Ech jau tas "airBaltic". Sėdžiu, laukiu skrydžio namo su jais, o tuo metu…

pagal | 2011/12/01

Na va, kaip ir reikėjo tikėtis, „kažkas” su tuo „airBaltic” įvyko. Šiandien ryte atskridau į Turkiją iš Tadžikistano. Pagal planą, apie 15 val. turėčiau su „AirBaltic” skristi į Rygą. O tuo metu skaitau Delfyje, kad šios avialinijos jau priklauso Latvijos vyrausybei.

Gal nėra jau taip blogai ir baisu, kaip galėjo atrodyti? Gal taip bus daugiau garantijų sugrįžti namo, kai kišenėje turi vis daugiau dvejonių keliančios bendrovės „airBaltic” bilietą?

Jei atvirai, tai pastaruoju metu vengdavau pirkti jų bilietus Nuolatinės kalbos apie bendrovės finansines problemas ir akcininkų ginčus klientų neįkvepia. Taip ir dabar, kai tik perskaičiau, kad „kažkas kažką jau perima”. Įdomiai čia gavosi su mūsų „Snoru” ir Latvijos „airBaltic”. Atrodė, lyg ir nesusiję tiesiogiai, o žiūrime och kaip viskas susiję.

4 komentarai

 1. Dainius Radzevicius

  pow, kol kas sekadi, nes neturėjau Snore nieko, bet kas žinio apie rytojaus problemas?

  Atsakyti
 2. pow

  svarbiausia, kad ne visi pinigai snore. Tuomet gi ir kitą bilietą nusipirkti galima 🙂 Geros kelionės.

  Atsakyti
 3. D.Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Dariau, bandyisu iki šiandien vakaro 🙂 Juk rytoj turime labai svarbų žurnalistų organizacijų renginį – diskutuosime apie savireguliacijos perspektyvas ir judėjimo kryptis.

  O dėl gudrios vištos, tai sugudravau šį kartą ne aš 🙂 Bilietus gavau jau nupirktus. Aš iš airBaltic pats neperku … Bijau rizikuoti.

  Atsakyti
 4. Darius

  Ir gudri višta kartais įsidilgina uodegą…. Iki šeštadienio parvyksi?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *