"Air Lituanica" pradės realiai skraidinti žmones. Ką apie tai mano kritikai?

Nacionaliniu ir gal net regioniniu oro vežėju tapusi „Air Lituanica” šiandien gavo oro vežėjo pažymėjimą, kuris leis jai realiai veikti (skraidinti žmones) jau artimiausiu metu.

Nuolat skaitau kritinius straipsnius. Man jie labai įdomūs, nes kiekviena kritika padeda kritiškai vertinti bet kokias poliktkų pagyras, verslo pasireklamavimą ir t.t.

Visgi šiuo atveju norisi viešai paklausti, ar tie asmenys, kurie ne šiaip kritikavo „Air Lituanica” idėją, bet atvirai ir akivaizdžiai iš jos tyčiojosi, atsiprašys Vilniaus miesto ir jo mero bei šios idėjos partnerių?

Būtų graži iniciatyva 🙂

28 komentarai

 1. qwerty

  Kad yra Mariukas, tai ir man, ir Reginukui, ir Dainiui smagu. Labanaktukas, ŠS.

  Atsakyti
 2. Regina

  Aha, Qwerty, šitoj rungtį aš tave tikrai nugalėsiu – geriau nepradėk 😆

  Atsakyti
 3. šiaip skaitytoja

  Čiau,t.y labanakt mane „mylinčiom” braškėm 😆 Keliauju į sapnų karalystę. 😀
  Gerai visktik,kai yra Marius.Smagu ir fainai. 🙂

  Atsakyti
 4. qwerty

  Iš meilės ŠS pasidaužysim, kas labiau niekam tikęs. Bet ŠS sako, kad tu vistiek nugalėsi…hmmm, dabar galvoju, ar verta pradėti 😕

  Atsakyti
 5. qwerty

  Regina,ateik pas mane. Apsikabinsim. Bus kiek lengviau. Juk mes abu jaučiamės niekam tikę. Tai taip slegia… 😥

  Atsakyti
 6. Regina

  ŠS, – negalima kito sumenkinti, nesumenkinant savęs. Jeigu menkini kitą, tai menkini save, nes protas yra vienas, tik kaip matrica prištampavęs tokių pačių puspročių milijardus.
  Aš jau kaip mantras tai įsikaliau į galvą…Ir pas mane jau gaunasi vieningas proto, kalbos ir kūno atsidavimas mantros virpesiams 😐

  Atsakyti
 7. qwerty

  ŠS, nemenkinam mes tavęs. Tik draugiškai šaipomės.Mylim tave tokią, kokia tu esi. Ir tu tai žinai 😐

  Atsakyti
 8. Marius

  Qwerty, faktas yra, kad linijinis – hierarchinis protas susieja pats save su jausmais ir net pats juos sau priskiria ir žinoma spekuliuoja, nes jam jausmai nepriklauso, o tampa preke – taškams rinkti.

  Pavojaus nėra tame, kad tai šiaip skaitytoja suvokia.

  Pavojus yra tame, kad milijonas vienodai mastančių tai tik vienas ir tas pats žmogus.

  Milijonas su vienodomis proto savybėmis mąstymo kokybės nepakeis.

  Todėl ne tu vienas neskiri, o tokių kaip tu Qwerty mąsė – milijardai.

  Baisiausia ir tai, kad suprasti kitų proto rūšių neįmanoma. Neįmanoma su linijiniu – hierarchiniu protu suprasti alternatyvaus proto logikos.

  Orientyrai žinoma yra, bet tik orientyrai.

  Jokio pavojaus nebūtų, jeigu linijinis – hierachinis protas nebūtų priėjęs ribos ir neštampuotu savo produkcijos toliau.
  Deja riba visose srityse ir jo destruktyvi produkcija štampuojama be stabdžių, juk protas bejausmis ir neturi ribos jausmo.

  Iš linijinio – hierarchinio – mechaninio proto sukeltos krizės bandoma išeiti su tuo pačiu protu ir jo metodais. Nes kito proto nėra.

  Tai tik potencija ir orientyras.

  Potencijoje yra, bet ar išdygs iš grūdelio medis garantijų jokių.

  Beje, nebus ir masiško gimdymo, kiekvienas tik asmeniškai. Arba – arba.

  Priėjęs riba protas ne tik globalinės problemos, bet ir asmeninės. Pirmiausia tai sumechaniškėjimas, o tai tiesiogiai susiję su emocijų įvairove ir sveikata. Na ir mechaniniai santykiai tarp žmonių pagal linijinio – hierarchinio proto logiką. Mūsų organizmas yra biologinis, o mechaninis protas spraudžia jį į savo rėmus. Rezultatas mechaninių žmonių rąsė, kuriems idealiai tinka genetiškai modifikuoti produktai. Mechaninių mechanizmų civilizacijos rojus. Ir dar tik pagal hierarchiją, todėl rojus tik išrinktiesiems, o kitiems…

  Atsakyti
 9. šiaip skaitytoja

  kadangi paty jautčiatės niekam tikusiais,tai stengiesi kitus sumenkinti.O man jūsų vertinimai ar įvertnimai pinigų neduoda,tai man nesvarbu. 😀 Jei kapsėtų litai nuo jūsų vertinimų ,tai pagalvočiau. 😆

  Atsakyti
 10. šiaip skaitytoja

  o kas stebisi? tik pats qwerty ir stebiesi savimi 😆

  Atsakyti
 11. qwerty

  Stebėtis reikia ne tuomet, kuomet meška pradeda sukti ratus cirke ant dviračio. Stebėtis reikia tuomet, kai šiaip skaitytoja rimtu veidu prabyla apie dialektinį protą… 😆

  Atsakyti
 12. šiaip skaitytoja

  Tai jau taip Qwerty,jaučiuosi kaip vaikų darželyje.
  Jeigu tau Marius paminėjo tavo vardą ar Reginos ar Dainiaus tai viskas gerai.Bet jei tik mano..?
  Tada prasideda.Nors pats visai nepastebi kai Marius paminėjo apie tavo dialektinio proto mąstymą.Paskaityk.Prisimink. 😆

  Atsakyti
 13. qwerty

  Mariau, esu jau tau rašes (ir ne kartą) kas yra protas ir kas yra jausmas, etc. Pasiskaityk. Nes pavojaus signalas yra tuomet, kai „visiškai teisingai tave suvokia tik šiaip skaitytoja” 😆

  Atsakyti
 14. Marius

  Qwerty, 6 punkte kalbama apie tuos, kurių prigimtinis vienybės jausmas ( sąžinė) ne atrofavosi. Išsivysčius linijiniam – hierarchiniam protui jis gali paimti diktatūrą, tuomet sąžinė atrofuojasi. Ją pakeičia linijinio – hierarchinio proto loginiai pagrindimai. Pavyzdžiui pagrįstos loginiais argumentais prievartos tėvas ir yra linijinis – hierarchinis protas. Visiškai teisingai suvokia šiaip skaitytoja, kad sąžinė yra jausmas, o protas bejausmis, jis mechanizmas, panašiai kaip kompiuterinė programa. Žinant šio mechanizmo savybes jo reakcijos lengvai prognozuojamos. Tos reakcijos veikia kaip instinktas, refleksas – automatiškai. O pavyzdžiui kitos proto rūšys skiriasi ne žiniomis, erudicija, bet pasčiomis mechanizmo ( proto) savybėmis. Pavyzdžiui, alternatyvus protas jau visiškai kitoks mechanizmas, programa irgi turinti savo logiką, bet jau visiškai kitokią nei linijinis – hierarchinis protas. Problemų nebūtų, bet deja kiekviena proto rūšis turi savo vystymosi stadijas ir ribą. Priėjus ribą su tuo pačiu protu, jo metodais išspręsti problem nebeįmanoma, tai bus tik gilinimas ribinės būsenos. Reikalinga kita proto rūšis. Nėra blogų proto rūšių, ar geresnių, kiekviena proto rūšis turi tik savo paskirtį ir ribą. Pavyzdžiui, linijinis – hierarchinis protas sukūrė mechaniką, bet jis visiškai netinkamas santykiams tarp žmonių ir linijinio – hierarchinio proto krizei spręsti. Jis gali su savo logika ir metodais tik dar labiau pagilinti krizę.

  Atsakyti
 15. Regina

  O ne, Qwerty, paskraidyk pirmiau Šėskę neaiškiomis oro linijomis. Jeigu nenudribs, tai gal ir aš surizikuosiu.
  Man irgi nusisvilpt, ar ten jie turi oro vežėjo pažymėjimą ar nelegaliai varo.
  Bet tai palaukit, ar jie keleivius ketina ar orą vežioti 😆

  Atsakyti
 16. šiaip skaitytoja

  qwerty,jau visai baimėje gyveni? Bijai net žodžio komentaruose atsakomybės.Tik nori kitus paskraidinti?
  Na linksma ir tiek,kai pamatai tokius „drąsius” žmones už Reginos nugaros. 😆

  Atsakyti
 17. šiaip skaitytoja

  Regina,pataikavimui ar meilikavimui labai jautrus tik priėjęs ribą linijinis protas.Su tokiu protu galima susikalbėti tik jam pataikaujant ar meilikaujant.Taigi kas tau vaizduojasi pataikavimas,Dainiui tai gali būti visiškai nusispjaut. 😆 Stebėk pati save iš kurio taško žiūri.

  Atsakyti
 18. qwerty

  Dainiau, naujiena, kad prie viso to esi ir aviacijos reikalų žinovas. Bet noriu atkreipti tavo dėmesį, kad oro vežėjo pažymėjimą gauti galima.Ta nėra jau taip sunku. Dar daugiau, prieš keliolika metų buvo Lietuvoje toks subjektas, kuris sugebėjo gauti ir ilgą laiką turėti ne kažkokio oro vežėjo (beje, skamba juokingai, ar ne? Oro vežėjas:lol: ), o Nacionalinio oro vežėjo pažymėjimą! Kaip ir visų oro vežėjų auksinį Gralį nučiupo. Bet ir tokio Gralio turėtojos liūdnos atminties „Lietuvos avialinijos” pakankamai greitai ir gėdingai (net su razborkėm) bankrutavo. Todėl oro vežėjo pažymėjimas yra niekas, ilgametis tinkamas darbas, pelnas ir laiminga, pigiai ir kokybiškai skraidinama Regina, yra viskas. Todėl su klausimas, kas ir ko turės atsiprašyti palaukime. Tegu Regina paskraido, įvertina, tuomet…ateityje…

  Atsakyti
 19. qwerty

  Jo, yra realu tik tai, kad sąžinė egzistuoja atskirai nuo proto 😆

  Atsakyti
 20. šiaip skaitytoja

  qwerty,bet gi protas su sąžine neturi nieko bendro.Tu nori sąžinę sukišti į protą,arbą protą į sąžinę.Kažkaip nerealu.

  Atsakyti
 21. qwerty

  Mariau, tavo proto teorija atribojo protą nuo sąžinės. Kaip suprantu 6 punkte kalbama apie sąžiningus bepročius, nes juk nedalaisi (kadangi, tuomet skirstymas nuo 1 ik 6 kategorijos prarastų bet kokią logiką),kad sąžinę turėtų ir niekingo, priėjusio ribą, linijinio proto savininkas… 😆

  Atsakyti
 22. šiaip skaitytoja

  Oho ir pati Regina,kaip sparčiai mokaisi.Šaunuolė. 😯

  Atsakyti
 23. Regina

  Šėske, baik laižyti padus Dainiui, ir mauk atgal į Mariaus licėjų zūbrinti…Dainius,- nei jis ten etiškas, nei kultūringas…Jis yra joks! Ir Tomkui nereikia jo atsiprašyt…Pati pagalvok, jeigu būtų paliktas teisėjos Ainoros sprendimas? Tada Dainius būtų turėjęs atsiprašinėti. Čia viskas priklauso iš kurio taško pažiūrėsi…Ir juoda gali tapti balta, o balta tapti juoda.

  Atsakyti
 24. šiaip skaitytoja

  Turbūt,kad neatsiprašė,nes mes tikrai apie tai žinotume.Dainius yra etiškas,kultūringas ir labai tiktų Mariaus aprašytas 6 punktas ir vienybės jausmas labai svarbus,nes nori kad visi žurnalistai būtų etiški, kultūringi ir t.t.
  O V.Tomkus jeigų būtų atradęs savyje dialektinį protą,tai tik ir atsiprašinėtų.O gal pasinaudojo Mariaus minimu 5 punktu,pats savęs atsiprašė?

  Atsakyti
 25. Marius

  Siūlyčiau apmąstyti dar ir tai, ar raginti atsiprašyti priėjusį ribą protą yra etiška? Juk jam atsiprašyti, tai reiškia nukainuoti save, tai pažeminimas, kančia. Pavyzdžiui, ar atsiprašė tavęs Dainiau Vitas Tomkus? 🙂

  Atsakyti
 26. Marius

  Kas yra atsiprašymas?
  1. Nepriėjusiam ribos linijiniam – hierarchiniam protui tai pasirodymas kultūringu, etišku, džentelmenu ar ledi. Atsiprašymu irgi galima užsidirbti sau taškų.
  2. Priėjusiam ribą linijiniam – hierarchiniam protui tai pažeminimas.
  3. Alternatyviam protui tai vienybės jausmo atstatymas.
  4. Dialektiniam protui tai prevencinė priemonė prieš sklerozę.( Ir visas kitas ligas susijusias su kraujagyslių užkalkėjimu).
  5. Esančiam atskaitos taške “viskas yra mano sąmonė“, tai poliarizacijos pakeitimas iš užsivėrimo į atsivėrimo poliarizaciją. (Pats užsivėrei pats ir atsiverk. To ko atsiprašai pats ir esi jis, pats savęs atsiprašai. )
  6. Tiems kurie dar turi sąžinės jausmą atsiprašymas savaime suprantamas be jokių loginių pagrindimų. Jiems jokie loginiai pagrindimai, motyvacijos ir raginimai nereikalingi.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *