Spaudą reikia ignoruoti, nes valdžia dirba sparčiau be viešumo. Druskininkų atvejis

pagal | 2013/12/03

JDruskininku valdzios rastas del spaudos ignoravimo 2013au keletą dienų galvoju, kaip taikliau reikėtų pavadinti du Druskininkų savivaldybės tarnautojus, kuriems atrodo, jog apie aktualias problemas Druskininkų visuomenės geriau neinformuoti, nes pati valdžia tyliai ir ramiai viską gali išspręsti žymiai „sparčiau” be jokio viešumo.

Man peršasi išvada ir nuomonė, kad Druskininkuose apie problemas spaudai prabylantys žmonės valdžiažmogių bus auklėjami ateityje to nedaryti. Tokio siauro, mano galva, suvokimo asmenims galima būtų dar pasiūlyti tokias nuostatas privalomai dėstyti jau mokyklose, dar geriau – vaikų darželiuose. Juk šios įstaigos yra savivaldybės įtakos zonoje, tad rezultatai bus garantuoti. O ir nušviesti jau išspręstas, o ne tik paviešintas problemas galės žymiai efektyviau savivaldybės iniciatyva įkurtas ir leidžiamas propagandinis leidinys „Mano Druskininkai”.

Žinoma, su tokiu pasiūlymu aš čia pajuokavau, bet kas žino, kaip į tai sureaguos minėtieji valdžiažmogiai.

Jei taip bus išauklėti vaikai, galime tikėtis jau po 20 metų Druskininkuose turėti mažąją Baltarusiją, kur viską sprendžia ir tvarko tik valdžia. O prieš kreipiantis į žurnalistus dėl kokios nors problemos reikės prieš tai informuoti „kompetetingas” valdžios įstaigas. Todėl sutinku, kad teisinio neraštingumo likvidavimas nevyriausybinių organizacijų atstovams Druskininkuose turi puikią ateitį – jei bus nuolat kalama visiems, kad „Ūkio skyrius, o ne spauda” tvarkosi mieste, gal norintieji „spartesnio” problemų sprendimo tikrai pajus tai praktiškai. Ir siūlau nepamiršti, kad jei bus kreipiamasi į spaudą anksčiau nei į Ūkio skyrių, „spartesnis” problemos sprendimas gali nebebūti toks spartus.

3 komentarai

 1. ŠS

  Žurnalistai puikiai dirba. Dainius jautrus Druskininkams. Druskininkai tai pajaus po dvidešimties metų. Užkalnis jau savo balvoną nori pastyti dabar, vietoje buvusių. O Račas kuria „račinę”, nes patikėjo savo” antgamtinėmis” jėgomis ir nėjo į maximą. Mintimis nugriovė maximą. Dabar džiugauja viešai, kitus dundukais vadina. Gražu. Dirba žurnalistai. O kas galvoja?

  Atsakyti
 2. ŠS

  yra skirtumas tarp nusikaltėlio , bandito ir teisėto nusikaltėlio ar bandito. Neteisėtas nusikaltėlis ar banditas ateina apiplėšia namus ir nepaaiškina, kad čia, dėl mano pačios ar nusikaltėlių gerovės. Jei sučiumpa , nesiteisina, kad tik dirbo savo darbą. O teisėti nusikaltėliai ar banditai, pasiteisina, kad dirbo savo darbą, prieš tai pasuokę lakštingalos balsu, kad dėl mano ar mūsų visų ar ateities kartų gerovės. Nusikaltėlio ir teisėto nusikaltėlio skirtumas- nusikaltėlis sėdi už grotų, o teisėtas nusikaltėlis toliau dirba dėl visų gerovės.

  Atsakyti
 3. Marius

  Menkniekis visa tai Dainiau, nes jau greitai išsitrins skirtumas tarp bandito ir žmogaus teisių gynėjo, įstatymo pažeidėjo ir teisėjo ir t.t.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *