet kokiomis priemonėmis įrodyti, kad Lietuvoje viskas „blogiausia iš blogiausių”, jau senokai peržengtos. Tai, jog panašią poziciją paskelbė tuo pat metu kelios žiniasklaidos priemonės, liudija, kad čia nėra atsitiktinumas. Matyt, pradėjo veikti tas pats dėsnis kaip ir kituose socialiniuose procesuose: pasiekus dugną pamažu imama kilti aukštyn.”

5 komentarai

 1. Marius

  Dainiau, mane iš tų pareigų išmestų pirmą dieną. Nes nesusilaikyčiau paskęs: būkim kilnūs! Visi žinoma tam pritartų, bet kai pasakyčiau, kad “Kilnus yra tas, kuris nemato niekšų“ … Tuomet Dainiau visi pradėtų ieškoti tavęs, pats supranti dėl ko – juk tu rekomendavai mane į tas pareigas…

  “Jeigu nenorime žmogiškų vertybių paversti preke, neaukštinkime jų žodžiais“

  Atsakyti
 2. Marius

  Tuomet būkime ne tik laimingi bet ir narsūs!

  „Narsūs yra tie, kurie ignoruoja temas, kuriose sėjama baimė ir panika”.

  Atsakyti
 3. Marius

  Gerbiami Lietuvos piliečiai!

  “Norite būti laimingi nedalyvaukite temose apie nelaimes.”

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *