Nuo ko priklauso ekspertai.eu?

ekspertaieu reklama gatvejeŠiandien rimtai susimąsčiau, kas ir kodėl finansuoja priklausomu save vadinantį ir naujienų portalu besiskelbiantį ekspertai.eu. Šios žiniasklaidos priemonės ir jos redakcijos (, pvz., yra tokia darbuotoja – redaktoriaus pavaduotoja, antimafijos skyriaus redaktorė Rasa Kalinauskaitė) negaliu dėl daugelio priežasčių priskirti prie profesionaliai dirbančių žiniasklaidos priemonių. Neleidžia man to daryti nei vidiniai įsitikinimai, nei supratimas apie profesionalumą. Todėl matydamas pagausėjusią jų savireklamą Vilniaus gatvėse ir girdėdamas radijuje keistus reklaminius klipus apie mafiją ir ekspertai.eu pats sau uždaviau klausimą – kas jie ir kodėl jie apskritai veikia „taip”?

Jei kas žinote daugiau informacijos apie šį portalą ir jo veiklos metodus, labai prašau pasidalinti šia informacija viešai mano bloge arba asmeniškai man siunčiant elektroninius laiškus.

Kadangi man visokius paklausimus ir laiškus ekspertai.eu vardu rašė (šį adresatą savo elektroniniame pašte esu užblokavęs kaip šlamšto siuntėją) asmuo, kurio profesinė etika mano akimis žiūrint yra užribis, todėl bandysiu detaliau panagrinėti jų veiklą. Jau vien ko verti jų paneigimų skelbimai. Ten pat eskpertai.eu veikiančio ir politine veikla užsiiminėjusio (neturiu duomenų apie dabartinę situaciją) tokio A. Nako elgesys ir ypač supratimas apie žiniasklaidos darbo metodus man apskritai yra ant ribos su nusikalstama veikla:

Portalo ekspertai.eu koordinatorius, aktorius, partijos “Drąsos kelias” kandidatas Seimo rinkimuose aktorius Audrius Nakas teigia, kad tai jis įrašė pokalbį Seimo pirmininkės kabinete.

 

Na įrašė tai įrašė. Tačiau apie žurnalistinę etiką jau čia net nebekalbu, nes LŽS Etikos komisijos nuomone, politinė ir žurnalistinė veikla apskritai nesuderinama su profesionalaus žurnalisto veikla. Ką jau kalbėti apie žurnalistinių kampanijų rengimą, kurios prieštarauja ir Visuomenės informavimo įstatymui.

Iki šiol aš asmeniškai susidūriau su tų pseudoekspertų veikla tik šiek tiek. Bet pasakysiu atvirai savo nuomonę – man jie ne tik nekelia pasitikėjimo, bet savotiškai atrodo kuriantys pavojingą tendenciją žiniasklaidos rinkoje. Ta tendencija – manipuliacijos ir neskaidrumas. Apie tai detaliau parašysiu vėliau.

Kultūros ministerijos interneto svetainėje esančioje duomenų bazėje nurodoma, kad ekspertai.eu valdo tokia VšĮ „EKSPERTAI.EU“, o tiksliau – direktorius Rolandas Boravskis ir valdyba. Dalininkais lygiomis dalimis yra štai šie asmenys:

Rolandas Boravskis 1/6 16,67
Audrius Nakas 1/6 16,67
Rytis Saladžius 1/6 16,67
Lina Andriuškevičienė 1/6 16,67
Šarūnas Puidokas 1/6 16,67
Vytautas Bakas 1/6 16,67

36 komentarai

 1. Regina

  Ne, ŠS, – tas reiškinys vadinasi ne „laisvas žodis, o „palaidas liežuvis” :mrgreen:

  Atsakyti
  1. ŠS

   Tada ir įvardinkime tikrais vardais, kad kalbama apie „palaidą liežuvį” ,o ne apie laisvą žodį. Kiek žinau pati, žodis- visada laisvas, net yra posakis „žodis ne žvirblis..”

   Atsakyti
 2. Benas

  Gerai, kad Dainius mato ir pirmas iš mūsų nepraeina tylomis pro šalį. Matyt, sutinku su jo išvadomis dėl e.eu, nes dažniausiai plaukia putomis ir burbulais…
  Autobusų stotelėe – plakatai „Dirbame už dykĄ”, per interviu ŽR Nakas pademonstravo tokį grybietišką irzlumą, kad brrrrrrrr!..
  BR

  Atsakyti
 3. Marius

  Regina, pagal tai ką tu parašei, akivaizdu, kad matai realybę tik per linijinio proto filtrą. Deja, realybė gali stipriai skirtis nuo linijinio proto savybių. Pavyzdžiui, žvelgiant ne iš linijinio proto atskaitos taško Dainius Radzevičius yra bendro žurnalistikos kūno dalis! Niekas neturi galių paimti ir atkirsti Dainių nuo to bendro žurnalistikos kūno kaip nereikalingą dalį ( lendančią ne į savo daržą). Todėl nori ar nenori privalės skaitytis, nėra jokių šansų nesiskaityti! Nėra jokių šansų ignoruoti! Nesiskaitymas, ignoravimas ar agresyvus neigimas tiems, kurie, tai darys sukels proporcingas neigimui pasekmes. Lygiai taip pat ekspertai.eu yra Lietuvos valdžios, teisėsaugos “bispridielo“ pasekmė. Pavyzdžiui, kas yra terorizmas? Tai irgi privilegijuotų prieš neturinčius privilegijų “bispridielo“ pasekmė. Galima sakyti auglys! Jeigu “ bispridielas” nenutraukiamas ir vykdomas toliau, auglys augs, didės ir dauginsis. Tuomet privilegijuoti „bispridielščikai” šauks iš kur tas auglys atsirado, reikia jį naikinti, jis kelia pavojų bendram kūnui ( valstybės pamatams ). Prisiminkime, taip rėkė ir Dainius pedofilijos bylos atveju! Na ir kas, kad Klonio gatvėje atsiradusį auglį išpjovė?! Atsirado kiti! Tai neišvengiama! Jeigu dabar rėksime vėl, kad reikia šį auglį ekspertai eu išpjauti, neišvengiamai atsiras auglys kitas. Dabar klausimas jums, tai kaip gydysimės nuo vėžio? Kokiu metodu? Ar suvokiate, kad mes visi esame vienas bendras kūnas? Toks suvokimas ir yra alternatyvus atskaitos taškas, alternatyvi pasaulėžiūra, kuri visiškai skiriasi nuo linijinio proto. Žvelgiant iš šio atskaitos taško ir problemų sprendimo metodai bus visiškai kiti nei linijinio proto, elgesys vienas kito atžvilgiu bus visiškai kitas. Viskas keičiasi 360 laipsnių kampu.

  Atsakyti
 4. Regina

  Jeigu mes, lietuviai, visą laiką būtume rėmęsi tokia moraline samprata, kaip „etiška” arba „neetiška”, tai šiai dienai Lietuvos nepriklausomybę matytume kaip savo ausis. Juk neetiška buvo šokti vyresniąjam broliui ir užsimanyt pirmiesiems atsiskirti iš draugiškos penkiolikos respublikų sąjungos.
  Tik būdami nepaklusnūs, tuo pačiu ir neetiški, išgrūdome okupantus ir atkūrėm nepriklausomą valstybę su sava valdžia.
  Deja, valdžia turi tokią savybę, kad nekontroliuojama ir nespaudžiama, ji pati tampa agresyvi ir neetiška savo piliečių atžvilgiu.
  Todėl reikia tik džiaugtis, kad atsiranda tokių žiniasklaidos priemonių, kaip ekspertai.eu, kurie ne tik viešina valdžios veiklą, bet ir rašo oficialius paklausimus, prašydami raštiško paaiškinimo.
  O Dainius, man atrodo, lenda ne į savo daržą: tam yra ŽLEK ir žurnalistų vyriausiojo kontrolieriaus tarnyba.
  LŽS įstatai tokių dalykų nenumato.

  Atsakyti
 5. Marius

  Š.S. Dainius jokio konflikto nenori, jis turi savo supratimą apie žurnalistiką, jos kultūrą, jis remiasi žurnalistų etikos kodeksu. Ekspertai eu irgi turi savo supratimą apie žurnalistiką, jos kultūrą. Bet kuo jie remiasi? Tuo pačiu etikos kodeksu ar savo? Dainius savo straipsnyje parodė faktus, kad ekspertai. eu tikrai nesiremia žurnalistų etikos kodeksu. Tai faktas! Tai kuo paremta ekspertai. eu žurnalistinė veikla? Dainius remdamasis žurnalistinės etikos kodeksu ir įstatymu patvirtintais apibrėžimais apie žurnalistinę veiklą pateikia faktais, kas ekspertų eu žurnalistinė veikla neatitinka šių standartų. Tai kokiais standartais paremta ekspertai eu veikla? Gal ASMENINE TIESA, TEISYBE? Jeigu jie patys ignoruoja dialogą, tai žiūrim faktus, kuriuos pateikė Dainius Radzevičius ir ruošia dar pateikti.

  Atsakyti
  1. Marius

   Kol yra Dainius Radzevičius, gyvas žurnalistinės veiklos kontrolinis organas tol niekas niekur nesidės, tame tarpe ir ekspertai eu, turės skaitytis su Dainiaus nuomone jų veiklos atžvilgiu. Tai patvirtina ir greito sureagavimo, atsako faktas. Ignoruoti Dainiaus nuomonės neišeis! Nėra jokių šansų!

   Atsakyti
   1. ŠS

    Suregavo, nes Dainiaus nuomonė svarbi ir patys žino savo klaidas, bet pripažinti nenori. O kas gi nori būti su klaidomis? Visi nori būti be kaidų, geri ir teisūs. 🙂

    Atsakyti
   2. Regina

    Tai ir bėda, kad Dainius lenda ne į savo daržą!
    Jis yra profsąjunginis organas, bet ne kontrolinis.
    Pasiskaitykit LŽS įstatus.
    Ir iš viso, jeigu lietuvių tauta būtų elgusis visą laiką tik etiškai, tai nepriklausomybę šiandien matytume kaip savo ausis.
    Pagarba ekspertams.eu, – tai vienas iš pilietinės visuomenės daigų!

    Atsakyti
    1. ŠS

     Regina, o kur tu matai nepriklausomybę? Kuo puikiausia priklausomybė . Štai kai Lietuva išmoks gyventi viena, tada ir bus nepriklausomybė. Beje dėl daržo, tai jei kiekvienas sugebėtume susitvarkyti tik savo daržą, nelendant į kito, butų fantastiška. Bet gi visi lendam į kito daržą, tai vyksta ir čia. 🙂

     Atsakyti
     1. ŠS

      Lietuva, kaip vargšė moteris pabėgusi nuo despoto vyro. Na pateko į kito vyro glėbį. Bet vistiek nepatenkinta. Kodėl? Visi bėga iš Lietuvos, nes nemato to gero vyro rankų prisilietimo. Ir nematys tol, kol pati nebus savarankiška. 🙂

    2. Marius

     Regina, pagal tai ką tu parašei, akivaizdu, kad matai realybę tik per linijinio proto filtrą. Deja, realybė gali stipriai skirtis nuo linijinio proto savybių. Pavyzdžiui, žvelgiant ne iš linijinio proto atskaitos taško Dainius Radzevičius yra bendro žurnalistikos kūno dalis! Niekas neturi galių paimti ir atkirsti Dainių nuo to bendro žurnalistikos kūno kaip nereikalingą dalį ( lendančią ne į savo daržą). Todėl nori ar nenori privalės skaitytis, nėra jokių šansų nesiskaityti! Nėra jokių šansų ignoruoti! Nesiskaitymas, ignoravimas ar agresyvus neigimas tiems, kurie, tai darys sukels proporcingas neigimui pasekmes. Lygiai taip pat ekspertai.eu yra Lietuvos valdžios, teisėsaugos “bispridielo“ pasekmė. Pavyzdžiui, kas yra terorizmas? Tai irgi privilegijuotų prieš neturinčius privilegijų “bispridielo“ pasekmė. Galima sakyti auglys! Jeigu “ bispridielas” nenutraukiamas ir vykdomas toliau, auglys augs, didės ir dauginsis. Tuomet privilegijuoti „bispridielščikai” šauks iš kur tas auglys atsirado, reikia jį naikinti, jis kelia pavojų bendram kūnui ( valstybės pamatams ). Prisiminkime, taip rėkė ir Dainius pedofilijos bylos atveju! Na ir kas, kad Klonio gatvėje atsiradusį auglį išpjovė?! Atsirado kiti! Tai neišvengiama! Jeigu dabar rėksime vėl, kad reikia šį auglį ekspertai eu išpjauti, neišvengiamai atsiras auglys kitas. Dabar klausimas jums, tai kaip gydysimės nuo vėžio? Kokiu metodu? Ar suvokiate, kad mes visi esame vienas bendras kūnas? Toks suvokimas ir yra alternatyvus atskaitos taškas, alternatyvi pasaulėžiūra, kuri visiškai skiriasi nuo linijinio proto. Žvelgiant iš šio atskaitos taško ir problemų sprendimo metodai bus visiškai kiti nei linijinio proto, elgesys vienas kito atžvilgiu bus visiškai kitas. Viskas keičiasi 360 laipsnių kampu.

     Atsakyti
    3. Marius

     Regina, pagal tai ką tu parašei, akivaizdu, kad matai realybę tik per linijinio proto filtrą. Deja, realybė gali stipriai skirtis nuo linijinio proto savybių. Pavyzdžiui, žvelgiant ne iš linijinio proto atskaitos taško Dainius Radzevičius yra bendro žurnalistikos kūno dalis! Niekas neturi galių paimti ir atkirsti Dainių nuo to bendro žurnalistikos kūno kaip nereikalingą dalį ( lendančią ne į savo daržą). Todėl nori ar nenori privalės skaitytis, nėra jokių šansų nesiskaityti! Nėra jokių šansų ignoruoti! Nesiskaitymas, ignoravimas ar agresyvus neigimas tiems, kurie, tai darys sukels proporcingas neigimui pasekmes. Lygiai taip pat ekspertai eu yra Lietuvos valdžios, teisėsaugos “bispridielo“ pasekmė. Pavyzdžiui, kas yra terorizmas? Tai irgi privilegijuotų prieš neturinčius privilegijų “bispridielo“ pasekmė. Galima sakyti auglys! Jeigu “ bispridielas” nenutraukiamas ir vykdomas toliau, auglys augs, didės ir dauginsis. Tuomet privilegijuoti „bispridielščikai” šauks iš kur tas auglys atsirado, reikia jį naikinti, jis kelia pavojų bendram kūnui ( valstybės pamatams ). Prisiminkime, taip rėkė ir Dainius pedofilijos bylos atveju! Na ir kas, kad Klonio gatvėje atsiradusį auglį išpjovė?! Atsirado kiti! Tai neišvengiama! Jeigu dabar rėksime vėl, kad reikia šį auglį ekspertai eu išpjauti, neišvengiamai atsiras auglys kitas. Dabar klausimas jums, tai kaip gydysimės nuo vėžio? Kokiu metodu? Ar suvokiate, kad mes visi esame vienas bendras kūnas? Toks suvokimas ir yra alternatyvus atskaitos taškas, alternatyvi pasaulėžiūra, kuri visiškai skiriasi nuo linijinio proto. Žvelgiant iš šio atskaitos taško ir problemų sprendimo metodai bus visiškai kiti nei linijinio proto, elgesys vienas kito atžvilgiu bus visiškai kitas. Viskas keičiasi 360 laipsnių kampu.

     Atsakyti
     1. ŠS

      Visa bėda tame, kad sėdime viename vežime ir važiuojame ta pačia kryptimi. Galime skirstyti visus į bogus, blogesnius gerus ar geresnius, bet esmės nekeičia. Vežimas ar mašina veža visus. Jam nusispjaut ar tu geresnis ar blogesnis.

     2. Regina

      Tai Dainius savo nuomonę, ir dar savo bloge, gali reikšti kiek tinkamas.
      Bet man darosi vaizdas, kad kovotojas už laisvą žodį, kaip tik pasisako už cenzūrą.
      Ką gi, lauksim konkrečių ekspertų.eu neetiškumo pavyzdżių.

     3. ŠS

      O kas yra laisvas žodis? Ar kas užėjo ant seilės tą ir varai pagal nuotaiką? Ar kaip kitaip?

 6. Marius

  Š.S. Dainius jokio konflikto nenori, jis turi savo supratimą apie žurnalistiką, jos kultūrą, jis remiasi žurnalistų etikos kodeksu. Ekspertai.eu irgi turi savo supratimą apie žurnalistiką, jos kultūrą. Bet kuo jie remiasi? Tuo pačiu etikos kodeksu ar savo? Dainius savo straipsnyje parodė faktus, kad ekspertai. eu tikrai nesiremia žurnalistų etikos kodeksu. Tai faktas! Tai kuo paremta ekspertai. eu žurnalistinė veikla? Dainius remdamasis žurnalistinės etikos kodeksu ir įstatymu patvirtintais apibrėžimais apie žurnalistinę veiklą pateikia faktais, kas ekspertų eu žurnalistinė veikla neatitinka šių standartų. Tai kokiais standartais paremta ekspertai. eu veikla? Gal ASMENINE ŠVENTA TIESA, TEISYBE? Jeigu jie patys ignoruoja dialogą, tai žiūrim faktus, kuriuos pateikė Dainius Radzevičius ir ruošia dar pateikti.

  Atsakyti
 7. qwerty

  Mano nuomone, ta šušara yra eilinė neapykantos gauja, kuri, dja,žino ką daro. Tokių daug priviso…

  Atsakyti
  1. Marius

   Qwerty, esminė priežastis yra mūsų pačių protas, kurio savybių nepažįstame. Pavyzdžiui, kuo tu skiriesi nuo šušaros, eilinės neapykantos kurstytojų, kurių pasak tavo proto pastebėjimų daug priviso? Tavo paties protas ir priveisė tų šušarų, eilinės neapykantos kurstytojų. Ir veisia sėkmingai toliau! Negi taip sunku suvokti, kad šušaros, niekšai, svolačiai, idiotai ir t.t. veisiasi neigimo metodu? Viskas kas neįtinka asmeniniam, ar kažkokios grupės proto supratimui papuola į neigimo lauką. Tame neigimo lauke neįtinkantys žmonės, reiškiniai ir yra nuspalvinami neigimą išreiškiančiais žodžiais. Kokie bus parenkami neigimą išreiškiantys žodžiai neturi reikšmės, ar tai šušara, durniai,atmatos ir t.t. Yra neigimo metodo meistrai , kurie sugeba išreikšti savo neigimą taip, kad įžeistų, pažemintų, išsityčiotų. Būna tupas neigimas, išsityčiojimas ir subtilus, bet tai vis tiek neigimas. Neigimas gimdo tik neigimą! Dialogas tampa neįmanomas.
   VŠĮ ekspertai eu, tai ne šušara, o konkretūs žmonės turintys savo požiūrį, mastymą, supratimą apie tai kas vyksta Lietuvoje. Galima neigti jų supratimą jeigu jis neįtinka jūsiškiam, o galima ieškoti su jais konstruktyvaus dialogo. Dialogas tampa neįmanomas jei abi pusės viena kitos atžvilgiu naudoja tą patį neigimo metodą. Gal reiktų susi priešinusiems kavos ar arbatos kartu atsigerti, pamatyti, kad tai normalūs žmonės, nepuolantys kąsti ir graužti vienas kito. Nežinau kaip, bet pirmiausia reikia nuimti abipuses gynybines reakcijas. Jeigu to nebus kontaktas neįmanomas ir dialogas neprasidėjęs jau baigsis abipusiu neigimu ir paranojiškais neatitinkančiais tikrovės vienas kito kaltinimais.

   Atsakyti
   1. ŠS

    Mariau,bet konfliktas jau įvyko. Neigimas tik sustiprėjo, gynybinė reakcija padidėjo. Kaip dabar nuimti tą gynybinę reakciją, vienai ar kitai pusei, arba surasti to sveiko proto, kad prie arbatos puodelio įvyktų dialogas? Puiku būtų jei abi pūsės tai padarytų. 🙂

    Atsakyti
    1. Dainius Radzevičius

     ŠS, su kuo man arbatą gerti? Tais, kurie iš po skverno įrašinėja? 😛

     Atsakyti
    2. Marius

     Siūlau dialogą pradėti nuo klausimo: kokiais metodais kovosime prieš neteisybę? Pavyzdžiui, Dainius siūlo kovoje prieš neteisybę nenaudoti smūgių, kurie kertasi su žurnalistikos etikos kodeksu, jau nekalbant apie Lietuvos Respublikos įstatymus. Ką mano apie tai ekspertai. eu? 🙂

     Atsakyti
     1. ŠS

      Na štai, Mariau, jau tik pasakei savo nuomonę apie dialogą, iškart sulauki nepritarimo. Dislikes mygtukas spaudžiamas, be jokių argumentų. Yra norinčių, kad joks dialogas nevyktų, sau ramiai už kompo ekrano galėtų stebėti kaip toliau vystomas konfliktas su kaltinimais ir laukiama rezultato, kaip krepšinio aikštelėje. Belieka tikėtis,kad Dainius nebevystis šio konflikto ir suras būdų kostruktyviam dialogui. 🙂

 8. Marius

  Dainius Radzevičius parašė subjektyvią ir kritišką savo nuomonę ekspertai eu atžvilgiu, dėl žurnalistikos profesionalumo, etikos. Kokia ekspertai eu reakcija? Gynybinė, agresyvus neigimas! Pirmiausia atkreipkite dėmesį kokią jie parinko Dainiaus Radzevičiaus nuotrauką atsakomajame straipsnyje, kurį patalpino savo tinklapyje. Stengiamasi pašiepti, pasišaipyti, tai jų reakcija į kritiškas pastabas! Kiekvienas kas neįtinka ekspertai eu, tai yra jų pačių nuomonei apie save susilauks atsakomosios agresyvios neigimo reakcijos. Kiek atsimenu ne vienoje TV laidoje aktorius ir VŠĮ ekspertai eu direktorius Rolandas Boravskis pasižymėjo agresyviais pasisakymais. Kas yra agresyvi žurnalistika? Pats apie save turi teigiamą nuomonę, o jeigu kas nors jai neįtinka pradedi agresyviai neigti. Dialogas neįmanomas! Bet ar tai galima pavadinti žurnalistika? Su žurnalistika neturi nieko bendro, tai agresyvi informacinė kova už tiesą. Žvelgiant iš linijinio proto atskaitos taško kovoti už tiesą yra gėris, o kovotojai už tiesą geriečiai. Bet jei pažvelgsime iš alternatyvaus proto atskaitos taško ar dialektinio mastymo, tai žmogus įsitikinęs savo teisingumu tampa agresoriumi. Kovotojai už tiesą tampa agresoriais! Ar jie patys save laiko agresoriais? Ne! Jie patys save laiko teisingais ir geriečiais, kurie mato blogiečius ir neteisybę, ir negali jų ir jos pakęsti. Įsitikinimas savo teisingumu ir yra agresijos priežastis. Įsitikinusiam savo teisingumu ir teigiama nuomone apie save įmanoma tik įtikti, dialogas neįmanomas. Menkiausias neįtikimas sužadins gynybinę, neigimo reakciją iki agresijos. Ką bendro su žurnalistika turi teigiama nuomonė apie save ir vienintelė teisinga nuomonė apie vykstančius reiškinius, kitus žmones? Tokia ir gaunasi VŠĮ ekspertai eu veiklos esmė, jie propaguoja savo teigiamą nuomonę apie pačius save ir neigiamą apie kitus, kurie neįtinka jų vienintelei teisingai nuomonei. Nepaisant išties gerų straipsnių, kurių jų tinklapyje yra iš esmės jie vykdo agresyvią, prieštaraujančią žurnalistinės etikos kodeksui, profesionalios žurnalistikos standartų neatitinkančią veiklą. Ar ten ne stabilios psichikos, agresyvūs žmonės? Ne! Normalūs, nuoširdūs žmonės yra menininkų, su jais galima bendrauti ir vystyti dialogą. Nesusipratimo ir nepavykusio dialogo priežastis yra skirtingi mastymai. Bet manau reikia surasti sveiko proto ir peržengti per tupą neigimą atrandant savyje ieškoti dialogo, nors ir laibai norisi savo teisybę įtvirtinti…

  Atsakyti
 9. Regina

  Dainiau, daugiau tu tų ekspertų gyvenime nepristok. Jie niekaip nepameta savo bjaurios mados ir tavo subjektyvią nuomonę staigiai sušnipinėjo, – kaip tos nabagės Degutienės….
  Beje, o kur parašyti tokie standartai, kad žiniasklaidos priemonė turi būtinai deklaruoti, kad ji nepriklausoma?
  O jeigu parašo teisybę, kad yra priklausoma, – tai čia tipo blogai?
  O ir priklausyt galima nuo įvairių dalykų, pvz.: nuo oro, mėnulio fazės, honoraro dydžio…

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius

   Jei ekspertai.eu deklaruoja priklausomybę, tai skaidrumas reikalauja nurodyti tai ne tik kaip faktą, bet ir detales

   Atsakyti
  2. Dainius Radzevičius

   Regina, nepristoti? Tai ksd jie pristoja. Tss jų direktorius man bylą kelia.

   Atsakyti
 10. Saulius

  yep… nėra tokio dalyko kaip nepriklausoma žiniasklaida, kaip ir nepriklausomų bankų ekspertų. Jeigu tai darė ant ironijos tai žiauriai pataikė :mrgreen:
  O šiaip šlamštas tas ekspertai.eu, bet šlamštas ir delfi.lt ir lrytas.lt, technologijos.lt, respublika.lt ir taip toliau. Aš tai nieko prieš įvairesnį šlamštą 😈

  Atsakyti
 11. Marius

  Ne ekspertai, bet žinovai…
  Jie yra trečių asmenų, kurių tikslas sąmoninga destabilizacija Lietuvoje vaisus. Destabilizacijos tikslas yra sukurti kovotojų už teisybę karštus taškus. Žinovai. eu ir yra vienas iš tokių karštų taškų. Jų tinklapyje yra net nurodyta sąskaitą. Tai labai patogu tretiesiems asmenims. Kovoja jie ne dėl pinigų, bet nuoširdžiai iš idėjos, tai tikri idealistai. Tokie agentai ir reikalingi, kurie dirba savo darbą iš idėjos, nuoširdžiai ir už minimalią paramą.

  Atsakyti
 12. matrica lietuvoje

  Aš žinau :D, bet niekada jums nesakysiu. Kadangi esate pavyduoliai… o ekspertams.eu linkiu sėkmės. Šiuo metu objektyviausias portalas LT .

  Atsakyti
  1. Dainius Radzevičius Įrašo autorius(-ė)

   matrica lietuvoje, o ko jiems pavydėti? 🙂 Nekokio vardi ir dar prastesnės reputacijos? O objektyvūs jie pagal jų pačių savęs vertinimą jie negali būti – jie save vadina priklausomu ir dar kažkaip lyg ir antimafijiniu, o mafija lyg ir visur, nes juoda visur 🙂 Linkiu Jums sėkmės juos skaitant.

   Atsakyti
 13. Marius

  ekspertai.eu yra trečių asmenų, kurių tikslas sąmoninga destabilizacija Lietuvoje pasekmė. Destabilizacijos tikslas yra sukurti kovotojų už teisybę karštus taškus. Ekspertai. eu ir yra vienas iš tokių karštų taškų. Kuo aršiau kovotojai už teisybę loja ir kaltina, bei nepaiso žurnalistų etikos kodekso, tuo geriau atlieka savo funkcijas. O funkcija jų paprasta, destabilizuoti padėtį Lietuvoje. Jų tinklapyje yra net nurodyta sąskaitą destabilizacijai Lietuvoje paremti. Tai labai patogu tretiesiems asmenims. Nereikalingas joks realus, fizinis kontaktas. Kiekvienas norintis gali pervesti į sąskaitą kažkokią sumą pinigų. Jei nori likti nežinomu rėmėju, gali pervesti kito vardu. Pinigai ir yra pagrindinis šio karšto taško veiklos stimuliatorius. Loja jie ne dėl pinigų, bet nuoširdžiai iš idėjos, už teisybę, tai tikri idealistai. Tokie agentai ir reikalingi, kurie dirba savo darbą iš idėjos ir už minimalias sąnaudas. Tereikia papilti jiems “žibalo“ pamesti malkų į ugnį ir pastimuliuoti šią veikla kartas nuo karto atitinkama suma pinigų. Visą ekspertai. eu veiklą galima tiksliai ir labai patogiai kontroliuoti. Taip kaip reikia šios veiklos tikriesiems užsakovams.

  Atsakyti
 14. Regina

  Nu, Dainiau, tu ir vel….
  Tai kiek galim aiskintis, kad nepriklausomos ziniasklaidos NERA!
  O man Ekspertus paskaityti visai patinka…..
  Kodel as tureciau tiketi vien delfiu, lietryciu ar respublika? Informacija ir nuomones as galiu atsirinkti pati.
  O Rasa Kalinauskaite, man isimine is Paskutines instancijos. Tai labai profesionali inerviu emike,….kaip rotveleris, kaip pakirksnute 😆
  Tik kazin kodel ju keliai su Janutiene isiskyre? Gal zinai kokiu pletku?

  Atsakyti
  1. Marius

   ekspertai.eu yra trečių asmenų, kurių tikslas sąmoninga destabilizacija Lietuvoje pasekmė. Destabilizacijos tikslas yra sukurti kovotojų už teisybę karštus taškus. Ekspertai. eu ir yra vienas iš tokių karštų taškų. Kuo aršiau kovotojai už teisybę loja ir kaltina, bei nepaiso žurnalistų etikos kodekso, tuo geriau atlieka savo funkcijas. O funkcija jų paprasta, destabilizuoti padėtį Lietuvoje. Jų tinklapyje yra net nurodyta sąskaitą destabilizacijai Lietuvoje paremti. Tai labai patogu tretiesiems asmenims. Nereikalingas joks realus, fizinis kontaktas. Kiekvienas norintis gali pervesti į sąskaitą kažkokią sumą pinigų. Jei nori likti nežinomu rėmėju, gali pervesti kito vardu. Pinigai ir yra pagrindinis šio karšto taško veiklos stimuliatorius. Loja jie ne dėl pinigų, bet nuoširdžiai iš idėjos, už teisybę, tai tikri idealistai. Tokie agentai ir reikalingi, kurie dirba savo darbą iš idėjos ir už minimalias sąnaudas. Tereikia papilti jiems “žibalo“ pamesti malkų į ugnį ir pastimuliuoti šią veikla kartas nuo karto atitinkama suma pinigų. Visą ekspertai. eu veiklą galima tiksliai ir labai patogiai kontroliuoti. Taip kaip reikia šios veiklos tikriesiems užsakovams.

   Atsakyti
  2. Dainius Radzevičius

   Regina, nesakiau apie delfi lyg ir nieko. Bet egredoriais ir manipuliatoriais nepasitikiu.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *