Snoriada, pirmyn!!!

Na štai ir prasideda metų šou: kas kaltas dėl „Snoro” ir kiti Lietuvos bankiukų bajeriai. Seime turėtų būti linksma komisija ir, greičiausiai, nelinksmos išvados. Bent jau man atrodo, kad jau išleisti ir dar planuojami išleisti dešimtys milijonų litų už mirštančio banko „testamento” sutvarkymą yra nelabai adekvataus dydžio už suteiktas paslaugas. O gal dar tyrimo metu kas nors įdomaus paaiškės dėl tų milijonų?

10 komentarų

 1. anoniminis bailys

  Man idomu butu suzinoti lietuviskos imones pavadinima arba asmens pavarde, kurie sugebetu surasti, paimti ir realizuoti bent jau didziaja dali uzjuriuose esancio turto. Kuris ten siaip jau nesivolioja garazuose ir palei gatves, o greiciausiai yra pasleptas po gudriom finansinem machinacijom. Nu prasau gerbiamieji, ivardinkit konkreciai.

  Cia aisku kaikuriems kreditoriams ponas Valaitis butu buves idealus kandidatas, na geras zmogus, patiktu ir man jis jei buciau kreditorius. Ir alga jo butu zymiai mazesne ir triuksmo maziau, ir psudopatriotai miegotu ramiai, isivyrautu rimtis ir aiskumas.

  Tai, kad anie nemegstami, per dideles algas gaunantys uzsienieciai su savo snipu kontora, jau ne pirma karta tiria tu busimu sazines kaliniu finansus ir tikrai zino, bent jau nuo kurio galo pradeti ieskoti musu pavogtu pinigu, daug kam matau negroja. I juos ziurima, kaip i dar didesnius aferistus negu antonovas su pitacioku.

  O su administratoriu ataskaitom (tarpinem ir galutinem), gales susipzinti kiekvienas kreditorius, jei aisku uzteks proto netrukdyti, nes siaip tai jie kadangi yra privatus asmenys, gali betkuria akimirka pasiimti tiek kiek uzdirbo ir sakyti viso gero, jus mus uzknisot, pasistatykit sava.

  Kinai turi tokia patarle: uz ka moki ta ir gauni.

  Atsakyti
 2. Dainius Radzevicius

  Maraiu, uždirbo bankai. Tik kiti. Ir frikliai visokie. O už viską mokame mes, mokesčių mokėtojai.

  Atsakyti
 3. sigitas

  Atkreiptinas dėmesys, kad visi LB aršūs kritikai ,kaip susitarę, kaip susitarę, nei žodeliu nepamini Baranausko ar Antonovo „nuopelnų” šioje istorijoje.Ar ne keista? Nenustebsiu,jei artimiausiu metuįsikurs kokia jų gynimo draugija, jiebuspavaizduoti kaip kankiniai, tipo kaip Kedys. Totali briedienA 😀

  Atsakyti
 4. Marius

  Netgi iš artimo mirties galima išpęšti naudos, o tuo labiau iš banko griūties.

  Tad kam tragedija, o kam geras metas pasipelnyti.

  Niekam tie nelaimingieji, ypač visokie pensininkai, varguoliai nerūpi ir negali rūpėti, nusispjauti ant jų.

  Puiki situacija šioje situacijoje kažkam pasipelnyti ir tiek.

  Atsakyti
 5. hadrian

  Sigi, problema ne administratoriaus algos dydis, o kaip buvo atliktas visas reikalas:

  – snoro pažeidimai arba nebuvo laiku nustatyti, arba apie juos nebuvo laiku pranešta;

  – kaip buvo uždarytas snoras:

  iš pradžių buvo nacionalizuotas – ops, nėra atitinkamo įstatymo – no problem, priimsim atgaline data; kaip per naktį net teoriškai įmanoma paruošti įstatymą? nekalbant jau apie jo apsvarstymą, redagavimą ir priėmimą?

  – vėliau bankui iškelta bankroto byla (jau LR valstybei priklausančiam bankui?) – kam tada iš viso reikėjo to nacionalizavimo cirko?

  – tas pats administratorius: tai gerai, gali mokėti milijoninę algą, jei darbas to vertas – tačiau prašoma paaiškinti kada / kaip ir kodėl buvo pasirinktas būtent ši kandidatūra? svarbiausia, kaip toks sprendimas buvo atliktas / įgyvendintas taip greitai (jei jam nebuvo iš anksto ruošiamasi?)

  Klausimų daugybė – už jų slepiasi akivaizdi nekompetencija, kartu su aplaidžiu (nuostolingu valstybei, todėl potencialiai nusikalstamu) pareigų atlikimu

  Atsakyti
 6. sigitas

  Dainiau, pinigus reikia ne gauti , o uždirbti. Vilniaus meras neuždirba ir 5 tūkstančių , bet jis užtat gal gauna (!) abonentinį mokestį?;-)

  Atsakyti
 7. sigitas

  na pabandžiau dabar įsivaizduoti , koks būtų vaizdzialis, jei Snoro bankroto administratoriumi , labai pigiai, tik už kokius 10 , na 100 tūkstančių Litų, būtų paskirtas koks veikėjas iš Bezdonių ar Balbieriškio, kaip to reikalauja labai patriotai. Kažin kaip būtų ieškoma banko turtų po visą pasaulį? Net sukikenau įsivaizdavęs. Gal to ir siekia tie labaipatriotai?

  Atsakyti
 8. hadrian

  Tyrimas, manau, daugiau, nei vertas: kažkas iš valstybinių institucijų (LB) laiku neatliko savo darbo, kas pasekoje mokesčių mokėtojams kainavo daugiau nei milijardas litų – sure, „apsimoka” tokias klaidas ištirti (ir už jas nubausti) – nes jei ne milijardines, tai kokias aferas / klaidas tirti / bausti?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *