Spaudos pasitikėjimo deficitas. Ką darys vyriausieji redaktoriai?

Naujienų portalas Delfi.lt surengė žmonių apklausą apie žiniasklaidą ir iš karto paskelbė apie apklaustųjų prognozuojamą spaudos mirtį. Mano nuomone, kiek ankstoka skelbti tokias prognozes, bet… Žmonių nuomonė tikrai svarbi turėtų būti visiems spaudos redaktoriams.

Kaip ten bebūtų, viešai skelbiama žmonių nuomonė turi nemažai įtakos ir vartojimo įpročiams, o artėjant 2013 metams tokios žinios gali priversti susimąstyti daugelį laikraščių ar žurnalų prenumeratorių, ar jie dar nėra kokie nors atsilikėliai, kurie prenumeruoja niekam nereikalingą daiktą.

Jei tikėtume skelbiama apklausa, Lietuvoje žiniasklaida pasitiki tik 39,5 proc. respondenų. Šis skaičius gal ir nebe toks svarbus, nes žiniasklaida nepasitiki net 45,1 proc. Jei prie pasitikėjimo stokojančių asmenų pridėsime ir tuos 15,4 proc. apklaustųjų, kurie šiuo klausimu neturėjo aiškios nuomonės, tai matysime labai aiškią tendenciją, kad artėjame prie tokios ribos, kai vos trečdalis visuomenės tikės viešai skelbiamu žodžiu. Arba du trečdaliai nebetikės.

Dar įdomesnė detale, kad pagal Delfi.lt užsakytą apklausą atlikę tyrėjai pastebėjo, jog žiniasklaida dažniau pasitiki moterys, vyresnio amžiaus, žemesnio – vidutinio išsimokslinimo, mažesnių pajamų atstovai. Taip pat dažniau žiniasklaida nepasitiki vilniečiai.

na man tokie rezultatai labai aiškiai nurodo vieną dalyką – jau pasiekėme ribą, kai dauguma žmonių, o ypač labiau išsilavinusių ir didesnes pajamas gaunančių, kritiškai žiūri į žiniasklaidos turinį. Tai reiškia tik viena – spauda, kurios prenumerata dar ir papildomai kainuoja (televizija, radijas ir internetas Lietuvoje dar prieinami sąlyginai nemokamai), turi labai rimtą iššūkį – ar ją pirks pnigų turinys išsilavinę žmonės, jei ja nepasitiki. Tais, kuriais nepaasiitkiu, jau seniai neprenumeruoju, beveik neperku, kartais perverčiu ir tikrai labai retai skaitau.

Todėl spaudos redaktoriai turi labai rimtą iššūkį – ar pajėgs pagaliau kurti pasitikėjimo vertą turinį, už kurį būtų verta kas mėnesį sumokėti tiek pat ar net daugiau, nei dabar kainuoja keliasdešimt televizijos kanalų siūlanti kokia nors kabelinė televizija ar tik interneto ryšio reikalaujantys nuolat žinias atnaujinantys interneto portalai.

Mano asmenine nuomone, jau dabar metas spaudos leidinių (ir ne tik jų) vyriausiems redaktoriams rengti skubius bendrus susirinkimus ir spręsti pasitikėjimo spauda deficito klausimą. Jiems tikrai būtina prisiminti socialinės atsakomybės klausimą ir ne vien verkšlenti dėl prasto turinio dominavimo ar liumpeniško skaitytojų skonio. Tai reiškia, kad šiandien turi būti grįžti, visų pirma, spaudos redaktorių autoritetas. Pasiitkėjimas nedalinamas. Jis uždirbamas. Sunkiai ir ilgai. O didelė dalis laikraščių leidėjų gana ilgai tiesiog ekspoalatvo praeities žurnalistų kartų sukurtą pasitikėjimą. Metas pradėti ir vėl investuoti.

58 komentarai

 1. qwerty

  Dainiau, atkreipk dėmesį: galimos dvi bylos-viena dėl žurnalistų etikos komisijos sprendimo panaikinimo (čia pagal Artūro skundą), o kita privataus kaltinimo pagal BK (čia jau ne pagal Artūro skundą). Dar ir trečias variantas galimas.

  Atsakyti
 2. šiaip skaitytoja

  kalbu apie minčių „šiukšlyną” 😀 Kitokio nelinkiu.
  ..nors ką galime žinoti kur geriau,to nepatyrę??? 😆

  Atsakyti
 3. Regina

  ŠS, aš po šiukšlyną dar nesiknaisioju…bet tos galimybės neatmetu 🙁

  Atsakyti
 4. šiaip skaitytoja

  😆 Negaliu pasidžiaugti kartu,nes tikrai nepajaučiau tokių gerų emocijų,kokias pajautei tu.
  O dar ir materialios naudos turėjai 🙄
  Dėl gerų emocijų ir malonumų,manau tikrai buvo verta
  iškeisti”šiukšlyną”į „skuduryną”.Galima ir atvirkščiai.Svarbiausia gerai jaustis. 😀 PUIKU.

  Atsakyti
 5. Dainius Radzevičius

  Artūras jau viešai sakė, kad gali būti teismas. Bet jaučiu, kad teks palaukti.

  Atsakyti
 6. Regina

  Ir ką jūs manote? Diržu susidomėjo atrodo penki asmenys…Ir praktiškai paskutinę aukciono minutę jį nukirto vyriškis už 75 svarų sterlingų 😆 😆 😆 Tai maždaug apie 315 Lt…Pinigai tuoj pat įkrito į sąskaitą ir rytojaus dieną diržas iškeliavo į Angliją. Reikėjo sumokėti 20% mokesčių ir palikau už tarpininkavimą….Vienu žodžiu, gavau 200 Lt – man užtenka, nes nesu godi 😀
  Nu va, o dabar galit plyšti iš pavydo, skaitydami šitą mano praturtėjimo istoriją….
  P.S.Beje, pasidarė įdomu, ką vyriškis gali veikti su tokiu diržu, nes jis gana ant laibo liemens (tokio kaip mano)…Tai pasidomėjus jo pirkimų istorija,- jis ten kažkoks baikeris, prisipirkęs kažkokių metalinių priklijuojamų torsų figūrėlių…Sakau, gal tomis raidėmis puoš savo Harley davidson, arba ant bicepsų užsidės 😆 ❓ 😆 ❓

  Atsakyti
 7. Regina

  Savo diržu pasigyriau vienam artimam žmogui, grįžusiam trumpam iš UK, kuris šiek tiek perka-parduoda ebay’uj ir tuos dalykus išmano. Jis man pasiūlė diržą parduoti aukcione…Atsisėdę diržą dar kartą gerai ištyrinėjome. Suradome įspaustą modelio Nr., pagal kurį nustatėm, kad tai 80-tų metų modelis…Na va, ir paskelbėm vienos paros aukcioną, nuo 99 angliškų centų 🙂
  Laukite tęsinio

  Atsakyti
 8. Regina

  Jau visai apsidžiaugiau, va taip 😀
  Pagalvojau, gal Qwerty pakvies švęsti kokio Naujametinio vakarėlio, tai persismaugsiu tuo diržu…Tai jeigu aš nepadarysiu įspūdžio, tai bent …diržas 😉

  Atsakyti
 9. Regina

  Grįžusi namo, pradėjau atidžiau apžiūrinėti pirkinį. Pasirodo, kad tai buvo natūralios odos diržas…Blogojoje pusėje tušinuku buvo parašyta skaičius du. Labai apsidžiaugiau, kad neapsižiūrėjus pardavėjai, nupirkau dvigubai pigiau 🙂 Toliau betyrinėjant diržą, pamačiau, kas ant kiekvienos raidės yra įspaudai „made in Italy”…Besmaukant ant diržo tas raides, susidėliojo žodis „MOSCHINO”…Prisiminiau, kad yra kažkokia garsi tokio vardo firma…Įlindau į internetą ir pasidomėjau tokiais diržais…Nu ir akurat, garsi firma, garsūs diržai…kaina naujų Lietuvoje apie 150 Lt…
  Laukite tęsinio

  Atsakyti
 10. Regina

  Na va, tai pasakoju žadėtą nuotykį.
  Kaip ir kiekviena Boba, mėgstu pasikuisti skudurynuose (paaiškinu vyramas – dėvėtų rūbų parduotuvė). Kad ir nieko neperki, tiesiog tai būna savotiškas relaksas: pačiupinėji blizgančias sukneles- ir taip pasidaro gera…Tai va, užsukau į vieną tokią parduotuvę, pasidairiau ir šį kart užkliuvau už diržų. Man prie jų prisilietus, vienas, kažkokia sunkia sagtim, nuslydo po kojomis…Pasilenkusi pakėliau ir man jis pasirodė kažkuo įdomus…Sagtis buvo pagaminta iš aukso spalvos raidžių, kurių kraštinės buvo įtvirtintos, o vidurinės smaukėsi ant diržo…Pačiupinėjau, pavarčiau ir pagalvojau nusipirkti- jeigu ir netiks, kam nors dovanosiu. Priėjau prie kasos ir paklausiau kiek kainuoja…man atsakė vienas litas. Sumokėjau ir laiminga parkulniavau namo.
  Laukite tęsinio

  Atsakyti
 11. Regina

  Qwerty, savaime suprantama – normalus, protingas žmogus, neieško problemų lygioje vietoje. Kokie jo motyvai užsidirbti bylą, sunku pasakyti, aš čia tik paspėliojau. Gal būt jis net pats tų motyvų nežino, bet esu įsitikinusi, kad kažkas glūdi pačioje asmenybėje. Tarp kitko, bendraudama su jumis, aš pradėjau geriau pažinti kitus ir svarbiausia -save pačią.Už tai turiu būti dėkinga pirmiausia Mariui… Manau, apie tai dar pasikalbėsim.
  Bet kokiu atveju, Račo proceso, ko gero, sulauksime…. Kita vertus, o kur įrodymai, jeigu medžiagą išėmė?

  Atsakyti
 12. Qwerty

  Regina,abejotina, kad nori bylos.Labai abejotina.Veikiau visaip stengiasi jos išvengti,vaikiškai ginasi, tačiau taip pat abejotina ar tai padaryti pasiseks. Aš kalbu apie privataus kaltinimo bylą, ne tik bylą dėl žurnalistų etikos  komisijos sprendimo.Nors ką aš žinau…
  Bet kuriuo atveju vienintelė jo teisinga gynyba šiuo atveju būtų puolimas. Reikia surasti kur jo skundėjai jį patį viešai  apšmeižė, įžeidė ar kitaip pažeidė garbę ir orumą. Ir esant būtinybei duoti priešinį skundą. Tuomet atsiranda reali galimybė klausimą oriai užbaigti susitaikymu.

  Atsakyti
 13. Regina

  Kadangi ŠS sugrįžo, vakare papasakosiu tą žadėtą smagų nuotykį…laukite 😉

  Atsakyti
 14. Regina

  Kaip ir reikėjo tikėtis, Dainius „neišdainavo” jokio atsakymo – nei oficialaus, nei neoficialaus…Bet užtat viską su kaupu kompensavo ŠS 😀 😀 😀 Linksma tu mergaitė ŠS, – kas būtų šitas blogas be tavęs?
  Bet grįžtant prie žurnalistinių problemų, tai Račas tikrai „bandutę” iškepė…Dabar teisinasi, kad tik dėl draugų prašymo tekstą išėmė, o jo galvojimo vistiek niekas nepakeis…ir kad savo bloge ką nori tą rašinėja….Kaip vaikiškai naivu! Dėdamas straipsnį, jis nuspėjo, kad be teismo gali neapsieiti….Bet koks gi dabar žurnalistas, jeigu nėra bylinėjęsis? Tai ir Račui reikalinga byla, kad gautų Dundukų palaikymą ir įrodytų koks jis teisus, ar nekaltai nuteistas. Ir kad visi išsižioję stebėtų teismo procesą, bei komentuotų…Tuo tik dar kartą parodo savo pižonišką natūrą.
  Tai todėl ir toks menkas pasitikėjimas žiniasklaida; pirmiausia – dėl nepagarbos vienas kitam.

  Atsakyti
 15. šiaip skaitytoja

  Reginut,ar „bloge”(t.y -„tulike”),kas nors pateikia oficialius ir „normalius”klausimus?O apie atsakymus svajok,kaip apie nubėgantį vandenį..(pati žinai kur).
  Ir „bandutes” kepk pati.Prisisvaigai, mergaite.Visai.

  Atsakyti
 16. šiaip skaitytoja

  sulauksi,jei gerai tavo žarnynas veikia.Bus „bandutė” 😆

  Atsakyti
 17. šiaip skaitytoja

  Nori būti įverinta Qwerty? 🙄 Čia jau linksmiau 😆 Susuko galvą su „įvertinimiais”?
  Ar tik tiek tereikėjo? 😛

  Atsakyti
 18. Regina

  Žinote visi…, kiek aš esu šiame bloge pateikusi oficialių klausimų, tai labai gaunu normalų atsakymą 🙁
  Tai dabar eilinis klausimas p. D.Radzevičiui: Račas, Matonis, Bačiulis, Radzevičius…etc., yra vienos profesinės bendruomenės, vienos gildijos nariai…Kaip jūs toliau spręsite tas etines problemas, ir kaip jas išsprendę tikitės visuomenės pasitikėjimo žurnalistika, žiniasklaida ir t.t.t.
  Dabar jau tikrai labanakt,- atsakymo, kaip karštos bandutės tikiuossi sulaukti ryte 😐

  Atsakyti
 19. šiaip skaitytoja

  Vyrui vietos neparodysi,kaip ir moteriai.Kiekvienas turime „savo” vietą.Jei „aplamai” ją turime?

  Atsakyti
 20. Regina

  Qwerty, ką jau vėl aptingai ir…sportuot nuėjau…ajai, jai 😆 O su manim nenori pašokt La Cucaracha 😆 😆 😆

  Atsakyti
 21. Regina

  Kuo žmogus daugiau atsimena (žino, išmano) – tuo geriau,…bet Qwerty bandė mane nuvertint 🙁

  Atsakyti
 22. Regina

  ŠS, – Vyrai tikrai ne menkniekis…oi, ne 😉 Bet jie turi būti savo vietoje 😎

  Atsakyti
 23. šiaip skaitytoja

  Qwerty,jau labai senas,senas seneliukas,nes kapeikas prisiminė….Kapeika..? 🙁 Tai buvo rimtas pinigas.O jei dar
  trys kapeikos..Kaži ar algos pakaks dabar? 😆

  Atsakyti
 24. šiaip skaitytoja

  tikrai ne dėl vyrų 😀 .Vyrai tai menkniekis 🙂 palyginus su pardavėjomis,padavėjomis,slaugytojomis,mokytojomis,darželio auklėtojomis,gydytojomis ..t.t ir
  Geriausiomis „draugėmis” kurios gyvena „geriau” ar „blogiau”. 😆

  Atsakyti
 25. šiaip skaitytoja

  Ar žinai,regina,kada moterys būna geriausiomis draugėmis? 😀

  Atsakyti
 26. Regina

  ŠS džiaugiuos, kad tu nelaikai pykčio 😆 Manau, kad bendrom jėgom, mes vyrams išaiškinsim, kas yra tikras gyvenimas 😆

  Atsakyti
 27. Regina

  Qwerty…aš tau kaip TRYS KAPEIKOS 😯 (kad ir pačia geriausia prasme)…tu pasižiūrėk į kainas, kiek jau na……prezervatyvas kainuoja ❗

  Atsakyti
 28. šiaip skaitytoja

  Labai,gerai čia Regina parašei.Geri klausimai.Ir manau,kad paskyrei tuos klausimus ,kas nesupranta apie paprasčiausia žmogišką padorumą, kultūrą.Bet jie ir klausimo nesupras. 🙄 Vaikšto centrinėmis gatvėmis su paradine uniforma ar kostiumu,o ką daro „namie”?
  Gal būtų geriau pirma pamatyt,ką koks žmogus „namie”,
  o tada kai pamatytym centrinėje aikštėje ir su kostiumu,vistiek bus visiems aišku,kad „apsimyžęs”. 😆

  Atsakyti
 29. Qwerty

  Ai, man tai ji pilna. Santūrusis Dainius… Užgaulusis Marius, savo asmenine filosofine ietimi draugiškai paleidžiantis virtualaus pašnekovo žarnas…vis bandanti tai paslėpti, tačiau paprasta, kaip trys kapeikos (čia gerąja prasme)! Regina…paslaptingoji ŠS…interneinis beleko plepys qwerty…
  Šie personažai šiai erdvei suteikė savito turinio…

  Atsakyti
 30. Regina

  Qwerty, žinai ką….šita erdvė apskritai tuščia…man vakuumo nereikia…to pilna realiam gyvenime……………..

  Atsakyti
 31. Qwerty

  Regina, ko tu tą Dainių nuolat vis šauk iri šauki? Nejau Marius buvo teisus, teigdamas, kad esi nesąmoningai priklausoma, trokšti autoritetų dėmesio, kad ir šios erdvės valdovo Dainiaus… 😎

  Atsakyti
 32. Regina

  Ot, kuo galėčiau apkaltinti dainiaus.org blogą, -tai TINGINIŲ BLOGAS…LABANAKT…

  Atsakyti
 33. Regina

  Dainiau, a-ūūūūū…Kai Račas patalpino tą straipsnį savo bloge, buvo akivaizdu, kad kils problemos…Tiksliai nežinau, bet manau, kad Dainius ir tapo pirmuoju pionieriumi, kuris pasitąsė po teismus dėl savo bloge išsakytos nuomonės. Račas dabar tepa slides…Bet ko gero yra skirtumas, ką pasakys savo replikoje kažkokia nedašutėlė Regina, ir ką pasakys JE Grybauskaitė? Tai ar yra paradinė uniforma ir …nusiėmus tą paradinį kostiumą, galima myžti kur nori???????

  Atsakyti
 34. Regina

  Qwerty, šioje temoje tu nusipaistai…Aš apie tai ir kalbu, kad Konstitucija bus keičiama, kada pribrendo reikalas pačiai valdžiai…O kur Tauta??? Qwerty, aš žinau daug- man duokit valdžią (galią)

  Atsakyti
 35. qwerty

  Regina, tu nenuisltanti mūsų valdžios tramdytoja, geriau jau nenorėk,kad ta taip tavo nekenčiama valdžia (beje lotyniškai valdžia yra „potentia”, taigi vėlgi ta pati tavo „potencija” 😆 ) bandytų tą Konstituciją kaitalioti kada užsinori ir kaip užsinori, tuo piktnaudžiaudama.Tuomet jau būtų savivalė.Savivalė paradoksaliai valdžią daro bejėgę, kas domino principu siaurina žmonių laisvės erdvę. Galios siekianti valia (valdžia) negali egzistuoti be prievartos, demoniškumo,ir kitokių blogybių. Tik mūsų Mariaus pasaulyje (kuris tuojaus ateis-2012 12 21, neilgai liko laukti), kuomet įsigalios valdys Alternatyvusis Protas, teisinga, paremta autoritetu, dorovingumu ir komepetencija valdžia nebus nepasiekiamu idealu…

  Atsakyti
 36. Qwerty

  Regina, manai, kad popieriniai išnyks per tokį trumpą laiką? Bet dabar jų dar tiek daug kioskuose.

  Atsakyti
 37. Qwerty

  Respublikai ir TV3 beveik melejonas, ne vienai Respublikai.

  Atsakyti
 38. Regina

  Dainiau, šitą pasitikėjimo problemą išspręsite panašiai kaip atlyginimus vokeliuose 😉 Bet svarbiausia -tvirtas pasiryžimas. Už tai – aukštai vertinu.

  Atsakyti
 39. Qwerty

  Hau, pačio pirmas komentaras ir paskutinis prieštarauja vienas kitam iš esmės. Nors, beje, antras toks neaiškus, sumaltas, kad gal ir neprieštarauja 😉

  Atsakyti
 40. Regina

  Nereikėtų iš visuomenės gyvenimo ištraukti vien nepasitikėjimo žiniasklaida. Egzistuoja bendras nepasitikėjimas viskuo: politikais, vykdomąja valdžia, teismais, prokurorais, bankais, gydytojais, švietimo sistema…o kartais net ir savim…Žiniasklaida yra to visuotinio nepasitikėjimo atspindys…Jeigu meluoja politikas, tai ar spauda kalta? Jeigu dezinformaciją paskleidžia ne žurnalistai, tai kuo jie dėti? O tikėti ar netikėti, tai jau čia mūsų kiekvieno reikalas. Visada, renkant informaciją, reikia pasitikrinti keletą šaltinių….O kad teisinga iformacija padidins laikraščių prenumeratas, – vilties neturėkite. Popieriniams laikraščiam artimiausiam penkmety lemta iš viso išnykti.

  Atsakyti
 41. Hau

  Nežinau kiek tame naivumo, bet fakto nepaneigsi, kad tauta balsuoja pinigias, pulteliais ir klaviatūra. Tuomet žinisklaidos reguliatorius atrodo dar naivesnis sureagavęs dėl Čekuolio, tačiau nepastebintis kasdieninio muilo.
  Tautos kritinis mąstymas auga ne tiek dėl padidėjusio išprusimo, kiek dėl išlaisvintos nuomonių įvairovės.

  Gerai panemu momentą, kai violetinio skandalo metu vienas žurnalistas nuoširdžiai stebėjosi – kaip čia gali būti, kad viena žiniasklaida palaiko vieną pusę – kita priešingą. Kuo tada tikėti ???

  Būtent tokiu „tikėjimu” ir yra grįstas santykinai aukštas paitikėjimo žinisklaida reitingas.

  Tikėjimu kad vis dar galima pateikti vienos kofliktuojančios pusės nuomonę, pateikti reklamą kaip tiriamąją žurnalistiką ir t.t.

  Atsakyti
 42. Qwerty

  Dainiaus, kas dar tas „bet ir…”? Sigitas argumentuoja remdamasis empiriniais stebėjimas, kurie yra objektyvūs. Sunku ginčytis.Belieka iliuzija, kad gal jiems ne viskas „iki lemputės”, kas paradoksaliai taip pat yra tiesa.

  Atsakyti
 43. Qwerty

  Hau, nuomonė, kad „tauta pagaliau pradėjo atskirti užsakomąją žiniasklaidą, sensacijų gamintojus ir pan.” yra vaikiškai naivi.Veikiau yra priešingai-dabar jų aukso amžius.

  Atsakyti
 44. Hau

  Mano asmenine nuomone dabartinis pasitikėjimas žiniasklaida vis dar neadekvačiai didelis, palyginus su ten esančiu turiniu. Jei visuomenė būtų labiau išprususi – jis turėtų būti dar bent 10 proc mažesnis ir priartėti prie ES pasitikėjimo vidurkio.
  O kad auga skaitančių kritinis mąstymas tuo reikia džaugtis.

  Logiška, kad pasitikėjimo procesai inertiški. Tauta pagaliau pradėjo atkirti užsakomąją žinisaklaidą, sensacijų gamintojus ir pan reiškinius. Kodėl sveiko proto žmogus tuo turėtų tikėti?

  Atsakyti
 45. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Beje, Sigitai, o kur taip klabama apie tą milijoną? gal detaliau galima gauti info į mano meilą dainius eta dainius.org ?

  Atsakyti
 46. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

  Žilvinai, bet juk žiūrėti tik į bendrą reitingą yra kvaila. Jie nepinigingi žmonės skaito, tai kas iš tokios reklamos laikraštyje?

  Atsakyti
 47. sigitas

  o man atrodo, kad didumai LT žiniasklaidos priemonių redaktorių ar/ir savininkų-oligarchu tas nepasitikėjimas jų produkcija paprasčiausiai do lampočki. Jiems tos žinpriemonės reikalingos tik tam , kad :1) apsiginti nuo reketo tokių pat „žiniasklaidos” veikėjų. 2) reketuoti kitus tokius pačius, arba politikus Ir jiems visiškai pfiu , ar mes jais pasitikime, ar ne, perkame/skaitome, ar ne. Pvz , skelbiama, kad štai Respublika ir TV3 gavo iš Vyktaro limoną , tipo už prenumeratą. Manote, kad kas tuos prenumeruotus laikraščius skaitė, TV žiūrėjo. Taip kad žiniasklaida sau , mes sau. Visi kaip pomidorai savose sultyse.

  Atsakyti
 48. žilvinas

  Manau perspektyvos gana liūdnos, nes finansavimas susijęs su reklama (dar blogiau jei finansuoja kokia viena ar kita grupė) – reklama su reitingais – reitingai, deja nieko bendro su kokybe neturi. O tie, kurie vaikosi reitingų (kad parduoti daugiau ir brangiau) daro spaudimą likusiai daliai.
  Jei pavyktų kokiu nors būdu šią grandinėlę nutraukti, gal ir atsirastų šansas…

  Atsakyti
 49. Atgalinis pranešimas: Spaudos pasitikėjimo deficitas. Ką darys vyriausieji redaktoriai? | ww.lt - keletas įdomių blogų pasiskaitymui

 50. Mindaugas

  O man regis, kad kol žiniasklaidos priemonių savininkai bandys per žiniasklaidą tenkinti savo vienokius ar kitokius interesus, tol nelabai tas visuomenės pasitikėjimas didės. Ir vargu ar viskas čia redaktorių valioje…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *