Politikų SMS agitacija – pažeidimas. O man siunčia ir siunčia…

Skaitau šiandien per LRT radiją išsakytas Zenono Vaigausko mintis, kurios skelbiamos ir delfi.lt:

„Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas teigia, kad politinės reklamos siuntimas trumposiomis telefono žinutėmis yra pažeidimas.”

O tuo metu į mano mobilųjį telefoną atkeliauja tekstas trumpąja žinute:

„Mielieji, š. m. spalio 14 d. vyks LR Seimo rinkimai. Kviečiu palaikyti mane, balsuojant už socialdemokratus. Sąrašo Nr. 8. mano numeris sąraše – 32. Dėkoju. Violeta Boreikienė”

Tai gerai, kad bent su lietuviškom raidėm parašė – be jokio šveplavimo. Bet, panašu, tai ir yra pažeidimas. Ir kas iš to?

P.S. Beje, tokia žinutė iš skirtingų kandidatų jau ne pirma atkeliavo iki manęs.

111 komentarų

 1. Regina

  Nu ką, …šoke visi? Ar savo rateliuose aptarinėjat sėkmes ir nesėkmes…Labanakt.

  Atsakyti
 2. Regina

  Mariau, nekabink man makaronų …. viskas kas nauja, tai gerai pamiršta sena…Tiesiog nusileiskim ant žemės, – buvai balsuot,…už ką balsavai, ….kodėl už tą balsavai… manai, kad kas nors pasikeis?…O kodėl nepasikeis?…

  Atsakyti
 3. Marius

  Regina, tai ir yra šansas į naują, nes ten kur viskas aišku ir suprantama yra sena ir įprasta.

  Atsakyti
 4. Regina

  Na, kuo toliau, tuo įdomiau…Pagalvojau, kad nesuprantu Mariaus…Dabar jau supratau, kad nesupratau ŠS…? DUOTI ar NEDUOTI, BŪTI ar NEBŪTI?

  Atsakyti
 5. šiaip skaitytoja

  Taip,Mariau,supratau,tikrai cituoju šventą raštą.
  Gaunasi taip,kad esu ožka,kuri neduoda pieno.
  Dėl to nelabai pergyvenu.Nes,kad „duoti pieno”,reikia pirmiausia pačiai suprasti,kad turi to pieno.O kai suprąsi,tai nebebus noro niekam duot.Nes puikiai suprasi,kad visi savyje turi to pieno.Bet problema Nr.1,kaip suprasti?

  Atsakyti
 6. Marius

  Jeigu ant popieriaus lapo nupiešime ožką, tai ji pieno neduos, nes tai tebus tik realios ožkos atspindys. Todėl religingų žmonių pasaulyje vienetai, o visi kiti religinio tūrinio žinovai. Religinio tūrinio žinovai gali mintinai cituoti šventą raštą, skaityti paskaitas, sakyti pamokslus, tai yra išstatyti kaip vertybę tą ožką, kuri pieno neduoda. Pavyzdžiui, Jėzus Kristus tapo bažnyčios, kurios turtas skaičiuojamas trilijonais prekiniu ženklu. Tas ženklas hierarchijos skalėje užima aukštą vietą. Todėl šis prekinis ženklas priduoda taškų ir politikams, kurie demonstruojasi bažnyčioje rimtais veidais. Vyksta spekuliacija Kristaus vardu, o Kristaus mokymas spekuliacijos įrankis.

  Atsakyti
 7. šiaip skaitytoja

  Pirma buvo Marius,po to Regina,o aš dar toliau 😆 Mes nieko” neatkasėme” 🙂 Tik nežinau,kurioje vietoje buvo qwerty,atsiprašau.
  Qwerty,prašau priminti 😆

  Atsakyti
 8. šiaip skaitytoja

  Beja,man labai ,tas visa mintis sukėlė,visos kitų mintys po spektaklio”Apie Dievo sūnaus veido koncepciją”.Labai gaila,kad pati nemačiau to spektaklio.Menininkas,režisierius išreiškė savo jausmus,savo mintis ir supratimą.Bet man kažkaip keista,kad „šūdas”(realiai,spektaklyje panaudotas),sukėlė tokį nepasitenkinimą.Atrodo,kad mes visi nevalgę sėdime ir nežinome,kas tas šūdas yra.Taigi mūsų pačių mėšlas,o nenorime pripažinti.
  Beje mano daržui taip reikėtų karvytės „šūdo”.Negaliu rasti.

  Atsakyti
 9. Regina

  Qwerty, kuriam tu ten alaus bare „užsibalsavai”? Gal galėtum ką nors per šventą raštą paaiškint Mariaus teoriją?

  Atsakyti
 10. šiaip skaitytoja

  Mariau, vėl skaitau „Naują testamentą”.Sakau „vėl,nes
  kažkada skaičiau,tai klausimų buvo milijonas,o prieštaravimų irgi.
  Tai,citata”mokinys nėra aukštesnis už savo mokytoją nei tarnas už šeimininką.Pakanka,jei mokinys prilygta mokytojui ir tarnas šeimininkui”.Kažką jau panašaus tavo postuose skaičiau.
  Taigi jei neturiu to,alternatyvaus proto,tai man ,nei Jėzaus,nei tavo mokymai nepadės.
  Darosi tikrai labai įdomu,įdomu tai,kad bandome gyventi pagal Jėzaus mokymą,kai net nesuprantame iš kokios matricos,jis kalbėjo.Todėl manau ir prieštaravimai ir netikėjimas ir t.t..

  Atsakyti
 11. Regina

  Tai Mariau, jeigu mes tave „atsikasėm” interneto platybėse, ar galim laikyti, kad esame vieno proto ir vieno kraujo? Ir ne tik tu Dievas, bet dievaitės ir mes su ŠS…ir tu nepasikėlęs aukštybėse?

  Atsakyti
 12. Marius

  „Argi jūsų Įstatyme nėra parašyta:
  Aš tariau: jūs esat dievai!?
  Taigi [Įstatymas] vadina dievais tuos,
  kuriems skirtas Dievo žodis,
  ir Raštas negali būti panaikintas.
  (10:34-35)
  Jėzus Kristus buvo griežtai pries hierarchiją, tai ryškiai atsispindi jo teiginiuose. Jeigu nėra hierarchijos tai Dievo sūnus negali būti aukščiau už kažką, pavyzdžiui bomžą. Arba pavyzdžiui, Jėzaus teiginys: “mylėkite savo priešus” yra grynai iš alternatyvios matricos. Jėzaus mokymas 100% ir priklauso alternatyviai matricai. Jėzus pat minėjo, kad jis iš kito pasaulio (kitos matricos). Mechaninio proto civilizacija yra ne vienintelė. Pavyzdžiui, archeologai kasinėdami su savo protu randa tai kokios jų proto savybės. Jeigu proto savybės kitos, tai ir radiniai bus visiškai kiti.

  Atsakyti
 13. šiaip skaitytoja

  Ir čia jau būtų mūsų PUIKYBĖ.Noras parodyti save ir pasipuikuoti prieš kitus,t.y herarchija,kurios alternatyviame prote,taip sako Marius,turėtų nebūti.

  Atsakyti
 14. šiaip skaitytoja

  Mes nieko nežinome,Regina.Bet jei kada paaiškėtų,kad tai Dievo sūnus..,tai įsivaizduok kokios būtume”pasikėlusios”.Šauktume,klyktume iš džiaugsmo,kad su Dievo sūnumi bendravome.Nesvarbu,kad internetu 😆
  O jei rimtai,tai man tikrai kažkuo panašu 🙄 ❓

  Atsakyti
 15. Marius

  Regina, yra proto pasaulis ir betarpiškas, tai du skirtingi pasauliai. Vaizduotė, fantazijos ir priklauso būtent proto pasauliui. Beje, kokios proto savybės tai tik toks ir jo bus pasaulis.

  Atsakyti
 16. Regina

  Mariau, bet žinau ir apie tavo vidinius bei išorinius organus…Ir visai nebūtina man matyti, paliesti, pauostyti, paragauti…Tam yra vaizduotė ir fantazija, kurios mane nuneša toli, toli (gilus atodūsis)

  Atsakyti
 17. Marius

  Regina, apie savo vidinius organus tu žinai iš anatomijos vadovėlio, bet ne betarpiškai – tiesiogiai. O tai visiškai skirtingos žinojimo rūšys. Gaunasi, kad savo vidų tu pažįsti tik per proto prizmę, bet ne betarpiškai – tiesiogiai. Pamėgink dabar, betarpiškai, tiesiogiai pažvelgti į savo vidų, gal tu matai savo kepenis, širdį, inkstus apie ką esi skaičiusi anatomijos vadovėlyje? Nėra ten viso to jei pažvelgsi į savo vidų dabar, betarpiškai, tiesiogiai! Įprasti analizatoriai, kuriuos mes kiekvienas atsinešame nuo gimimo: rega, klausa, uoslė, skonis, lytėjimas, kvėpavimas yra tinkami apčiuopti tik išoriniam pasauliui, bet visiškai netinkami vidiniam. Su jais tu nieko negali matyti dabar savo viduje – tiesiogiai. Tam, kad pamatyti kas tavo viduje yra dabar tiesiogiai reikalingi visiškai nauji analizatoriai, kurių tu neturi, bet jie yra pas kiekvieną potencijoje. Ir netgi jokio gatavo vidinio pasaulio nėra žmoguje, jį galima tik išvystyti iš savo potencijos. Panašiai kaip grūdelyje yra stiebas, lapai, bet ar išaugs iš to grūdelio medis neaišku, garantijų nėra.

  Atsakyti
 18. Regina

  O tai Marius, gal ir yra Jėzus, tik išmokęs klaviatūtą baksnot 🙄

  Atsakyti
 19. šiaip skaitytoja

  o man kažkuo panašu į Mariaus teorija.Net pati nesuprantu kuo?

  Atsakyti
 20. Regina

  Gerai parašė Jėzus….O aš jo net neskaičius panašiai ir elgiuosi…

  Atsakyti
 21. šiaip skaitytoja

  Jėzaus mokymas:
  „Nekraukite sau lobių žemėje,kur kandys ir rūdys ėda,kur vagys įsilaužia ir vagia.”
  „Kūno žiburys yra akis.Todėl,jei tavo akis sveika,visam tavo kūnui bus šviesu.”
  „Todėl aš sakau jums:per daug nesirūpinkite savo gyvybe,ką valgysite,nei savo kūnu,kuo vilkėsite.Argi gyvybė ne daugiau už maistą ir kūnas už drabužį?”
  „O kas iš jūsų gali savo rūpesčiu bent per vieną sprindį prailginti sau gyvenimą?Ir kam gi taip rūpinatės drabužiu?Pažiūrėkite kaip auga lauko lelijos.”
  „Taigi nesisielokite ir neklausinėkite:”Ką valgysime”,arba:”Ką gersime”,arba:”Kuo vilkėsime”
  „Taigi nesirūpinkite rytdiena,nes rytojus pats pasirūpins savimi.Kiekvienai dienai gana savo vargo”

  Atsakyti
 22. Regina

  Qwerty, ką veiksi lovoje, priklauso nuo to, su kokia proto rūšimi į ją nukeliauji. Jeigu nori medituoti – privalai eiti su alternatyviuju protu; jeigu nori sekso – neškis tiktai mechaninį protą, nes jis vienintelis sąlygoja, kad nesumaišytum ritmo 😆 😆 😆

  Atsakyti
 23. Regina

  Jeigu Mariau kalbi ne filosofiškai, o pragmatiškai, tai klasifikacija kitokia… Bent aš tai žinau mėsos rūšis: aukščiausia, pirma, antra ir subproduktai…Smegenys (ta vieta kur sėdi protas), priskirtinos subproduktams. Pagal anatominę sandarą, galvos smegenys skirstomos į didžiuosius pusrutulius (kairys, dešinys), tarpines, vidurines, užpakalines ir pailgąsias smegenis. Didžiuosius pusrutulius dengia tokia raukšlėta smegenų žievė. Tai pati svarbiausia smegenų dalis, sudaryta iš pilkosios medžiagos. Tačiau, vartojant į vidų daug tirpiklių, pvz.: tokių kaip alkoholis, ta pilkoji substancija išbalinama, ir tai nėra gerai…Būtent psichiką, ką Marius vadina protu, ir lemia ta pilkoji medžiaga. Toliau, pereinant nuo gastronominių ir anatominių dalykų, galima išnagrinėti kaip nerviniai impulsai per sinapses perduodami neuronams ir kaip informacija apdorojama smegenyse… ir kaip tą informaciją skirtingai apdoroja vyriškas ir moteriškas, racionalusis ir emocionalusis protai… Tai be galo plati tema, todėl reiktų susisiaurinti į mažesnius dalykus, nagrinėjant vienu kuriuo nors aspektu.
  Mariaus teorija yra unikali tuo, kad tokios niekur neskaičiau…Bet ar ji teisinga, – dar neįsitikinau.

  Atsakyti
 24. Qwerty

  Vargšelė mūsų Reginukas, net lovoje priversta kauptis balsavimui už kažikokias paraštinių gaujas 😕 Tikiu, kad bent jau ŠS lovoje prieš miegutį daro tai, kas ir prikauso jaunai ir sveikai moteriai-tiesiog mylisi 😛

  Atsakyti
 25. Marius

  Beje ir filosofijos čia jokios nėra, o grynai pragmatiškas išskaičiavimas. Juk vietoj vienos proto rūšies save padaugini ir turi dvi. Tik turint dvi proto rūšis įgauni ir pasirinkimo laisvę. Nes jeigu tik viena proto rūšis, tai pasirinkimo laisvės nėra, o tik tarnystė tai vienintelei proto rūšiai.

  Atsakyti
 26. Regina

  Optimistiškai nuteikta Mariaus, baigiu konferenciją ir keliauju į lovą, susikaupti balsavimui už kurią nors paraštinę partiją. Labanakt 😉

  Atsakyti
 27. Marius

  Qwerty, protas nėra blogis, blogis yra tik priėjęs ribą protas ir tai tik sąlyginai. Nes kiekviena patologija yra ir šansas į savo naują.
  Regina, priešingai alternatyviame prote depresijos nebūna, o nesibaigiantis optimizmas, galinga kompleksinė stimuliacija. Jeigu prote, kuriame yra hierarchija, gyvenimas vyksta laukiant ypatingų įvykių, tai alternatyviam protui kasdienybė tokia pat ypatinga. Džiaugsmas čia kompleksinis, o ne nuo laukiamo, įtikusio protui įvykio.

  Atsakyti
 28. qwerty

  Regina, šio Mariaus posto perskaitymas yra viena.Pirmas įspūdis antra. Jo turinio suvokimas- trečia. Pilnas suvokimas gal dar visai kas kita..

  Atsakyti
 29. Regina

  Mariau, nupiešei tikrų tikriausią depresiko ir pochuisto portretą… Tokiai būsenai pasiekti nereikia jokio proto, tik valandų valandas žiūrėti į vieną tašką. Amen.

  Atsakyti
 30. qwerty

  Mariau,protas yra blogis. Bent jau užprogramuotas. Tai šio tavo posto (kaip ir visos tavo asmeninės teorijos Apie Mechaninį protą) esmė.
  Bet ne apie tai. Ar gali ką nors Reginai ir ŠS dėl taurės vyno papostinti…?

  Atsakyti
 31. qwerty

  Beje, kodėl Dainius nepasitarė su mumis? Kodėl renka pinigus pats vienas? Bent jau būtų davęs mygtuko pavadinimą sugalvoti. Aš tai manau, kad geras būtų toks:”HELP, KIEK KAS GALI, PLEASE”.

  Atsakyti
 32. Marius

  Atkreipkite dėmesį į tai, kad niekas nėra pats sau priešas ir nenori, kad jam būtų blogiau. Todėl visi žmogaus veiksmai yra nukreipti, kad būtų geriau. Bet iš kur tuomet atsiranda blogis? Iš to galima daryti išvadą, kad geruose ketinimuose ir slypi blogis. Reikalas tame, kad geri ketinimai kinta. Dabar jie geri, bet
  Proto rūšis, kuri viską skirsto į du polius ir pirmenybę atiduoda teigiamam poliui( sėkmei, gėriui, tiesai, laimei, aukščiausiam, svarbiausiam, prasmingiausiam ir t.t.) turi ribą. Iki ribos pirmenybės atidavimas teigiamam poliui vysto, o priėjus ribą apsunkina psichiką, slopina gyvybingumą, kelia įtampą, didina nepasitenkinimą gyvenimu. Bet nepaisant viso to, ši proto rūšis neturi ribos jausmo ir siekia išsaugoti save. Žmogus tampa šios proto rūšies įkaitu – vergu. Įvykiai, situacijos tampa tik per šio proto prizmę. Nesunku pastebėti, kad po šios proto rūšies kategorijomis kaip laimė, sėkmė, gėris, tiesa ir t.t. slypi troškimas pratęsti šią proto rūšį iki begalybės. Išeitis yra alternatyvi proto rūšis. Tai reiškia atsisakymą bendrininkauti priėjusio ribą proto savybėms. Alternatyvi proto rūšis neturi tokios savybės kaip pirmenybės atidavimas ( hierarchijos). Bendrininkavimas hierarchijai čia baigiasi, ją keičia lygiateisiškumas, lygybės išmintis. Visiškai keičiasi ir logika, elgesys, reakcijos į tas pačias situacijas, įvykius. Automatiškai keičiasi ir psichika su emocijomis. Pavyzdžiui, žmogus su alternatyviu protu nestato ir neturi gyvenime jokių tikslų, jis nesiveržia ir į geresnį rytojų, nesilygina su kitais ir nesiveržia pirmauti, būti pranašesniu, pasirodyti, jis nesivaiko prestižo, išskirtinio dėmesio, ypatingų žmonių ir vietų, daiktų , nesivaiko savo teisybės t.t. Įprastam protui, kuriame yra tokia savybė kaip hierarchija tai kelia tikrą siaubą, juk jis siekia save pratęsti iki begalybės – išsaugoti. Bet iš alternatyvios proto logikos gaunasi, kad
  1.Ten, kur nėra aukščiausio, ten nėra ir žemiausio.
  2. Jei nėra vertybių, tai nėra ir ką vogti, ar sau priskirti su tikslu pasipuikuoti.
  3. Ten, kur nėra pranašumo įrodymo tai nėra ir vergų.
  4. Jeigu nėra pirmenybės atidavimo, tai viskas ir kiekvienas užima savo vietą kaip svarbiausias.
  5. Ten, kur nėra teisybės, tai nėra ir melo.
  6. Ten, kur nėra pranašumo, tai nėra ir pergalių, nugalėtojų.
  7. Ten, kur nėra reikšmingo, tai nėra ir įsižeidimų, įsižeidusio.
  8. Ten, kur nėra pagyrimų, tai nėra ir ką žeminti.
  9. Ten, kur nėra ypatingo, ten viskas, kiekvienas tampa ypatingas.
  10. Ten, kur nėra Dieviško, viskas ir kiekvienas tampa Dievišku.
  11. Ten, kur nėra Dieviško, nėra ir velnio ir t.t.
  12. Ten, kur nėra prasmingiausio, viskas ir kiekviena tampa prasminga ir t.t.

  Atsakyti
 33. qwerty

  Regina, apie nedorą Tomkų tai jau tikrai nerašyk.Čia exkliuzyvinė Dainiaus tema.Jis šia tema net pinigus įsigudrino rinkti (žiūrėti aukščiau, kur yra mygtukas su užrašu „Donate,please” (gal geriau būtų „Help”, graudžiau kažkaip skambėtų, gal pirštukai labiau atsilenktų piniginę atvert…) todėl tau iki Dainiaus šia tema tikrai dar toli.Ieškok kitų temų…

  Atsakyti
 34. qwerty

  Regina,nejau aš panašus į antstolį? Prajuokinai 😆 😆 😆
  Deja, santykių su manimi nutraukti tau šiuo pagrindu nepavyks, aš tikrai ne antstolis 😆

  Atsakyti
 35. Regina

  Palauk, peržiūrėsiu Dainiaus archyvą, kad nesikartočiau apie kokį nedorą Tomkų…Bet Qwerty, pirma pasakyk, ar tu ne anstolis? Jeigu antstolis, tai visus santykius su tavim nutraukiu čia ir dabar ir amžiams.

  Atsakyti
 36. qwerty

  Regina, gerą įrašą, kurį Dainius patalpintų ir visi komentuotų. Štai ką surašyk (nors gi sakiau,kad nespausiu… 😎 )

  Atsakyti
 37. Regina

  Qwerty, bendrai galėčiau padėt…Teisę išmanau…Ką surašyt?

  Atsakyti
 38. Regina

  Qwerty, aš irgi nusprendžiau, kad esu perfekcionistė…O, bet, tačiau. kadangi perfect neišeina, tai ir nedirbu…Nes man bele kaip – nepatinka. Beje, o kodėl tu kaip jautis? Ką, tu kastratas 🙄 Nerašyk šitaip gyvenime! Nu, nu, nu…

  Atsakyti
 39. qwerty

  Regina, šiandien buvo sunki diena. Šeštadienis-tačiau dirbau kaip jautis…Esu perfekcionistas, prie to dar negaliu netesėti duoto žodžio, pažado.Viską turiu atlikti laiku ir gerai. Geras kokteiliukas gaunasi…, ar ne? 😛 Todėl kartais laikas būna suplanuotas minučių tikslumu.Jei ne ipadas ir ifonas, tai čia rašyti galėčiau tik vakarais.ŠS klausė dėl tikslų, tai gal vienas mano tikslų ir yra „pliurpi ką nori” trumpose pertraukėlėse tarp darbų…?

  Atsakyti
 40. Regina

  Taip Qwerty, pato-o-o-o-gus toks bendravimas…ant dykučio, tskant…Nereikia damoms nei kavos pastatyti, nei tauriųjų gėrimų įpilti…Pliurpi ką nori, ir kiek nori…

  Atsakyti
 41. qwerty

  Dar keletas vertimų iš kačių kalbos:”…tu jau čia papostinai, kaip kokiai pirmokei… Jau aš bent save kotiruoju kokiu penktokės lygiu… šiuo atveju tu mane labai nuvertini ir laikai kvailute…”

  Ji tokia žavinga su tais savo nagučiais ir nekaltomis ambicijomis..

  Atsakyti
 42. qwerty

  Be to ką pasakė Marius, nieko negaliu pridurti: čia mes bendraujame patys su savimi…

  Atsakyti
 43. šiaip skaitytoja

  taip ,qwerty,artimi ir mylimi..suprantu,tikrai nieko geresnio nerasi.O čia?Čia nei artimi,nei mylimi.
  Bendraujame?Tada turėtume „į vienus vartus”,varyt,tai vadintusi bendras supratimas,bendra kalba.Diskutuojame?-taip tikrai taip,bet su savimi,nes suprasti,pažinti,pamatyti kito mintis,emocijas,norus-neįmanoma.Ką čia veikiame nežinau,bet kažką veikiam ir tiek.Kas su tikslu ir norais, o kas šiaip.

  Atsakyti
 44. qwerty

  Regina,kačių kalbą aš tikrai moku!! Galime kartu parašyti pasaką vaikams apie dviveidę katinę Reginą, kuri gyveno tarp trijų žalių šiukšlių konteinerių ir labai mėgo pagyrimus. Juokingiausia, buvo kuomet ji rodė man savo nagučius, aiškindama kaip dėl jų jos visi bijo:)

  Atsakyti
 45. qwerty

  ŠS,negali žmogus visko suprasti.Netgi Marius, ar Regina.Jie galbūt taip pat nesuprastų, jei čia kalbėtų koks nors kvantinės teorijos žinovas 😛
  Mano kalbėjimo tikslas yra bendravimas. INes bendravimas ir yra pats vertingiausias, tikriausias, natūraliausias ir vertingiausias dalykas pasaulyje. Na pagalvok, ŠS, kas gi gali būti maloniau, geriau ir vertingiau, nei bendravimas su tau mielais, artimais ir mylimais žmonėmis? Galime kirsti lažybų, kad nesugalvosi nieko už tai geresnio.

  Atsakyti
 46. qwerty

  Mariau, bespridielščikai, kurie nuverčia iki tol buvusius bespridielščikus ir paima valdžią, kaip taisyklė yra daug blogesni už savo pirmtakus. Mes vienminčiai, valio 😛

  Atsakyti
 47. Regina

  Qwerty, nesikuklink, dar pasirodo moki ir kačių kalbą 😆 …Kur jau čia mums prie tavęs lygintis…
  Smagu, kad vyrams neleidžia damos nuobodžiauti,- Dainiui siuntinėdamos priešrinkiminius SMS,… o bloge triūsia paskeisdamos ŠS su R. 😆 😆 😆

  Atsakyti
 48. šiaip skaitytoja

  Ne qwerty,tu irgi Aristokratas,nes taip kalbi..,kad ŠS nesuprastų. 😆 Na tik būtų įdomu sužinoti tavo kalbėjimo tikslą?Mano tikslas tai paskaityti ir kažką įdomaus, naujo sužinoti.

  Atsakyti
 49. Marius

  Qwerty, mano nuomonė tokia, kad aš nepalaikau bispridielščikų valdžios, bet nepalaikau ir kovojančių prieš bispridielščikus jų pačių metodais. Nes jeigu sistema priėjusi ribą, tai neįmanoma išspręsti problemų tos pačios sistemos metodais, tai tik dar labiau gilins ribinę būseną. Matricos uždarumo dėsnis.

  Atsakyti
 50. Qwerty

  ŠS, mes su tavim panašūs. Mano tas” kalbų” mokėjimas ir yra tik mokėjimas. Natūra kitokia-primityvi, t.y. paprasta (nepyk, nes kalbu ir apie save). Regina, Dainius ir Marius kiek kitoki.Aristokratai.

  Atsakyti
 51. šiaip skaitytoja

  qwery,aš skaitau,tavo parašymus.Puiku.Džiaugiuosi,kad moki ne tik anglų :)net baltai pavydžiu(norėčiau pati) 🙄
  Bet gerą pusmetį paskaičiusi Mariaus(man velniškai įdomu,nes nieko nesuprantu 🙂 )pagalvojau,kad gaunasi taip-gėris nėra geriau už blogį,o blogis nėra geriau už gėrį.Tada reiktų pereiti į kitą matricą,kur nėra nei blogo,nei gero.
  O čia kaip padaryt nežinau.Čia aš kalbuosi su savimi,(Mariaus mintys) 😆

  Atsakyti
 52. qwerty

  ŠS, čia Marius mane įraukia.Įprastai aš rašau „be filosofijų”, konkrečiai.Nors jei kas tai gerai moku teisinę,filosofinę ir kitokias kalbas, ne tik anglų 😛

  Atsakyti
 53. šiaip skaitytoja

  qwerty,kas yra „sąmoninga dorovinė blogybė”,”gėrio trūkumas”,”blogio padarinys”?
  Na neįsijauskite taip..Rašykite aiškiau.Nes jau Mariaus sunku suprasti,bet qwerty,irgi neatsilieka..ir
  už mano matricos ribų.
  Jei tik šiaip pliurpiate,tai plirpkite.Bet jei norite,kad dar šiaip kas suprastų..Tai gal galima aiškiau? 😆

  Atsakyti
 54. qwerty

  Dainiau,tarkime kokios metafizinės filosofijos tradicijos sekėjai jau seniai pasakė,kad blogis,kaip sąmoninga dorovinė blogybė, neturi savo atskiros tikrumo būties, o yra praradimas, gėrio trūkumas, kaip kad blogio padarinys ir nemoralinė blogybė tėra tik būties pilnatvės ir tobulumo trūkumas (koks nors gnostikas, ar kitokios dualistinės teorijos šalininkas įrodinėtų kitaip ir etc.)
  Bet kuriuo atveju blogio ir gėrio šaltinis yra valdžia. Todėl ir niekas neginčys, kad žuvis pūna nuo galvos. „Protinga valdžia”, jei tokia ir būtų, tai ji būtų jau anapus gėrio ir blogio…

  Atsakyti
 55. Marius

  Qwerty, žuvis pūna nuo galvos, todėl pavyzdžiui, pirminiai teroristai yra Amerika, Rusija , o Lietuvoje ne DK partija, bet valdžia. Protingą valdžią teroristai koreguoja, o bispridielščikų valdžia savo pačių aukas apkaltina terorizmu ir kovoja prieš juos.

  Atsakyti
 56. qwerty

  Įdomu ką šiuo klausimu mano būsima žymi „kolumnistė”, kuri šiuo metu yra gilioje deprAsijoje?
  ŠS, galėsime stebėti ypač retą atvejį: Mariaus ir Reginos nuomonės idealiai sutaps 😛

  Atsakyti
 57. qwerty

  Mariau, nuo kada dorovinio gėrio priešingybė, sąmoninga dorovinė blogybė, gėrio trūkumas ir blogio padarinys yra kova prieš neteisybę?

  Sakai, kad tikrą marginalą pažinsite iš neigiamo požiūrio į marginalus ir iš geros nuomonės apie save (čia taikai man už matricą:).Bet kuriuo atveju esi teisus. Apsimetimas -tik viena iš daugelio neigiamų marginalo dorovinių savybių.

  Bet negalima sutikti su tavo teiginiais dėl prezidentės-gimdytojos ir jos vaikų. Esmė tame, kad pirminis blogis, piktavališkumas yra nepavaldūs nei prezidentėms, nei kitiems valdovams.
  Veikiau priešingai-pastarieji yra pavaldūs…

  Atsakyti
 58. šiaip skaitytoja

  Mariau,tiesiog puikiai ir aiškai parašei.Žaviuosi.

  O kai tas „vaikelis”(kūdikėlis-DK),užlips tėveliams ant galvos..Galės tėvas ir motina,kaltinti tik save.
  Tik deja,jie kaltins šiaip kažką.

  Atsakyti
 59. Marius

  ,,Niekingų” marginalų pavyzdžiui, DK partija politikoje yra kovos prieš neteisybę pasekmė. Šios partijos gimdytojai (tėvas ir motina) yra valdančioji valdžia (konservatoriai) ir prezidentė, kurie akcentuoja savo gerus darbus tautiečių labui. Atkreipkite dėmesį į tai, kad A. Kubilius pastoviai deklaruoja kiek jis gero padarė, o prezidentė tai užtvirtina tiems, kurie nežinojo ar abejoja…
  Bet jų gero, teisingo ir protingo valdymo pasekmė yra DK partija ( konservatorių ir prezidentės valdymo rezultatas – vaikelis) nesutinka su savo gimdytojais.
  DK partija nesupranta, kad ji gimė dėka konservatorių ir prezidentės valdymo, o konservatoriai ir prezidentė nesupranta, kad DK partija yra jų vaikelis. Kai vaikai niekina ir kaltina savo tėvus yra užribis ir kai tėvai nepripažįsta savo kūdikio irgi yra užribis.
  Dar baisiau, kai tėvai mano, kad savo vaikams tiek daug gero padarė… Yra sakoma: gerais ketinimais pragaras grįstas. Todėl tikrą marginalą pažinsite iš neigiamo požiūrio į marginalus ir iš geros nuomonės apie save.

  Atsakyti
 60. qwerty

  „…jas siunčia tik silpnavaliams, neapsisprendusiems……” (Regina)
  Todėl ten vietoje 🙁 , turi būti 😆

  Atsakyti
 61. šiaip skaitytoja

  Puiku ❗ Dainiaus”blogas”( o gal „geras” ❓ ),GYVAS ir savaitgalį.Rašykite,nes skaitytojų turite,bent vieną tikrai 😆
  O man, šiaip skaitytojai, SMS niekas,nesiunčia 🙁
  Ką aš ryt darysiu? 🙄

  Atsakyti
 62. Qwerty

  ok, nespausiu.Jei norėsi tai parašysi ir neraginama.Bet labai labai norėčiau paskaityti kada nors… 😛

  Atsakyti
 63. Regina

  Qwerty, šia tema daugiau nepasakysiu nieko….nenoriu, nes mane veda į deprasiją…. Taškas.

  Atsakyti
 64. Qwerty

  Nepartinis. Jokiai niekada nepriklausiau.Gerai tai, ar blogai, čia jau kitas klausimas.

  Atsakyti
 65. Qwerty

  Regina, aš jau laukiu tavo apžvalginio įrašo. Galėtum tapti gera kolumniste…

  Atsakyti
 66. Regina

  Qwerty, šiuo atveju tu mane labai nuvertini ir laikai kvailute…Ne nuo „ekspertų” skaitymo aš tokia žinanti…. Tiesiog, ne savo noru įsivėlusi į vieną istoriją, aš sąmoningai praėjau kryžiaus kelius, kad suprasčiau, kas darosi savivaldybėje, kas darosi apskrityje, kas darosi eilėje ministerijų ir joms tiesiogiai pavaldžių įstaigų, kas darosi pačioje generalinėje ir rajono prokuratūrose, kas darosi Seime…Daug sužinojau…Tiesą įrodžiau, bet man nuo to geriau nepasidarė… Atvirkščiai, – praradau bet kokią motyvaciją gyventi…
  Ai, tiek to,… geriau pašnekam apie… apie… apie…meilę. Ai, ir čia blefas, iliuzija, miražas…ai…

  Atsakyti
 67. Qwerty

  Lietuvoje normalių partijų nėra.Yra grupuotės.Esminis skirtumas-koks paraštinių ir jų kliedesių procentas konkrečioje grupuotėje.Kuo toks procentas didesnis, kuo daugiau grupuotėje „šerifų” ir kitokių „Lietuvos gelbėtojų”, tuo tam tikra grupuotė yra marginalesnė.Pagal tai ir galime atriboti.

  Atsakyti
 68. Qwerty

  Regina, mano tau draugiškas patarimas būtų mažiau skaityti tokius ir panasius „ekspertus”. Paraštinis mėšlas.Baisiausia ir yra tuomet, kai pusė teisybės, o pusė melo.Bet tu tai suprasi vėliau, dabar gi įtikineti, argumentuoti ar kitaip su tavim dėl to ginčytis – kaip su pliku pešiotis 😛

  Atsakyti
 69. Regina

  Qwerty, gerai, jeigu bus laiko ir noro, šias dvi dienas galim skirti politikai… Bet atsimink, kad dėl politikos dažnai susipyksta ir geriausi draugai…Todėl už pasekmes neatsakau 🙂
  Tai gal pirmiausia paaiškink, kas tie nemarginalai? Nes kaip suprantu pagal tave, tai tos „gerietės” sisteminės partijos, kurios pasikeisdamos vis valdė šalį -konservai, socdemai, liberastai, Tvarka teisingumas…Kokį rezultatą turim? Išeikvotą tarybiniais laikais sukurtą turtą, kvailomis reformomis sugriautą žemės ūkį, švietimo, sveikatos sistemas…į aklavietę einančią socialinio draudimo sistemą….Nedarbas, emigracija, socialinė atskirtis… Korupcija, nepotizmas, neteisingumas, nebaudžiamumas… Kas dėl to kaltas,- rusai, pasaulinė krizė, globalizmas? Ne, – priežastys yra vidinės ir tik maža dalimi šie dalykai įtakojo…
  Dėl ko aš tikrai nebalsuosiu už buvusius…Suprantu, kad ir šitose partijose yra puikių, sąžiningų žmonių, bet jie surišti viena virvute… O žmonėms kuriama iliuzija, kad jie valdo šalį per savo demokratiškai išrinktus atstovus 😆 …Tai blefas…Šalį valdo MAFIJA.
  Geriau paskaityk http://www.ekspertai.eu/kada-tauta-prareges-arba-kam-skambina-varpai/

  Atsakyti
 70. Qwerty

  Regina, nekritikuosiu, tačiau man labai keista stebėti, kuomet protingi žmonės tarsi apanka ir susižavi niekingais marginalais. Negaliu to paaiškinti. Dainiau, Mariau, gal jūs tai galite padaryti?

  Atsakyti
 71. Regina

  Qwerty, nežiūrėjau to filmo, nes nebuvau mačiusi pirmos dalies – „Iš kur atsiranda pasakos”…Aš tai spėju, kad iš valdžios ir politikų, …na nesvarbu…Prie progos man papasakosi, kur iškeliavo…
  Tačiau apie vakarykščius debatus….Taip, Pumprickaitė neblogai vedė laidą ir valdė jos dalyvius, bet man viską man sugadino jos kivirčas su Venckiene, kuris parodė vedėjos šališkumą…Tą reikėjo palikti užkulisiams.
  Jeigu, kalbant apie Venckienę, nesu jos didelė gerbėja kaip politikės. Politika yra platus reikalas ir ją naudoti tvarkant savo asmeninius dalykus, tiesiog NEGALIMA. Venckienė nesugebėjo tų dalykų atriboti. Turėdama didžiulį užtaisą savo rankose, kuris galėjo iš esmės keisti Seimo sudėtį ir atnešti visai kitos kokybės politiką, ji padarė didelį p-š-š-š—….
  Nežiūrint į tai, aš rinksiuos tarp dviejų partijų – DK ir koalicijos ULL…
  P.S. Qwerty, gali mane kritikuoti, – tam turiu pakankamą atsparumo laipsnį 😛 Nebijok, niekur nepabėgsiu…O jeigu kada išeisiu, tai išeisiu tyliai – be jokių išankstinių pareiškimų…

  Atsakyti
 72. Qwerty

  Labanakt, Regina, prieś tai per LRT kartu pažiūrėkim filmą „Kur iškeliauja pasakos”…

  Atsakyti
 73. qwerty

  Jei atvirai, tai Pumprickaitė mane žiauriai sužavėjo.
  Regina, aš noriu, kad tu būtum tokia 😛

  Atsakyti
 74. qwerty

  „…Pumprickaitė šlykščiai užsipuolė Venckienę…
  Iš pagarbos tau čia patylėsiu…

  Atsakyti
 75. Regina

  Kaip visada, geriausiai pasirodė Romanovas. Pumprickaitė šlykščiai užsipuolė Venckienę. Dabar aš paklausiu Dainiaus – kiek atlyginimo gauna Siauras, Miliūtė, ta pati Pum… Kas sprendžia, su kuriais žurnalistais sudarinėti sutartis ir kokį atlyginimą mokėti?

  Atsakyti
 76. qwerty

  Dėl to šv.Gralio, tai galite pasitikrinti VRK puslapyje atidarinėdami šio veikėjo anketą 2012, 2008, 2004, 2000 m.m. ir t.t., Seimo rinkimuose, bei atitinkamuose (jau kitokių metų) savivaldybių tarybų rinkimuose.

  Atsakyti
 77. qwerty

  po pertarukos žiūrim toliau. Prieš pertrauką kalbėjo toks vienas pakankamai niekingas ilgametis funkcionierius nuo politikos iš Kauno Buškevičius. Pumprickaitės paklaustas, kas gi gero nūdienos Lietuvoje pasidžiaugė, kad prie dramos teatro protestuojai susirenka protestuoti prieš tam tikrų spektaklių rodymą… Beje, šio veikėjo pajamų deklaracijoje nurodomas privalomas registruoti turtas jau daugelį daugelį metų- nuo kokių 1994 m. iki 2012 m. yra stabilus-7440,00 Lt. Gal šis veikėjas atrado NT Šv.Gralį, kaip manote?

  Atsakyti
 78. qwerty

  Žiūriu ir aš. Pumprickaitei mano asmeninis Puliceris. Ji geriausia. Ji ne „bando”, kaip sakė Dainius, o labai tinkamai veda, moderuoja laidą.Kas tikrai nėra lengva, kuomet studija pilna violetinių ir kitokių gudrių vagnorių…

  Atsakyti
 79. Regina

  Einu žiūrėt, ką paskutinį priešrinkiminį vakarą papasakos Pirmininkai….O dėl temos, jo – rašysim.

  Atsakyti
 80. Regina

  😆 😆 😆 …ne, Qwerty, čia jau romanas apie gyvulių ūkį, iš fantazijų pasaulio…Reikia normalią gyvenimišką temą…

  Atsakyti
 81. qwerty

  Regina, kad tavo „sausas ir kapotas”stilius būtų tinkamas rašyti tik skundus, tai tikrai nepastebėjau 😆
  Temą pasirink pati, kad ir apie kates. („Labas”,-išgirdau anądien eidamas pro šalia mano namų stūksančius tris linksmai žalius šiukšlių konteinerius.
  -Laba diena,- mandagiai atsiliepiau, bet atsisukęs nieko nepastebėjau.
  – Aš čia,- pasigirdo balsas,- šiukšlių konteineryje…
  – Čia tu, Regina?- paklausiau aš.-tau šiandien kaip ir visuomet-pagyrimų?
  – Aš esu dviveidė katė,o mano stilius niekam tinkamas, tačiau pagyrimai mane veikia kaip balzamas. Dabar gali pasakyti juo kelis- tarė dviveidė katė Regina.
  -Tu labai daili, bet gal geriau eik šen, pažaisime,- pasiūliau.- Man labai liūdna, liūdna nuo to vakaro, kuomet „išėjau” iš Dainiaus blogo ir praraudojau čia tave apsikabinęs. Pameni?
  – Pamenu. Bet šiandien aš negaliu su tavim žaisti,- tarė katė Regina.- Aš neprijaukinta. Ir šiaip esu netobula. Kažkokia sausa ir kapota, juk sakiau
  – A, atsiprašau,- atsakiau aš ir nusliūkinau šalin. (ką nors su Dainium pagalvosim) 😛

  Atsakyti
 82. Regina

  Ačiū, Qwerty…man labiausiai trūksta pagyrimų, – kaip balzamas veikia 😉 Rašytoja aš bloga, man trūksta idėjų ir mano stilius tinkamas rašyti tik pareiškimus, prašymus, skundus ir pan. rašliavą. Na, dar gal tinkamas replikuoti…Na, bet pabandysim, ką nors suklijuoti…Tiktai kaip su techniniais dalykais, kad atrodytų kaip Radzevičiaus? Dainiau, ar siųst tau emailu? Bet prie pavadinimo dar būtinai turėsi nuo savęs pridėti, ką nors tokio- „puikumėlis”, „gražumėlis”, „nejuokinga”, kad atrodytų kaip tavo 😛 …

  Atsakyti
 83. qwerty

  Regina, iš mūsų visų (Dainiaus, Mariaus, ŠS, tavęs ir manęs) tu rašai geriausiai. Bet tau reikia erdvės. Laisvės. Palaikymo. Pripažinimo. Tai tau būtinos pakopos. Todėl pabandom.Startuojam, ok?
  Marius taip pat rašo gerai, tačiau jis yra ribotas. Stiprus tik savo susikurtame lauke. Ištrauktas iš įprastos matricos-atrodys nekaip.Kita vertus rašydamas lauke, kuris veikia pagal jo sukonstruotus modelius – yra galinga jėga.Todėl jo straipsniai taip pat būtų jėga.
  Dainius yra geras, tačiau netalentingas blogeris. Ir jis tai žino. Todėl nesupyks.
  ŠS skaitytojai dar bus proga pasireikšti. Beje, jos stilius originalus.
  Todėl pradėti teks tau, Regina.Po to bus mano eilė 😎

  Atsakyti
 84. Regina

  Qwerty, tavo idėja gera…Tik tai tu mane pervertini, – nesu aš kūrybingas žmogus ir nebaigus žurnalistikos. O mano rašymo stilius – sausas ir kapotas…Na, pabandyti galima…o kokios temos domina? O gal Marius pradėtų? Bet jo kalbą sunku suprasti, kaip kokio Ozolo ….Jis ten kai pradės fliuksuoti 🙄

  Atsakyti
 85. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  qwerty, mielai įdėsiu įdomu tekstą. Ir pats pakomentuosiu. Rašyk. Regina, tu irgi. Marius ir taip skaitomas. Jo komentarus skaitau su dideliu malonumu.. Beje, manau, kad aš gaunu kaip ir daugelis ktų. Automatu. Nes visus politikus, kurie siunčia, pažįstu asmeniškai. Bet jie net nesivargina siųsti asmeniškai. Tekstas ryškiai pritaikytas klientui no name.

  Atsakyti
 86. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  qwerty, mielai įdėsiu įdomu tekstą. Ir pats pakomentuosiu. Rašyk. Regina, tu irgi. Marius ir taip skaitomas. Jo komentarus skaitau su dideliu malonumu.

  Atsakyti
 87. qwerty

  Regina, parašyk gerą įrašą. Kad visi norėtų komentuoti.Nenukrydami į šoną. Įkalbėsime Dainių tą tavo tekstą patalpinti įrašo vietoje. Jei tau pavyks (o jei ir ne, nesvarbu) kitą tekstą jau rašysiu aš. Vėliau gal Marius, ŠS…

  Atsakyti
 88. qwerty

  Regina, čia neaišku kiek dar tie qwerčiai ar mariai yra žinomi 😛
  Tačiau blogiausia ir yra tai, kad Dainius būtent taip ir galvoja 😉

  Atsakyti
 89. Regina

  Dainius galvoja dėl to, kad jis žinomas ir dar Pirmininkas :DDDD… Nu tep ir yra.

  Atsakyti
 90. qwerty

  Juo labiau, kad:”… man siunčia ir siunčia…”(iš pavadinimo)

  Atsakyti
 91. qwerty

  „…O tuo metu į mano mobilųjį telefoną atkeliauja tekstas trumpąja žinute” (Dainius).

  „Na man, kažkodėl nesiunčia SMS…Aš manau, kad jas siunčia tik silpnavaliams, neapsisprendusiems…” (Regina)

  Marius, Qwerty ir ŠS galvoja, o kas tuomet yra tas mūsų Dainius…? 😆

  Atsakyti
 92. qwerty

  Regina, problema ne tik forma.Svarbu ir turinys.

  Juo labiau, kad vis dar galioja turinio viršenybės prieš formą principas.

  Regina, reikia imtis iniciatyvos. Padėti draugui. Dainius yra beviltiškas. Misijos išsekina visas jo ir taip ribotas jėgeles. Įrašų kokybė apgailėtina.Todėl gerus įrašus teks kurti patiems.

  Marius ir ŠS neprieštaraus 😛

  Atsakyti
 93. Regina

  Aha, Dainius labai vertina taisyklingą rašyseną…Aš tik dėl jo čia ir stengiuosi..

  Atsakyti
 94. qwerty

  Realiai nebuvau išėjęs.Skaičiau.Ten buvo tik emocinė deklaracija. Tavo įtakoje, beje.Pastebėjau,kad tu turi man galių 🙄

  Atsakyti
 95. Regina

  Qwerty, valio. kad sugrįžai!!! Norėjau atsiųsti Flashmob Flash Mob – Ode an die Freude ( Ode to Joy ), nes be tavęs nesigroja šitas orkestras…Maesto arba nuolat teisinasi, arba kvailai šypsosi 😆 😆 😆

  Atsakyti
 96. qwerty

  „Kaip tu ją nubausi, kokių imsies priemonių kaip doras ir atsakingas pilietis?”

  O tai, kad Dainius tos damos konkretų, šiurkštų pažeidimo faktą paviešino savo asmeniniame bloge, ar tai nėra tinkama priemonė?

  Atsakyti
 97. qwerty

  Regina,pasijuokim: „…tai gerai, kad bent su lietuviško raidėm parašė – be jokio šveplavimo” (Dainius Radzevičius) 😆 😆 😆

  Atsakyti
 98. Regina

  Nu, Dainiau…. Tu jau čia papostinai, kaip kokiai pirmokei… Jau aš bent save kotiruoju kokiu penktokės lygiu… Na gerai, iš Vaigausko sužinojai, kad ta dama priekabiavo prie tavęs neteisėtai…Kaip tu ją nubausi, kokių imsies priemonių kaip doras ir atsakingas pilietis?

  Atsakyti
 99. Dainius Radzevičius

  regina, todėl ir svarbu fiksuoti pažeidėjus. Kad žinotume

  Atsakyti
 100. Regina

  Gerai, Vaigausko rinkimų komisija fiksuoja, kad tai pažeidimas, nu ir…Ar už tai nors vieną nubaudė pinigine bauda? Ar nor vieną partiją už rinkėjų papirkinėjimą eliminavo iš rinkimų? Aš tai negirdėjau…Tai gali sėkmingai ir toliau fiksuoti pažeidimus be pasekmių.
  Man tai kažkaip suveikia atvirkščiai – pagal principą „siūloma prekė pigi”….Net ir turgui, jeigu man iš karto įkyriai lenda į akis, nuo tokio pardavėjo tuoj pat nueinu tolyn.

  Atsakyti
 101. Atgalinis pranešimas: Politikų SMS agitacija – pažeidimas. O man siunčia ir siunčia… | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 102. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  mano meilas irgi pilnas. Taip skaant, nuo kairės iki dešimės esantys siuntinėja. Bet mano tel yra viešai yra skelbiamas internete, ati gal todėl siunčia?

  Atsakyti
 103. Regina

  Na man, kažkodėl nesiunčia SMS…Aš manau, kad jas siunčia tik silpnavaliams, neapsisprendusiems…Tiesa, mano emailas jau perpildytas tokiomis žinutėmis (gailiuos, kad paviešinau)…Bet žinau kur tokiems dalykams stovi šiukšliadėžė…Anokia čia ir problema.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *