Rusijoje siūloma drausti alkoholio reklamą internete

pagal | 2012/07/02

Tik ką atskridęs į Maskvą perverčiau įdomesnius laikraščius, interneto portalus ir radau naują, įdomią, gal net kiek keistą iniciatyvą – alkoholio reklamos draudimą internete. Tokie pasiūlymai Reklamos įstatymui pateikti Rusijos dūmai. O pateikė, tai įdomu, Ekonomikos, inovacijų skatinimo ir verslumo politikos komitetas, kuris penktadienį jau antrą kartą svarstė šias pataisas.

Vienas iš Dūmos deputatų Viktoras Zvagelskis, kuris yra registravęs ne vieną iniciatyvą dėl alkoholio, išreiškė labai paprastą poziciją – uždraus registruotoms interneto žiniasklaidos priemonėms, reklama nueis į kitokius portalus, kuriuos bus sunku sukontroliuoti. Vis tiek reklamos bus, tik ji bus dar mažiau kontroliuojama.

Bus įdomu pažiūrėti, kaip toliau vystysis tokių pataisų svarstymai. Bet nuolatiniai draudimai manęs dar vis neįtikina, kad bus galima kaip nors uždrausti visą reklamą. Štai kad ir Lady Gaga dainos „Bad Romance” klipas youtube.com. O ten reklama degtinės yra, per telikus rodoma vos ne kasdien. Ir net dienos metu. Ir … Nieko. Nors klipą peržiūrėjo jau per 474 milijonus kartų.

5 komentarai

 1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, gal visko drausti nereikia, nes tada ir informacjos negausime apie naujus vaistus ir pan. Bet balanso nėra tikrai.

  Atsakyti
 2. Regina

  Reikėtų drausti ne tik alkohlio, cigarecių, bet ir įv. vaistų reklamą.

  Atsakyti
 3. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Regina, geriau be reklamos 🙂 Ji trukdo apskritai ryja mūsų brangų laiką. Bet… Be jos neišgyvena daugybė verslo rūšių. Tad galiu kalbėti tik apie tą asmenį, kuris namie norėtų kartais pažiūrėti kokį TV kanalą be reklamos. Gerai, kad yra tokių. Kita vertus, dalis reklamų yra tikrai įdomios ir dar jose yra informacijos. Todėl jei viskas su saiku – tada normaliai.

  Atsakyti
 4. Regina

  Hm, Dainiau, o kaip tau pačiam geriau išgerti – su reklama, ar be reklamos?

  Atsakyti
 5. Atgalinis pranešimas: Rusijoje siūloma drausti alkoholio reklamą internete | Kauno Žinios

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *