H. Vaitiekūnas kalba apie cenzūrą ir alkoholio reklamą

pagal | 2012/07/27

Kolega, žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas portale 15.min.lt komentare „Kas pasakė, kad Lietuvoje nėra cenzūros?” rašo:

„Vienintelė galima ir teisėta alkoholio reklama Lietuvoje – parodyti vos ant kojų stovinčią tautinę įžymybę.”

Tačiau man buvo įdomi ne pati citata, o komentarui pateiktas kontekstas: viena televizijos žurnalistė, kuri matė, bet nenufilmavo žirgliojančio prigėrusio krepšininko Kšyštofo Lavrinovičiaus, susilaukė pylos iš savo šefo, nes naparvežė tokios „skandalingos” istorijos žinių laidai:

„Prieš keletą dienų jauna televizijos žurnalistė graudžiai apsiverkė. Mat žinių šefas ją į šuns dienas išdėjo. Ir dar šefas pareiškė, kad – jei situacija kartosis – televizinių jos paslaugų gali būti atsisakyta. Nuodėmę ji padarė didelę: važiavo pro „Bix“ barą, matė ten besišlaistantį girtutėlį Kšyštofą Lavrinovičių ir jo nenufilmavo.”

Štai ir bulvarizmas ateina (atėjo) į žinių laidas.

7 komentarai

  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   Mielas Žygimantai, tokios klaidos daug kur dabar laikomas vienas niekais. Bent jau ne pačiu svarbiausiu dalyku, nes nuo to nepriklauso nei reitingai, nei pinigai.

   Atsakyti
 1. tikras lietuvis

  Įdomu, kokia tv šitaip?
  Ir ar teisinga filmuoti = kenkti Lietuvos didvyriui?
  Manau, kad reikia šitą klausimą išnagrinėti: ar nereikėtų tokių žurnalistų, kurie lenda kur nereikia tam, kad apjuodinti žmogų, veiksmus prilyginti kenkimui, siekiui pakenkti ir nubausti liaudiškai (pagal vieno seno lietuviško kūrinio išsireiškimą) – „išdaužyti snukį kaip bolševikui”?
  Gal kas pasiūlys ką nors geriau?

  Atsakyti
 2. Regina

  Oh, my God…Vakaras, o apie 30 Celsijaus…Neveikia jau jokia reklama nė cenzūra… O situacija tokia, kad plebėja Regina nepavydi patricijui Dainiui…Aš namuose galiu ir išsirengus, ir nusirengus…ir vieną koją atmetus į dešinę – kitą įkairę (pas Dainių nėra techninių priemonių, kad parodyčiau)…O Dainius, įsivaizduoju, vaikšto toksai su kostiumu, prisismaugęs kaklaraiščiu,…. nesvarbu, kad visas išpiltas prakaito….svarbiausia solidus…Na pasijuoksiu, nors rankiniu būdu cccha-cha-cha…..

  Atsakyti
 3. Tadas

  Kažkaip jaučiu, kad „bulvarizmas” jau ir iki tol buvo 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *